-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Nie wiem, czy pisaliście do ElyzMilicz, ale napisałam też... Piękna..
-
Taki jestem słodki... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6lNDsLmnVI/AAAAAAAABSI/yjY933440uk/Kazan_3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6lND69yyDI/AAAAAAAABSM/V1n1G5ipkq4/Kazan_5.jpg[/IMG]
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Soema replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']jestes szybsza od komunikatora gg:evil_lol::loveu: ja pisalam do izabelka70;)[/QUOTE] Napisz jeszcze do Tomo2.. oni prężnie działają, a nuż.. -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Soema replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita'] jest tu ktos od labkow?[/QUOTE] Daaa.. zgłosiłam.. -
Benko... Starszy, bokserowaty pan... Już za TM...
Soema replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:mdleje: ... szkoda, że nie daliście rady go zabrać... :( -
Ten języczek to tak.. kokieteryjnie :loveu: Moja Kochana :loveu:
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Soema replied to evel's topic in Foto Blogi
Ale, że boksia?!:mad: Ja się tam do Was chyba przejadę :shake: -
EGON- ma DS, stale wspierany przez SOS bokserom
Soema replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Aga! ale mnie załamałaś :-( Są już wyniki?[/QUOTE] Tak, jest coś z wątrobą, dostał leki, będą obserwować. Aga uzupełni pewnie :) -
[quote name='chita']:shocked!:patrz Soema!:shocked!:wyzwała Cie:lying: :grins::turn-l::turn-l:[/QUOTE] :hmmmm:A kcie? :niewiem: weź się wywietrz...:splat: Pokazuj moją chrześnice, którą byłam zmuszona Ci oddać, to nie Twoja galeria!:no-no-no:
-
[quote name='chita']kochana ja po dacie dotarlam do tego w dwie minuty:evil_lol: ale ciiii tamtym nie mow niech podziwiaja:eviltong:[/QUOTE] Nie powiem - udało Ci się. Jestem z Ciebie dumna :grins:
-
[quote name='Kapsel']Bardzo się cieszę, że wreszcie ma SWÓJ domek!!! Bardzo, bardzo!!! :lol::lol::lol:[/QUOTE] Niestety, Kazan znowu szuka domu :( rezydent go nie lubi,..... jest coraz gorzej :(
-
Zbliża się odjajczanie Toruska :evil_lol:
-
[quote name='aganela']czyli co?Nie mogę pomóc BP,(m.in w tej kwestii)bo taka jest umowa dogo? No dobra niech będzie zmienie są na ogłosz.do adopcji to ogłoszenie, i wcale nie chce rozłamu(prosze mnie o to nie posądzać)po prostu myśle,że każdy powinien mieć prawo do właśnego zdania.A wątek nie warto ,zaśmiecać",bo to pewnie nic nie wniesie.Soema,a to co pytałaś się,że niby pozostawione bez echa,to porostu nie ma tutaj osoby,która by tam była codziennie i znała sytuacje,nie ma wolonariuszy na tym wątku.Kinga.kinga tylko parę razy zawoziłą coś tam i pomogła.I tyle w tej kwestii.[/QUOTE] Odpowiem Ci, bo dopisałaś. Nie byłam pewna, czy kinga_kinga jest osobą niepełnoletnią.. Skoro jeździ tam, pomaga, robi zdjęcia - miałam wątpliwości. Nie znamy tego schroniska, jest w Polsce kilkaset - pseudo schronisk. Gdzie psy mają piekło na ziemi... Ale przykłady schroniska w Brodnicy, Szczecinka pokazują że da się. Że mądre zarządzanie i chęć współpracy może wszystko. Wszystkim zależy na psach, ale musimy wiedzieć, czy np., są tam sterylizację. Bo jeśli jest pies w typie, to przez nasze nieumyślne zachowanie może trafić do pseudo.. Priorytetem są sterylizacje, wybudowanie kojców, wstawienie ocieplonych bud, odseparowywanie psów agresywnych itp.. nie może być tak, że zostaje rzucone hasło i rusza zbiórka, gry nie mamy pewności, czy to będzie wykorzystane tak jak byśmy tego chcieli. Mówicie, że nie ma wolo, a ktoś wstawił prośbę na Krakvet, ktoś robi stronę i ją na bieżąco aktualizuje, czyli komuś zależy.. To forum ma potencjał, ale ma też swoje zasady.
