Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='Tola']A teraz trochę folkloru;) Wypowiedz naszego administratora o sterylkach:roll: [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]Nie ma potrzeby sterylizacji psów - mówi. - Jest to drogie, a w schronisku nie mogą się one rozmnażać, bo są w osobnych kojcach. Gdybyśmy to zrobili, wiele z nich nigdy nie znalazłoby właściciela, bo po sterylizacji psiaki tracą temperament[/COLOR].[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]źródło:[/B] [/FONT][/SIZE][URL="http://www.adopcje.org/redir.php?adres=http://dziennikwschodni.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]dziennikwschodni.pl/[/SIZE][/FONT][/URL][/quote] Bez komentarza :flaming:
  2. O jejku :multi: ale się zapowiada :) już chyba teraz na czujności nie stracimy.. Ehh trzymam kciuki. Na razie tyle :)
  3. Tola, a zaadoptowano chociaż jakieś z tych 30? U nas odrobaczanie robi swoje i normalne jedzenie też, mój Mały już nawet po jedzeniu nie ma takiego pękatego brzuszka, tylko wczoraj miał lekką biegunkę, dziś wszystko w normie. :) Będzie miał silny charakter, zdominował Nancy - sama mu swojego gryzaka oddaje, jak on tylko podejdzie i warknie. Od miski też ją odgania, więc trzeba je pilnować, albo dawać jedzenie osobno.
  4. On jeszcze konkretnego imienia nie ma :oops: nie mam głowy do imion. On teraz jest baaardzo chudziutki, aż mu się skóra marszczy, bo brzuszek opadł. Odrobaczamy - martwe robale wychodzą elegancko, wieczorem wczoraj odzyskał apetyt. Niedługo trzeba ruszyć z ogłoszeniami, bo ta przytulanka musi mieć swoich ludzi, którzy będą tylko kochać :) jego nie da się inaczej :loveu: Torusia, a tamte psiaki są jeszcze w schronie?
  5. Bazyliah jutro.. :oops: po egzaminie. Ale dziękuję :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/49/d9199265c77df390.jpg[/IMG][/URL] Ładna ta siostra :loveu: grubsze łapki chyba ma :) Nancy jest niepocieszona dziś, bo Mały jest odrobaczany i nie ma na nic siły, ani ochoty. A ona ciągle go podgryza :eviltong:
  6. [quote name='Julie']śliczne psiaki :loveu:[/quote] A i owszem :evil_lol: :loveu: Dziękuję Cioteczko RIVER :Rose: ja tak nie lubię prosić.. ale muszę :oops: bo sytuacja finansowa się cholernie komplikuje :roll: nie wiem czy po tym maleństwie i po sesji do pracy nie pójdę.. Jeszcze ten palant, były współlokator, nam nie oddał pieniędzy :angryy: a ten rok miał być lepszy :-( Z ogłoszeń nikt nie dzwoni.
  7. Ehh.. to ja postaram się minimum optymizmu wykrzesać i wierzyć, że właściciel się znajdzie. On jest taaki podobny do mojej Nancy z podpisu :loveu: ale by się pewnie zdziwiły przy spotkaniu :)
  8. [quote name='Marlena:)']Niestety piesio znowu u mnie :razz: ale mam zato dobre wieści - Agusiowa łaka jest cała ;) nie złamana. Dostała zastrzyki i Scanodyl,będzie dobrze;)[/quote] Jak to u Cię? To co z właścicielem?:razz:
  9. [quote name='Torusia']Ojej to jest to maleństwo z tym dużym brzuszkiem,jakie śliczne.Zdrówka i szczęścia życzę:multi:[/quote] Już nie ma takiego brzuszka :razz: jest lepiej, właśnie zaczynamy kolejne odrobaczanie. Teraz to widać jaki on chudziutki..:-( to taka kochana przytulanka.. Za kilka Nawet nie chcę myśleć, co przeżywają te psiaki, które zostały w schronie..
  10. Gdyby nie sesja to bym jeszcze jednego wzięła :roll: adoptowano chociaż kilka?:-(
  11. Nasz Mały Bystrzak ma się coraz lepiej. Dokazuje z Nancy, terroryzuje nas i ogólnie jest kochany :) to jest taka mała przylepa, tylko do kochania :loveu: widocznie krótko był w schronie, bo na razie biegunek nie ma, wsuwa RC aż miło, choć w sumie on to pochłania :roll: Dziś jak jadłam, skakał naokoło mnie, w końcu siadł, patrzył tymi swoimi ślicznymi oczkami i jak nie zwracałam na niego uwagi.. zaczął mnie "pukać" łapką :loveu: strasznie mnie rozczulił.. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/48/82d07113920e99bfmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/48/a9c5401559ef3813med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/313/2d66a2214e830183med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/48/30b499d43b8bde16med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/48/82d07113920e99bfmed.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Bazyliah']Emma dorośleje, robi się z niej młoda dama: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/435/178cb25417ddd9b5.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jaka ona się duża i piękna zrobiła :loveu: a jak mała, czarna kulka?
