Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='carolinascotties']dostalam PW w sprawie transportu- w tej chwili nie mam czasu na zapoznanie sie z watkiem - bede tu wieczorem, jednak do tej pory bardzo prosze- napiszcie - kto i gdzie mialby odbierac psa -ja ze Szczecina wracam w niedziele- ok.16tej.[/QUOTE] Marta poszła z małym na spacer, nie za bardzo wiem o który transport chodzi do Wwa czy na Śląsk? Laki ma DT w Nowej Rudzie... ale więcej szczegółów to Ageralion zna.
  2. Po miesiącu pobytu Robina w hotelu, odnalazła się jego Pani.....
  3. [quote name='Soema']Tak :Rose: [IMG]http://images49.fotosik.pl/247/a8969f5974ad8497med.jpeg[/IMG][/QUOTE] Też się przypominam ;) będą jeszcze jakieś zdjęcia psów z soboty?
  4. Taaaa... i dlatego na miejsce dwóch suń, w hotelu są teraz panowie dwaj.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182039-Bo-schronisko-o-nim-zapomniaA-o-poranione-wygA-odzone-Fundacja-SOS-Bokserom[/url] niekończąca się opowieść.... ;)
  5. Cieszę się, że w końcu się udało :) ważne, że kolejna sunia będzie wysterylizowana. A ze zwrotem tych 60zł, możecie poczekać jeszcze tydzień? Zmieniamy konto.
  6. Trzymajcie kciuki :kciuki: :)
  7. [quote name='ageralion']My nie damy??? MY?!? My wszystko damy!! :evil_lol: ;)[/QUOTE] Już tu się nie uzewnętrzniaj [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  8. [quote name='Kapsel']Ciekawe co u pręgusków kochanych słychać, pewnie już śpią biedaczki :loveu:[/QUOTE] Dopytam jutro jak zdążę... bo wiem, że p. Marek dzwonił.. dług w lecznicy to 400zł. Ale damy radę, prawda?:)
  9. Czyli chwilowo alarm odwołany.. chociaż tyle. Mam podchwytliwe pytanie:diabloti: macie zdjęcia?:grins:
  10. Jak on się patrzy... dużo ładniej wygląda na tych zdjęciach.. tylko te kraty :(
  11. Nużeńcem zarazić, zdrowego domowego psa się nie da.. Może to co innego? Albo może posiew na grzyba został zrobiony? Przy odpowiednim karmieniu i opiece, maluchy powinny nabrać odporności i zwalczyć nużeńca, aczkolwiek z własnego doświadczenia podałabym advocate..
  12. No to tak, z Sigmą dużo lepiej. Na początku DT było przerażone, że sunia załatwia się tylko w domu.. Raz było lepiej raz gorzej, było rozważane zmienienie DT, ale.... pannica jest kochana, mądra i w ogóle i już sama pokazuje, że chce iść na dwór :loveu: wszystko jest na dobrej drodze. Sigma to typowy pieszczoszek :) nic tylko brać i kochać :)
  13. Sigma robi postępy :) wybaczcie za brak info, ale mamy 4 kolejne psy i nam schodzi z wszystkim, mam nadzieję, że jutro będzie luźniejszy dzień i uda mi się pouzupełniać informację :)
  14. Szkoda, że mieszka daleko ode mnie, bo do siedziby Fundacji to mam dwa kroki, a do kaukazów duuuuuzio :(
  15. [quote name='Enigma79']Chetnie kupie 10 szt kartek z boksiami wsrod kurczakow, doczytalam gdzie przelac pieniadze ale jak je zamowic ?[/QUOTE] Super :)....
  16. Szalejesz :) znowu krwawica? Jak chłopaki reagują na zmianę pogody?
  17. [quote name='pinkmoon']To chyba było ironiczne, że trafi do adopcji w nieodpowiedzialne ręce?[/QUOTE] Niekoniecznie... w wielu miastach się tak też psy sprzedaje/wydaje. Np. sandomierscy "przyjaciele zwierząt".........
  18. [quote name='mgie']O tym mówisz? [url]http://images49.fotosik.pl/247/a8969f5974ad8497med.jpeg[/url][/QUOTE] Tak :Rose: [IMG]http://images49.fotosik.pl/247/a8969f5974ad8497med.jpeg[/IMG]
  19. Dziewczyny wszystkim puszczają nerwy, bo dzieje się coraz gorzej :( a póki sterylizacja nie będzie czymś normalnym,to my nie damy wszystkim pomóc. Co do boksiowego,poproszę jak najwięcej info, i foty na maila [email][email protected][/email] jak jest z DT dla szczeniaków, przyznaje że przestałam czytać wątek jakiś czas temu, bo nie ogarniam swojej pracy.
  20. Ania, to młody psiak, do wypracowania w nim jest wiele rzeczy, w tym stosunek do dzieci. Nie wierzę, że rzucił się z agresją na dziecko, może źle zinterpretowali jego zachowanie, capnął ale dlatego że nie nauczony jest delikatności...
  21. Aga, to było jeszcze wcześniej. Anna33 na pewno wie o którym mówię. Nie mogę znaleźć jego zdjęcia :( może załóżcie wątek osobny dla psów? Tylko z opisami i zdjęciami.. bo tu info ginie..
  22. Laki już w DT, szczęśliwy bo biega w ogródku z suczką :)
  23. Dziewczyny, musicie porobić osobne wątki z dokładnym opisem psów, tu wszystko ginie.. trzeba szukać domów, DT szkoda psów.. Zostało Wam mało czasu, a za wiele info o psach nie ma. Dawno temu pytałam o rudego młodego psa, czy on już jest w domu?
  24. Może by chciała boksera? A jakby Cincia poszła do domu.... nie wiem, miała tam boksia iść jakaś.. czego Wy tak daleko jesteście..
×
×
  • Create New...