Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='Kenny']miękki sweterek na ziemi to najlepsze miejsce na siusiu jakby stwierdziła Benia ;)[/QUOTE] W końcu obie z Sandomierza :grins:
  2. [quote name='jostel5']Tuptuś jest mądry.Sika się na miękkie i już!:)[/QUOTE] Np. na dywaniki w sąsiednim pokoju ;) [quote name='zachary']Aaaa, jeśli tak, to i z konta TZ bez marudzenia/jego oczywiście/ ściągnę COŚ na psiunieczkę.[/QUOTE] Dziękuję :) A ja się czuję śledzona... Tuptuś łazi za mną wszędzie, kładzie się obok i jak się ruszę to ona za mną. Dziś nawet próbowała wejść po schodach :mdleje: Wczoraj tarzała się z moim tatą po dywanie... ekhm, on już swe lata ma, no ale psy lubi ;) się mu wybaczy. Muszę ją oduczyć szczeniaka, bo dziś znowu nawrzeszczała na mojego brata, a ja pierwszy raz na nią nakrzyczałam i odmeldowałam ją do siebie. Muszę naprawić błędy wychowawcze:oops:
  3. [quote name='savahna']No, jaki slodziak!!!;) A co, byle gdzie ma sie zalatwiac?! Pewnie myślala,ze to specjalnie dla niej...:evil_lol: A mama co?:roll: Kocha psiaczka...?:razz:[/QUOTE] Kocha... choć u nas ze względu na astmę młodszego brata nigdy psów w domu nie było. Dopiero jak wyjechałam na studia zaczęłam przyjeżdżać z moimi tymczasami. To był nasz błąd, mój bo ją zostawiłam i poleciałam po telefon, a mamy, że położyła go na ziemi, choć zawsze tak robiła, ale przecież teraz jest Tuptuś :)
  4. [quote name='wellington']Soema, masz jakiegos mikrusa doroslego, ale nie starego, i lagodnego do psow i kotow ? Wyglad bez znaczenia, byle by byl mini, tak maks. 4- 5 kg :)[/QUOTE] Pisałam właśnie Emi, że wszystkie większe... Takich maluchów na szczęście już nie mamy. Myszka i Kropka na szczęście święta spędzają w ciepłych domach. A ten kudłaty na pewno waży troszkę więcej..
  5. Zmień tytuł! Nie ukradniesz go ;) masz nadal i wciąż szczęśliwą rękę! Rodzice pewnie też tęsknią! Takie DT to SKARB!
  6. [quote name='emilia2280']Boshh, ja mialam kiedys taká sunié bardzo podobná- na podwórku przyszla do bawiácych sié dzieci-nas no i wyládowala u nas w domu ;pp Nazywala sié Mika- Mikusia.[/QUOTE] Może być Mika :) a to przerzucony tydzień temu Jegomość, coś z shih-tzu ma chyba nawet? ;) na tych fotach wygląda jak kreskówka :grins: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TQz0XYNAYbI/AAAAAAAACFU/KM4E3i9upcU/s576/P1090586.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TQz3VkrvxqI/AAAAAAAACGc/BWkPW8dBWoY/s576/P1090584-1.JPG[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TQz0Jl7DJTI/AAAAAAAACFM/NyGV7GxPaoY/s720/P1090570.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TQz27Dd3srI/AAAAAAAACGQ/ftllTp2rUYQ/s576/P1090581-1.JPG[/IMG]
  7. [quote name='czikusiowa']ja również się dołączam domek będzie cudowny,dla cudownego psiaka jakim jest Molly ;) gdybyście mieszkały bliżej,już bym wpadała w odwiedziny ;) trzymajcie się Soemo i Molly :loveu:[/QUOTE] Ależ my zapraszamy! Miejsce do spania się znajdzie, a rak do pracy w przytulisku wciąż mało:eviltong: [quote name='weszka']No patrz! Taka mała i już się zaleca do miłych facetów ;) Będzie z niej diabliczka ;) Ściskam mocno obydwie panie![/QUOTE] [quote name='Wiedźma']Kokietka jakaś czy co...[/QUOTE] Jest jeszcze nieśmiała, ale z czasem się jeszcze bardziej rozkręci na pewno ;) [quote name='zachary']Soemo, a to Sandomierskie Stowarzyszenie jest już OPP, czy nie?[/QUOTE] Tak jesteśmy OPP :) Molly ma dziś dzień integracji, ja oczywiście całe weekendy w przytulisku, więc siedziała w domu z rodzicami. Oczywiście po powrocie stróż nas obszczekał :p Jaki to jest burek..... co nowe to szczeka, co się ktoś przebierze i zatłucze - szczeka. Po dzisiejszym dniu jest wymęczona, bo miała pełno wrażeń, wypieszczona też jest :) podobno dziś pokazała tacie, że się jej siku chce. Powiedzmy, że jestem z niej dumna.:eviltong: aa ostatnio się zagapiłam... zostawiłam ją na dole.. poszłam na górę no i przyniosła mi ją mama. Nasikała jej na świeżo wyprany, suszący się na ręczniku sweter :oops::roll: Ekhm, no nasza wina. Bo przecież leżał na ziemi... miękki był, prawda?:roll:
  8. Tu są zdjęcia, ale opis... nie jest do końca prawdziwy, męczę nową stronę. [url]http://www.sspz.com.pl/Sonia.htm[/url] Sonia ma 5 lat, jest nieufna. ale do ludzi których zna jest bardzo miła, rozdaje buziaki, cieszy się niesamowicie, niestety sporo złego ją w życiu spotkało. A a zpsami na wybiegu biega, jednak nie do wszystkich jest sympatyczna. To jest sunia, którą SM nam przerzuciła przez ogrodzenie [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TQz1aSiDDnI/AAAAAAAACFo/N2CDog4q4d8/s800/P1090556-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TQz18CYlprI/AAAAAAAACF4/-xgOQPo_ulY/s800/P1090567-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TQzz8pDHXLI/AAAAAAAACFE/bElbHm6zHkE/s720/P1090553.JPG[/IMG] starsza sunia, już trochę się otworzyła. Ma guza na sutku i na ogonie. Jedziemy do weta w przyszłym tygodniu. Ma ktoś pomysł na imię?
