Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='supergoga'] Nie wszystko jest takie łatwe i oczywiste jak się wydaje. gdyby nie Kasia np. to w weekendy wstęp byłby niemozliwy do psiaków. I nadal w każdej chwili może być zakaz. A tego najbardziej się boimy.[/quote] gosiu, orientujesz się może jak to wszystko wygląda od strony "prawnej"? i kto ewentualnie mógłby czegoś od nich wymagać a oni musieliby się dostosować?
  2. [URL="http://tiny.pl/3t8d"][IMG]http://i43.tinypic.com/25g418w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3t8d"][IMG]http://i40.tinypic.com/35nafea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3t8d"][IMG]http://i39.tinypic.com/f0wzo4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/3t8d"][IMG]http://i42.tinypic.com/2ivzb10.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Siwy88']Z tym sznurem dobry pomysl;] Jak zobaczylem te foteczki to az zdziwilem sie ladne ma wybicie ;][/quote] to najlepsza akrobatka na dogomanii :evil_lol:
  4. właśnie rozmawiałam z anią-jest załamana tym co zastała.ten nowy pies-piękny, wielki mięśniak z folią w misce...:placz:już teraz ma brudno w kojcu a jest dopiero od 2 dni.pewnie personel się go boi więc kto go będzie karmił? ania mówi ze psy miały w misce chleb z wodą.:placz: kochani, może zamiast się na siebie złościć i wytykać sobie błędy pomyślmy razem co robić!?
  5. no właśnie, czy zgłosił się ktoś odpowiedni? sunia ma całe mnóstwo obserwujących allegro(6!:evil_lol:) i dostałam jednego maila w którym ktoś się pytał gdzie można sunię poznać.odesłałam go do asior i napisałam ze sunia zostanie oddana tylko po sprawdzeniu domu przez jej opiekunkę(asior) i po podpisaniu umowy.i co, cisza?
  6. [quote name='wilczek007']ok juz piszę.nie gwarantuje jednak ze mi odpisze jak to było ostatnio...[/quote] to moze lepiej zadzwonić ;) nie będzie odwrotu:diabloti:
  7. mój post przeskoczył na poprzednią stronę
  8. wiesz, co, ab-agnieszka właśnie wyjechała za granicę i wraca we wtorek.podejrzewam ze dowie się wszystkiego zaraz po przyjeździe.
  9. to teraz trzeba by sprawdzić na 100% czy sunia jest wysterylizowana bo z tego co pamiętam to luisek jeszcze nosi swoje klejnoty:razz:
  10. [quote name='agaci-x']Oooo!! Następna luśkowata dziewczynka hihi :evil_lol::razz::cool3:[/quote] a wiesz, że ja o tobie pomyślałam jak tylko tą sunię zobaczyłam:cool3::cool3::cool3: szkoda, zeby taka piękna, młoda sunia czekała w schronie...
  11. proszę bardzo ;) mam nadzieję ze te pustki na wątku niedługo znikną. fajny psiak, szkoda go...takie parszywe miał życie, zasługuje na dom.:shake:
  12. super pomysły dziewczyny! sama bym wykorzystała je gdyby tylko choć troszeczkę mój pies chciał się bawić.
  13. to ja poproszę o nowy-aktualny tekst do allegro. (asior, tylko że ja mu zrobię allegro bez szablonu bo mój szablon nie pasuje-to nie jest ast)
  14. łukasz mówił ze bardzo się z tobą związała i pewnie początki będą ciężkie. mam nadzieję że jednak tosia szybciutko przywyknie do nowej sytuacji.
  15. polecam cos takiego: [URL="http://www.allegro.pl/item644397513_wezel_sznur_gryzak_dla_psa_dl_37_cm_trixie.html"]WĘZEŁ, SZNUR, GRYZAK DLA PSA DŁ. 37 CM - TRIXIE (644397513) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] psy uwielbiają się tym bawić! a worek treningowy na pewno też może być fajną zabawką ;)
  16. [quote name='Kondor'][SIZE=4][B]Niema adresowki,bo mnei adresowka denerwowala swoim halasem jak bangi chodzila.[/B][/SIZE] To jest lancuch z kawalkiem kolczatki pod szyja,specjalnie gdyby jakis pies sie rzucil to zeby sobie uszkodzil zabki:) Lncuszek raczej jej nie przeszkadza jest duzy i jakby chciala to by go bez problemu sciagla. Pozdr[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: no to ciekawe co powiesz jak bangi się kiedyś zgubi:angryy: dla mnie to brak odpowiedzialności.
  17. to ja czekam na fotki!:lol:
  18. cioteczki onkowe, zajrzyjcie tu proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ruslan-piekny-dlugowlosy-bardzo-zagubiony-jak-mu-pomoc-138785/"]Rusłan, piękny długowłosy ON, bardzo zagubiony. Jak mu pomóc?[/URL] psiaka trzeba dać na jakies forum miłośników onków i pomóc w ogłoszeniach tego wyjątkowo pięknego psa.
  19. cioteczki onkowe, zajrzyjcie tu proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ruslan-piekny-dlugowlosy-bardzo-zagubiony-jak-mu-pomoc-138785/[/URL] psiaka trzeba dać na jakies forum miłośników onków i pomóc w ogłoszeniach tego wyjątkowo pięknego psa.
  20. [I]"Wakacje... Rano bardzo wcześnie wstałeś i spakowałeś bagaże. Wziąłeś moją smycz, jaaaki byłem szczęśliwy! Jeszcze malutki spacerek przed urlopem - hurra! Jechaliśmy samochodem, a Ty zatrzymałeś się na skraju drogi. Drzwi otworzyły się, rzuciłeś kij, a ja biegłem, biegłem, aż go znalazłem i wziąłem w zęby, lecz gdy wróciłem, nie było Cię już! W panice by Cię znaleźć obszukałem wszystkie zakamarki.....niestety bezskutecznie! Z dnia na dzień stawałem się coraz słabszy. Pojawił się obcy mężczyzna, założył mi kaganiec i zabrał ze sobą. Wkrótce znalazłem się w klatce gdzie czekałem z utęsknieniem na Twój powrót, lecz Ty nie przyszedłeś. Otworzono klatkę. Nie..... to nie byłeś Ty - to był ten człowiek, który mnie znalazł. Zabrał mnie do pomieszczenia gdzie czuło się śmierć. Nadeszła moja godzina! Kochany mój właścicielu, ja wiem, że Ty wiesz, iż ja, pomimo cierpień jakie mi zadałeś, ciągle widzę obraz Twój przed sobą i gdybym kiedykolwiek wrócił na ziemię - przybiegnę do Ciebie, gdyż...... .......kocham Cię bardzo.......!"[/I]
  21. jakie cudeńko! trzeba koniecznie sprawdzić jak ona do psów i zaraz ją poogłaszamy ;)
  22. koniecznie trzeba go dać na jakieś ONkowe forum! na pewno wśród miłośników znajdzie się pomoc.chłopak jest piękny!
×
×
  • Create New...