-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Mocno trzymamy :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Na dogo głosuje się od powstania ankiety ok. 8 każdego miesiąca, do 16. Zwycięzca ankiety wewnętrznej forum (dogo lub miau, w zależności od miesiąca) jest głównym kandydatem WSPÓLNYM obu for w Krakvecie. Teraz trzeba czekać na ankietę na dogo, pewnie koło 8 maja powstanie, jest 8 dni by wygrać, potem ma się poparcie i dogo i miau ;) -
TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)
Soema replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Poproszę o dokładne dane dotyczące kwoty i jeśli można fakture - nasza Fundacja zapłaci za operacje oczu suni. Przeciez mam Wam tyle do zawdzięczenia, że się nią opiekujecie i pomagacie. Tyle chociaz możemy dać od siebie. Jesli da rade,. żebysmy mnogli opłacic to przelewem - podam dane do faktury na PW. Jesli to będzie u dr Garncarza, to już operował naszą fundacyjna sunie i tak własnie regulowalismy rachunek. Dajcie znać![/QUOTE] Damy, Germaine teraz w lecznicy i nie może rozmawiac, więc jak tylko ustalę - dam znac. DZIEKUJĘ! [quote name='Ellig']Juz kilka osob wplacilo pieniadze i co teraz....Tyle bidulkow czeka?[/QUOTE] Ellig, jesli chcesz zwrot, to poproszę Germaine. [quote name='Wunia']ano czeka, czeka ... moje niech zostanie w rękach sos bokserom ;)[/QUOTE] Dziękuję, wieczorem założę wątek ślepaczka Totika, którego Kapsel uratowała od uśpienia i sama opłaciła pierwszy miesiąc pobytu psa w DT. -
TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)
Soema replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
Kapsel, co wiedziałam to napisałam. Było o padaczce, kilka stron wcześniej. Za wpłaty odpowiada Germaine, na nią trzeba czekać. Bolsik może napisać co sunia bierze, bo jest na bieżąco. ;) -
Jeśli ktoś ma czas i ochotę założyć watek Batmanowi to nie ma problemu. 20 naszych bokserów ma wątki i tylko na 3 coś się dzieje.. Na dogomanii coraz mniej osób szuka psy, ważne są ogłoszenia poza forum. Polecam Batmana ludziom, którzy szukają młodego boksia, bo on taki jest.
-
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Gdzie ten domek Minka..? -
Ale tu ruch....
-
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Mały łobuz... a jak dzieci dają radę ją wymęczyc? Sunia nie chce jej zjeśc? -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Soema, przyznaj sié ze to niewine scenie ugryzlo boxera w... jajka;ppp[/QUOTE] Ojjj.... myślała, że to suczka:oops: -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebra12']Tego dokładnie nikt nie wie :) Ale z obecnych gabarytów wnoszę, że raczej będzie do kolana.[/QUOTE] I to chyba max :) -
Takie cudo... z umaszczenia jak mój Mazi (*) dlaczego moja suka nie akceptuje psów?!:( musi się dom znaleźc, tyle czasu czeka..
-
Batman nie ma swojego wątku.
