Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='anhata']A jak w Holandii dowiedzieli się ? Ekstra[/QUOTE] Z dogo przede wszystkim i tv ;) była tego całaaaaa masa. To niesamowite było.
  2. Kurier dzwonił :) przyszło dziś w sumie do mnie 6 paczek. W domu mam jeszcze 5 innych, jutro po powrocie zawiozę je do przytuliska :) porobię zdjęcia.! Dziękuję!!:Rose: Co do płynów, odkażamy podłogi, myjemy miski, ale bieżącej wody nie mamy :( wielkie ilośći płynów nie są konieczne, bo ostatnio przyszła jedna paczka z środkami czystości :)
  3. Kapsel nie znasz takiego sformułowania "został poddany narkozie"?!:mad:
  4. Kanna jutro lub pojutrze będzie jechał tir z Krakowa do Sandomierza z darami holenderskimi.. ale co z drogą powrotną?:roll::hmmmm: nie wiem, czy ktoś się znajdzie z samochodem.. szkoda :oops::-( Nowe szczeniaczki, mimo podania od razu surowicy złapały parwo :( trzymajcie za nie kciuki :shake: dziękujemy Aniu za wsparcie.
  5. [quote name='sleepingbyday']kochana, widziec, to ja widziałam. ale dalej nie wiem, CO to jest.[/QUOTE] SBD czy Ty tv nie oglądasz? Reklamy AXE?:) na klikaczu "zaliczasz" liczbę kobiet, które patrzą na mężczyznę:p jedno spojrzenie i "klik" ego rośnie:diabloti:
  6. [quote name='Finetta']Soemo Czy będzie możliwość uzyskania wyciągu z konta SSPZ ? Na miau część osób pyta czy dotarły wpłaty.[/QUOTE] Tak, po weekendzie mam nadzieję uda mi się wszystko spisać z wyciągu. Tam był specjalny tytuł wpłat podany, żeby łatwiej było odszukać?
  7. A zna ktoś kogoś stamtąd?:oops: dla tego paskudy to duża szansa.
  8. :mdleje: o kurde... Dzięki! W sobotę to wszystko po ogarniam. postaram się porobić zdjęcia. Dziękuję.
  9. [quote name='3 x']Ania znasz jakiegos Płomyka z Brodnicy? dzisiaj jest w metrze[/QUOTE] Tak zna... i szuka dla niego wizyty w Warszawie na ulicy Kowalczyka :diabloti: piszesz się?:evil_lol::loveu:
  10. Piękny jesteś chłopaku... Klaudia, da radę ktoś zrobić zdjęcia całej sylwetki? Łatwiej będzie określić go. On bardziej z postawy mastif czy boksio, tęższy czy szczuplejszy? Boski no... :( i w kolczatce....
  11. Taks, nie wiem jak Ci się odwdzięczę.. za wszystko. Andzia, nie ma takiego... nie mam czasu zrobić wątku, podzielić psy. :shake: i opisać. Musi to jeszcze chwilę zaczekać, poza tym w przytulisku nowe psy, jadę ana weekend to może zdjęcia porobię. Nijakie, ale zawsze.
  12. [quote name='sonikowa']Soema, a czy mozesz zrobic zdjecia kaukazom?? Niemcy uzbierali sporo pieniedzy dla Biafry, dopytuja sie o psiaki, i wiadomo, ze slowo pisane to nie to co zdjecie... Nie chce zawracac tym głowy Biafrze, ale może tobie sie uda? Przy okazji dodam tylko, ze pieniądze zebrane w Niemczech zostaną przekazane w całości na żarło dla psów i kotów.[/QUOTE] Nie da rady :( bo w czwartek będziemy się widziały na neutralnym terenie niestety, ale będą samochody żeby zabrać rzeczy i można coś przekazać. Biafra będzie musiała zrobić zdjęcia rzeczy, to może się jej uda i kaukazom zrobić
  13. No i Lolinda dostała boski, czerwony zestaw od Cioci Taks :) stworzony został w .... godzinę :mdleje: mała wygląda w nim bosko. Trochę ją denerwują szelki, ale się przyzwyczai. A u mnie pusto jakoś... Nie lubię być DT :(
  14. Ja po kolacji (tak, wiem jem po 23 :oops:) a Ty tu zdjęcia kupy masz wstawiać :mdleje: Dawaj Fifiaczka!:mad:
  15. Jakby ktoś coś z Krakowa miał dla Izy, to się będę z nią widziała w czwartek, może się uda zabrać coś :) muszę tylko się jutro na 100% upewnić, że będę samochodem.
