-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Dorian w typie bull - pojechał do swego domku do Rzeszowa!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
HA! wiedziałam że neczka nie zawiedzie!:multi: -
Amstaffka przywiązana do drzewa.. potrzebuje pomocy!!
agaga21 replied to ciborka's topic in Już w nowym domu
biedna, ile musiała wycierpieć przez te uszka:-( czy znalazł się dt? czy sunia miała zabieg? -
:angryy::angryy::angryy:jak tak można...??? mam nadzieję że sunia okaże się mało problemowa i będzie mogła w dt poczekać na ds.
-
[quote name='Magda779']nie ma ...[/quote] to będzie miała tylko magda, ostatnio nie ma o niej wiadomości, może mogłabyś mi tekst dla niej napisać i przysłać na pw?
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Red]ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA BAZAREK [B]4 EDYCJĘ[/B] KOMPLETU DO WINA[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/4-raz-zaczynamy-od-poczatku-komplet-do-wina-na-bogatynie-do-30-maja-138035/#post12307191[/url] [B][FONT=Comic Sans MS]CHCIAŁABYM TYLKO OFICJALNIE DODAĆ ŻE DOGOMANIACZKA O NICKU[/FONT] [/B][B][COLOR=Red]:loveu:[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]AGNIESZKA32[/SIZE]:loveu:[/FONT][/COLOR][FONT=Comic Sans MS] MA ZAKAZ BRANIA UDZIAŁU W TEJ EDYCJI:evil_lol:[/FONT][/B] [FONT=Comic Sans MS]ZAKAZ TEN UZASADNIAM TYM, ŻE WYGRAŁA JUŻ 2 EDYCJE, PIENIĄŻKI WPŁACIŁA A KOMPLETU NIE CHCE[/FONT]:evil_lol: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oby jej się polepszyło po tych lekach które dostała. -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczki nie straszcie! -
asior, ja to nie wiem dlaczego ty dantego jeszcze tu nie wrzuciłaś więc ja to robię:mad: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-piekny-mlody-pit-bull-red-nose-pilnie-szuka-domu-138019/#post12306562[/url] [URL="http://img193.imageshack.us/my.php?image=dsc08949.jpg"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8148/dsc08949.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img194.imageshack.us/my.php?image=dsc08950.jpg"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1559/dsc08950.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=7]PILNY TYMCZAS!!![/SIZE]
-
KRAKÓW - piękny, młody PIT BULL red nose JUŻ W DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
o matko i córko! toż to brat bliźniak tary!!! no cuuudo po prostu! andzia pewnie już wrzuciłaś go na niebieskie? -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
oj, biedaczka.....maleńka a chora i samotna:-( -
KRAKÓW - piękny amstaff Borys NARESZCIE SIĘ DOCZEKAŁ!!! MA DOMEK!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
pechowiec jakiś....z takich wyglądem i wspaniałym charakterem nadal czeka...:shake: -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
ja kupiłam na allegro w dziale dla dzieci taką bramkę montowaną rozporowo o właśnie taką: [url]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=627421329[/url] -
Dorian w typie bull - pojechał do swego domku do Rzeszowa!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nie wiem do kogo pisałaś ale z rzeszowa są: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/11346.html"]Coyote Ugly FCI[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/10390.html"]ewatr[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/13508.html"]matinestka[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/71244.html"]Neczka[/URL] napisz do neczki, dziewczyna na pewno ci pomoże i już mi raz dom sprawdzała dla asta. -
aaguuus, zróbcie mu nawet i 100 zdjęć!w każdej sytuacji, z piłką też-jak najbardziej!nie wrzucę wszystkich do allegro tylko wybierzemy kilka najpiękniejszych tylko muszą być kolorowe i DOBREJ JAKOŚCI! zrobimy mu całkiem nowe allegro. niech też ktoś nowy tekst napisze-ckliwy, wzruszający, ze wszystkimi informacjami ale też nie za długi. musi się w końcu udać!
-
grójec .........
-
KRAKÓW Vera mix amstafa(?)/boksera szuka domku :(
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no właśnie, szkoda psiaka :-( -
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
oj nie radzę hodować sępa :diabloti::diabloti::mad: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
białeczka, trzymaj się. -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o cholera! takie nagłe osłabienie...mam nadzieję że to chwilowe a nie nic poważnego. może coś znalazła i zjadła? -
[quote name='zuzlikowa'] Coś mi się roślinki zgadzają:cool3: [/quote] a mi pani zajmująca się psiakami :evil_lol:
-
Boksiowata starsza Zina wciąż czeka w schronisku na dom - Olsztyn
agaga21 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
czy ta boksiowo-astkowa dziewczynka ma robione allegro? -
a ja mam znowu prośbę...na następny spacerek spróbujcie skombinować dobry aparat i zróbcie mu kolorowe, ładne fotki bo on ma wszystkie takie szare-jakby z telefonu.chodzi mi o żywe kolory(mam nadzieję że będzie ładna pogoda)....no już sama nie wiem, może przez tą szarość nikt go jeszcze nie zauważył:shake: a już byłoby super gdyby porobić mu zdjęcia na łące-tam gdzie jest zielono, soczyście, z kwiatami...jakieś fajne ujęcia...tylko nie w szarym lesie i nie "pod światło"...i bez ludzi...i nie poruszone(!):evil_lol:;)...[SIZE=1](wiem, wiem...przeginam[/SIZE]:diabloti:[SIZE=1]ale to tylko dla jego dobra)[/SIZE] jak się uda to super, jak nie to trudno.