-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]Ratujcie!! Błagam... godzinę temu, pewna pani przyniosla mi 4-5tygodniowe szczenię.. suczkę. Ja jutro wyjeżdżam, nie mogę jej zabrać :-(:-( czy ktoś może ją wziąć? Jak nikogo nie znajdę, ona pojedzie do schronu :placz: [/B][/COLOR][/SIZE]Klucha... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7RBQJoI/AAAAAAAAB0g/OxxIt2w8l4k/s640/Zdj%C4%99cie712.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7ZRTUrI/AAAAAAAAB0U/Y1uiiP4Td7k/s512/Zdj%C4%99cie711.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7eRAs8I/AAAAAAAAB0c/MAxnUe-bv8A/s640/Zdj%C4%99cie713.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[quote name='Kapsel']Faktycznie klucha :evil_lol: a co na tą kluchę Chesterek? :lol:[/QUOTE] Łapą ją zgniótł.... łazi i piszczy, teraz poszły spać. Ja nie jestem pewna jego reakcji, więc pilnuje. Nie mogę jej zostawić, jak nic nie znajdę do jutra, mała pójdzie do schronu. Ja wyjeżdżam :(
-
Klucha... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7RBQJoI/AAAAAAAAB0g/OxxIt2w8l4k/s640/Zdj%C4%99cie712.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7ZRTUrI/AAAAAAAAB0U/Y1uiiP4Td7k/s512/Zdj%C4%99cie711.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7eRAs8I/AAAAAAAAB0c/MAxnUe-bv8A/s640/Zdj%C4%99cie713.jpg[/IMG]
-
[quote name='gazzy']To tego Chesterka będzie p. Marek do Warszawy wiózł ? :razz:[/QUOTE] [quote name='Alicja']przyzsłam cie utulkać ;)[/QUOTE] Dziękuję :( o 12 jutro Czesio jedzie.. Chce ktoś małego czarnego szczeniaka?:roll: właśnie mi przyniosiono kluchę malutką 4-5tygodni max...
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Co mu jest? -
Weronika, zrób zdjęcia, to podstawa. Bokser nie jest psem podwórkowym, stróżującym, czy jak to go tam ktoś nazwie.. To kanapowiec, spragniony kontaktu z ludźmi. Podatny na wszelkiego rodzaju choroby, począwszy od zapalenia pęcherza... Są bardzo delikatne, jeśli chodzi o zdrowie fizyczne i psychiczne... Może druga Fundacja znajdzie dla niego miejsce, bo ostatnio wiele psów zabrała. My w tej chwili nie mamy wolnego DT. Ale szukamy. Tak jak mówiłam, jakby trzeba było pieniądze się znajdą. Potrzebne faktury.
-
Albo jawne porzucenie :( czy mama chlopaka, nie chce ponosić kosztów związanych z psem, czy ogólnie psów nie lubi? Może by się udało, by została DT na jakiś czas? Dopóki się dom nie znajdzie, albo nei zwolni się inny DT?
-
Czy ktoś ma kontakt do Weroniki?
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Soema replied to evel's topic in Foto Blogi
Ekhm, ekhm... wy tu gadu gadu, a gdzie zdjęcia?:niewiem: -
My juz po aktywny spacerze :) on jest genialny. Szaleje, ale jak go wołam to wraca, nie ma zapędu do ucieczek. Uwielbia człowieka, nawet mnie ;) Teraz śpi i chrumka :loveu: Ciotki, nie mam siły na pw, zapraszam do wzięcia udziału w akcji sterylizacji, razem możemy więcej. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571223#post14571223[/url]
-
[quote name='Kamila28']Myślę, że Chesterkowi to potrzeba aktywnego domku, taki młodzik potrzebuje aktywnych spacerków:painting::painting::painting:[/QUOTE] Dlatego do takiego jedzie.. :) cały weekend spędzi w domu z ogródkiem, się wybiega. A w Wwa, niedaleko będzie miał tereny przy zoo, tam fajnie jest :) nie lubię być DT..
-
[quote name='fioneczka']z tego co wiem hypoallergenic to dieta wet ... że tak napiszę, tam nic nie ma skin support to karma na bazie łososia chyba w każdym bądź razie ryby jeśli chodzi o dokładny skład trzeba poczytać w necie[/QUOTE] Ryż, hydrolizowany izolat białka sojowego, tłuszcz zwierzęcy, celuloza oczyszczona, sole mineralne, oleje roślinne (w tym olej z ogórecznika), pulpa buraczana, [B]hydrolizowana wątróbka drobiowa[/B], tran, fruktooligosacharydy (FOS), zeolit, L-tyrozyna, chelatowane pierwiastki śladowe, tauryna, DL-metionina, wyciąg z aksamitki (bogaty w luteinę), witaminy. nie wiem, czy to się liczy - RC Hypoalergenic.
-
[quote name='fioneczka']tak obydwa o których pisałam[/QUOTE] To pewne? Bo ja pamiętam jak w Fundacji był alergik (kurczak) on był na innej karmie dla alergików, a w DT dostał RC i od razu dostał wysypki itd...
-
RC jest jakiś bez kurczaka?
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']A ja dzisiaj paczuszkę dostałam i nie mogłam odpakować, bo Kapsel aż trzęsawki dostał, gdy wyczuł zabaweczkę. Fakt trochę twarda ale jest tak przeszczęśliwy, ze na popołudnie mam go z głowy. :multi::lol: [B]Mierczko ja doskonale wiem, że jak odpakowałaś zabawkę to chodziłaś na czworakach i nosiłaś ją w zębach, aby tylko Lakuś się nią zainteresował :evil_lol:[[/B]/QUOTE] Kapsel :mdleje: -
[I]Witam. Niestety będę musiała zrezygnować z adopcji Barneya. Chciałabym wziąć psa rocznego, ewentualnie do dwóch lat. A po przeczytaniu w necie na innych ogłoszeniach (allegro, fundacja "boksery w potrzebie") oraz rozmowie telefonicznej, dowiedziałam się, że pies ten ma 4-5 lat oraz preferowana jest adopcja dwóch psów - ojca i syna. Z tego też powodu nie mogę zabrać z tego duetu młodszego psa, gdyż podobno są bardzo zżyte ze sobą. Bardzo mi przykro. Pozdrawiam -[/I] właśnie dostałam maila.
-
[quote name='Fundacja Medor']ta brana z fundacji medor starsza[/QUOTE] [url]http://bokserywpotrzebie.pl/psy/lalawarszawa.htm[/url] Lala jest w DT w Warszawie, żyje sobie spokojnie, uczy się wszystkiego na nowo.. Jest bezpieczna. Biedna, staruteńka..
-
Fantastycznie... wściekli się ci ludzie?! Weronika, poproś tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/142386-Boksiowa-Skarpeta-niech-po%C5%82%C4%85czy-nas-mi%C5%82o%C5%9Bc-do-boksi%C3%B3w[/URL] o pomoc w opłaceniu weta, weź koniecznie fakturę/paragon za wizytę. Opłacimy część, albo całość jeśli to nie będzie ogromna kwota. Zrób mu też więcej zdjęć i wyślij mi [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL] zgłoszę go do naszej Fundacji SOS Bokserom, może się zgubił..?
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]wiem , że śmutno ...ja bym chyba ślimtała po każdym tymczasowiczu:oops: a państwo z Istebnej też chcieli Chesterka ?? [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Teoretycznie tak. Ale to starsze małżeństwo.. ja nie wiem czy taki młokos nieokrzesany jest dobry dla nich. Porozmawiam z nimi wieczorem, czy by starszego trochę spokojniejszego nie chcieli. Wczoraj o pólnocy byliśmy w parku, padał trochę deszcz, więc ludzi brak. Ale gamoń szalał, latał jak głupek. Widać, że to gówniarz bo łapie za nogawki czasem jak się rozbawi, warczy, podgryza, szczeka ;) ale ładnie się słucha. Lepszy dla niego dom z właścicielem aktywnym i silnym. Jak wczoraj skoczył i uderzył mnie lbem pod mostek to dostałam bezdechu:mad: teraz śpi w klatce, w poduszkach i makaronie :p bo stwierdził, że jedzeniem się ciamka na lewo i prawo super :roll: ja po każdym beczę... mniej lub więcej... ale cieszę się, że nie muszę go w hotelu zostawiać, bo na samą myśl mnie... ściskało:oops:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:glaszcze:nie ślimtaj ... ;) :kciuki: za nowe życie Chesterka[/B][/COLOR][/QUOTE] Śmutno :niewiem: jeszcze się z Państwem z Istebnej muszę skontaktować...