  16. [quote name='kanna']soema jeśłi lola w domu , to trzeba ogłoszenie wycofać...dom na bank? pisz szybciutko[/QUOTE] Raczej tak :) jadę im zawieźć karmę, co mi została. Tu wątek Loli [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187097-Powodzianka-LOLA-bezpieczna-u-pani-Ani.-Nu%C5%BCyca-nie-jest-problemem-%29?p=14882846#post14882846[/URL] Dziękuję Tobie i Bahlsie :)
  17. Ale byłaś i szukałaś innego wyjścia. To jest teoretycznie DT, bo jest ten czas próby, ale nie sądzę żeby ją oddała pani Ania. Obiecałam, że jak zajdzie potrzeba pomożemy z leczeniem Loli. Ja mam fakturę na 80zł za wizytę, ale faktura jest na mnie :shake: więc to chyba będzie mój wkład w małą... Jadę zaraz do nich zawieźć karmę, co mi została dla niej.
  18. Lola została :) nie mogłam się niczego czepić... Pani dobrze zrobi obecność suni, a i Loli niczego nie zabraknie :) Bardzo, bardzo dziękuję TAKS, za polecenie mojej Lolci pani ! :Rose: i pewnie pilnowanie, że wszystko jest ok. zobowiązaliśmy się do pomocy w leczeniu, gdy zajdzie taka potrzeba. Pani daje sobie czas na zaaklimatyzowanie się Loli, ale myślę, że to będzie to :) Bardzo Wam dziękuję za obecność na wątku, za allegro, zdjęcia i oferty pomocy. To bardzo ważne, bo mało teraz jest bezinteresownej pomocy. :Rose: :Rose: i choć nie planowałam Loli u siebie, wszystko się dobrze skończyło. Dziękuję :)
  19. [quote name='Bushido']Ja go tam wysłałam. Wykonała go ageralion :) za co bardzo dziękuje :) A co, nie podoba się? [/QUOTE] Ajlii prosiła o baner ;) [quote name='misiowa87']Aby ocieplić wizerunek tych okropnych warszawiaków ;) mam dobrą wiadomość. Udało mi się dla piesków zorganizować: - ok. 30 misek w trzech rozmiarach - ok. 20 obróżek w dwóch rozmiarach - regulowane - trochę środków czystości: płyny, zmywaki, gąbki, rękawiczki gumowe, ręczniki papierowe - kilka ręczników zwykłych - trochę psich przysmaków To wszystko pójdzie w dwóch paczkach. Postaram się to jeszcze dzisiaj wysłać, żebyście mieli jak najszybciej. Chcę jeszcze załatwić kilka worków z karmą i smycze. Trzymajcie się.[/QUOTE] Ojj jaka wspaniała Warszawa :loveu: dzięki wielkie !! :Rose: Lola w domu:multi: do doga przyjadą dwie rodziny w sobotę.. Podrzucono nam sunie ze szczeniakami :shake::angryy:
  20. Denisa miałam 4 miesiące u siebie, poszedł do domu 4 miesiące temu i nie byłam u niego :( bałam się o jego reakcję i o swoją.:oops:
  21. No tak było ustalane, że Haśko pojedzie :) ja myślę o tym rudzielcu u góry, on jest taki śliczny... Może jego byśmy wzięli... edit.. aaa ja już sama nie wiem :( :( nie lubię wybierać.
  22. Pan, który dzwonił do mnie jest ze Starachowic niedaleko Sandomierza. Ma dom z ogrodem, ja już z nim rozmawiałam że do budy to on średnio się nadaje. Pan mowił, że psy niektóre trzymał w domu, ale niektóre się lepiej czuły na dworze... MA przyjechać pooglądać psy, będziemy z nim rozmawiali, co on wie o rasie itd. Mamy inne psy, które do domu z ogrodem są idealne. O tamtej rodzinie nie wiem za wiele, bo dzwonili do Marcina. W sobotę się dowiem.
  23. Hotel Ani jest przed Brodnicą, miejscowość Gorczeniczka, a Haśko Boguszyce...Małe?:oops: zawsze mam problem czy duże czy małe :shake: kto dysponuje dużym samochodem?:niewiem: a czy ten psiak znalazł dom?? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7ezfXYR4mI/AAAAAAAABoE/HQzLCKfmjW0/IMGP9991.JPG[/IMG]
  24. [quote name='elmira']Soema, co umieścić w ogłoszeniu? Bo nie mogę się zdecydować, czy pisać o tej pomocy Fundacji w leczeniu. Tekst ukradnę;) Twój z pierwszej strony. AAA, no i namiary.[/QUOTE] Chwila pani :) jadę dziś na wizytę ;)
  25. [quote name='mala_czarna']Wieści super!! Nigdy bym się nie spodziewała, że ta pierdoła :cool3: tak szybko się zaaklimatyzuje w nowym domku, zwłaszcza, że tam [B]nie ma takiego pięknego dywanu jak u Gusi[/B] :)[/QUOTE] Pewnie dlatego ich lubi, bo się każdy gość nim zachwyca nie dywanem:diabloti:
×
×
  • Create New...