Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]Ratujcie!! Błagam... godzinę temu, pewna pani przyniosla mi 4-5tygodniowe szczenię.. suczkę. Ja jutro wyjeżdżam, nie mogę jej zabrać :-(:-( czy ktoś może ją wziąć? Jak nikogo nie znajdę, ona pojedzie do schronu :placz: [/B][/COLOR][/SIZE]Klucha... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7RBQJoI/AAAAAAAAB0g/OxxIt2w8l4k/s640/Zdj%C4%99cie712.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7ZRTUrI/AAAAAAAAB0U/Y1uiiP4Td7k/s512/Zdj%C4%99cie711.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7eRAs8I/AAAAAAAAB0c/MAxnUe-bv8A/s640/Zdj%C4%99cie713.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. [quote name='Kapsel']Faktycznie klucha :evil_lol: a co na tą kluchę Chesterek? :lol:[/QUOTE] Łapą ją zgniótł.... łazi i piszczy, teraz poszły spać. Ja nie jestem pewna jego reakcji, więc pilnuje. Nie mogę jej zostawić, jak nic nie znajdę do jutra, mała pójdzie do schronu. Ja wyjeżdżam :(
  3. Klucha... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7RBQJoI/AAAAAAAAB0g/OxxIt2w8l4k/s640/Zdj%C4%99cie712.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7ZRTUrI/AAAAAAAAB0U/Y1uiiP4Td7k/s512/Zdj%C4%99cie711.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7eRAs8I/AAAAAAAAB0c/MAxnUe-bv8A/s640/Zdj%C4%99cie713.jpg[/IMG]
  4. [quote name='gazzy']To tego Chesterka będzie p. Marek do Warszawy wiózł ? :razz:[/QUOTE] [quote name='Alicja']przyzsłam cie utulkać ;)[/QUOTE] Dziękuję :( o 12 jutro Czesio jedzie.. Chce ktoś małego czarnego szczeniaka?:roll: właśnie mi przyniosiono kluchę malutką 4-5tygodni max...
  5. Weronika, zrób zdjęcia, to podstawa. Bokser nie jest psem podwórkowym, stróżującym, czy jak to go tam ktoś nazwie.. To kanapowiec, spragniony kontaktu z ludźmi. Podatny na wszelkiego rodzaju choroby, począwszy od zapalenia pęcherza... Są bardzo delikatne, jeśli chodzi o zdrowie fizyczne i psychiczne... Może druga Fundacja znajdzie dla niego miejsce, bo ostatnio wiele psów zabrała. My w tej chwili nie mamy wolnego DT. Ale szukamy. Tak jak mówiłam, jakby trzeba było pieniądze się znajdą. Potrzebne faktury.
  6. Albo jawne porzucenie :( czy mama chlopaka, nie chce ponosić kosztów związanych z psem, czy ogólnie psów nie lubi? Może by się udało, by została DT na jakiś czas? Dopóki się dom nie znajdzie, albo nei zwolni się inny DT?
  7. Czy ktoś ma kontakt do Weroniki?
  8. Ekhm, ekhm... wy tu gadu gadu, a gdzie zdjęcia?:niewiem:
  9. My juz po aktywny spacerze :) on jest genialny. Szaleje, ale jak go wołam to wraca, nie ma zapędu do ucieczek. Uwielbia człowieka, nawet mnie ;) Teraz śpi i chrumka :loveu: Ciotki, nie mam siły na pw, zapraszam do wzięcia udziału w akcji sterylizacji, razem możemy więcej. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571223#post14571223[/url]
  10. [quote name='Kamila28']Myślę, że Chesterkowi to potrzeba aktywnego domku, taki młodzik potrzebuje aktywnych spacerków:painting::painting::painting:[/QUOTE] Dlatego do takiego jedzie.. :) cały weekend spędzi w domu z ogródkiem, się wybiega. A w Wwa, niedaleko będzie miał tereny przy zoo, tam fajnie jest :) nie lubię być DT..
  11. [quote name='fioneczka']z tego co wiem hypoallergenic to dieta wet ... że tak napiszę, tam nic nie ma skin support to karma na bazie łososia chyba w każdym bądź razie ryby jeśli chodzi o dokładny skład trzeba poczytać w necie[/QUOTE] Ryż, hydrolizowany izolat białka sojowego, tłuszcz zwierzęcy, celuloza oczyszczona, sole mineralne, oleje roślinne (w tym olej z ogórecznika), pulpa buraczana, [B]hydrolizowana wątróbka drobiowa[/B], tran, fruktooligosacharydy (FOS), zeolit, L-tyrozyna, chelatowane pierwiastki śladowe, tauryna, DL-metionina, wyciąg z aksamitki (bogaty w luteinę), witaminy. nie wiem, czy to się liczy - RC Hypoalergenic.
  12. [quote name='fioneczka']tak obydwa o których pisałam[/QUOTE] To pewne? Bo ja pamiętam jak w Fundacji był alergik (kurczak) on był na innej karmie dla alergików, a w DT dostał RC i od razu dostał wysypki itd...