  9. Pewnie :) ale Sonia jest bardzo nieufna i bywa wredna. Miała dom, ale uciekała bardzo i wróciła do nas. Ale to było rok temu, jak mnie jeszcze tu nie było. Więc nie wiem ile w tym prawdy. Jak kogoś pozna to jest do zacałowania, ale tylko wtedy jak ma ochotę. Jest tak pokraczna, że aż piękna :) A wiesz, że ja dopiero skojaryłam że Ty to Ty jak sobie pojechaliście..... Fajna jestem, wiem ;)
  10. Ino trochę :) a jak z kasą na hotel?
  11. I mi zeżre Molly, bo jak wiesz, bez niej niet i nie zobaczę się z Wami już w tym roku...:( Eh. A tak w ogóle to Ania będzie miała Asta :grins:
  12. Ja odśnieżam swoje podwórko, przytulisko i działkę ze szczeniakami. :obrazic: a Ty laleczko z Francji byś się za robotę mogła wziąć:diabloti::diabloti: a do mnie kiedy dojedziecie?:mad:
  13. Może się uda łączony... jakoś kiedyś..:hmmmm:
  14. [quote name='milka74']Nie bądż taka, wybacz jej, młoda i głupia jeszcze jest:evil_lol:[/QUOTE] :grins: Wybaczam, bo tamtego nie da się nie lubić. Ale to znaczy, że jest szansa dla Molly. Trochę żałuję, że ona zostać u mnie nie może, no ale wierzę że się znajdzie dla niej dobry dom.
  15. Dziękujemy :) Tuptuś w łapce ma juz tylko jeden gwóźdź, ale i jego się pozbędziemy najprawdopodobniej. Teraz troszkę na mnie zła, bo odkurzam, no ale wszystko mi wybaczy ;) eh, no i zdradziła mnie :obrazic: ze znajomym z przytuliska, zawoził nas ostatnio do weta i sie tuliła, łasiła, kładła mu na butach. Na wszystkich innych warczy. Nie wiem, czy to kwestia, że go wszystkie psy lubią jak i on je, czy tego że pamięta, że jak babeczka ją przyniosła, to on ją zabrał wtedy z chodnika.. W każdym razie jestem zazdrosna:roll:
  16. Puniu napisz do Jogi wiadomość. Jej teściowa mieszka w Stalowej i tez pomaga bezdomniakom, może pomoże łapać. Potrzeba Ci karmy pewnie, pogadam ze Stowarzyszeniem, mamy trochę karmy dla szczeniąt, a taka gromada będzie trochę jadła. Ja właśnie jadę karmić naszą wesołą 11..... :)
  17. [quote name='savahna']Hej, dziewczyny, Soema, Molly co tam u Was?:loveu::roll: Konsultowałyście już cos?:razz:[/QUOTE] Taaak... póki co telefonicznie w Lublinie i z SGGW w Warszawie. Jak to powiedział dr Silmanowicz "amputować można zawsze i jest na to czas". Wet, który operował Molly i któremu nie do końca ufałam, możliwe że się mylił, będziemy usuwali gwoździe, bo organizm źle reaguje. Codziennie jeździmy mierzyć temperaturę, czy jest ok. Zastrzyki kończy brać i chcę jechać ją konsultować na żywo, ale tu jest duży problem kiedy i z kim. Coś musimy wymyślić. Molly biega jak szalona, łazi za mną krok w krok i pilnuje :) Jest bardzo radosna, ale ma już dość zastrzyków :( a ja bym bardzo chciała, żeby wszystko co złe było za nią.. a jak Twoja sunia?
  18. Wysłałam Ci na maila listę osób z Sosnowca.
  19. Kiedyś była tu mała dyskusja o Danone i Activii chyba. [url]http://biznes.onet.pl/firma-dannon-zaplaci-21-mln-dol-odszkodowania,18566,4083532,1,news-detal[/url]
  20. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7dsbbWx8SI/AAAAAAAABig/3LqoD5m0msk/IMGP9954.JPG[/IMG] Najedzony ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7ds3RQhddI/AAAAAAAABjM/8I8VmEnGFv4/DSC06270.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7ds9E7oYeI/AAAAAAAABjU/snCA3rjjYGA/DSC06272.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7dtFtClkKI/AAAAAAAABjk/-ysQGRf64X0/DSC06276.JPG[/IMG] ehh żadne się do ogłoszeń nie nadają, ale widać, że psiak sympatyczny..
  21. [quote name='jola_li']A ten piesek, co tak prosił :-(?...[/QUOTE] To też samiec... Szorściak, taki średniak jak Fibula i Diego.
  22. My tez chcemy fotki psiaków od MK.... :)
  23. [quote name='Dzika_Figa']Dzięki Chanel nie jest ruda ani trochę ale wkleję informację na jej wątek.[/QUOTE] Ja mogłam coś pieprznąć.. Po dzisiejszym dniu mam dość, więc może źle zrozumiałam. Wiem, że psiak kręcił się zdezorientowany koło bloku znajomej Agi.
×
×
  • Create New...