Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='Luzia&Funia']Zdecydowanie najbardziej Sandomierz.[/QUOTE] Ale to i tak 40km prawie...
  2. :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj05tf_PtI/AAAAAAAADYg/VblEkI46Xrw/P1060935.JPG[/IMG]
  3. [B]Gretka[/B] uwielbia kopać, polować itd. Zresztą zobaczcie jaka beztroska na jej pysiu :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj0v5t4_sI/AAAAAAAADX0/1W8bemUqdKc/P1060924.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj0w82B9rI/AAAAAAAADX4/qlVc1awsD2U/P1060925.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj02wz4mGI/AAAAAAAADYU/0z97SooS4fQ/P1060932.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj046vxM8I/AAAAAAAADYc/agWWmuDQz8Q/P1060934.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj07UIrPyI/AAAAAAAADYo/s2y4dscR4cM/P1060937.JPG[/IMG]
  4. Chce ktoś pooglądać zdjęcia?:) nowy nabytek nasz.. nie pytajcie skąd.. była na podwórku jak przyszłam.. młoda sunia, boska, towarzyska [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj0iqVw79I/AAAAAAAADW0/CsSOw0LKfjw/P1060909.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj0lJUbQ8I/AAAAAAAADXA/TVwiKrw4-tw/P1060912.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TGj02BFsOfI/AAAAAAAADYQ/wp2RcIbV7cw/P1060931.JPG[/IMG]
  5. [quote name='Becia66']strasznie mi smutno, takie cudne maleństwo, myślałam że pierwsza do domku pojedzie. A było tak blisko.....tyle sie jeszcze wycierpiala na koniec...za co to wszystko....:-( Żeby tylko czekoladka była zdrowa. Czy one nie były szczepione na wirusówki ?[/QUOTE] Każde szczenię.młody pies który do nas trafia dostaje na wstępie surowice - Stagloban. Udało się ją ściągnąć z Wiednia. Później jest okres na odczekanie i dopiero można szczepić. Wirus żyje w budynku, a szczepienie osłabia odporność dodatkowo na kilka dni. Ona miała być szczepiona w tym tygodniu.... Inne szczeniaki miały surowice podaną wcześniej i są po szczepieniu. rozbiło mnie to strasznie.....:(
  6. Moja kochana, czarna kruszynka za TM :( pojechałam zabrać ją na kroplówkę, a ona leżała sztywna:-(:-( mam ochotę się położyć i w ogóle nie wstawać, rozsypałam się :-( miała odmianę wirusa, który atakuje serduszko :(
  7. Niestety, Czarnulke dopadło parwo. Wczoraj leżała w kocie, w pokoju pełno krwi, mała popuszczała siusiu. Jest po pierwszych kroplówkach, jest lepiej. Chodziła, piła, siusiała normalnie. Niedługo jadę ją znowu zawieźć na kroplówkę. Będzemy dzwonili do ludzi, którzy adoptowali od nas Czekoladkę.
  8. Aaa dzięki Kochana, za fotkę z dedykacją ;) weź mi wydrukuj i przyślij :loveu: ja się tu nie odzywam, bo to.. powinien być MÓJ PIES :obrazic: :diabloti:
  9. [quote name='Dzika_Figa']Dziękuję za wieści o Ernie. Wiesz może jak się miewa? Na pewno będzie jej dobrze tam gdzie jest?[/QUOTE] Jesteśmy w kontakcie z tymi ludźmi, podobno dogadały się z młodym labkiem i psami rezydentami. Ma na miejscu swoich ludzi, nie musi siedzieć w pokoju zamknięta, jak to było u nas. Mam nadzieję i po rozmowach z tymi ludźmi jestem o nią spokojna. Podziwiam ich za tą decyzję. I za to, że się im chciało w ogóle zainteresować i coś zrobić.
