Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Czy kocięta tam są?:roll:
  2. [quote name='Asior']soema... poproś weta o jakiś delikatny środek.. np [B]Vetminth[/B][/quote] Jogi zostawiła mi Cestal.. tylko wyleciało mi z głowy, kiedy mogę go dać :oops: a od wczoraj, w sumie od dzisiejszej nocy, w koopach Alfy są paskudne robale i biedna się męczyła w nocy...
  3. [LEFT]C&C :loveu: mój znajomy praktycznie co tydzień jeździ z Łodzi do Krk, to tak jakby coś trzeba było pomóc :) pomału się rusza,..:multi: Tysiące osób na dogo, a dużo ponad połowa od kilku lat nie zagląda..:roll: Oby Ci co zaglądają nie przeszli obojętnie ;) [/LEFT]
  4. Ale Ciotka zaborcza :diabloti: Ile Kajusia musiała przejść w swoim krótkim życiu...:-( oby to było coś łagodnego..
  5. [quote name='irenaka']Rozumiem, że chcesz się załapać na gofera?:eviltong: Ja stawiam po akcji plakatowania. Tylko jeszcze nie wiem, kiedy wujek Romek będzie miał czas. Wyślę Ci pw.[/quote] To było bezinteresownie... ale .. :oops: czekam na pw ;) Sunie podbijają serca sąsiadów i starszych i młodszych :) Alfa chętnie biega z Nancy po korytarzu, Sigma jest trochę bardziej wycofana. Wszystkie tylko można kochać i przytulać :loveu:
  6. No niestety 3310 i inne idą do lamusa..:roll: ale może.. może...
  7. Wyganiałam stado, wygoniłam chłopa, biorę się za "b". ;)
  8. [quote name='Asior']Soema, a skąd te wątpliwości???? szczeniaki się zawsze odrobacza... mają więcej niż 6 tyg, tak????[/quote] Czy ja wiem.. nie chce ich dodatkowo osłabić... Wolę spytać niż żeby psom się coś stało..:roll: Irenko, nie mam. Na razie one nie były w ogóle ogłaszane, moim zdaniem szybko domy znajdą. Ale będę pamiętała :loveu: jakby trzeba było Wam pomóc, to w miarę możliwości mogę chętnie :)
  9. [quote name='Tola']Czy ktos wie co u szczeniorków Iwy i Iwana?[/quote] Bazyliah dopadła grypa :roll: może wieczorem da radę wejść. Asior jesteś pewna, że nic nie będzie im?:oops:
  10. [quote name='Tola']Trzeba poczekac az jogi tu zajrzy, ja nie orientuję się... Mogę ewentualnie przedzwonic do naszego weta[/quote] Pisałam jej dziś sms.. o 6 rano :oops: nie mieliśmy za dobrej nocy przez łobuziary.. To czekamy, aż Jogi się zamelduje w UK :)
  11. [quote name='Mija']Co tam u naszej Gwiazdeczki słychać ???Żadnych wieści:shake:[/quote] Zamieniamy się na dwie moje?:razz: zjadły mi fotel... znaczy właścicielce, nie mnie :oops:
  12. Czy ktoś się orientuje kiedy mogę odrobaczyć sunie, jak skończyły brać antybiotyk? Mają olbrzymie ilości jaj robali w kupach, u Alfy już są robale, takie długie i chude. Biedna załatwiała się często w nocy..:roll:
  13. To rozsyłamy na pm? śliczne... mam nadzieję, że się ludziom będzie chciało to przeczytać.. Jak wrócę po zajęciach, to zabieram się za "be".;) EDIT: Salibinka zedytowała post, nie zauważyłam :oops:
  14. Ja tak sobie po cichutku podczytuję..:oops: uroczą mordkę ma Skuterek :loveu: nie mogłam się dołożyć, bo mam swoje tymczasy... ale.. jeśli mogę... nie oddawajcie go do budy :shake::roll: może i nie jest niepełnosprawny, tak jak my to rozumiemy, ale w pełni sprawny też nie jest.. On na pewno znajdzie lepszy dom, popatrzcie na jego radosną mordkę.. Zasługuje na posłanie przy łóżku pańci, codzienne mizianie za uszkiem i ciepło.. a nie zimny beton, to nie za dobre chyba dla jego łapki.. ale wetem nie jestem:oops:
  15. [quote name='jogi']piękne są:loveu: jak kaszel, można je ogłaszać??[/quote] Lepiej jest :) czasem któraś chrząka ;) Jogi wysłałaś te książeczki?
  16. Grzeczne, bo śpią na zdjęciach :eviltong: teraz mają każda po uchy i kości do gryzienia, a i tak się tną o tą jedną.. normalnie walki psów :roll: wcześniej spały każda gdzie indziej. Teraz Alfa wtula się w Sigmę :) obejmuje łapkami itp.. [SIZE=1]a na fotel nie mam pomysłu..:roll:[/SIZE]
  17. Dzięki Kochana :) jestem na etapie dowiadywania się cen i darmowych sterylek :oops: póki co najtaniej jest w Stalowe Woli u moich wetów. 80zł.
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/80/c4dca9b87e19404amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/80/ee501d0dff849753med.jpg[/IMG][/URL] Nancunia nie za bardzo lubi te tymczasowiczki.. bardzo ich ustawia :roll:
  19. chyba, że się dobrze położyć [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/80/84a151d82fadd605med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/80/c937da9dede12049med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/80/befa2488f75c37fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/80/4f169d68f041f436med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Jako, że swój koc wrzuciły w różne mało ciekawe rzeczy musiały się zadowolić.. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/81/0962850a76c8917fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/76/2b729705ba880663med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/80/c4dca9b87e19404amed.jpg[/IMG][/URL] Nancy posłanie jednak za małe [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/80/6b2b36b4c185fc8bmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. Na fotelu.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/80/46b443eaabce0af8med.jpg[/IMG][/URL]' [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/80/76aa25f747057821med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/80/b6160fa84de4104emed.jpg[/IMG][/URL] zanim go zjadły.. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/80/4ababb27cba26ce7med.jpg[/IMG][/URL]
  22. Oooo ekspresowo działacie :) dzięki za pw ;) Oby jak najwięcej psiaków, dzięki Rudce znalazło domy :):)
  23. Już miałam obawy, że dopada mnie znieczulica... Ale ten wątek działa na mnie, jak żaden inny... Na razie jestem "zaszczylowana".. Jak sunie znajdą domy jest jakaś możliwość żebym wzięła szczenię stąd? Czy za duży kłopot z transportem? Wiosna idzie.. adopcje się zwiększają.:roll:
  24. [quote name='irenaka']Ten podział na literki to wg. użytkowników dogo?[/quote] Tak Irenko :) wtedy nie będzie zamieszania.. ja już robię porządek w skrzynce. Salibinko podrzucisz mi potem wzór? Czy będzie na forum? To ja się piszę na "b", a dalej zobaczymy :)
×
×
  • Create New...