Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='zaginiona sara']kochana z sensem polowa sukcesu to ze sie lubia :) mam nadzieje ze po ogloszeniach sie znajdzie domek[/quote] To już lepiej żeby u mnie została :eviltong: ciężko będzie się z nią rozstać..:roll: ale oddam ją tylko do [B][COLOR=Navy]idealnego[/COLOR][/B] domku, gdzie nie będę miała [COLOR=DarkRed][B]żadnych[/B][/COLOR] wątpliwości.
  2. Alee ulgaaa :multi: niech szczeka ile chce, bez urazy :eviltong: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool:
  3. Dziewczyny wybaczcie, że się wtrącam, ale ta osoba już na kilku wątkach robi ludziom nadzieję. Sprawdźcie jej posty. Wątpię żeby mogła adoptować 3 psy:roll: już była w kontakcie z Zulugulą, Franiem podobno zachwycona. :shake:
  4. Chyba wszyscy za bardzo chcieliśmy w to wierzyć..:roll: i coś na czujności straciliśmy.. Teraz dopiero przeczytałam inne posty tej osoby...:oops:
  5. [quote name='zaginiona sara']moze Twoj chlopak by zechcial malenka? tylko czy nie zapomna o Tobie hehehe moze mu zaproponuj jesli ma warunki i chce bo nie widac narazie zadnego domku?[/quote] To by trochę bez sensu było ;) mamy inne plany póki co. na razie nikt nie dzwoni.. Ale ogłoszenia dopiero ruszają :)
  6. [quote name='Basia1968']Jak tam Pysiek?[/quote] Bardzo dobrze :lol: to jest tak kochane, cudowne stworzenie, że co dzień nie mogę wyjść z podziwu. Piękne alarmuje swoje potrzeby, jest bardzo cierpliwa, a i radosna sie robi. Rano niesamowicie szaleje, skacze na łóżko, tuli się, chce zakopywać się w kołdrze :eviltong: istny mały wariat. Bardzo się lubią z moim chłopakiem, cieszą się prawie tak samo na swój widok, jak i na mój :mad: apetyt ma, na widok psa już nie kuli się tak jak kiedyś, to zasługa Bianki :loveu:
  7. Ludzie są beznadziejni.. dość, że nie kiwną palcem to jeszcze innym utrudnią wszystko..:angryy: ale sunie bardzo dobrze wyglądają, widać że dba się o nie :) Dzielne dziewczyny...! Rozglądaliście się już za jakimś hotelem? Bo te co niedawno powstały to już praktycznie chyba zapchane..:roll:
  8. [quote name='Asior']oj to musze tego u siebie poszukać, mam nadzieje że w gmailu to jest...[/quote] Asior a jak chodzisz w wysłane to przy wiadomościach nie pisze "odebrane", gmail powinien to mieć automatycznie włączone..:roll:
  9. Na mordce jeszcze są braki sierści, ale na pewno jest dużo, dużo lepiej :) Ale ten mały uparciuch w ogóle nie przychodzi na zawołanie, nawet jak mam jedzenie w ręce. Sama musi nabrać ochoty. Za to psy uwielbia :lol: Cieszy się jak dziecko jak spotkamy jakiegoś psiaka na spacerze :eviltong: patrzy potem na mnie i podskakuje z radości :lol::lol: urocza jest ;)
  10. [quote name='zaginiona sara']jak sie sprawy maja?[/quote] Które dokładnie?:razz: Nancy jest ze mną w Krk, ruszyły ogłoszenia..
  11. [quote name='iwop']Soema, no co ty? nie masz za co przepraszać... mnie też płakać się chce jak patrzę na to zdjęcie gdzie są obie....:-([/quote] Pozostaje nam wierzyć, że tamta mała była silniejsza i jest dobrze..:roll: Też już nie poruszam tematu, wybacz. Ważne, że Lola ma się, dzięki TOBIE, lepiej. :) no i Klara też..:loveu:
  12. No nawet nie waż się tak myśleć! Jesteś prawdziwym Psim Aniołem :) Tak drążę temat, bo kilka lat temu na moich rękach zmarł psiak mojej sąsiadki na parwo właśnie.... Przepraszam :oops:
  13. A w umowie adopcyjnej nie macie kontaktu, żeby chociaż spytać...?:roll: Dzielna Loluś :loveu:
  14. [quote name='iwop']Zaraz jadę z małą na kroplówkę :oops: Leczenie musi byc kontynuowane...[/quote] Ważne, że jest poprawa :) Iwop a jakie są koszty leczenia suni?
  15. No ciekawe co z tego wyjdzie, choć nie rozumiem dlaczego ludzie, którym zależy na psie nie zadzwonią, tylko bawią się w sms i maile :roll: ale to taki mój "optymistyczny" nastrój noworoczny..:eviltong:
  16. [quote name='Bazyliah']Zrobiłam alegratka, kupiepsa, kupsprzedaj. Na razie tyle, bo łącze jednak nie takie, jak być powinno - cały czas zrywa :roll:[/quote] Dzięki Ciotka :loveu:
  17. Jak dobrze, że jest dobrze :multi: dzielna mała! Ale mając opiekę takiej Ciotki nie mogło być inaczej :loveu:
  18. [quote name='funia']Tan kto to zrobił ,oby nigdy nie zaznał spokoju tego życzę mu w nowym roku:angryy:[/quote] Tacy śpią spokojnie, ale na pewno ich spotka kara... Prędzej czy później :mad:
  19. Ojj ja podziwiam :oops: ale internet chodzi jakby chciał, a nie mógł.. Jeszcze pewnie kilka zmian ją czeka. Jest przeurocza :loveu:
  20. [quote name='Bazyliah']jutro siądę do ogłoszeń.[/quote] Dziękuję :loveu: Kochana jesteś :)
  21. [quote name='dorixx']szczeniaki są w stanie agonalnym, pisałam juz o tym :-( podejrzenie o nosówkę i parwo :placz: ratujcie je kto może!![/quote] O matko...:-(
  22. [quote name='ARKA']Soama a nie mozesz zabrac,w takim przypadku, jakiegos kociaka poprostu?[/quote] Mam uczulenie na koty...:oops: :placz: w wakacje jak znalazłam takiego kilkutygodniowego i z nim non stop siedziałam, karmiłam nie miałam objawów. Ale teraz byłam na Święta u rodziny, mają olbrzymią kocicę, to 2 dni na oczy nie widziałam..:roll: już bym dawno jakiegoś miała.. A szczeniaki w jakim stanie są ?
  23. Ile jest w schronisku szczeniąt? W jakim są stanie?:roll: ja mam na tymczasie 5-miesięczną sunię z nużycą, dopiero będzie szczepiona pierwszy raz. Myślę o wzięciu drugiego szczeniaka za jakiś czas, ale nie chcę ryzykować zdrowia Nancy. Chyba, że mała znajdzie szybko dom to wtedy już mi będzie bez różnicy, byleby pomóc im :roll:
×
×
  • Create New...