  10. [quote name='anhata']Czy to ludzie głównie z Sandomierza zabierają psiaki ? A może przyjeżdżają też z daleka?[/QUOTE] Częstochowa, Janów Lubelski, Ostrowiec Świętokrzyski i okoliczne wsie. :)
  11. [quote name='anhata']Ojej, a cosię stało, ze trzeba było uśpić miot ? :/ Mam nazdieję, że na spotkaniu z burmistrzem zostanie ustalona konkretna pomoc.[/QUOTE] [quote name='Marlena:)']Mniemam, że to ślepy miot - anhata ;)[/QUOTE] Tak to był ślepy miot, suka rodziła w niedzielę. [quote name='bico']teoretycznie..? a praktycznie..? pewnie to nie był "wypadek"...:roll:[/QUOTE] Nie dochodzą, bo w naszym państwie to bez sensu. Psiak fajny, paskudny :) ale bardzo sympatyczny. [quote name='anhata']Soema, u nas w radomskim schronie jest ponad 20 szczeniaków. Masakra.[/QUOTE] No u nas z 15 zrobiło się 5 :) akcja adopcyjna trwa. Może jutro kolejne maleństwo znajdzie dom. Szary znalazł trzy dni temu :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDglqsLL0rI/AAAAAAAADEY/jcb0fUFYaoU/P1060475.JPG[/IMG] a przedwczoraj Figula :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfnJSnmRvI/AAAAAAAAAC4/8m-1a3vx_DU/s576/P1060684.JPG[/IMG]
  12. [quote name='ostatniaszansa']OGROMNA PROSBA O WIZYTE PRZEADOPCYJNA W NOWEJ RUDZIE! Panstwo sa zainteresowanie jednym z naszych slynnych Dobkow... Wizyta potrzebna na cito, gdyz Pani w przyszlym tygodniu ma urlop i moglaby posiedziec z nowym podopiecznym - czy ktos mieszka w tamtym rejonie? Pliiiiizzz/Agnieszka[/QUOTE] Może spróbujcie zadzwonić do Fundacji SOS Bokserom, kiedyś mieli tam wolontariusza. Może pomogą?
  13. Wczoraj do domu poszły dwa szczeniaki - Nanek i Pluto :) wczoraj też uśpiliśmy miot czarnej suczki. Mamy nowego podopiecznego, przywieziony teoretycznie po wypadku.
  14. Ewuś, będziecie wstawiać zdjęcia tego miejsca? Nie dam rady się tam teraz wybrać, bo w sandomierskim przytulisku mamy sajgon lekki.
  15. Z allegro był jeden telefon... od Pana z ... Austrii.. Nawet chciał przyjechać, ale wystraszył się, że Lordziu skakać lubi, a on ma małe dzieci.
  16. Cyklop kochany :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFf_bcfd9yI/AAAAAAAAAMs/w2Rg0iSgbyk/s720/P1060955.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfqEwrMifI/AAAAAAAAAEA/oo5nslvAPv8/s576/P1060722.JPG[/IMG] Gretka, niecałe 2 lata, sterylizowana. ADHD kochane :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFgAYvos3UI/AAAAAAAAANI/YPyqHl13iXY/s720/P1060967.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFf297XycUI/AAAAAAAAAI8/XXVKHU5A3Mk/s576/P1060855.JPG[/IMG]
  17. [quote name='Ania102']Zaglądam do Was...Co u psiaków?[/QUOTE] U nich w porządku.... jutro mamy spotkanie z panem Burmistrzem i nie tylko... Siedzę i czytam przepisy i jakieś inne dziwne rzeczy, ciężko będzie. powstawiam trochę zdjęć naszych cudów :loveu: Figula, wyrzucona z samochodu. 5 lat, jest po sterylce. Maleństwo tylko by się tuliło i siedziało na kolanach. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfmxDZ-hjI/AAAAAAAAACw/QFPQ-q8QUeU/s576/P1060682.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfnJSnmRvI/AAAAAAAAAC4/8m-1a3vx_DU/s576/P1060684.JPG[/IMG] Hienka :loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFf3p5k04zI/AAAAAAAAAJQ/-MFTcYLnWwU/s720/P1060864.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFf30T1jVeI/AAAAAAAAAJU/X31Dn8oQ3_U/s720/P1060866.JPG[/IMG] to jest matka szczeniaków, które były pozaklejane taśmą.. wszystkie w nowych domach, tylko ona jeszcze czeka.
