Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Większość, która realnie pomaga, a nie tylko klepie.
  2. O jezu, ale banów.........:mdleje: hurt.. Co z tym przytuliskiem? Co będzie z tymi psami, adopcjami? Może jednak opiekunowie zmienią podejście do adopcji. Pomagać trzeba mądrze......
  3. Kanna, Fur może zrobić allegro po czwartku, bo będzie miała normalny net. :) agamika, Kochanie zrobisz wcześniej?:)
  4. Tak Asior ! Zniknij, a kysz:diabloti: weź se to z głowy, bo nie przystoi babie z KTOZu :grins: A ja tak zapytam, czy Biafra sama jest w Fundacji?:oops: Czy ktoś się zajmuję promocją Fundacji w tym momencie, żeby uzyskała jakąś pomoc od ludzi? Zwierzę nie jest rzeczą jest powszechnie znana w Krk, przekonałam się o tym nie raz na spacerze. Bo Biafra chyba tylko z Fundacji utrzymuje się i wszystko? Trzeba korzystać póki jest na fali.. dosłownie i w przenośni :shake: widzę to po naszym sandomierskim przytulisku..
  5. Baner ktoś robił, ale to nie wrzucił. :shake: jest tu na stronie telewizji Sandomierz... [url]http://www.telewizjasandomierz.pl/[/url] Bushido albo Ageralion go tam wrzuciły.. Przyznać się! Gotowych ogłoszeń póki co brak, bo i czasu mam niewiele.. Co do transportu - dzięki. Na początku był zryw, sporo osób z Warszawy dzwoniło, moj tato miała przywozić rzeczy, ale do tej pory cisza....:shake: a mój numer 660 78 13 87
  6. To Asiorek daj cynka, jak będzie. Bo i Kraków i Sandomierz mnie ciekawi... a spóźniłam się na program :(
  7. Nie wiem, czy Fur nie wyjechała. Szukam na allegro aukcji. :hmmmm:
  8. [quote name='Ada-jeje']Pokazalo sie zielone swiatelko w tunelu dla Loli. :-o[/QUOTE] Nawet dwa :) właśnie dostałam maila, że znajomi wolontariuszki z Sando się zastanawiają.. Ale to 50/50 w tym momencie. Ważne, że coś się dzieje :) dziękuję Ada.
  9. [quote name='bico']Koniecznie, koniecznie zróbcie:multi: Nie zapominajcie o tej suni czarnej z białym kołnierzem, co nie bardzo lubi inne psiaki i na kolana do Soema się pcha:evil_lol: Widziałam materiał o przytulisku w tvn "Uwaga" - może dzięki temu choć kilka psiaków znajdzie swe ds..??[/QUOTE] TA sunia została przeniesiona :) nie wiem przypadkiem, czy nie lata z innymi psami :hmmmm: ale to się muszę dowiedzieć. Będzie miała badania krwi, na wszelki wypadek. W Krakowie było chyba 605, na pewno było ponad 600. Teraz w schronie jest ok 250-300, niektóre zostały w domach, niektóre poszły na aukcjach adopcyjnych. Jeszcze inne zaginęły. Ale było warto, choćby i 20 znalazło.. Czy można gdzieś całą Uwagę! oglądnąć? Bo w necie 5 minut tylko.....:(
  10. [quote name='elmira']Masz racje Soema. Ta mała jest śliczna. I chyba niezły z niej rozrabiaka?;)[/QUOTE] Ona jest idealna !! Nienachalna, delikatna,, karna, szalona, ale bez przesady :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPSywVVjbI/AAAAAAAAECQ/8pjJ6ev6iNs/s512/DSCN9207.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPSqzdZH_I/AAAAAAAAECA/W1GFZUZ0y7Q/DSCN9203.JPG[/IMG] Taka jest duuuzia ;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPSM9lwvcI/AAAAAAAAEBQ/3cFIy2N2cOM/s512/DSCN9186.JPG[/IMG] Pan i władca :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPSHF2nbjI/AAAAAAAAEBI/q5EEeZrQeQU/DSCN9184.JPG[/IMG]
  11. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPUq0A5jQI/AAAAAAAAEFo/bYATpcSGR_k/DSCN9267.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPUov5Ze2I/AAAAAAAAEFk/zZBrv-xwoLQ/s512/DSCN9266.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPUhcKGuTI/AAAAAAAAEFY/WyQkQgds7V4/s512/DSCN9263.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPUZWehMlI/AAAAAAAAEFM/5-v4tlWTyBA/DSCN9260.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPUUhAtj4I/AAAAAAAAEFE/iPWmkY8PuNY/s512/DSCN9257_.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPS9bx0TOI/AAAAAAAAECk/THzab-1yerQ/DSCN9214.JPG[/IMG] :)
  12. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPU7trOljI/AAAAAAAAEGI/0VjBhk6vwBM/DSCN9280.JPG[/IMG] :grins: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPU5WH547I/AAAAAAAAEGE/IO34v0c51Ac/DSCN9279.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPU38MUa8I/AAAAAAAAEGA/7VlPiQyUu_0/DSCN9275.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPUz8ZHkPI/AAAAAAAAEF4/CZ6FYGydgK8/s512/DSCN9273.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPUx1Q5bNI/AAAAAAAAEF0/Cszj-UQFjG8/s512/DSCN9272.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPUsmTYwVI/AAAAAAAAEFs/ObWHiXvYZtk/DSCN9269.JPG[/IMG] :) :)
