-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Jakich zdjęć szukać? Chyba, że się podzielimy jakoś.. Ja idę od początku, Ty od tyłu.. ja zawsze wchodzę jak mam chwile zwątpienia.. Nic mi tak humoru nie poprawia, jak ten wątek :)
-
Tan wątek jest genialny, tu też jest wiele zdjęć... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/metamorfozy-21924/[/url]
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bo-wpadl-pod-samochod-bo-mial-noge-zlamana-wlasciciel-usilowal-zatluc-psa-na-smierc-130415/[/URL] zdjęcia nie oddają całej historii :roll: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przygarnelam-chore-bezdomne-psiaki-z-pola-na-dt-blagam-o-wsparcie-karma-128124/[/URL] zaniedbanie, chyba tu podobna fota już była. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cierpienie-na-pysku-mowi-wszystko-pomocy-127765/#post11486844[/URL] zdjęcie w banerku, bo wcięło, ale to jako efekt pobytu w schronie można kiedyś dać.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/modlitwa-o-smierc-itiego-brak-srodkow-konczy-sie-dt-126579/[/URL] :-( Kurde, ja kojarzę ten wątek z białym psiakiem, za cholerę go znaleźc nie mogę. Kolejne: [U]przepełnione schronisko[/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spojrz-prosze-w-oczy-kacprowi-byc-moze-bedzie-ostatnie-spojrzenie-110187/[/url]
-
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
Soema replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
Wielka szkoda.. ale oni praktykują - odzywać się, kiedy najmniej wiemy.. Z drugiej strony ktoś ich wybrał.:p i ludzie ich słuchają... a u mnie darcie pod blokiem, nie wiedziałam, że mamy tyle kotów na osiedlu :roll: -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
Teraz to tylko najnowszych zdjęc Mamby brakuje :) -
Na dogo jest wątek "metamorfozy" uwielbiam tam wchodzić. Też są filmiki :) Poza tym myślimy jeszcze o plakacie, szczeniaki - szkielety, takie np. jak ja będę miała w piątek i dla kontrastu takie puchate kuleczki, wypieszczone, zadbane.. A co do "gorszych" fot.. poszukam, ale ja mnóstwo filmów/fot PETA, Empatii, Vivy itd oglądałam..:roll:
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
My też zaglądamy i trzymamy kciuki :) -
5kg Lusia-kopana,bita,odpędziana,GŁODZONA - już bezpieczna NA ZAWSZE!
Soema replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Mały, uroczy zbój :loveu: -
Mamusia Gwiazdeczki-Kropeczka-juz w swoim domku :)
Soema replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ona ładniutka jest :) trzeba banerek zrobić, a ja nie umiem :oops: -
A jak leczenie? Czekam na fotki moich gości :) a w piątek o której będziecie?
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Jak będę miała więcej czasu to może zrobię nalot :eviltong: ale ja wiem, że oni dobrzy są :) ale miny Wojtka nie zapomnę, jak mały zrobił olbrzymią koopkę na środku dywanu :evil_lol: Szkieleciki mają wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szkielety-szczeniakow-w-schronie-dt-sprawa-zycia-smierci-132556/[/url] A co do Nancy, jedziemy w tym tygodniu do weta się pokazać, zaszczepić i porozmawiać o sterylce.:) ją po cieczce osłabiło.. A moją Nusię leki wykańczają pomału :-( [B]zna ktoś jakąś lecznicę dermatologiczną dla zwierząt? [/B]Żebym mogła zeskrobinę wysłać. -
Mamusia Gwiazdeczki-Kropeczka-juz w swoim domku :)
Soema replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Może da się jej zrobić więcej zdjęć? Takie żeby ją całą było widać, porobimy jej ogłoszenia... Jest młodziutka, no i ładniutka, ma duże szansę :) [SIZE=1] a co ja robię w pierwszym poście?:oops:[/SIZE] -
10 MIES HUSKY z ŁAŃCUCHA wykupiona od IDOTY w DS
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A wiadomo coś o tych szczeniakach w szopie?:roll: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']No, to niedługo Nancy będzie miała towarzystwo :p[/quote] Już dni odliczamy i na zakupy musimy się wybrać.:) Jak rodzice wrócili w piątek to przywieźli jej 2 paki gryzaków :eviltong: się kończą już...:roll: Nancy bardziej sunie lubi, mam nadzieję, że się i z tymi polubi :) -
Zara - malenka śliczna diabełka szaleje w cudownym domku w Krakowie
Soema replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Ten ogonek jak antenka :eviltong: urocza jest..:loveu: [SIZE=1]Chciałam tak szybko spytać, jak to jest ze sterylizacją darmową. Mam na tymczasie sunie 7mcy i za tydzień będzie ją można ciachać, bo jest po pierwszej cieczce. Szukam w Krk najtaniej zabiegu, jak nie, to jak wrócimy do domu to tam trzeba będzie zaieg przeprowadzic. Była mowa o zarobkach, ale ja studiuję.[/SIZE] -
Szczeniaki z Kruszewa-piękne,kochane,porzucone,zapomniane.
