Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='kinga_kinga7']ja się mogę dowiedzieć jaki jest koszt kastracji psa,sterylizacja suczki 150 zł w Białej u dr Andrzeja Iwanickiego On bierze po kosztach,bo wcześniej pracował w schronisku i zna te psiaki[/QUOTE] To może kastrację zrobi za 100zł... spytaj proszę, może się uda pomóc ;)
  2. [quote name='elmira']Na razie dziewczyny skupiły się na sterylizacji-150,00pln. U dobrego, sprawdzonego weterynarza:p[/QUOTE] Tak wiem, ale boksery trzeba wykastrować.. jak będziemy wiedzieli jaki to koszt, to będziemy wiedzieli, czy nas stać zasponsorować jedną czy obie.
  3. [quote name='Agnezia']Dziewczyny proszę dowiedzcie się jak najszybciej o ceną zabiegu. Wtedy będziemy mogli coś pomyśleć.[/QUOTE] Właśnie... jaka cena kastracji?
  4. [quote name='furciaczek']Jak wygram w lotka to kupie:evil_lol:[/QUOTE] Mój bohaterze :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  5. Kupcie mi dom, a je wezmę :grins: piękne...
  6. Takie nakolankowe cudo i bez domu nadal? Co z tymi ludźmi ?:(
  7. Jak dobrze, że jesteś z nami :calus:
  8. Ty jej kupujesz chgw pora, a ja mam piszczące kostki do gry od Pedigree:diabloti: powinnaś wiedzieć :eviltong:
  9. [quote name='zarskraf']ohoho cos nas wcina :p padam na kolana .. jutro please.....[/QUOTE] Czekamy :hmmmm:
  10. [quote name='okey7']Tola dzieki za fotki i za to co robicie w schronisku . Mam nadzieje ze boksie zostana zabrane w niedziele.[/QUOTE] Boksie są już Nasze - tzn. Fundacji SOS Bokserom :) teraz tylko transport ze znajomym Any666 do DT :)
  11. [quote name='Kapsel']Porównując pierwsze zdjęcia a teraz :-( jak on schudł biedny :-( A boksia jak jej grzbiet widać, jaka piękna! Jak dobrze że już w niedzielę jadą, jeszcze tylko jeden dzień:shake:[/QUOTE] Już niedługo :) te ich oczka... jakie smutne :(
  12. [quote name='okey7']Witaj Kapselku:calus::bye:[/QUOTE] Ooo ja już też wszystko wiem :) czekamy w takim razie na zdjęcia :)
  13. [quote name='kach']dziękuję jak grażynka pozwoli nawet jutro mister może przyjechać[/QUOTE] Kach wizytę już miałaś? :)
  14. Hihi i pozamiatane :diabloti: nie masz Chita koleżanek :grins:
  15. [quote name='chita']zaraz zołza:roll:przecie o widoki Ci chodzilo to z kojca by byly najlepsze:diabloti:[/QUOTE] A to Ty kojec masz?! :hmmmm: coś Ci się potentegowało :splat:
  16. [quote name='Kamila28']Super, bardzo się cieszę :), a czy wiadomo co z tym młodszym Bilbo (Rupert)??[/QUOTE] Rupert nadal czeka w hotelu na dom... póki co zero telefonów :( Ale za to powoli się otwiera, zaczepia do zabawy :) jest dużo lepiej niż było. Agnezia kontaktuje się z hotelem.
  17. Faktycznie cudne, ale 5 miesięcy to one miały już chyba dawno.. albo tak na zdjęciu wyszły:roll:
  18. [quote name='Kamila28']a co z transportem??[/QUOTE] Łączony będzie pół pan z hotelu, połowę wolontariuszka. :)
  19. A taka miała być agresywna. Dobrze, że je przenieśli jak obiecali. Macie jakąś fotkę suni, musimy coś sprawdzić.
  20. Chita jesteś bezwstydnie bezczelna.. mogłabyś inne tło wybrać?!:mad: ma chrześnic - boska ! :loveu:
  21. [quote name='Alicja']I co .......??[/QUOTE] Drops na 90% jedzie w niedzielę do DT :)
  22. [quote name='mgie']Marlena :mad: Raczej Ania napisze,że Kropka zrobiła kolejne postępy i superowa z niej psica. :p[/QUOTE] Pewnie, że tak :) Ania Wam powie, niedowiarki o!
  23. [quote name='Kapsel']Soemuś jesteś boska :calus: :loveu: Trzymamy kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] To nie ja, to Ana666 :) :Rose: ale ja jej już mówiłam, że jest niesamowita ;) ludzie tam nie są tacy źli... :)
  24. [quote name='ageralion']Tak teraz mysle, ze we wtorek ona u weta byla i 2,5h czekala na wizyte bawiac sie smyczka i z psiakiem... wiec dzien wcale nie byl taki spokojny...w srode byla na wybiegu ale psow nie bylo, wiec latala po pochylni itp. Takie drzenia i bezdech moga byc z tym zwiazane?[/QUOTE] Ja tak miałam z suczką na DT, taką 5kilogramową, tą Nancy właśnie.. jak tak ganiała i dokazywała, to potem miała tak że dyszała i słabła.. już po nocach Salibinka mnie miała wozić po lecznicach, ale się uspokoiło samo. Denis też tak kiedyś miał, ale to na maxa go wymęczyliśmy.. Ale on to ze stresu miał, bo chyba czuł że wyjeżdżam. Ale wetem nie jestem..
×
×
  • Create New...