-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Soema replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']A jak w Holandii dowiedzieli się ? Ekstra[/QUOTE] Z dogo przede wszystkim i tv ;) była tego całaaaaa masa. To niesamowite było. -
Kurier dzwonił :) przyszło dziś w sumie do mnie 6 paczek. W domu mam jeszcze 5 innych, jutro po powrocie zawiozę je do przytuliska :) porobię zdjęcia.! Dziękuję!!:Rose: Co do płynów, odkażamy podłogi, myjemy miski, ale bieżącej wody nie mamy :( wielkie ilośći płynów nie są konieczne, bo ostatnio przyszła jedna paczka z środkami czystości :)
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Soema replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Kapsel nie znasz takiego sformułowania "został poddany narkozie"?!:mad: -
Kanna jutro lub pojutrze będzie jechał tir z Krakowa do Sandomierza z darami holenderskimi.. ale co z drogą powrotną?:roll::hmmmm: nie wiem, czy ktoś się znajdzie z samochodem.. szkoda :oops::-( Nowe szczeniaczki, mimo podania od razu surowicy złapały parwo :( trzymajcie za nie kciuki :shake: dziękujemy Aniu za wsparcie.
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Soema replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']kochana, widziec, to ja widziałam. ale dalej nie wiem, CO to jest.[/QUOTE] SBD czy Ty tv nie oglądasz? Reklamy AXE?:) na klikaczu "zaliczasz" liczbę kobiet, które patrzą na mężczyznę:p jedno spojrzenie i "klik" ego rośnie:diabloti: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Soema replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Soema, a czy mozesz zrobic zdjecia kaukazom?? Niemcy uzbierali sporo pieniedzy dla Biafry, dopytuja sie o psiaki, i wiadomo, ze slowo pisane to nie to co zdjecie... Nie chce zawracac tym głowy Biafrze, ale może tobie sie uda? Przy okazji dodam tylko, ze pieniądze zebrane w Niemczech zostaną przekazane w całości na żarło dla psów i kotów.[/QUOTE] Nie da rady :( bo w czwartek będziemy się widziały na neutralnym terenie niestety, ale będą samochody żeby zabrać rzeczy i można coś przekazać. Biafra będzie musiała zrobić zdjęcia rzeczy, to może się jej uda i kaukazom zrobić -
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No i Lolinda dostała boski, czerwony zestaw od Cioci Taks :) stworzony został w .... godzinę :mdleje: mała wygląda w nim bosko. Trochę ją denerwują szelki, ale się przyzwyczai. A u mnie pusto jakoś... Nie lubię być DT :( -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Soema replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Jakby ktoś coś z Krakowa miał dla Izy, to się będę z nią widziała w czwartek, może się uda zabrać coś :) muszę tylko się jutro na 100% upewnić, że będę samochodem. -
[quote name='kanna']soema jeśłi lola w domu , to trzeba ogłoszenie wycofać...dom na bank? pisz szybciutko[/QUOTE] Raczej tak :) jadę im zawieźć karmę, co mi została. Tu wątek Loli [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187097-Powodzianka-LOLA-bezpieczna-u-pani-Ani.-Nu%C5%BCyca-nie-jest-problemem-%29?p=14882846#post14882846[/URL] Dziękuję Tobie i Bahlsie :)
-
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ale byłaś i szukałaś innego wyjścia. To jest teoretycznie DT, bo jest ten czas próby, ale nie sądzę żeby ją oddała pani Ania. Obiecałam, że jak zajdzie potrzeba pomożemy z leczeniem Loli. Ja mam fakturę na 80zł za wizytę, ale faktura jest na mnie :shake: więc to chyba będzie mój wkład w małą... Jadę zaraz do nich zawieźć karmę, co mi została dla niej. -
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Lola została :) nie mogłam się niczego czepić... Pani dobrze zrobi obecność suni, a i Loli niczego nie zabraknie :) Bardzo, bardzo dziękuję TAKS, za polecenie mojej Lolci pani ! :Rose: i pewnie pilnowanie, że wszystko jest ok. zobowiązaliśmy się do pomocy w leczeniu, gdy zajdzie taka potrzeba. Pani daje sobie czas na zaaklimatyzowanie się Loli, ale myślę, że to będzie to :) Bardzo Wam dziękuję za obecność na wątku, za allegro, zdjęcia i oferty pomocy. To bardzo ważne, bo mało teraz jest bezinteresownej pomocy. :Rose: :Rose: i choć nie planowałam Loli u siebie, wszystko się dobrze skończyło. Dziękuję :) -
[quote name='Bushido']Ja go tam wysłałam. Wykonała go ageralion :) za co bardzo dziękuje :) A co, nie podoba się? [/QUOTE] Ajlii prosiła o baner ;) [quote name='misiowa87']Aby ocieplić wizerunek tych okropnych warszawiaków ;) mam dobrą wiadomość. Udało mi się dla piesków zorganizować: - ok. 30 misek w trzech rozmiarach - ok. 20 obróżek w dwóch rozmiarach - regulowane - trochę środków czystości: płyny, zmywaki, gąbki, rękawiczki gumowe, ręczniki papierowe - kilka ręczników zwykłych - trochę psich przysmaków To wszystko pójdzie w dwóch paczkach. Postaram się to jeszcze dzisiaj wysłać, żebyście mieli jak najszybciej. Chcę jeszcze załatwić kilka worków z karmą i smycze. Trzymajcie się.[/QUOTE] Ojj jaka wspaniała Warszawa :loveu: dzięki wielkie !! :Rose: Lola w domu:multi: do doga przyjadą dwie rodziny w sobotę.. Podrzucono nam sunie ze szczeniakami :shake::angryy:
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
No tak było ustalane, że Haśko pojedzie :) ja myślę o tym rudzielcu u góry, on jest taki śliczny... Może jego byśmy wzięli... edit.. aaa ja już sama nie wiem :( :( nie lubię wybierać. -
Pan, który dzwonił do mnie jest ze Starachowic niedaleko Sandomierza. Ma dom z ogrodem, ja już z nim rozmawiałam że do budy to on średnio się nadaje. Pan mowił, że psy niektóre trzymał w domu, ale niektóre się lepiej czuły na dworze... MA przyjechać pooglądać psy, będziemy z nim rozmawiali, co on wie o rasie itd. Mamy inne psy, które do domu z ogrodem są idealne. O tamtej rodzinie nie wiem za wiele, bo dzwonili do Marcina. W sobotę się dowiem.
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Hotel Ani jest przed Brodnicą, miejscowość Gorczeniczka, a Haśko Boguszyce...Małe?:oops: zawsze mam problem czy duże czy małe :shake: kto dysponuje dużym samochodem?:niewiem: a czy ten psiak znalazł dom?? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7ezfXYR4mI/AAAAAAAABoE/HQzLCKfmjW0/IMGP9991.JPG[/IMG] -
Powodzianka LOLA, bezpieczna u pani Ani. Nużyca nie jest problemem :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Soema, co umieścić w ogłoszeniu? Bo nie mogę się zdecydować, czy pisać o tej pomocy Fundacji w leczeniu. Tekst ukradnę;) Twój z pierwszej strony. AAA, no i namiary.[/QUOTE] Chwila pani :) jadę dziś na wizytę ;)