Soema replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Olaboga...:mdleje: -
A jak oczy małego? Jakie koopki :razz: Reszta stada zaakceptowała, czy jeszcze się nie poznali? :)
-
Trzymaj się Gwiazdeczko :) macie już dawcę?
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
A i my się witamy :) Nancy wczoraj siedziałam prawie 9h sama i jak zwykle nic kompletnie nie zrobiła :loveu: tylko gryzaka ubyło. Za to potem pędziłyśmy na trawkę na siq :oops: Salibinko, a może znowu jacyś Twoi znajomi szukają szczeniaczka? Wiesz, co tam u Garego? -
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
Soema replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
Tak mi się nasunęło, w sumie niedawno miałam problemy ze zdrowiem i też mi grożono operacją,( a ja jak zwykle się nie zgodziłam i jak zwykle miałam rację :eviltong:) ale tak pomyślałam, jeśli kobieta ma guza/raka macicy, jajników nawet piersi, to czy po usunięciu tego guza i nie tylko, staje się mniej kobieca, inna? Zmienia się jej charakter? Nie wiem, przestaje już kochać męża, dzieci - nie gotuje już obiadów itd.. Wiem, że można być pierw zniechęconym, ale to tylko psychika tu rolę odgrywa. Wiem, nie powinno się tak porównywać, ale jak niektórzy mężczyźni utożsamiają się z "klejnotami" swych podopiecznych, to....:roll: -
Dorcia rozmawiałaś z nią osobiście? Widziałaś ile psów jest? Jakie warunki, opisz to proszę.. Może się przydać i pomóc bardzo. Nikt Ci nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi, bo raz wydasz pieniądze i przekonasz to babsko, że zawsze każdego opchnąć może, dwa że najlepiej byłoby pomóc, nie tylko jemu ale i reszcie.. A tu może pomóc SdZ, albo jakaś organizacja. Jeśli będzie miała podstawy :roll:
-
To nie był dobry pomysł oglądać go rano :shake: widziałam wszystkie zdjęcia, takie i gorsze.. ale z podkładem i tekstem to to inaczej się odbiera. Nie napiszę "super film", ale jest dobrze dobrze zrobiony... I mam nadzieję, że poruszy ich choć połowie tak jak nas. Jeśli masz wątpliwości co do tego zdjęcia, to tarnobrzeski Homer został przywiązany do słupa w środku miasta i jeszcze mu właścicielka gardło poderżnęła. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/homer-z-poderznietym-gardlem-juz-u-murki-teraz-szukamy-domku-pokochaj-123431/[/url] ale te zdjęcie nie jest, aż tak widoczne.. Następnym razem można posłów zasypać filmikami i listami odnośnie metamorfoz, tych psiaków zabiedzonych, nieszczęśliwych w schronach, a potem ich odmienionych - w nowych domach. Ale to tak za kilka tygodni, żeby przypadkiem ich móżdżków nie przeciążyć :roll:
-
[quote name='majku33krakow']tak na oko[/quote] One są chyba młodsze :shake::-( w Krk takie cuda znalazłeś? Ja od tego piątku będę miała komplet, 3 szczeniaki.:roll: dopiero jak któraś moja sunia znajdzie dom mogę pomóc.
-
Może po diecie u Jogi im trochę przejdzie :eviltong::oops: ale pierwsze koopki (pierwszych 9 koopek) to była tragedia, on miał taki brzuszek olbrzymi, jak zjadł kurczaczka z marchewką to dopiero mu ulżyło.. Czym oni je tam karmią :roll: sznurek był w kupach, jakaś słoma no i robali mnóstwo.. Jogi, czy robić Sigmie ogłoszenia, tak jak pisałaś wcześniej? Dasz radę zrobić jej jeszcze jakąś fotkę?