-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
nie wiem, cholera! fundacja mogła by postraszyć ale się wypięła:angryy: ty jedynie możesz udawać że jesteś z fundacji lub ze schroniska...możesz blefować, to chyba jedyne wyjście jeśli się po dobroci nie zgodzą, trzeba ich będzie postraszyć odebraniem obu psów.
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:no nie spodziewałam się tu zobaczyć wolsztyna!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: danusiu, najpierw przyjedź i przemów mojemu mężowi do rozumu, że to właśnie candy chciałby adoptować:diabloti::evil_lol: -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
kurcze, tyle tych psiaków w potrzebie:-( w pierwszej kolejności ambo ma obiecany już od dawna wyjazd, musimy się skupić by go jakoś przetransportować....a potem to ja nie wiem, tyle tych psiaków, nie wiadomo któremu najpierw trzeba pomóc, który w największych tarapatach.. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Piękna jest...tylko upasiona jak Maja:shake: Kurde....Aga - czy ewentualnie...gdyby....to mozna by ją było zabrać do p. Marka i Łukasza???? jak myślisz????[/quote] andzia, myślisz że gdyby miejsce się znalazło to deklaracje finansowe by też się znalazły..............:shake:? edit. zapomniałam że masz banana:oops: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
oj ciotki, ciotki, czego ja już nie próbowałam....:oops::oops::oops: jestem pewna jednak, że przyjdzie czas, że w końcu się uda. najpierw jednak zorganizujemy sobie wizytę przed adopcyjną:evil_lol: w jakiś dłuuuuuuuugi weekend;) -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Agaga21, i to zgody na piśmie z podpisem notarialnie poświadczonym - trudniej się będzie z niej wycofać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/quote] oj tak! poproszę cię wtedy o przygotowanie dokumentu:evil_lol: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już wysyłam. dziękuję:multi::loveu: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Agatka, czyżbyś się nad czymś zastanawiała ????? :cool3::cool3::cool3:[/quote] hahaha! może:cool3: nieeee, ja już nic nie mówię, póki się nie przeprowadzę i nie dostanę oficjalnej zgody:evil_lol: candy nasza słodzinka szuka domu! jak już będzie wiadomo co to za choróbsko i się dziewczynkę podleczy, to zrobię jej wypasione allegro -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
sama bym chciała taką wannę ;) [IMG]http://i27.tinypic.com/2d1wrix.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2a6m9af.jpg[/IMG] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
zaraz wstawię foty. a dużych psów nie lubi?:razz: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc'] Dzisiaj ,na spacerze zagryzła jaszczurkę.[/quote]:mad::mad::mad: [quote name='mariamc']Lubi małe pieski:evil_lol:[/quote]mam nadzieję że lubi małe pieski, ale [B]nie[/B] jeść..?:razz: -
Amstaff 10 miesięcy pilnie szuka nowego domu!!!
agaga21 replied to Darunia511's topic in Już w nowym domu
i czy sunia sprawia jakieś problemy i gdzie już właściciel ją ogłasza(choć pewnie nie zadał sobie nawet takiego trudu i nigdzie:angryy:) -
[quote name='bebcik']Ale ludzie maja talent do pisania:multi: Tekst konkretny i rzeczowy. Całe biedne dotychczasowe życie Piko opisane. Cała jego niedola:-( Oby teraz już znalazł ten jedyny dobry domek. Mogę zasponsorować wyróżnienie :) na jakie konto i ile przelać?[/quote] dziękuję w imieniu pirata!:lol: już wysyłam ci pw.
-
super!widać, że azalia szczęśliwa!!!a panowie bardzo...sympatyczni :)
-
marysiu bardzo, bardzo ci dziękuję!!!!!!!!!!:loveu: aukcja dla piko: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=707960140]dwa razy skrzywdzony!!! AMSTAFF do pilnej adopcji! (707960140) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] jeśli ktoś ma ochotę zasponsorować mu wyróżnienie to proszę o informację.
-
na dzień dzisiejszy chyba tak. dziewczyny, ja mam 100% zaufanie do ab-agnieszki. uważam, że [B]na pewno nie próbowałaby wydać psa na siłę-byle by się go pozbyć.[/B] jesli ona postanowi, że to będzie odpowiedni dla majeczki domek to ja ją poprę. to ona prowadzi z ludźmi rozmowy. myślę że aga jest tak inteligentną osobą(choć blondynka ;) ) by wychwycić z rozmów niepokojące sygnały.wiadomo-nikt nie jest jasnowidzem ale jeśli maja pójdzie do tych ludzi to na pewno będzie to przemyślana decyzja. maja nie jest też aż tak trudnym psem, nie ma "mordu" w oczach jak widzi inne psy ;) myślę że będzie dobrze! :)
-
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]fotek jest jeszcze ze 100 :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] wrzucaj ile dasz rade!:multi: jestem pełna podziwu i jak zwykle nie mogę się napatrzeć na twoje piękne zdjęcia (i przecudowne psy!!!) już się chyba kiedyś pytałam czy udzielasz korepetycji?:cool3: