Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. a ja znalazłam na astowym forum takie: [url=http://www.amstaff-pitbull.eu./viewtopic.php?f=69&t=2218&hilit=legnica][Legnica] 3 amstaffy w schronisku • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/url] na waszej stronie ich nie widzę...czy one jeszcze tam są?
  2. jak był taki dziwny to trzeba było powiedzieć że astków to nie ma i dawno nie było...facet jakiś niepewny, jeszcze przyjdzie i sam sobie weźmie astka bez kontroli(tak jak to było z helenką)
  3. a czy "w razie czego" batman będzie wykastrowany?
  4. jest tam u was jakies zainteresowanie tym netoperkiem?
  5. macie w legnicy miłego bullowatego, który nadaje się do mieszkania z małym dzieckiem?
  6. macie moze jakieś bullowate aktualnie? mam chetny domek do sprawdzenia w Olszynie Lubańskiej. pies najchętniej młody lub bardzo łagodny, lubiący dzieci. mieszkanie w 6-rodzinnym "bloku", w okolicach fajne miejsca spacerowe(las, jeziorko). państwo godzą się na wizyty przed i po adopcyjne, na kastrację, na umowę.
  7. [quote name='PRZEC']witam z za lasu ;) prosze o konto do wplat.[/quote] dzięki łukasz! zaraz wysle ci na pw!:loveu:
  8. [quote name='fibi:)']10 zł miesięcznie. więcej nie dam rady:-(. w piątek mogę zrobić pierwszą wpłatę.[/quote] dzięki wielkie!:loveu:
  9. [quote name='groosia']no to znaczy ,ze siedzi w domku, tak ciezko pomyslec o co chodzi??? W domku, o takim [/quote] [B]weź mnie DZIECKO nie prowokuj[/B]:angryy::angryy::angryy::angryy: po jaką cholerę załozyłaś ten wątek, jeśli teraz niczego dowiedziec sie nie można![B]?i co to za chamskie odzywki?[/B]:angryy::angryy::angryy: rzeczywiście suka jest NA MAXA ogłaszana![SIZE=4] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red][B]MA aż jedno ogłoszenie[/B][/COLOR][/SIZE]!!!:crazyeye::crazyeye:
  10. [quote name='agnieszka32'] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2][B]A będzie się działo, oj będzie :diabloti:[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/quote] nie strasz, bo się paweł nam jeszcze rozmysli:evil_lol:
  11. cieszę się.a jak jej zdrówko?
  12. co u etny? czy dt jest juz ds?:cool3:
  13. ja nie mogę się doczekać relacji z odwiedzin ani u jej kochanej "hienki":evil_lol: ale na to jeszcze troche trzeba poczekać...
  14. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]ja w piątek zrobię przelew bazarkowych , bo jeszcze mam 1 wpłate mieć i 1 muszę sama odebrać , ale to spoczko i wpłacam moją działeczkę razem [/FONT][/B][/quote] dzięki alicja.ja się tylko boje co będzie po miesiącu czy dwóch jeśli baron domu nie znajdzie....z czego my go utrzymamy...?tak mało tych deklaracji, że aż strach brać psa.:shake: a jeszcze musimy wziąć maję-na nią to już w ogóle prawie nikt nie chce sie zadeklarować...bo za mało piękna? za gruba?:-(a to taka kochana kluseczka smutna.
  15. słuchajcie, trochę mało mamy tych deklaracji:shake:...bardzo proszę, by ktoś się jeszcze dorzucił do baronka!
  16. a ja jednak będę nadal nudna.... [B]bardzo proszę o stałe deklaracje, nawet takie najskromniejsze dla majeczki![/B]
  17. [B][SIZE=4]NIESPODZIANKA!!![/SIZE][/B]:cool3: (kilka słów mam nadzieję napisze jaco-placo, bo to on załatwił foty) [IMG]http://i41.tinypic.com/dnosw3.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2cekl1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/34ioc4k.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Kora']Groosia, Bunia czyli Kaska jest juz przeniesiona[B] do "domku"[/B].[/quote] co to znaczy? kora, czy ty jesteś tam na miejscu? bo od groosi niczego się dowiedziec nie mozna...
  19. cielaczek z niego! szkoda, że taki piekny psiak tak długo czeka na swój dom.
  20. moze ta łapeczkę trzeba by leczyć? co wasz wet na to?
  21. asior jest z krakowa, ją poproście! a jak nie ma czasu to poproście by kogoś poleciła.
  22. :evil_lol::evil_lol:jak on kolorystycznie pasuje do elewacji!!!
  23. [quote name='groosia']no a co ma byc, znow jest schroniskowym astkiem , sposord 100.... czeka znow na swego czlowieka. nie dzis to jutro,a jak nie to napewno w rpzyszlosci znajde jej prawdziwy cieply dom[/quote] a robisz jej jakieś ogłszenia?
×
×
  • Create New...