Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Chester będzie miał dom w Warszawie :) trochę się to wszystko komplikowało i mieszało w ostatnich dniach. Ja w czwartek jadę na weekend, robić wywiady do pracy, Czesio miał jechać do hotelu. Ale jednak jedzie do pani z Krk która ma młodego boksia i do soboty go przetrzyma. W sobotę Pan, który będzie wiózł Kalinkę do nowego domu, w drodze powrotnej weźmie Chestera do Warszawy. Weekend spędzi w domu z ogrodem, u rodziców dziewczyny która go adoptuje. Potem wrócą do Wwa do dużego mieszkania ;) Daria obiecała się zarejestrować na forum i pisać o Czesku, a pisać o psach to ona lubi :):) [COLOR=Silver]a mi mimo wszytko chce się troszkę płakać..[/COLOR]
  2. [quote name='Fundacja Medor']jak miewa sie nasza bokserka[/QUOTE] Która?:)...
  3. Dziewczyny, na stronie drugiej Fundacji jest ogłoszenie chłopaków [url]http://www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl/index.php?ac=viewSh&dog=23476561043633[/url] z ogłoszenia wynika, że to nie bracia a ojciec z synem. Czy to prawda? Była rodzina chętna na Barneya, ale teraz nie wiedzą co myśleć. Bo my im napisaliśmy że pies ma 1,5roku...
  4. Może to wiosenne trawska?
  5. [quote name='Kamila28']czy wiadomo jak wyniki Dropsa????[/QUOTE] Drops ma chroniczne zapalenie pęcherza, plus przerost prostaty... Dziś jedzie do kliniki, dostanie antybiotyk za...200zł :mdleje: ma pomóc...
  6. Matrioszko, Waszka pisała "na siebie" nie "do siebie", żeby został w hotelu gdzie jest... Taki dzieciak to dom moment znajdzie :) niewdzięczny syn...........
  7. No kiepska w tym jest :hmmmm: się koleś osaczony poczuje ;) trzymam kciuki, oby się jednak udało [COLOR=Silver](Neris nie bij, niech ma dobry dom i nie wraca)[/COLOR]
  8. [quote name='Kamila28']jasne!!! co trzeba sprawdzić i kiedy???[/QUOTE] Poszedł mail :):)
  9. [quote name='jostel5']A bo też one wszystkie są takie barneyowato-fredowe!;)[/QUOTE] I przyciągają ludzi... o żadne boksery nie ma tyle chętnych co o nie. W końcu znajdą się te wyjątkowe ;)
  10. [quote name='Abrakadabra']Jak to co? Naprowadziłaś wątek na etyczne tory :)[/QUOTE] Niechcący :shake: :evil_lol: jak biegunka Arii? Młoda Sabra została wysterylizowana. Jest podobno niesamowicie mądra i pocieszna :)
  11. Stwierdzamy w Fundacji jednogłośnie, że wszystkie boksery nazwiemy Barney albo Fred :grins:
  12. A co ja zrobiłam?:oops: Nerisku zrobiłaś się marudna:mad: Jak jednozębny sąsiad, odciął Ci to?:razz:
  13. Czy któraś Ciotka z Legnicy sprawdziła by dom, dla jednego boksera?
  14. [quote name='wilczyca']tel.12 648-95-00 oś. Złotej Jesieni 13, ale dla pewności zadzwoń i się upewnij jakie teraz są ceny tych zabiegów.[/QUOTE] Dziękuję, jutro wszędzie przedzwonię. :)
  15. [quote name='Aga-ta']skad trzeba zabrac psa? i o ktorej godz. (w czwartek)?[/QUOTE] Dzięki za zainteresowanie, jutro napiszę czy transport potrzebny. Bo znajomy się zgłosił, ale ma się upewnić czy na pewno może.
  16. Możecie polecić dobra lecznicę w Krakowie, która w normalnych cenach sterylizuje suki i psy kastruje? (suka labrador, samiec bokser) Arka krzyknęła 600zł za sukę, Krakvet 370.
  17. [quote name='elmira']Przekora z Ciebie Soema:) Ale faktycznie, nie ma co popadać w rozpacz, ani w przesadny optymizm. Źle to by było, gdyby nie było jakiejś tam bandy wariatów, zboczonych na punkcie psiej biedy.[/QUOTE] Staramy się nie zwariować.. ;) Chester właśnie zrobił wsteczny.. usiadł tyłkiem na łóżku, a przednie łapy ma na ziemi. Czas na spacer ;) ja to lubię czytać tu dobre wieści, że coś się rusza.
  18. Oj żeby nie było tak źle, to Kora, Cincia, Lady, Bona. Są już w swoich domach. A dla Sigmy, Kalinki, Trixie, Morysa też się coś szykuje. Torus chyba zostaje w DT. :) za to kilka czeka na wstawienie.. Ogólnie powstaje nowa strona, bo tą się pół dnia aktualizuje.
  19. Aga, czy wysłałaś umowę i potwierdzenia kastracji do Fundacji?
  20. [quote name='elmira']O mamooo, Soema zajrzałam na Waszą stronę. Ile tych glutów biednych do adopcji.:placz: A:placz: te staruszki. No nie mogę.[/QUOTE] Dlatego nie mamy miejsca/kasy na wyciąganie kolejnych... a Krakvet nam z nieba spadł tak naprawdę. Na dniach dojedzie niewidomy 2letni z Tych, bo miał być uśpiony, Kapsel zadziałała ;) część psiaków ma chętne domy... ja mam u siebie Chestera akurat. Ale jakoś domy dziwne się zgłaszają.. To jest jakaś plaga nieszczęść....
  21. http://bokserywpotrzebie.pl/psy/barneyschronisko.htm drugi to Fred. Barneyem się ludzie interesują, ale aż z Legnicy. W ogóle, jest sporo maili, ale wiesz jak jest. Nie oddamy psa, komuś kto nigdy boksera nie spuszczał ze smyczy...:shake:
  22. Jak Barney jest nastawiony do psów? Oprócz do brata?:)
×
×
  • Create New...