  13. [quote name='jostel5']Myślę,że wyda...Chodzi o to,że oni MAJĄ NADZIEJĘ ,że uda się,by poszły do jakiegoś domu razem.To jednak jest trudne bardzo i kierownik zdaje sobie z tego sprawę...Chyba...[/QUOTE] Razem, bez kastracji?:(
  14. RC jest jakiś bez kurczaka?
  15. Jostel, czyli schron ich osobno nie wyda? Wybacz, ale to chore jest... Chce wiedzieć, bo jakby co trzeba powiadomić chętny dom na Freda. I zmienić ogłoszenia.
  16. [quote name='Kapsel']A ja dzisiaj paczuszkę dostałam i nie mogłam odpakować, bo Kapsel aż trzęsawki dostał, gdy wyczuł zabaweczkę. Fakt trochę twarda ale jest tak przeszczęśliwy, ze na popołudnie mam go z głowy. :multi::lol: [B]Mierczko ja doskonale wiem, że jak odpakowałaś zabawkę to chodziłaś na czworakach i nosiłaś ją w zębach, aby tylko Lakuś się nią zainteresował :evil_lol:[[/B]/QUOTE] Kapsel :mdleje:
  17. [quote name='jostel5']No,cóż mogę napisać? Jasna cholera!!! Muszę to wyjaśnić!!![/QUOTE] [url]http://www.allegro.pl/item1008890225_bokser_y_dwa_fundacja_boksery_w_potrzebie.html[/url] Wyjaśnij proszę Jostel...
  18. [I]Witam. Niestety będę musiała zrezygnować z adopcji Barneya. Chciałabym wziąć psa rocznego, ewentualnie do dwóch lat. A po przeczytaniu w necie na innych ogłoszeniach (allegro, fundacja "boksery w potrzebie") oraz rozmowie telefonicznej, dowiedziałam się, że pies ten ma 4-5 lat oraz preferowana jest adopcja dwóch psów - ojca i syna. Z tego też powodu nie mogę zabrać z tego duetu młodszego psa, gdyż podobno są bardzo zżyte ze sobą. Bardzo mi przykro. Pozdrawiam -[/I] właśnie dostałam maila.
  19. To skąd w takim razie informacje na stronie tamtej Fundacji? Ehhh, jostel dowiedz się proszę, bo jak podajemy błędne informacje to nie za fajnie.. A co do wspólnego domu, nie zawsze jest to konieczne. Mieliśmy suki, wykupione z pseudo, miały tylko siebie.. Mają osobne domy, ale są szczęśliwe :)
  20. [quote name='Fundacja Medor']ta brana z fundacji medor starsza[/QUOTE] [url]http://bokserywpotrzebie.pl/psy/lalawarszawa.htm[/url] Lala jest w DT w Warszawie, żyje sobie spokojnie, uczy się wszystkiego na nowo.. Jest bezpieczna. Biedna, staruteńka..
  21. Fantastycznie... wściekli się ci ludzie?! Weronika, poproś tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/142386-Boksiowa-Skarpeta-niech-po%C5%82%C4%85czy-nas-mi%C5%82o%C5%9Bc-do-boksi%C3%B3w[/URL] o pomoc w opłaceniu weta, weź koniecznie fakturę/paragon za wizytę. Opłacimy część, albo całość jeśli to nie będzie ogromna kwota. Zrób mu też więcej zdjęć i wyślij mi [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL] zgłoszę go do naszej Fundacji SOS Bokserom, może się zgubił..?
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]wiem , że śmutno ...ja bym chyba ślimtała po każdym tymczasowiczu:oops: a państwo z Istebnej też chcieli Chesterka ?? [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Teoretycznie tak. Ale to starsze małżeństwo.. ja nie wiem czy taki młokos nieokrzesany jest dobry dla nich. Porozmawiam z nimi wieczorem, czy by starszego trochę spokojniejszego nie chcieli. Wczoraj o pólnocy byliśmy w parku, padał trochę deszcz, więc ludzi brak. Ale gamoń szalał, latał jak głupek. Widać, że to gówniarz bo łapie za nogawki czasem jak się rozbawi, warczy, podgryza, szczeka ;) ale ładnie się słucha. Lepszy dla niego dom z właścicielem aktywnym i silnym. Jak wczoraj skoczył i uderzył mnie lbem pod mostek to dostałam bezdechu:mad: teraz śpi w klatce, w poduszkach i makaronie :p bo stwierdził, że jedzeniem się ciamka na lewo i prawo super :roll: ja po każdym beczę... mniej lub więcej... ale cieszę się, że nie muszę go w hotelu zostawiać, bo na samą myśl mnie... ściskało:oops:
  23. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:glaszcze:nie ślimtaj ... ;) :kciuki: za nowe życie Chesterka[/B][/COLOR][/QUOTE] Śmutno :niewiem: jeszcze się z Państwem z Istebnej muszę skontaktować...
×
×
  • Create New...