  13. Byłyśmy dziś z Agamiką na spacerze :) nadal i niezmiennie twierdzę, że ona jest genialna i cudowna :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPVNF744TI/AAAAAAAAEGs/WZlGctm6W3A/DSCN9292.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPVLLrMI_I/AAAAAAAAEGk/7o5K5K3N4Sg/DSCN9291.JPG[/IMG] :diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPVIo18hHI/AAAAAAAAEGg/x7rmpQJpPNc/DSCN9290.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPU_t5mwoI/AAAAAAAAEGQ/fhu1WLi0iTg/DSCN9282.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/TBPU-I4TLfI/AAAAAAAAEGM/DENkYEr_jns/DSCN9281.JPG[/IMG]
  14. [quote name='3 x']hihi ja poczatku nie widzialam :D dlatego napisalam o końcówce , tak czarne z takim czymś co sobie pewnie specjalnie na wizję walneła ;)[/QUOTE] Nieee... ona tak zawsze :grins: tu je Asiorek :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/138202-W%C4%85tek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ci%C4%85%C5%BCy-i-%C5%9Bwie%C5%BCo-upieczonych-mam./page187[/url]
  15. [quote name='izunia154']Soemo skompletowałam duzą pake z pomocą i wysyłam Narzeczonego z tym, bo jest tego sporo i wiecej wysyłka by kosztowała niż dojazd. Bedzie w poniedziałek około 16/17 w Przytulisku. Może być tak?[/QUOTE] Pewnie, bliżej 17 będzie lepiej :) super, dzięki! A w Sandomierzu był grad... kulki wielkości piłeczek do ping-ponga, czy golfa. Dostałam mms, koszmar :shake: Anhata, byłam podczas ewakuacji krakowskiego schroniska i widziałam co się działo, 200 psów znalazło domy :)
  16. http://uwaga.onet.pl/183362,reportaze,ludzie_ratuja_zwierzeta,wideo_detal.html to było takie krótkie?
  17. [quote name='anhata']Właśnie widziałam reportaż na tvn o sandomierskim i krakowskim schronisku. Soema oglądałaś?[/QUOTE] Nie... przed chwilą na necie, [url]http://uwaga.onet.pl/183362,reportaze,ludzie_ratuja_zwierzeta,wideo_detal.html[/url] to trwało 5 minut? JA byłam i przy ewakuacji Krk i tam u nas... oby się sytuacja powtórzyła z Krakowa u nas :(
  18. [quote name='Nunivat']czy jakiś pies z przedstawionych tutaj znalazł dom? (nie czytałam poprzednich postów) a chciałabym je gdzieś ogłosić?[/QUOTE] Nie, żaden nie znalazł.. Dwa odeszły za TM. [url]http://picasaweb.google.pl/Kaarina.G/Obraz?authkey=Gv1sRgCKaF06ip7JXkgAE#[/url] [url]http://picasaweb.google.pl/Kaarina.G/Przytulisko#[/url] tu są takie sobie zdjęcia psów. Może niedługo zrobimy im profesjonalne :)
  19. [quote name='lika1771']Cioteczki moze u Was jest podobna sunia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187297-Szukam-suni[/URL]!!![/QUOTE] MAmy tylko dużą i szarą, ta jest malutka... No i Lola szuka pilnie DT :( [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA-Izyc8TNI/AAAAAAAACpg/lqUzNyDJddA/Zdj%C4%99cie657.jpg[/IMG] 9 kilo miłości...
  20. Czy w Tarnobrzegu psy też tak mocno odchorowują kontakt z wodą?
  21. [quote name='bico']fajna sunia i miała taką wolę życia.... a można podać coś psom profilaktycznie? czy nawet nie ma takich leków?[/QUOTE] Psy, które uratowaliśmy były na antybiotykach, dostawały glukozę i coś jeszcze. Spajkiego i małą uratowało to, że są bardzo towarzyskie, zawsze przy nodze, ich nieobecność była niepokojąca i od razu pojechano z nimi do weta. Mela bawiła się ze mną w sobotę, kolejne dwa dni też była ok. Z samego rana się zaczęła pokładać i nie chciała wyjść, więc pojechano z nią do weta... Niestety, ona nie dała rady :( nie chcę myśleć ile psów umiera tam na zalanych terenach.. bo to przecież nie tylko u nas.
  22. [quote name='bico']wiem, że psy na wałach i poza przytuliskiem tylko to piją:( i jeszcze ten upał:( a w przytulisku psy mają dostęp do Wisły?[/QUOTE] Nie. Mają świeżą wodę, ale ponad 50% psów w przytuliska jest z terenów zalanych...........:shake: czyli kontakt z wodą miały. Teraz pod "obserwacją" jest Negra.. uwielbiam tą sukę, mój brat też... 4 dni pływała w tej wodzie.. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TA7KvSlENwI/AAAAAAAACoM/viIh4JRbIGg/100_1537.jpg[/IMG]
  23. [quote name='sebzan@']Soema tak masz racje to "Oczko" z Gaju. Ale tyko mi pozostały zdjęcia po niej.:-(:-([/QUOTE] Wiem.. bardzo mi przykro :(
  24. [quote name='bico']ale to kranówka? czy ze studni? jaki koszmar:([/QUOTE] Wisła.......:( co psy na wałach i topiące się piją... tylko to :(
×
×
  • Create New...