Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Cisza.... dziewczyny padły, wywściekały się, wydarły.. najadły, pomemlały gryzaki i cisza... Obdzwoniłam pół Krakowa i nadal nie mam dla małej DT :( nie mam pomysłu....:( :( [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVJryG78YmI/AAAAAAAAFhQ/1s3Qz19Q5XA/P1000624.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVJryntf1tI/AAAAAAAAFhU/4WTzjX6aDxo/P1000625.JPG[/IMG] Mój Ex wczoraj powiedział, że Lilu jest ładniejsza od Molly :crazyeye: gamoń :diabloti: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVJrzt_O6FI/AAAAAAAAFhg/3e9xAA4hA08/P1000628.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVJr2Bt7VcI/AAAAAAAAFiA/cModS6fHGVU/P1000636.JPG[/IMG] na łóżku też trwała walka :p [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVJr3rCHE2I/AAAAAAAAFiU/Okkke9etYiM/P1000641.JPG[/IMG] i Molly :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVJr3G_iVQI/AAAAAAAAFiQ/c0xLZQF7hxM/P1000640.JPG[/IMG]
  2. [quote name='grzenka']Zrobię alegratkę i cafeanimal-jaki kontakt w ogłoszeniach?[/QUOTE] 660 78 13 87 dziękuję
  3. Dziewczyny pomóżcie....:( ja jej nie mogę mieć, raz ze względu na Molly, bo się boję. A dwa, że współlokatorzy się złoszczą, bo one się bardzo drą. Nie mam pomysłu, a schron to ostateczność. Tu nie ma parwo.. a że ona taki cudak..
  4. [quote name='Isadora7']Soema i nic nie mówisz że masz takie cacko? Wyżłojamnik idealny pies dla tanitki. Ma dwa w jednym. Dobra jak nie padnę to zaraz jej zrobie newsa na SOS DLA JAMNIKÓW[/QUOTE] Wczoraj był tak szalony dzień... przepraszam. A Figiel wczoraj pojechał do DS. Napiszę na gg... jak ogarnę te wariatki.
  5. Może zrobić jej wydarzenie.. sama nie wiem. Łobuz z niej bardzo.Kochana jest. Taki młokos nieokrzesany :) teraz poszła spać do kontenerka, bo Molly łóżka pilnuje.. ehhh..
  6. [quote name='basia0607']My już mamy lampę, latamy z nią teraz po wszystkich pomieszczeniach. Można przy niej pracować i to jest super sprawa.[/QUOTE] Do nas doszła wczoraj, pierw gabinet odkażają nasi weci, bo chcemy pomóc sterylizować suki wiejskie, a nie chcemy przygód... w weekend wielkie odkażanie. Mam nadzieję, że to pomoże... wiosna idzie :(
  7. No to mam chaos i masakrę.... [IMG]https://picasaweb.google.com/Kaarina.G/Lilu#[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdsGSSnMI/AAAAAAAAFe0/dQBRWvB0w6s/P1000603.JPG[/IMG] to był jedyny moment kiedy się bawiły. Lilu niczego się nie boi, rzuca się na Mollkę, niedawno jak Molla gryzła w łóżeczku ucho, to Lilu capnęła posłanie i ciągała ją po całym pokoju:roll: Mała gryzie Mollke i ciągnie za tą słabszą łapkę, boję się żeby jej krzywdy nie zrobiła. To małe to terrorystka, gryzie, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych ani sprzeciwu. Molly musi się rzucić porządnie z zębami żeby tamta odpuściła :shake: Pomóżcie znaleźć dom dla tego małego cudaka, nie chcę jej oddawać do schronu :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/201947-CUD-na-dogo-LILU-czrn-b%C5%82-jamnik-2miesi%C4%85ce-szuka-DT-DS-pom%C3%B3%C5%BCcie!!?p=16279210#post16279210[/url]
  8. Pomóżcie mi znaleźć jej DT albo DS.. bardzo proszę. JA nie dam rady sama z dwoma psami w tak małym pokoju, poza tym ją rozpiera energia i męczy Molly za tą słabszą łapkę, gryzą się, Molly się stresuje cały czas.. Musiałam ją zabrać, bo zostawić ją to wydać wyrok...:shake: ale długo u mnie być nie może.:(