  18. [quote name='paulinken']Dotarły koce?[/QUOTE] Kurczę, myślałam że pisałam. Tak doszło całe pudło :) Dzięki! Nie wyciągałam ich i nie robiłam zdjęć, bo bezpieczniejsze są w pudle. Dziękujemy ! :Rose:
  19. Pojechał też Parys:multi::multi: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TAUFsmaQfMI/AAAAAAAACZk/PLjg0Bpx_0g/Obraz%201168.jpg[/IMG]
  20. [quote name='ageralion']Oj bedzie potrzebne... "Zamiast na komuterze siedziec, to obiad zacznij gotowac", "Te papugi potrzebne Ci jak dziura w moscie. Skrzecza k***y, smierdza. Zamknij je na balkonie albo wyrzuc", A na jaka cholere Ci ta dzialka" i zaczela mi sprzatac w domu, po czym nasluchalam sie, ze jestesmy brudasy :angryy:[/QUOTE] Martuś Tobie się należy medal, za nie-zabójstwo...... Nie pozwól sobie tak :shake: gdzie się takie baby chowają :hmmmm: ma mama jest podobna, ale to mama powiem jej co myślę i cisza. A z ex-przyszłą-niedoszłą-teściową się sprzeczałam. Jak nie pasuje, niech nie przychodzi. A jak chce Alka, to niech milczy, przecież to szlachetne ;)
  21. Faktycznie, się jej linia zaczyna robić:razz: w końcu. ślicznie wygląda, wyczesana, błyszcząca :) faaajnie :loveu:
  22. [quote name='Becia66']Dalej bez domku ? Mam słabość do takich czekoladek....[/QUOTE] Dalej... Ale wczoraj wzięliśmy i te małe na dwór, razem z resztą młodych podopiecznych. Tego co wyprawiała Czekoladka, nie da się opisać :) szaleństwo. Pierw się cała, a potem latała za psiakami i zaczepiała, kopała dziury, chłodziła brzuszek :loveu: rozkoszna jest ;)
  23. [quote name='patio92']Dziewczyny mówicie ,że ciężko wam jest może potrzebna wam jakaś pomoc przy zwierzakach?? Jestem z Sandomierza mogła bym przychodzić wam pomagać przy nich??:) Sama bym wzieła któregoś z tych szczeniaków ale póki co to nie realne:( Więc pomyślałam ,że może chociaż tak pomogę;)?? Pozdrawiam[/QUOTE] Pewnie, że się przydadzą, jak nie do sprzątania to na pewno do miziania. [B]Mój numer 660 78 13 87 [/B]:) zapraszamy! Dziś będziemy teraz i popołudniu :) Wczoraj zrobiłyśmy z Bushido wesołe przedszkole na podwórku :) powypuszczałyśmy młode psiaki na podwórko, cudowne szaleństwo! Niektóre szczeniaki na początku były przerażone, ale z każdą chwilą było coraz lepiej. Do domu poszły dwa psiaki, wczoraj: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCPN_mBT1I/AAAAAAAADK0/k3QKE2fUrsc/P1060543.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR9_a33iKI/AAAAAAAAC40/tNdFkOS3ZR8/P1060248.JPG[/IMG] i ten w sobotę :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TFCPLUs7GQI/AAAAAAAADKo/QdB5SPQpUN8/P1060547.JPG[/IMG]
  24. [quote name='Marlena:)']Jeeej jak urosłaa :)[/QUOTE] A jak się zmieniła :) wlazła wczoraj nieśmiało na kolanka, dziś już podlatuje, tuli się, jest ciekawska. Fajna z niej będzie parówa :loveu:
  25. [quote name='paulinken'][B]Soemo[/B], chciałam do Ciebie pisać PW, ale masz pełną skrzynkę. Rozumiem, że Karina to Ty? ;)[/QUOTE] Tak, to ja. Idę zrobić porządek..
×
×
  • Create New...