Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. agata, jak się macie? na naszej klasie widziałam że ...MASAKRA...
  2. cieszę się bardzo! mam nadzieję że nowa pani zaloguje się i będzie się z nami dzielić wieściami i fotkami:cool3:
  3. [quote name='Linka']a Ciocia Ania już wróciła?:evil_lol:[/quote] niestety dopiero chyba w sobote wraca
  4. .................................................................................................................................................................................................................................................................................................
  5. [quote name='NaamahsChild']Paweł tam ma swoje dwa cudeńka, a ja w łóżku z książkami, skręcona kostka i sesja ot co:placz: A zobaczyłabym towarzystwo..[/quote] współczuję:glaszcze:
  6. kurcze, lepiej żeby hektor rany nie lizał bo całkiem ją rozwali.obawiam się ze dostanie kołnierz na kilka dni. co do kastracji, że powinna się odbyć kilka dni wczesniej zanim pies pojedzie do nowego domu to masz rację, ja liczyłam na to że odbedzie sie w poniedziałek ale się nie udało bo to tak wszystko(kastracja i transport) było załatwione na szybko i prędzej się nie udało. psiaki spały obok siebie więc chyba jesteście na dobrej drodze! pewnie wkrótce będa nierozłączne jak psy agnieszka32 i bedziemy zaglądać tu, żeby obejrzec wspaniałe zdjęcia przytulonych psiaków.
  7. [quote name='agaga21']przepraszam, pytam choć pewnie było już na wątku... jak sunia reaguje na inne psy? jak na dzieci(małe) i na koty?[/quote] ponawiam :razz:
  8. nie próbowałam a ten program który mi podesłałaś to zainstalowałam i nie wiem co dalej...tzn. mam tam naszykować tekst a potem skopiować już gotowy i wkleić w allegro?
  9. [quote name='ab-agnieszka']Weszlam do domu.[/quote]to dobrze bo zaczynałam sie niepokoić:razz:
  10. no i juz taka wygieta ma zostac? tego nie rozumiem...dlaczego wet nie chce jej tego poprawić?a może juz się nie da...?:-( biedna malutka, pewnie zycie całe w schronie spędzi:placz:kto przygarnie kaleką kruszynke?
  11. no wyklucza się choćby jej wiek...6 a 10 lat to spora różnica. czy ona całkiem nie widzi czy po prostu bardzo słabo?
  12. [quote name='Asior']nic.... taka już będzie a przez to ze skakała ta łapka się tak skrzywiła.....[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:nie rozumiem....
  13. tak, za parę dni bedą tworzyć świetny duet! a to miękkie posłanko pewnie zmieni właściciela:evil_lol: albo pomieści dwie krówki;)
  14. [quote name='Asior']super!!! a w czym piszesz tekst??? masz jakiś edytor html, czy poprostu tam w edytorze wizualnym ???[/quote] w wizualnym. zawsze mogłam pisać na kolorowo a ostatnio cois nie działa:shake:
  15. [quote name='pawel_wrl']U mnie jazda, Hektor pewnie jeszcze czuje hormony i napastuje Lee. Teraz trudno powiedzieć, czy jeszcze po kastracji ma taką adrenalinę, czy chce zdominować Lee, biedaczka nie wie, gdzie uciekać. Zęby ciągle na wierzchu, a on po niej skacze i skacze. Najgorsze, że jest późno a one warczą głośno i mimo, że ziajają ze zmęczenia to końca nie ma. Obstawiam hormony. na dworze w miarę ok. Gdyby położyły się to może byłby spokój :-( Póki co nie ingeruję, ale jak tak dalej to jutro muszą być kagańce. Zaraz idę jeszcze na dwór z nimi.[/quote] powodzenia!!! oby jutro wieści były lepsze.
  16. [quote name='agnieszka32'][FONT=Times New Roman]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Dziewczynki kochane, weźcie mnie do Waszej ekipy, prrrrroszęęęęę, będę pasować jak ulał – kuśtykam od wczoraj i ledwo ręką ruszam :evil_lol: – tak mnie psiaki wczoraj urządziły :roll:[/SIZE][/FONT][/FONT][/quote] noooo tak!! zapomniałam , że ty tyż ostatnio biedna :evil_lol::roll:jesteś w drużynie:multi:
  17. jak cos mam zmienić to piszcie: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=662009874]PIT BULL RED NOSE młody i piękny szuka domu (662009874) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] asior, co mam zrobić jak nie moge w allegro zmienić koloru czcionki w tekście?:placz:
  18. [quote name='fioneczka']no dobra .... masz szczęście że Cię lubię :eviltong: ale tych juz nie zmieniam bom leniwa okropnie ... chyba ze starości :eviltong:[/quote] eh...jedna ślepa, druga stara a jeszcze inna z poodgniatanymi kciukami...:shake: ale ekipa!:diabloti::evil_lol:
  19. [quote name='Asior']nie ma allegra, nie ma ogłoszeń a domek przydał by się BARDZO PILNIE :( z powodów o których pisałam na początku a które wykasowałam, coby nikt niepowołany ich nie czytał.....[/quote] to ja nie wiem o co chodzi...to nie ogłaszamy go???:crazyeye: wystawiłabym mu allegro...on juz kastrowany?asior, napisz mi w takim razie na pw o co chodzi i czy go ogłaszac
  20. ojej, to biedaczka nawet nie ma szansy na to by ją ktos sobie wypatrzył:-( i te łapeczki...kiepsko to widzę, malizna będzie u was zimować...?
×
×
  • Create New...