[quote name='Anetka83']
w każdym moemencie można ją wykonac (przepraszam że pytam ale się nie znam...)?
Sąsiadka mówiła coś że byli u weta i powiedział że już za późno...[/QUOTE]
Niczym się nie różni sterylka aborcyjna w wysokiej ciąży, od cesarskiego cięcia - np. jak szczeniaki są za duże.
Tyle, że to wymaga dostępu do krwi u weta i doświadczonych lekarzy..
Ja nigdy nie zrozumiem takiego podejścia, nikt tu z uśmiechem na twarzy nie poddaje eutanazji szczeniaków.. Czy ta pani zdaje sobie sprawę jakie są koszty i co to znaczy wychować miot szczeniąt? Czy weźmie za nie odpowiedzialność do końca życia? Pewnie nie, więc jak będzie jakiś zwrot - dogomaniak się będzie martwił. Wiem coś o tym, akurat po roku wraca mi suka, a teraz babka przestała odbierać telefon bo miała opłacić poniedziałkową sterylkę.. I nie wiem co dalej.