Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [SIZE=4][COLOR=DarkRed][B]PILNIE !![/B][/COLOR][/SIZE] poszukujemy DT dla 3miesięcznej suni w typie ON. Malutka przerzuconą nam przez siatkę. Jest przerażona, wycofana i potrzebuje domowego DT żeby nie wyrosnąć na totalnego dzikusa. Zdjęcia brak, bo nie miałam aparatu wczoraj. Mała wygląda jak szczeniak ON. Kolejna sprawa surowica !! Poszukujemy surowicy [SIZE=3][COLOR=Red][B]STAGLOBAN[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]![/COLOR]! Zaprzestano produkcji, a my mamy parwo w budynku i musimy zabezpieczać nowe psy i szczeniaki. Proszę, popytajcie w lecznicach, może któraś ma zapas. Bardzo proszę. [url]http://www.pro-wet.eu/idt/stagloban_shp.html[/url] I jeszcze jedno... szukamy dojść do składów budowlanych, sponsorów itd. Szukamy nowego miejsca pod przytulisko, potrzebne nam będzie wsparcie, bo na miasto nie ma co liczyć. Potrzebne będę m.in. panele ogrodzeniowe. Pomożecie?:oops:
  2. [quote name='teqquila']to juz wy musicie okreslic kiedy chcecie zabrac. to wtedy dowiem sie czy moge wziasc wolne w ten dzien.[/QUOTE] Mamy potencjalny transport :) czekamy na konkrety.
  3. To nie jest kwestia transportu, niestety. Rudy jest duży, nie ma co szaleć, na razie przynajmniej. Czekamy co z transportem........
  4. Mam ogromną prośbę !! Szukamy surowicy - STAGLOBANU. [SIZE=3] Możecie popytać w swoich lecznicach, bardzo proszę.. Przestali to produkować, a my w budynku w Sandomierzu mamy parwo, a ciągle nam szczeniaki podrzucają..:-(
  5. Wrzuć pani na Youtube, tam jest prosto :) i llinka dawaj :)
  6. Taaaaaak, Denis jest w tym GENIALNY :):):) zawsze i wszędzie rozpiera je energia. Chyba, że siedzą w schronisku...
  7. Popytam, czy żaden transport z Sandomierza nie będzie jechał w tamtą stronę. Może się uda tirem podjechać, muszę się dowiedzieć :) dzięki.
  8. [quote name='paulinken']Taka sprawa: mam dużo kocy ze szpitala wojskowego do oddania (wymieniali na nowe). Chciałam przekazać schronisku w Sandomierzu, ale nie bardzo wiem jak to zrobić :-? Napisałam do jednego gościa z transportowego, czy ma jakąś trasę wyznaczoną w Waszym kierunku przez moje województwo. Ale jak nie, to nie wiem, czy opłaca się wysyłać paczkę.[/QUOTE] Ile tych kocy jest? Może się uda coś zorganizować :) TAKS :Rose:
  9. [quote name='Basia1968']no ale na kogo - trzeba by na jakąś fundację - a która zgodzi się wziąc pod opiekę slicznotę, jak każda zapsiona po uszy.[/QUOTE] A stowarzyszenie nie może użyczyć konta?
  10. Basiaaaa, a może allegro cegiełkowe? Ta łapka się wygoi sama? Nie ma już żadnego zagrożenia? edit: Ty się zawsze wkopiesz :p
  11. Nie ma nowszych, bo mi aparat siadł, poza tym lekko podupadłam na zdrowiu..:shake:
  12. [quote name='Nes2009']Takt, rozmawiałyśmy telefonicznie 2 razy. Goya nie może być wysterylizowana w najbliższym czasie ponieważ jest po cieczce. Tłumaczyłam to nie raz. A kilka razy, również na wątku Goi. Szczępienia jak najbaradziej musi mieć. Ale narzie Goya nie ma kontaktu z nikim z poza terenu domu. I jak będę możliwość miała dojechania do weterynarza to będzie zaszczepiona. Proszę słuchać i czytać ze zrozumieniem.[/QUOTE] Przecież wprowadziłaś do domu dwa psy po schronisku. Które mogły być nosicielami, zresztą pisałaś na wątku BP, że Goya ma talent do ucieczek.:shake:
  13. Booooooski :loveu: nie spiernicza na spacerach już do wszystkiego co się rusza?:)
  14. [quote name='pietrucha204']dzięki za pomoc w ładowaniu darów dla psiaków z K-Koźla, od nas niestety nie było jak oddelegować kogoś do Krakowa... ale dzięki Wam i do nas dojechały dary :):):)[/QUOTE] Szkoda, że nikt tego dnia się z nami nie skontaktował, choć miał. Byłoby dużo prościej nam tam ;)
  15. [quote name='epe']Rita! Czytaj proszę ze zrozumieniem! Tak we wstępie napisała Gabrysia: dostałam taki temat (może ktoś szuka szczeników) - odpowiedziałam Pani za nas wszystkich, co o tym myślimy: A dalej wkleiła tylko info jakie dostała!!!!![/QUOTE] Epe, to Edyta wstawiła maila od Pani Gabrysi ;)
  16. Myslimy, pewnie że tak. Szkoda mi go jak i całej reszty. Ale on szorściak, musi poczekać. Póki starczy pieniędzy, pomysłów, bo chęci nie zabraknie, będziemy je wyciągać. Muszę się liczyć z Ani zdaniem też. Jutro zobaczę się z Fibunią :loveu: Ewuś, jakiej pomocy oczekujecie jeszcze? Wiesz, co do wizyt, ja jestem młoda na dodatek wyglądam na 16 lat :p na początku zawsze mnie ludzie zlewają dopóki nie zaczniemy konkretnie rozmawiać i widzą, że mi się nie przegada.
  17. Wczoraj jakiś. S ****** przerzucił ok. 18 szczeniaka na nasz teren. Jakby k***** wejść nie mógł.. A jakby na podwórku były agresywne psy??
  18. [quote name='Alicja']Soemciu ..... tutaj można naprawde napisać , że jesteście WIELKIE pomimo skromnej postury[/QUOTE] Dziękuję Alu. ja właśnie wróciłam do domu.. mieliśmy zgłoszenie o potrąconym psiaku. Niestety, złamany kręgosłup. Musieliśmy go uśpić. To jest cholerny, niesprawiedliwy świat :( :( muszę wyjechać, wrócę do Polski za 4 dni. Do Sandomierza, pewnie pod koniec przyszłego tygodnia.
  19. [quote name='misiowa87']gdzie przelać kasę? Na konto przytuliska? Rozliczycie się razem z Soemą?[/QUOTE] Nie, ja raczej nie będę miała nic wspólnego z tym psem, bo Basia chyba z tarnobrzeskim stowarzyszeniem przyjedzie po niego.
  20. [quote name='ostatniaszansa'][I]Dlaczego masz rację ? :( Ząbek ( co za idotyczne imie dla suni ) może i wielkiej urody nie jest ,ale... ile ona ma uroku, że jest piękna, jak garnie się do czlowieka, lubi bradzo kolanka i niestety co gorsze jest przepędzana i nawet gryziona. To skutek nieustającyh przeprowadzek z jednej grupy do drugiej , góra ,dół . Jednak mam nadzieję, wierzę, że może i do niej uśmiechnie się szczęście. Musi. E[/I][/QUOTE] Wiem Ewa, czytałam o niej.. Zobaczcie, że na dogo coraz ciężej o deklarację, ludzie wyciągają psy problematyczne, zamiast te dobrze rokujące, by i tamtym przy okazji poprawić los. Podstawą są kastrację/sterylizację młodych zwierząt/wszystkich zwierząt, usypianie szczeniąt itd... Jeśli starczy kasy wiecie, że weźmiemy jakąś bidę, póki co, są młode psy, które jeszcze nie mają piętna OS... cholerne to smutne i niesprawiedliwe.
  21. Znaleźli się właściciele Berty :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAVuRDX0F0I/AAAAAAAACdY/hW5Bx4HsQFQ/Obraz%201183.jpg[/IMG] bardzo się ucieszyli, że sunia żyje. Oni mieszkają na osiedlu Vitrum i ciągle walczą ze skutkami powodzi.
  22. [quote name='ostatniaszansa']jest sporawy i jeszcze to jego ADHD. Standardem jest, ze jak robie fotki na tym akurat wybiegu, to w ktoryms momencie napada mnie jakas wielka kula, nie wiadomo skad... a Zabek jest duzo, duzo mniejsza, na pewno by nie zawadzala ;) /Agnieszka[/QUOTE] Ale może długo siedzieć, a nas nie stać na dożywotni pobyt jej w hotelu. A Ani nie wcisnę kolejnego psa. :( niestety..
  23. Siamiuśki jedzie... mnie kusił jeszcze jeden, ten co prosił.. ale to już za dwa dni osobiście z Anią obgadam. Bo rudzielec jest duuuuziii:shake: i słodki i podobno nieokrzesany. Trzeba wziąć szybko zanim się mu psychika spaprze w OS.
×
×
  • Create New...