Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Kach, co on u Was je? Nie złapał niczego na spacerze? Co mówi weterynarz? Co to za narośl?
  2. Enigma79, nie możesz podarować temu czemuś tych 160zł... Wasz błąd, że nie ma pokwitowania, ale są świadkowie itd. Laska sobie kpi w żywe oczy, zapewne czyta forum, więc trzeba zadziałać, żeby nie czuła się bezkarnie.
  3. [IMG]http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/zdjecia/RSTU/skinny_25.jpg[/IMG] :grins:
  4. Pewnie, że mamy :) Fredzio wczoraj był bardzo zestresowany, chodził po całym domu i ciężko oddychał, usnął nad ranem. Nie zna posłanka, spał na podłodze. Ale ma apetyt duży. Dziś już bawił się kijem i piłeczką, przytula się do całej rodziny, zero agresji :) jak dostaniemy zdjęcia to wstawię. :)
  5. A jak się czuje reszta psów u p. Gitty? Ile ich tam pojechało? Te psiaki, co poszły do schronu w Niemczech, sż tam nadal? (było gdzieś info na wątku dyskusyjnym..) może by się udało im jakoś pomóc, to duże psy?
  6. Siadły nerki... sa kroplówki, opieka non stop. Jest źle...:(:(
  7. [quote name='baster&lusi']Aga ma dużo drzewek więc go uczy siusiać jak dziewczynę coby drzewek nie podlewał.[/QUOTE] Ehhh.. łapka pewni boli... Mojego byłego tymczasowicza były właściciel tak "nauczył" (biciem krzykiem) że sikał jak suczka.. właśnie, żeby krzaków nie obsikiwał.:shake: Morris jest boski!:loveu: Ale te jego smutne oczęta... Jeszcze chyba nie wierzy, jakie szczęście go spotkało.
  8. A co wet na to? Od początku tak jest? Badane miał serce itd? Kleszcza ostatnio nie miał? Ale to i tak już by miał poważniejsze objawy..
  9. [quote name='Alicja']a jest co ;)[/QUOTE] No jest..... ehh.. Dziś szaleje na wsi ;)
  10. Bez mian. Kilka dni jest u Germaine. Łobuz z niego...
  11. Jest źle..... :( :( :( Aldo nie tak miało być :(
  12. Ewab:mad: ja nieee... nie teraz :shake: odzwyczaiłam się od szczeniąt, takie toto malutkie :loveu: a kieleckie watki omijam szerokim łukiem, bo aż ściska ogrom tragedii i bezsilność :oops::-( Chester robi z boksiem drugim lekką rozpierduchę w DT :) wczoraj latali na wybiegu z innymi psami i DT mówił, że Chester się bardziej słucha od Scubiego :eviltong: Teraz dzwonili, że Czesiek nie lubi dzieci. Aż mnie ścięło. Ale się okazało, że nie warczał, a burczał i nie w złości a w zazdrości. Np. jak mnie za mocno w zabawie gryzł i się nakręcał, ja go olewałam i sobie szłam gdzieś, on leciał za mną skakał wokół i burczał wkurzony, że go ignoruje. Wczoraj też mnie tak pacał łapą, jak ciumkałam do tej małej kruszynki, a jemu nie pozwalałam jej na łóżku deptać. Teraz już cała trójka się bawi w DT ;) tzn. boksie z dzieckiem. Bo klucha jest pod Krk w DT.
  13. Agaga, j a wpiątek boksera przekonywała do kennela. Akurat traf chciał, że miał biegunkę i prawie cały dzień głodówkę. Wsadziłam pachnąca miskę do środka i go zostawiłam z problemem. Wszedł... ale w panice wyskakiwał, potem ukochane smaczki tam wrzucałam, żeby klatka się tylko dobrze kojarzyła. Od tamtej pory klatka jest najlepszym przyjacielem Chestera :) co zabawne, przestał mnie budzić z samego rana, a w klatce spał czasami do...13:mdleje:
  14. Jostel, Barney będzie priorytetem jeśli tylko się coś odpowiedniego zwolni.. Fred ma całe życie przed sobą, jest młodziutki. Niestety, Pani zaoferowała DT ale tylko na kilka dni, myśleliśmy że Barney jest młodszy i pojedzie do Legnicy.. Tamci Państwo niedawno stracili boksera, dlatego chcą młodego.
  15. Chester pojechał na dwa dni do DT... w sobotę jedzie po nowe życie..
  16. Zmiana tytułu nie da wiele... Mnóstwo na dogo jest dramatycznych i nowych.. :shake: nie wiem, nie mam pojęcia jak zebrać deklaracje.