-
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
A tu męczyła boksera u mnie z DT, Chestera :) (już w nowym domu chłopak;) ) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5iRUEs0I/AAAAAAAAB1E/JgflOvDeD3s/s720/Zdj%C4%99cie720.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5iVMK2XI/AAAAAAAAB1I/CD3u-Z0fP-E/s720/Zdj%C4%99cie719.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5iqCqqAI/AAAAAAAAB04/VDwpX-_-pWI/s512/Zdj%C4%99cie717.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5ijg9NGI/AAAAAAAAB08/JvLUV3wVOI0/s512/Zdj%C4%99cie716.jpg[/IMG] -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Moje Maleństwo kochane :loveu: Dziękuję dziewczyny za pomoc! :Rose: Nie wiem, co bym bez Was zrobiła... Ona urosła już od czwartku:-o [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7eRAs8I/AAAAAAAAB0c/MAxnUe-bv8A/s720/Zdj%C4%99cie713.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7ZRTUrI/AAAAAAAAB0U/Y1uiiP4Td7k/s512/Zdj%C4%99cie711.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7RBQJoI/AAAAAAAAB0g/OxxIt2w8l4k/s720/Zdj%C4%99cie712.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5ixzlBYI/AAAAAAAAB1M/HXbGy4BNRcg/s720/Zdj%C4%99cie714.jpg[/IMG] -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Tak, to Płomyk -biega po Kropce:) Fibula teraz biega z mężczyznami...z Kumplem, Ibisem...a większośc dnia spędza na podwórku z Maxem nietoperzem-dziewczyna ma dość specyficzny gust hi hi:)[/QUOTE] Chyba BEZgust:diabloti: ja czuję, że jak teraz przyjadę, to z tymi psiakami pół dnia spędzę :multi::loveu: [COLOR=Silver]zapraszam do wątku w podpisie ;) by było nam lżej i lepiej..[/COLOR]
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Soema replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']czytałam Karinko jakiś wątek boksiowy i tak sobie pomyślałam ; ledwo Denisa wydałaś już Czeska przygarnęłaś (mam nadzieję, że nie pomyliłam imion)[/QUOTE] A wczoraj Czesiu pojechał do domu :) jeszcze między czasie mi maleńką kluchę podrzucili.. pół głowy Chestera :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/183482-Rybnicki-Chester-ju%C5%BC-pod-opiek%C4%85-SOS-Bokserom-u-mnie-%29-uczymy-si%C4%99-og%C5%82ady/page27[/url] -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Soema replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Ja codziennie podczytuję i czekam na TEN dzień i TEN dom... -
[quote name='majku33krakow']dorosły pies tylko raz ma jesc i nic wiecej[/QUOTE] Majku, nie wypowiadaj się tu, proszę.
-
Kalina zaznała głodu w schronie i nie tylko pewnie.. Będzie non stop się dopominała, duże ilości i urozmaicone, mogą jej zaszkodzić tylko.. Wiem, że ciężko takiej mordce odmówić, ale to dla jej dobra. O skręt żołądka u bokserów bardzo łatwo.
-
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Soema replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
Widzę, że dyskusja nadal żywa... Zapraszam w takim razie [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/url] by bezdomnych zwierząt było mniej. Wtedy i sfrustrowanych osób i tragicznych sytuacji i historii będzie mniej. Lek.wet. macie możliwość wstawić zdjęcie Bruna, by każdy mógł spokojnie odpuścić, bo pies bezpieczny? -
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='kach']ojciec to stary doktor syn z nowych ksiązek uczy się ale widac kasa tylko się liczy Mister jest u mnie dzis jest 2tyg.a ja juz poleciałam 200zł tzn..100dostałam pomoc od cioci...jak zapytałam żeby mu usg i ekg zrobic ogólne badania to skwitowali mnie OK.200ZŁ!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Niestety, tylko takie badania kosztują.. Trzymam kciuki za zdrowie Mistera.. -
[quote name='ewab']Ciotka niedobra:evil_lol: No co Ty, mam do zaoferowania młode, ale duże szczenięta:eviltong:. No i naszych wątków nie omijaj, bo jak nas wszyscy ominą, to kto nam w tych tragediach pomoże? A teraz czekam niecierpliwie na wieści od Czesia z nowego domku:lol:.[/QUOTE] Wiem Ewuś.. ale ja teraz nie mogę byc DT :shake: gdyby moja domowa sucz, tu w Sandomierzu, akceptowała jakiekolwiek psy.. Wzięlibyśmy drugiego psa. A tak to... :shake: a w Krk mnie więcej nie będzie teraz :( [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]CZesiu ...i jak tam ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Czekam na wieści z podróży :)