Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Jak ona wygląda....:(
  2. Ponawiam pytanie, czy sterylizacja była opłacana z Funduszu sterylkowego?
  3. [quote name='mgie']Byle do poniedziałku ... :)[/QUOTE] A ja się boję... ehhh.. tyle psiaków, a tylko 3 pojadą..
  4. Mam nadzieję, że będą jakieś wieści z DT/DS..
  5. Mirko! Jak ja się cieszę :) super, super, super że do Ciebie Lakuś jednak jedzie :)
  6. [quote name='Kapsel']A może poprosić dobrą duszyczkę, która chce kubraczek ofiarować o wysłanie na adres fundacyjny, może się przyda? jak nie Sigmie, to innej biedzie?[/QUOTE] Na pewno kubrak się przyda, za rok pewnie bid nie ubędzie.....
  7. Macie możliwość dania ogłoszenia w prasie, że poszukiwane są DT? Jak patrzę na te łańcuchy.... jak ten schron się uchował :( co z pytaniami, które wcześniej zadałam? Dowiadywaliście się coś?
  8. Jak nie powiedziałam, jak powiedziałam, jak się dowiedziałam :hmmmm:
  9. Ja rozumiem, że Ty sprzątać lubisz? Wielką frajdę zawsze psom sprawia rozrywanie na drobnicę papierów/ręczików.. Moje psy uwielbiały zdzierać łatki z piłki :)
  10. Ja nie rozumiem o co tu chodzi..........
  11. Tekila była wczoraj w lecznicy na wizycie, opis wywiadu: lewe oko dodatkowa rzęsa i entropium do operacji. Prawe oko do ustalenia podczas narkozy. Tekile czeka zatem operacja oczu ...:(
  12. [quote name='Kapsel']Cioteczki Kochane boksia trzeba wypromować, przecież to cudo jest. Nie mogę zapomnieć jego przeszłości, :-( należy mu się domek najlepszy z najlepszych :lol:[/QUOTE] Kazan będzie miał dom :) są jeszcze oprócz nas osoby które kochają boksery :) Domek to starsze, aktywne małżeństwo z tradycjami boksiowymi :)
  13. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Mówiłam przyjedz do mnie i razem pojedziemy... to ta nie..a to tylko 10 godzin pociagiem i byłabys u mnie :)[/QUOTE] Taaaa bo ja mam czaaaaaaaaas:evil_lol::roll: nie, nie posprzątam Ci kojców :eviltong:
  14. Nie, w poniedziałek prze Pani ;) w niedzielę będziemy jechały do Łodzi, ja z Krakowa, a Ania z Torunia chyba. Jak ja nie lubię sama jeździć.. Trzymajcie kciuki żebyśmy zachowały resztki rozsądku na miejscu:p
  15. [quote name='malawaszka']pewnie, że ładne :lol: ale tu nudno coś... żadnej aferki? żadnych spiskowych teorii dziejów???? PHI!!!!:megagrin:[/QUOTE] :niewiem: kiepsko, kiepsko...
  16. [quote name='malawaszka']dzień dobry - Soema zawsze mi wypomina że nie sledzę watku brodnickiego więc jak mi się trafił przypadkiem to czasem popodglądam Was :oops:[/QUOTE] Wstyd! Mam nadzieję, że się zrehabilitujesz ;) ładne, prawda?:loveu:
  17. Ona jest cudowna.... aaaa :loveu: może by chciała bezpłatny DT w Krk ?:evil_lol: cudna, boska i w ogóle ach.... czego ja wybrałam boksery?:hmmmm:
  18. A jak Rita? Podjęto decyzję jakieś, się pogubiłam :)
  19. Trzymam kciuki za dziś :)
  20. [quote name='Anetka83'] w każdym moemencie można ją wykonac (przepraszam że pytam ale się nie znam...)? Sąsiadka mówiła coś że byli u weta i powiedział że już za późno...[/QUOTE] Niczym się nie różni sterylka aborcyjna w wysokiej ciąży, od cesarskiego cięcia - np. jak szczeniaki są za duże. Tyle, że to wymaga dostępu do krwi u weta i doświadczonych lekarzy.. Ja nigdy nie zrozumiem takiego podejścia, nikt tu z uśmiechem na twarzy nie poddaje eutanazji szczeniaków.. Czy ta pani zdaje sobie sprawę jakie są koszty i co to znaczy wychować miot szczeniąt? Czy weźmie za nie odpowiedzialność do końca życia? Pewnie nie, więc jak będzie jakiś zwrot - dogomaniak się będzie martwił. Wiem coś o tym, akurat po roku wraca mi suka, a teraz babka przestała odbierać telefon bo miała opłacić poniedziałkową sterylkę.. I nie wiem co dalej.
  21. [quote name='ageralion']Swinstwo rozmnazania psow bez papierow...[/QUOTE] O tym samym pomyślałam... ile przez debilizm ludzi te psy muszą wycierpieć :(
  22. [quote name='supergoga']Czy cos się stało, bo zaczynam się niepokoic poważnie.[/QUOTE] Nie :) Dt musiała zmienić na kilka dni, bo pan Z miał pilny wyjazd.. Nie wiem czy Bols pojechała razem z nim, bo ciężko ją złapać.. Postaram się wypytać dziewczyny jak Tekila.
  23. [quote name='Kapsel']Halo, halo, halo Bolsbokser, gdzie jesteś? Powiesz coś nam o Tekilce? :-([/QUOTE] Tekilka w tym momencie jest w innym DT, chyba u Joaaa. Nic więcej nie wiem....
  24. Inez, czy możesz się dowiedzieć co z boksią?
×
×
  • Create New...