  14. [quote name='natalia87']dziewczyny są jakieś tabletki, żeby piesek zasnął na chwilę ?? bo nie da się go wziąć strasznie warczy - a nie mozemy hałasu tam robic, bo jeszcze usłyszy ten gościu, pomóżcie[/quote] Natalia jest Sedalin, ale nie wiem czy on wskazany dla tego psiaka, są różne zdania na jego temat.. Zadzwońcie może do weta jakiegoś i spytajcie, żeby mu nic nie zaszkodziło, no i uważajcie na siebie..:roll:
  15. Nemuś, Przystojniaku ściskamy Cię całą gromadką :loveu: i życzymy TEGO domku Tobie.. [SIZE=1]no i[/SIZE][SIZE=1] sobie [/SIZE]:oops:
  16. Ciotka żadne przedszkole :crazyeye: ja po prostu odmawiać nie umiem, jak bida mała w potrzebie i życie zagrożone :oops: ale Mały dostał w wyprawce środek na odrobaczenie, więc tylko trzeba odkarmić i kochać :loveu: oczywiście wet nie zawiódł i dał małemu paczuszki RC wzbogacone o wapń, na tą jego krzywice. Nancunia mnie martwi, ale z nużycą tak jest.. Ale uwierzcie, że ma ONka dużo gorzej wygląda i cierpi, a leczona jest przez dobrych wetów :roll: może za szybko się ucieszyliśmy, że koniec, bo poprawa była bardzo widoczna, a tu nie ma tak prosto..:-(
  17. [quote name='Bazyliah']Soema - a wet mówił coś o środkach na podnoszenie odporności? Np. scanomune? Podpytaj - nawet telefonicznie.[/quote] Podpytam Ciotka, dzięki :)
  18. [quote name='zaginiona sara']trzeba bedzie zrobic bazarek znow na male pupilki[/quote] Dzięki Zaginiona_saro :) ja też muszę o czymś pomyśleć.. My idziemy już spać. Wykorzystuję moment, że padły :eviltong:
  19. Po cichu śledzę wątek, bo póki co nie mam nic do zaoferowania :oops: oprócz duchowego wsparcia.. Trzymam kciuki za powodzenie akcji, oby psiak szybko wyczuł, że dziś się kończy jego tragedia, a zaczyna normalne, godne życie :roll: [SIZE=1]Ciągle żałuję, że nie natknęłam się na Dogomanię wcześniej, może mogłabym uratować kilka psów od sąsiadów - meneli..:-([/SIZE]
  20. Wróciliśmy od weta, mały jest przeziębiony. Płuca, serducho w porządku, temperatura też. Ma początki krzywicy, tylne łapki, o których pisałam i żebra.. Ale miejmy nadzieję, że jest na tyle mały, a zmiany na tyle niegroźne, że nie zostanie po nich śladu, przy odpowiedniej opiece i żywieniu. Dostaliśmy od weta paczuszki RC dla szczeniaków, wzbogacone o wapń.:) Katar może też być spowodowany, tym że mały ma jeszcze robaki, ale to już niedługo :diabloti:
  21. Byliśmy u weta, mały podziębiony lekko, na szczęście tylko tyle. [B]Niestety, trzeba ponowić kurację zastrzykami Nancy. [/B] Zacznę od czwartku, będę wtedy po 2 egzaminach i z większą ilością czasu.. Zaczyna się jej przerzedzać sierść, więc lepiej nie czekać na rozwój choroby.. Ta nużyca jest naprawdę wredna :angryy: moja domowa sunia też ma teraz nawrót choroby :roll:
  22. On sam za siebie dziękuje :loveu: takie to pocieszne :) Trochę małego doprowadzimy do porządku i można będzie ruszyć z ogłoszeniami :) chyba, że pojawią się biegunki albo coś innego..:roll:
  23. Będziemy dziś popołudniu u weta. Mały jest żywy, zadziorny, a apetyt ma jak każdy maluch, który walczył o jedzenie - wchłania je po prostu. Ale dzięki temu Nancy czyści miskę za jednym razem, a nie stopniowo, jak wcześniej. Koopki na razie w miarę, minimalnie rzadsza konsystencja, ale jest okey. Robaki nadal się pojawiają, od jutra dostaje kolejną dawkę na odrobaczywienie. Dziś miał problem jak się załatwiał - jakiś sznurek zjadł, czy coś takiego. Na pewno u mnie czegoś takiego nie znalazł, więc to pewnie coś stamtąd. To mały, kochany bystry szczeniak, który bardzo spragniony jest miłości :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/312/4b2594ff89980524med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/434/d8e80156b2a3bc58med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/47/e4dfde3c50e5a284med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/312/6aa3ecfc9edd8cc5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/47/a1a483d2f3b64fecmed.jpg[/IMG][/URL] zdjęcia robione telefonem, wieczorem postaram się pożyczyć aparat. Zdjęcia z wczoraj, przed spaniem, po wieczornych zabawach - towarzystwo padło ;)
  24. [quote name='Bazyliah']Na nic nie czekam. Właśnie Krecik do mnie przyjechał. Szybka akcja, za chwilę psiak u mnie :) Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/troche-jamnika-troche-pekinczyka-czarny-berbec-128467/[/URL][/quote] To ile Ty Ciotka psiaków do środy uzbierasz?:crazyeye:
×
×
  • Create New...