Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Ojj no trochę wiary w podopiecznych.. :eviltong:
  2. Basiu jeszcze lepiej reklamujesz Nancy/Pysiek ode mnie :lol: wyjątkowy psiak, grzeczny, kochany, nie narzuca się, ale widać że strasznie potrzebuje bliskości człowieka.. A ja codziennie rano się budzę i szukam jej koło łóżka :oops:
  3. No nikt Nancy nie odwiedził :-o powinnyśmy się obrazić..
  4. Ale tu cisza.. to, że mała teraz kooperek grzeje u Basi i tam w towarzystwie idealnym jest nie znaczy, że można ją zaniedbać :nonono2: mam nadzieję, że dziś już nie zasponsoruje sąsiadom koncertu po ciszy nocnej..:diabloti:
  5. [quote name='jagienka42']no to mam dalej Bertusie u siebie:eviltong: zaraz zciągne prośbe z wątku transportowego.:roll: a ja dopiero wróciłam z synem z pogotowia bo zaczoł się drapać jak szalony i go obsypało.diagnoza -szkarlatyna 3 tygodnie w domu i antybiotyk:shake:[/quote] O matko.. :roll: Biedny.. to niefajne Święta będą, jak wszystkie dzieci to dziadostwo złapią :shake: Bertusia będzie musiała im humorek poprawiać :)
  6. I jak Zulugula sprawy się mają? Mam nadzieję, że wszystko się poukładało i jak tylko sie pojawisz to z dobrymi wieściami :) a Franuś jak tam?:lol:
  7. [quote name='ziele77']Bardzo znajomy kocyk :lol:[/quote] Przyznaję się bez bicia :oops: pamiątka po Roxi, pojechała z transporterkiem z Nancy. Ale przyznaj tymczasowiczki zawsze mam cudowne..:)
  8. Nie wiem dlaczego tak sceptycznie podchodzę do świątecznych adopcji..:roll: no ale.. oby dobry domek to był ;) to dzwoń do Jagienki z wiadomością, no i może poproś kogoś o wizytę.
  9. [quote name='zaginiona sara']Nancy faktycznie jest chyba mniejsza od kota jak jej skora?[/quote] Jest mniejsza, zwłaszcza od kota Basi no i Yoriji, od której pożyczałam transporterek :) 2 razy mniejsza..:diabloti: ze skórą, pyszczek na pewno lepiej, ale coś w okolicach oczu się sierść przerzedziła. W niedzielę Nancy dostanie 3 zastrzyk, ma szampon - po nim sierść jest cudowna i w dotyku i zapach :)
  10. Toż to nie do pomyślenia :-o ciotka byś jej pomogła, a nie :eviltong:
  11. [quote name='Basia1968']będzie dobrze :loveu::loveu: stres minie szybko[/quote] Nie spodziewałam się, że tak szybko z Bianką się zaprzyjaźni.:)
  12. A ja najbardziej reakcji Bianki się bałam..:roll: moja Mama też stwierdziła, że jest dużo ładniejsza niż na zdjęciach, a w Jej ustach to naprawdę mega komplement ;) To jest taka pchełka kochana :loveu: a mi już jej brakuje..
  13. Ona podróże bardzo dobrze znosi, u mnie w domu też się rozgościła. ;) Już jest u Basi.. i wcale się nie cieszę..:roll: choć opiekę i towarzystwo będzie mieć wyborowe :loveu: a ja dziś znów rozmawiałam z panią z Wrocławia..:)
  14. My dotarliśmy i jesteśmy u mnie na razie. Miałam Nancy zawieźć do Basi już, ale warunki atmosferyczne są okropne i czekam aż tata z Wwa wróci, bo w sumie ponad miesiąc nie jeździłam samochodem i mama nie chce mi go dać :oops: Stwierdzam, że albo Nancy jest malutka, albo moje owczarki bardzo urosły.:diabloti: Więcej informacji będzie wieczorem.
  15. Ojj denerwują się, denerwują..:roll: najbardziej, że ona znów będzie taka smutna. Ale Ciotka się tam nią na pewno dobrze zajmie ;) może uda się mi ją przez Święta jakoś odwiedzić.. :oops:
  16. Zapomniałam Wam powiedziec, że Nancy się... uśmiecha..:lol: pokazuje, że chce iść na dwór i jak tylko usłyszy dźwięk kluczy to mordka jej się zmienia. Podskakuje jak źrebak, a co najlepsze - otwiera pyszczek i robi minkę jak uśmiech. :loveu: dziś to nawet zębami kłapała, jakby coś mówiła.:eviltong: Dziś czeka nas mnóstwo wrażeń, no i Nancy do Basi pojedzie.....
  17. [quote name='Bazyliah']To co - robić dalej ogłoszenia? Ja wykorzystywałam przede wszystkim zdjęcia salibinki ;) W tej rozdzielczości wystarczają, a nawet na niektóre potrale musiałam zmniejszać.[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/24732.html"] [/URL][/quote] Na razie o swoją gromadkę się martw BAZYLIO :lol: ale dziękuję, pewnie po Świętach ruszymy z ogłoszeniami, teraz dość że zastój to jeszcze Mała nie będzie na miejscu.
  18. [quote name='chita']super:lol: jutro bede trzymac kaciuki za mala zeby sie nie stresowala:evil_lol:[/quote] Ona jest kochana podczas jazdy, tuli się i rozgląda :) pewnie będzie jechać na kolanach :eviltong:
  19. [quote name='chita']moze te strone 26 trzeba by tez podac w opisie bo te fotki sa naprawde ladne:loveu:czy o nie dzis mala jedzie na ferie???:lol:[/quote] Jedzie jutro ze mną :lol: bo koleżanka autobusem wraca i by się biedna sama nie zabrała, bo to psiak+wyprawka jedzie ;) mnie chłopak pomoże :cool1: Hmm.. no to edytuje pierwszy post :oops:
  20. Na str 26 są zdjęcia robione przez Salibinkę przy moich nogach. Trzeba robić ogłoszenia, ale to pewnie po Świętach..:roll:
  21. Czasem lepiej nie zapeszać :) a Mała nie tylko mi szczęście przynosi.:lol:
  22. To nawet nie wiedziałam.. :roll: domek chyba nie dla Nancy.. Szukamy innego, jeszcze lepszego!
  23. [quote name='zaginiona sara']widzialam dzisiaj ogloszenie w metrze :)[/quote] Nancy jest w Metrze?:crazyeye:
  24. Cieszę się, że tak to się wszystko układa :) dobrze w końcu coś pozytywnego przeczytać. W takim razie trzymam, jeszcze mocniej niż zwykle, za Was kciuki.
  25. Jestem po rozmowie z Ulv, domek tak jak myślałam - dobry i odpowiedzialny, jednak nie wiemy czy idealny dla Nancy. Jutro rano Pani ma się odezwać, jeśli nie nasza Mała to na pewno jakiś starszy psiak z Wrocławia znajdzie u nich dom :)
×
×
  • Create New...