  9. Pilnie szukam DT dla czarno-białego ;) jamnika mix. 3miesiące ma niecałe. Wczoraj nam ją przerzuconą do przytuliska w Sandomierzu... udało mi się znaleźć transport i przyjechała do mnie do Krakowa, ale ja nie mogę jej długo trzymać u siebie. Bo mam Molly, którą ona za bardzo turbuje. W Sandomierzu byłby dla niej wyrok śmierci, bo parwo szaleje :( pomóżcie mi coś znaleźć.. nie chcę jej zawozić do schroniska, a trzymać naprawdę nie mam jak. http://www.dogomania.pl/threads/201947-CUD-na-dogo-LILU-czrn-b%C5%82-jamnik-2miesi%C4%85ce-szuka-DT-DS-pom%C3%B3%C5%BCcie!!?p=16278561#post16278561
  10. Takiego cudaka to ja dawno nie widziałam. Łobuz straszny...:shake:
  11. [quote name='Lucyja']Jak będziesz mieć jakis bliższe informacje o owczarku szkockim i ewentualnie jakieś fotki to daj mi znać. Założę wątek na forum Fundacji Dr Lucy. Co prawda mamy teraz tyle kolaków do adopcji, że już ręcę opadają, a tu jeszcze starsza psina :( A ten szczeniak to tez collie ?[/QUOTE] Myślałam o Was.. ale muszę mieć zdjęcia. A jestem w Krakowie więc ciężko.. Ten owczarek jest starszy i nie widzi albo widzi bardzo mało. A mała to... czarno-biały jamnik. Nie wiem co to za mieszanka, ale na pewno wybuchowa :shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201947-CUD-na-dogo-LILU-czrn-b%C5%82-jamnik-2miesi%C4%85ce-szuka-DT-DS-pom%C3%B3%C5%BCcie!!?p=16278054#post16278054[/url]
  12. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdpL7yGJI/AAAAAAAAFeY/IJeAxq5vNOw/P1000596.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdp1UYWjI/AAAAAAAAFeg/y1r3AYH1eXU/P1000598.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdr_FapoI/AAAAAAAAFew/_Qrf17Wd-O8/P1000602.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdsGSSnMI/AAAAAAAAFe0/dQBRWvB0w6s/P1000603.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdvEljBfI/AAAAAAAAFfM/vr4uGaqmdQI/P1000610.JPG[/IMG]
  13. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdke-EJTI/AAAAAAAAFdo/yiQNChDNCso/P1000581.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdlXxPsYI/AAAAAAAAFdw/bSAo-CVESVY/P1000583.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdlsD4_QI/AAAAAAAAFd0/Ah1zP_HQ7ac/P1000584.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdmeb7E2I/AAAAAAAAFd8/gdySUCqXDRc/P1000587.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdmsT2bII/AAAAAAAAFeA/twAsQOFxMsg/P1000588.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdeLmILdI/AAAAAAAAFc8/xHUJOL4x4Yo/P1000568.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdfLjjOqI/AAAAAAAAFdE/l_370j_4ZFw/P1000570.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdhnV-G6I/AAAAAAAAFdQ/Iu7jUp5gWjs/P1000574.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdiu0uznI/AAAAAAAAFdY/Uai03KNJUsQ/P1000577.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdjUnFbkI/AAAAAAAAFdg/f27j_-pXMBo/P1000579.JPG[/IMG]
  15. W sandomierskim przytulisku szaleje parwo.. niedawno walkę z chorobą psów niechcianych przegrało 5 maluchów. Nie przyjmujemy nowych psów, jesteśmy na etapie odkażania pomieszczeń... Niestety na debilizm ludzki nie zna granic... pierw wczoraj przywiązano nam do furtki starego owczarka szkockiego, a wieczorem.... ktoś przerzucił przez siatkę 2miesięczne szczenie. Wydał na nią tym samym wyrok śmierci w zawieszeniu :( :( udało się znaleźć awaryjny DT na noc.. dziś mała przyjechała do mnie do Krakowa, ale nie może u mnie zostać, mam pooperacyjną Molly i mała może jej krzywdę zrobić. Pilnie szukam DT/DS dla tego cuda! Czarno-biały jamnior - hit na dogo ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdw3bNArI/AAAAAAAAFfg/40qqM9QtWhY/P1000615.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVFdxDm42CI/AAAAAAAAFfk/9m7zGc5_zlU/P1000616.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVJr2Bt7VcI/AAAAAAAAFiA/cModS6fHGVU/P1000636.JPG[/IMG]
