Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. nie wiem, cholera! fundacja mogła by postraszyć ale się wypięła:angryy: ty jedynie możesz udawać że jesteś z fundacji lub ze schroniska...możesz blefować, to chyba jedyne wyjście jeśli się po dobroci nie zgodzą, trzeba ich będzie postraszyć odebraniem obu psów.
  2. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:no nie spodziewałam się tu zobaczyć wolsztyna!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: danusiu, najpierw przyjedź i przemów mojemu mężowi do rozumu, że to właśnie candy chciałby adoptować:diabloti::evil_lol:
  3. kurcze, tyle tych psiaków w potrzebie:-( w pierwszej kolejności ambo ma obiecany już od dawna wyjazd, musimy się skupić by go jakoś przetransportować....a potem to ja nie wiem, tyle tych psiaków, nie wiadomo któremu najpierw trzeba pomóc, który w największych tarapatach..
  4. [quote name='andzia69']Piękna jest...tylko upasiona jak Maja:shake: Kurde....Aga - czy ewentualnie...gdyby....to mozna by ją było zabrać do p. Marka i Łukasza???? jak myślisz????[/quote] andzia, myślisz że gdyby miejsce się znalazło to deklaracje finansowe by też się znalazły..............:shake:? edit. zapomniałam że masz banana:oops:
  5. oj ciotki, ciotki, czego ja już nie próbowałam....:oops::oops::oops: jestem pewna jednak, że przyjdzie czas, że w końcu się uda. najpierw jednak zorganizujemy sobie wizytę przed adopcyjną:evil_lol: w jakiś dłuuuuuuuugi weekend;)
  6. [quote name='agnieszka32']Agaga21, i to zgody na piśmie z podpisem notarialnie poświadczonym - trudniej się będzie z niej wycofać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/quote] oj tak! poproszę cię wtedy o przygotowanie dokumentu:evil_lol:
  7. już wysyłam. dziękuję:multi::loveu:
  8. [quote name='agnieszka32']Agatka, czyżbyś się nad czymś zastanawiała ????? :cool3::cool3::cool3:[/quote] hahaha! może:cool3: nieeee, ja już nic nie mówię, póki się nie przeprowadzę i nie dostanę oficjalnej zgody:evil_lol: candy nasza słodzinka szuka domu! jak już będzie wiadomo co to za choróbsko i się dziewczynkę podleczy, to zrobię jej wypasione allegro
  9. baronem naszym pięknym interesuje się małżeństwo z bogatyni-znajomi pana marka. teraz codziennie przez najbliższe dni mają do niego przyjeżdżać w odwiedziny i się z nim zaprzyjaźniać:cool3: pierwsze spotkanie już było....gdy pan chciał pogłaskać barona....baron na niego warknął:diabloti::evil_lol:
  10. sama bym chciała taką wannę ;) [IMG]http://i27.tinypic.com/2d1wrix.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2a6m9af.jpg[/IMG]
  11. zaraz wstawię foty. a dużych psów nie lubi?:razz:
  12. [quote name='mariamc'] Dzisiaj ,na spacerze zagryzła jaszczurkę.[/quote]:mad::mad::mad: [quote name='mariamc']Lubi małe pieski:evil_lol:[/quote]mam nadzieję że lubi małe pieski, ale [B]nie[/B] jeść..?:razz:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]:loveu:piękne allegro[/FONT][/quote] piękne dzięki przemiłej osobie:loveu:, która zrobiła mi taki piękny szablon:cool3:
  14. i czy sunia sprawia jakieś problemy i gdzie już właściciel ją ogłasza(choć pewnie nie zadał sobie nawet takiego trudu i nigdzie:angryy:)
  15. piękne, wyróżnione allegro dla baronka:loveu::loveu::loveu: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=708171048]ŻYŁ BEZ SŁOŃCA. TRAWY, LUDZI-PIĘKNY AMSTAFF ! (708171048) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  16. [quote name='agnieszka32']Ja zgłaszam nieśmiało swoją kandydaturę :evil_lol:[/quote] hmmmm...jak tak dalej pójdzie to wyjdzie na to że połowę moich allegrowiczów wyróżnisz:evil_lol: dziękuję ci bardzo, bardzo!:loveu:
  17. jest do wyróżnienia allegro baronka... czy któraś cioteczka chciałaby opłacić mu taki przywilej?:cool3::cool3:
  18. [quote name='bebcik']Ale ludzie maja talent do pisania:multi: Tekst konkretny i rzeczowy. Całe biedne dotychczasowe życie Piko opisane. Cała jego niedola:-( Oby teraz już znalazł ten jedyny dobry domek. Mogę zasponsorować wyróżnienie :) na jakie konto i ile przelać?[/quote] dziękuję w imieniu pirata!:lol: już wysyłam ci pw.
  19. super!widać, że azalia szczęśliwa!!!a panowie bardzo...sympatyczni :)
  20. ja zaglądam ale samo zaglądanie jej nie pomoże :-(
  21. marysiu bardzo, bardzo ci dziękuję!!!!!!!!!!:loveu: aukcja dla piko: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=707960140]dwa razy skrzywdzony!!! AMSTAFF do pilnej adopcji! (707960140) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] jeśli ktoś ma ochotę zasponsorować mu wyróżnienie to proszę o informację.
  22. na dzień dzisiejszy chyba tak. dziewczyny, ja mam 100% zaufanie do ab-agnieszki. uważam, że [B]na pewno nie próbowałaby wydać psa na siłę-byle by się go pozbyć.[/B] jesli ona postanowi, że to będzie odpowiedni dla majeczki domek to ja ją poprę. to ona prowadzi z ludźmi rozmowy. myślę że aga jest tak inteligentną osobą(choć blondynka ;) ) by wychwycić z rozmów niepokojące sygnały.wiadomo-nikt nie jest jasnowidzem ale jeśli maja pójdzie do tych ludzi to na pewno będzie to przemyślana decyzja. maja nie jest też aż tak trudnym psem, nie ma "mordu" w oczach jak widzi inne psy ;) myślę że będzie dobrze! :)
  23. [quote name='agnieszka32']Ja, ja, ja wyróżnię :lol: Znów wyprzedziłam anię z poznania :eviltong: :multi: :evil_lol: hehe;) dziękuję kochana!:loveu: CUDOWNA, RADOSNA SUNIA SZUKA NOWEGO DOMU - AMSTAFF (707930081) - Aukcje internetowe Allegro
  24. [quote name='Alicja'][CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]fotek jest jeszcze ze 100 :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] wrzucaj ile dasz rade!:multi: jestem pełna podziwu i jak zwykle nie mogę się napatrzeć na twoje piękne zdjęcia (i przecudowne psy!!!) już się chyba kiedyś pytałam czy udzielasz korepetycji?:cool3:
  25. cioteczki, czy któraś ma może ochotę wyróżnić allegro dla kasi?:cool3:
×
×
  • Create New...