-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='Camara']czy w Krk jest do adopcji szczeniak - suczka do 2-6 miesięcy, która wyrośnie na psa w ok. 15 kg (sierść, kolor itp niestotny) ?[/QUOTE] Jest Minka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184738-Minka-oddana-znowu-bo-jest-KUNDLEM!-Pilnie-szuka-DT-lub-DS[/url]!!! dziś jadę sprawdzić jeden dom (dzwonił Po Kundlu..) ale nie wiem, czy zabawką ma nie być :shake: jak nei wypali, to na cito mała szuka DT. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5ixzlBYI/AAAAAAAAB1M/HXbGy4BNRcg/s720/Zdj%C4%99cie714.jpg[/IMG]
-
Jaga odeszła??:( Biedny pręgusek..
-
Ehh ta skromność :) ale fajnie masz, naprawdę... Życzę duuużą rotację psiaków ;)
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kapselku wkleić w pierwszy post wpłaty czy zrobisz to w 3?? -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.tvp.pl/krakow/inne/kundel-bury-i-kocury/wideo/13-v-2010/1792019[/url] :) -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']Oj,cos cisza przed domkiem...Tak czuje....[/QUOTE] Chciałabym... Minka u mnie. Jeden dom, już był sprawdzany, dzwoniłam do osoby która tam był - dom nie nadaje się. Do drugiego jadę jutro.. Dwójka dzieci, mały kotek. Muszę zobaczyć, czy to nie przypadkiem kaprys dzieci...:shake: podłamałam się trochę... Znów gdzieś muszę małą ulokować, bez sensu to wszystko. Jak dom nie wypali w niedzielę jest akcja pod Pomnikiem Dżoka, może się wyrobię.. -
Oo a wiesz gdzie domek? Ja jutro spr dom dla swojego szczeniaka, mam nadzieję że to nie ten sam ;)
-
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebra12']Widziałam, widziałam! Urosła znowu :) Grzeczna była jak aniołek. A czemu trzeba czekać do 21?[/QUOTE] Bo teraz są odbierane telefony, których jest podobno trochę o Minkę :) zobaczymy, oby się dobry domek znalazł. Jakby co to nawet dziś może na wizytę pojadę. Nie puszczajcie kciuków! Może jakiś inny szczenior domek znajdzie? -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']I co,i co,i co....??? Wybacz SOEMA,jestem niecierpliwa...[/QUOTE] Minka szaleje w tv :) trzeba poczekać do 21.... -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebra12']Powiem więcej: dziś o 18:10... Czekam niecierpliwie![/QUOTE] Trzymajcie kciuki! Asiorek z małą już na miejscu. Starałam się Łobuza wymęczyć żeby nie narobiła kwasu w tv:roll: mam nadzieję, że dobry domek się zgłosi, bo znów będę musiała szukać DT... -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Soema replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']kto to Ss :) aha..zle napisałam..nie Lalika.. LATIKA - jak w Slumdogu :)[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/members/7417-Ss[/url] [url]http://www.dogomania.pl/members/89728-Spinca[/url] :) -
[quote name='ageralion']Ja badajac swoja Mambe pod katem gronkowca i innych swinstw oraz robiac antybitykogram zaplacilam ponad 100zl... ok 120 jak dobrze pamietam... No wlasnie, nie mozna okreslic co to za grzyb i na co jest wrazliwy?[/QUOTE] Boshhh...:mdleje: ja na leczenie suki wydałam majątek, badania to był pikuś.. no oprócz badania tarczycy 150zł:shake:
-
[url]http://apteka.epacjent.pl/45534,ketokonazol-200-mg-tabletki-polf-ex-10szt.html[/url] tu jest 10zł. Tak mniej więcej kosztuje. Jak się bada na grzybicę, to to nie trwa trochę dłużej? Od razu dostanie ketokonazol? Bardzo drogie te badania zeskrobiny...:shake: doceniam czasem wetów w mniejszych miastach.
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Soema replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']super ze ja wzielas i sunia juz jest bezpieczna ale mysle sobie ze moze jednak ktos jej szuka?nie mylsalyscie zeby w miejscu znalezienia rozwiesic ogloszenia?skoro lubi dzieci to nie wykluczone ze jakies za nia placze a zaniedbana jest bo byc moze jej wlasciciel sam nie mial co do garnka wlozyc[/QUOTE] Jeśli ktoś spokojnie patrzył jak ona wygląda, to nie zasługuje na posiadanie psa.. Po kąpieli to istny szkielet :( -
Oj psiaku....:( odmieni się Twój los - zobaczysz.
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Soema replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Sandomierz też ma targowice.. co sobotę giełda samochodowa i psy.... w poniedziałki też są zwierzęta. Mamy teraz nawet pseudoschron, do którego się nie mogę dostać... A moja domowa sucz nie akceptuje żadnych psów :( a te 4 pozostałe psy w jakim stanie? -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Trzymajmy kciuki jutro może zadzwoni odpowiedzialny dom. Nie lubię wydawać szczeniaków, to jest ogromna odpowiedzialność.. Zawsze mam 'stracha'.. -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Soema replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Anita, może nie miała cieczki... trzeba obserwować...e. Jeśli sunia jest w ciązy, aborcyjną pokryjemy ze sterylkowej akcji. A jak nie i nabierze masy to normalnie.. Boska sunia, nie miej mi za złe - nie lubię Waszego miasta :shake: -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Marlena, piszę do Ciebie PW ale masz zapchaną skrzynkę, więc pozwoliłam sobie napisać tutaj. Potrzebujemy wizyty dla naszej podopiecznej suńki Kiwi, wizyta w Tarnobrzegu, czy mogłabyś nam pomóc?[/QUOTE] Ziutka napisz do Basi1968 :) ona jest z Tbg. Marlena mieszka obok. -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Soema replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Może by go zgłosić DR Lucy? Może chociaż ogłoszą... -
[quote name='DIF']Oj, Soemko! Widzę, że tylko Ty zaglądasz na wątek!:loveu::-([/QUOTE] Aż przerażające... Ale jak patrzę na zdjęcia od Ciebie, jak one w kupie szaleją to zazdroszczę... JA się chwilowo wycofuje z bycia DT, choć mi ostatnio podrzucono szczenię.. Ehh to chociaż zdjęcia pooglądam :)
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Soema replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_DYlsF7TQ9To/S-sTAmhcvUI/AAAAAAAAC8Y/AMZmeYnZqi4/s512/28.jpg[/IMG] co to za cudo, ile może mieć?