  16. Od wczoraj w przytulisku mamy starego owczarka szkockiego... i.... ok. 3miesięczne szczenie :( jakiś skur**** przerzucił ją przez ogrodzenie ok. 19... Dla niej to wyrok śmierci.. noc spędziła w awaryjnym DT, teraz jedzie do mnie do Krakowa, jak nic je nie znajdę.... to nie wiem, odwiozę ją tu do schronu. Nie no muszę jej coś znaleźć, wczoraj dostała surowice.. cholerny świat! :(
  17. Pomoże ktoś ogłaszać maluchy? Proszę.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201936-Nowiutki-stanik-szal-gaciory-ksi%C4%85%C5%BCka-o-koralikach-na-potrzeby-SSPZ-do-20.02-godz22?p=16277345#post16277345[/url] zapraszam dziś do Krakowa przyjedzie do mnie szczeniak... wczoraj wieczorem nam jakiś skur*iel ją przerzucił.. wyrok śmierci dla niej. Udało się znaleźć DT na jedną noc, szukamy DT!!:(
  18. [quote name='Fundacja Medor']a dzwoniłyście do centrum kryzysowego o pokrycie kosztów leczenia adasia uważam że się powinno[/QUOTE] Agnest pisała, że pokryją koszty operacji.:)
  19. [quote name='Justyna Klimek']Przemyślałam sprawę. I, ponieważ suk z rodzin biednych czy patologicznych jest rzeczywiście zatrzęsienie i zwykle są one mocno potrzebujące, zmieniamy kryteria przydzielania refundacji rozszerzając je na te wiejskie lub miejskie biedy.[/QUOTE] Super!! Fajnie, bo wtedy się uzupełnimy co do wymogów :) a wszystkim nam chodzi o nierozmnażanie nieszczęść.
  20. Muszę kupić komuś atlas ras ;) bo toto czarne jest, brzuszek ma w łatki. Na jamnika też mi nie wygląda.. kocham opisy przez telefon:roll:
  21. [quote name='Asior']cholera, jak duze to maleństwo????[/QUOTE] Nie widziałam, małe coś. Suczka, podobne do basseta czy beagla nie wiem, wcześniej nam przywiązano starego owczarka szkockiego, teraz toto :shake: Dostała od razu surowice.. Udało mi się na noc jej coś przez tel załatwić, na jutro mam tu transport.. chyba, że znajoma się zadeklaruje albo ktokolwiek inny..
  22. Najprawdopodobniej od jutra będziemy we 3... Molly będzie miała koleżankę... Jakiś sku****** przerzucił nam do przytuliska maleństwo :( dla niej teraz to wyrok śmierci.. jutro przyjedzie chyba do Krakowa, DT pilnie potrzebny :( męczę znajomych w Sando... ehh..
  23. Bo taka jedna mi kazała zrobić jej zdjęcia!!:shake: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_5wXGojgI/AAAAAAAAFXQ/C_h4qVhXrYU/P1000506.JPG[/IMG] :grins::grins:
  24. Łobuzuje też ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_53Q9TTSI/AAAAAAAAFYU/gCB3fSl6hJg/s512/P1000523.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_54BjQsLI/AAAAAAAAFYY/zahkBF1SGt8/s512/P1000524.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_54XEcU8I/AAAAAAAAFYc/KBkmnNR6PdE/P1000525.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_545zDGYI/AAAAAAAAFYg/ePJYG0oiQFQ/P1000526.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_51CErk4I/AAAAAAAAFYA/qwulcdlO8vk/P1000518.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_5z1z8sDI/AAAAAAAAFX0/Oipk-38lYZs/P1000515.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_5zmX4KKI/AAAAAAAAFXw/EtYwcmYo4OE/P1000514.JPG[/IMG]
  25. [quote name='chita']ale pościelowe są najlepsze:loveu: trzymam kciuki za konsultacje;)[/QUOTE] Sprzed chwili ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_5vqDNt-I/AAAAAAAAFXI/-GT6RSrniqk/P1000504.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_5wIUpyCI/AAAAAAAAFXM/xaI8Fu3TBRk/P1000505.JPG[/IMG]śmiałam ją obudzić. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_5xFRbVAI/AAAAAAAAFXY/PooUHNEJSa4/P1000508.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_5x4uNCyI/AAAAAAAAFXg/dpKk9GuVXLs/P1000510.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU_52txEQ-I/AAAAAAAAFYM/mNqZPjmSGg0/P1000521.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...