Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [IMG]http://i43.tinypic.com/rvkc48.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/16ga2h5.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2euraiv.jpg[/IMG]
  2. dzięki saint. piękne będzie allegro!super zdjęcia wspaniałego psa:loveu: nie dziwię sie ze ania się zakochała! [IMG]http://i42.tinypic.com/5yi2o6.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2uf4sxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2uo5gg5.jpg[/IMG]
  3. fotki dodałam.ja juz nie wiem, wydawało by się że fobos swoje odczekał i ten domek powinien się znaleźć a tu nic.... macie chociaz jakieś telefony w jego sprawie?
  4. miałam ostatnio głupiego maila z allegro w sprawie fobosa. chłopaczek mieszka w domu z mamą , młodszą siostrą i małym kundelkiem i chciałby fobosa bo mu się takie umaszczenie podoba i czy można mu dowieźć psa.....:roll:
  5. [quote name='Saint'] Agato - dla Ciebie - na profil i do ogłoszeń zrobimy z Linką jutro zdjęcia - bo dziś coś nieciekawa pogoda była na to :mad: [/quote] a dziś jaką mieliście pogodę?:cool3:
  6. pewnie było na watku ale nie pamiętam. czy sunia ma dużo ogłoszeń w necie?
  7. taki fajny psiak a nikt go nie chce :shake: jak to możliwe?
  8. pipi pisałaś że ona ma niebieski język...czy jakieś inne psy oprócz chow chow mają niebieskie języki? sharpki też?
  9. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: pies bez głowy!!!!!!!!! [IMG]http://i44.tinypic.com/124wmsg.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i42.tinypic.com/4vr2na.jpg[/IMG] to jest najlepsze:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu: ale go zmęczyliście! super! tylko szkoda że ma tak raz w tygodniu... później powymieniam zdjęcia na allegro.
  11. aga, dzisiaj też ją miałaś u siebie?
  12. moze pomyślcie o jakimś dt, hoteliku domowym, gdzie psiaka można by "przygotować" do adopcji...
  13. coś ty! u nas jest piękna pogoda! no trudno, siła wyższa...może się następnym razem uda.
  14. też uważam ze powinno to trwać krócej.balzak od jakiegoś czasu już nie ma allegro bo miał iść "już niedługo" do nowego domu a tu nic. nadal czeka. jesli domek aktualny to trzeba wysłać tam psa a jeśli nie to należałoby wznowić ogłoszenia.
  15. [B]właśnie dzwoniłam do schroniska.zapytałam czy mają amstaffy, czy młode, bo ja bym chciała parkę i czy mogę sobie zarezerwować...pani bardzo miła powiedziała żebym przyjechała sobie wybrac bo mają kilka.spytałam czy jak przyjadę to od razu będe mogła je wziąć, pani odpowiedziała "oczywiście":angryy: [/B]
  16. jaki on jest świetny!!! i jaki piękny! cudo:loveu:
  17. boże drogi! te zdjęcia są przerażające :placz:całe ciałko zaognione! kto w końcu pomoże tej biednej , cierpiącej suni??:placz::placz:
  18. ja też się bardzo martwię, w jakim stanie jest bunia.bardzo proszę o informacje jak juz coś będzie wiadomo.
  19. czy na shive były jakieś deklaracje finansowe? jeśli tak to można by potraktować pipi jako taki płatny tymczas i jej wysyłać pieniążki co miesiąc(bo chyba nikt nie chciałby wykorzystać jej dobrego serca "za darmo";))
  20. ooojjj, biedulek, mój pies też właśnie w kołnierzu chodzi:razz:
  21. [quote name='groosia'] tak czy owak, nie wiem o co chdozi z uspieniem buni, czy poprstu jest w tak ciezkim stanie ze nie da rady jej pomoc, czy tez poprostu wlasciele tamtych psow chca uspienia jej, ale to z kolei dyrektorka nie zgodzi sie na uspienie jej.[/quote] kto ją pobił???ten jej "właściciel"???do takiego stanu???:crazyeye::crazyeye::placz::placz::angryy::angryy:
  22. grosia, napalm tez zagryzał a ma wspaniały domek i też był spisany na straty! czy ona przechodzi przez ogrodzenia? nawet jeśli tak to można jej znaleźć dom w bloku-mieszkaniu, gdzie by nie miała możliwości spędzać czasu sama bez nadzoru na dworze...
×
×
  • Create New...