-
[quote name='Anetka83']dzisiaj sąsiadka zapytała czy nie mam kogoś kto przygarnął by szczeniaki... jej mama niedawno przygarnęła sunię... okazało się że jest w ciązy i najprawdopodobniej będą 4 maleństwa... ech... jak będę miała zdjęcia suni to zamieszczę... podobno śliczna kudłata i dosyc duża... oby szczeniakom się udało...[/QUOTE] Miot nie zostanie uśpiony?
-
Ale zamiast zostawić sprawę Krakvetu za nami i zacząć KONKRETNĄ pomoc to ciągle w tym tkwimy. Wiecie, jakie są zasady. Nikt nie powiedział wprost, choć były podejrzenia, że Dziewczyna jest niepełnoletnia. Nieważne jest ile się ma lat, ważne jaki się ma stosunek do innych. A tylko WSPÓŁPRACĄ jesteśmy w stanie cokolwiek zmienić jeśli chodzi o sytuację zwierząt w naszym kraju. Ale już po raz setny mówię: potrzebne są informacje na bieżąco, zdjęcia i opisy psów..
-
Proszę nie przesadzać, są wewnętrzne zasady by współpraca się układa. Wiele osób oprócz rodziny, pracy poświęca swój czas i pieniądze na pomoc zwierzętom, Problem jest tak ogromny, że bez wsparcia, zaufania i współpracy nie bylibyśmy w stanie pomagać. Nikt tu jej krzywdy nie zrobi, każdy pomoże na własny sposób. Magia forum polega na tym, że nigdy do końca nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie.
-
[quote name='aganela']czyli co?Nie mogę pomóc BP,(m.in w tej kwestii)bo taka jest umowa dogo?[/QUOTE] Aganela, jeśli chcesz żeby nie było zasad to może co miesiąc będzie wygrywało tylko BP, co? Nie jest robione nic, oprócz namawiania dzieci do głosowania. Nie ma apeli o środki na budy, a zbiórki karmy... Napisałam posta z kilkoma pytaniami - bez echa.
-
[quote name='Ada-jeje']Soema, co to nick na dogo zmienias? na (jedza) juz chyba taki widzialam. A oprocz tego ciesze sie ze Fugunia bedzie miala domek.[/QUOTE] Nie to tylko Agnezia mnie tak kocha :loveu: niestety nich faktycznie już zajęty.. Cieszę się, że mimo wszystko ludzie się zdecydowali :)
-
[quote name='aganela']Ja zrobiłam takie coś ; http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4433385_wystarczy_jeden_klik_by_pomoc_ok_320.html chodzi o to by zachęcić ich do oddawania głosów:) Aganela rozumiem, że umowę forum miau i dogo masz gdzieś? Czego chcecie doprowadzić do rozłamu?! Dziewczyny napisały, że szanują zasady, a teraz widzę że od nowa się zaczyna.
-
[quote name='Agnezia']Super wieści Jędzuniu (lepiej??) :)[/QUOTE] :laugh2_2: super :eviltong:
-
[quote name='Agnezia']trzymałam jędzo więc pisz !!![/QUOTE] Nie tak ostro! A więc... dziś Fuga miała spotkanie z pewnym panem i jego młodziutkim boksiem, od tego spotkania wiele zależało. Fudze bardzo spodobał się nowy kolega, jemu ona również :) Tak więc.............. w czwartek badania krwi, w piątek sterylka, a wieczorem -[B] DO DOMU[/B]:multi:
-
[quote name='Soema']Trzymajcie kciuki :kciuki: :)[/QUOTE] Nikt nie trzymał, to ja nic nie piszę :obrazic:
-
[quote name='andzia69']no coś ty - pisalaś??? ja chyba musze na urlop iść...może i pisałaś...ale nei napisałaś gdzie poszła!:)[/QUOTE] Ten wątek jest tak duuuuży.. że nie znajdę tego. Ania pisała, że ma dogomaniacki dom :grins: a Ty tak idź na urlop, ale nie wróć z żadną bidą :shake:
-
[quote name='andzia69']ktoś ją wstawiał do mnie na wątek...wstawił...ale zapomniał napisac, ze sunia trafiła do super domku!:loveu: niedobre jesteście:shake::eviltong:[/QUOTE] Andzia - przewertuj! Ania z Brodnicy pisała :) ja poprawiłam ;)