  17. [quote name='zerduszko']Czesio mamą zastępczą? Niemożliwe ;)[/QUOTE] Noooo... chodzi przy niej na palcach:razz: tylko łbem ją pcha i wącha, nadstawia się, żeby go gryzła :) włazi mu do miski, a on nic. Chwalę go, on merda ogonem, ogon się rusza.. a mała cap! Czesiek zachowuje stoicki spokój. Nawet próbuje go ssać czasem, brzuch łapy.. Ehh, przez to małe nawet nie miałam jak się z Chesterem pożegnać :(tak to jakoś zleciało....
  18. Dzięki Gazzy. Mała jedzie na awaryjny DT.. do mojej znajomej z Krk. Ja jestem nieprzytomna po tej nocy, oczywiście Czesio pół nocy w łóżku spał, koniecznie chciał trzymać łeb przy lub na małej... Mała budziła się w najmniej odpowiednim momencie, szła siku, szalała 10 minut i padała. Akurat zdążyłam się rozbudzić... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5iRUEs0I/AAAAAAAAB1E/JgflOvDeD3s/s640/Zdj%C4%99cie720.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5iVMK2XI/AAAAAAAAB1I/CD3u-Z0fP-E/s640/Zdj%C4%99cie719.jpg[/IMG] Cel pal :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5iqCqqAI/AAAAAAAAB04/VDwpX-_-pWI/s512/Zdj%C4%99cie717.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5ijg9NGI/AAAAAAAAB08/JvLUV3wVOI0/s512/Zdj%C4%99cie716.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5ixzlBYI/AAAAAAAAB1M/HXbGy4BNRcg/s640/Zdj%C4%99cie714.jpg[/IMG]
  19. Witamy, witamy ;) wieści obowiązkowo, zdjęcia też. On jest zjawiskowy :) Teraz nas obszczekał, bo mała mi na plecy wchodziła, a on się chciał bawić. Ale chodzi przy niej, jak na palcach, ona go pogryza a on tylko się odsuwa i czeka na więcej :) zaraz Mała do kennela, a my na spacer..
  20. [quote name='Kamila28']Takie małe, a już dozna co to schron :-(:-(:-([/QUOTE] Nie dozna, nie oddam jej tam.. będzie przerzucana z miejsca na miejsce niestety, ale schronu nie zazna :shake:
  21. Jostel, czy psy mogą iść osobno do DS?
  22. [quote name='kkanarekk']Jeżeli uda Ci się ją przetrzymać jakoś "gdzieś" to chętnie ją wezmę, nie będzie problemu. Tylko niestety jeszcze nie teraz :([/QUOTE] Podaj mi proszę na pw swój telefon. Będę kombinować....
  23. [quote name='kkanarekk']Ja mogę zaoferować DT ale jak dopiero za jakiś czas bo teraz zdeklarowałam pomoc jednej suni bezdomnej. Jak szybko znajdzie domek (a jest śliczna i ma szansę) to mogę maleńką na bezpłatny, bezterminowy DT wziąć. Na razie nie dam rady przygarnąć dwóch psiaków.:([/QUOTE] Ja koszty odrobaczeń i szczepień wezmę na siebie. Jeśli byłaby konieczność.. [quote name='AMIGA']Kurcze, a moja tymczasowiczka szczeniaczka będzie akurat w najbliższy piątek operowana, więc też nie za bardzo mogę ryzykować. Bo mała będzie miała otwierany brzuszek i raczej nie będzie mogła szaleć, a na pewno by ją ciągnęło do szaleństw[/QUOTE] Dziękuję Wam... Zebrra się zadeklarowała, że do poniedziałku może małą wziąć, bo potem wraca do pracy. A ja wracam wtorek - środa, albo i nie :( mam umówione wywiady z Panem, co był w AK, a drugi brał udział w Powstaniu Warszawskim.. Potem jadę do Nieporętu i Warszawy...:( Toto jest małe, niemrawe. Poskacze chwile i śpi. Wyszarpała za fafle Chestera i padła.
  24. [quote name='karusiap']Karina zawsze brala psy na DT.Czy nikt nie da rady tym razem pomoc Karinie, a wlasciwie malutkiej? Na pare dni chociaz z tego co zrozumialam z naszej rozmowy tak?[/QUOTE] Wolałabym dłuższe DT, bo piszę prace licencjacką i jeżdżę po Polsce, nie będzie mnie. Ale tydzień też mnie ratuje. Potem będę kombinować...:( jadę jutro o 15 do domu. Miałam 11 szczeniąt na DT, 3 dorosłe psy. Naprawdę teraz nie mogę...
  25. [quote name='ageralion']U Was ten schron nie jest taki straszny i lepsze to niz utopienie... malenka przebadaja i odrobacza...[/QUOTE] Pewnie, że tak.. tylko dla mnie, która w tamtym roku wyciągnęła 11 szczeniąt, to tragedia :( :( :( wyszarpała teraz Cześka za fafle:roll:
×
×
  • Create New...