-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
eh...kiedy to było? na zdjęciu neron(*) , nadi-jedyna przyjaciółka i z tyłu lecter [IMG]http://i28.tinypic.com/34huade.jpg[/IMG] wakacje w juracie pies czasem biega.... [IMG]http://i31.tinypic.com/jjr2ns.jpg[/IMG] ale po co się męczyć???? lepiej się poopalać!!!:evil_lol::evil_lol: [URL="http://pl.tinypic.com/?t=postupload"][/URL][IMG]http://i26.tinypic.com/2rosw1j.jpg[/IMG] [URL="http://pl.tinypic.com/?t=postupload"][/URL][IMG]http://i26.tinypic.com/s5bozr.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/r7vodc.jpg[/IMG] [URL="http://pl.tinypic.com/?t=postupload"] [/URL]
-
ulubionym miejscem lecterka jest balkon-dobry punkt obserwacyjny z II piętra...zawsze można obszczekać psy, które akurat przechodzą w zasięgu wzroku lub...poopalać się;) [IMG]http://i31.tinypic.com/290sq2u.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/feks2a.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/b807ev.jpg[/IMG] a tu lecter zniesmaczony:evil_lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/155m008.jpg[/IMG]
-
a to pewnie ten kochany adhd-owiec;)
-
[CENTER]Lecter często będzie się pojawiał w towarzystwie mojego synka Kamilka, ponieważ większość czasu spędzają razem :loveu: [IMG]http://i30.tinypic.com/ixb4vr.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2bp8cx.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/3480kyv.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2hciwjd.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/148ksa1.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER][B]Postanowiłam założyć galerię mojemu psiaczkowi. Zdjęcia nie będą chronologicznie ułożone bo...mam bałagan w kompie:evil_lol: przedstawiam wam mojego ukochanego misia:lol: [SIZE=5]OTO :loveu: LECTER :loveu: HANNIBAL :loveu: OSANN[/SIZE][SIZE=5]A[/SIZE][/B][B]:loveu: (domowy przydomek: KOŚLAWOUCHY:evil_lol:) [/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/esu4wx.jpg[/IMG] [B][IMG]http://i28.tinypic.com/2wpqulu.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2v8ffw9.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/htitza.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/esu4wx.jpg[/IMG] edit: LECTEREK, MÓJ NAJUKOCHAŃSZY PIES, MÓJ NAJWSPANIALSZY PRZYJACIEL, MÓJ "SYNUŚ" UMARŁ 4 MARCA 2010 ROKU. [SIZE=4]MOJE SŁOŃCE ZGASŁO...........[/SIZE] :-(:-(:-(:-(:-( WALCZYLIŚMY Z RAKIEM, MIAŁ ŻYĆ OD KILKU DO KILKUNASTU MIESIĘCY WEDŁUG PROGNOZ WETERYNARZA...ŻYŁ 20 DNI OD ROZPOCZĘCIA KURACJI. LEKI, KTÓRE MIAŁY ZAHAMOWAĆ ROZWÓJ NOWOTWORU, ZNISZCZYŁY JEGO NERKI I SERDUSZKO:-( MISIU, MÓJ KOCHANY...ZAWSZE BĘDĘ O TOBIE PAMIĘTAĆ! BYŁEŚ PSEM MOJEGO ŻYCIA! [/B][video=youtube;3jQpfgekHls]http://www.youtube.com/watch?v=3jQpfgekHls[/video] [SIZE=5][B]STRASZNIE TĘSKNIĘ ZA TOBĄ KOCHANY!!![/B][/SIZE] [video=youtube;lYdDWCIaaDY]http://www.youtube.com/watch?v=lYdDWCIaaDY[/video] NIE MA JUŻ Z NAMI NASZEGO UKOCHANEGO MISIA :( :( JEST ETNA - PIT BULLKA I MORRIS - CANE CUNDEL ;) [/CENTER]
-
Przecudny ROKO pojechal do Nowego Domu -Gliwice
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
roko pije colę:evil_lol: super, fajnie że psiakowi się udało :multi: -
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] Zbyt wiele już psich tragedii, zgubionych uciekinierów, nie chcemy przecież kolejnej ...[/quote] oj, nie chcemy:shake::shake: -
[quote name='aga_krzys']...i już po jajeczkach. .[/quote] :laola::drink1: dojdzie do siebie bidulek. mam nadzieję że z łapeczką też będzie lepiej. "my" ;)ostatnio też przechodziliśmy kastrację i powiem ci, że chociaż mój piesek dostał lek p.bólowy działający 5 dni to 3 dnia moszna mu trochę spuchła i trochę go bolało. ratowaliśmy się tabletką ibupromu-jak wet przykazał. (to tak na wszelki wypadek-w razie czego)
-
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
super, witamy cię mariuszu! wspaniale że pako nie musi siedzieć już w schronisku tylko jest u ciebie! jak znajdzie nowy dom to nie będziesz miał czasu na łzy po nim, bo władujemy do ciebie następną bidę:diabloti::diabloti:;) tylko błagam, nie spuszczaj go ze smyczy! myślę że agnieszki (obie) mówiły ci, że to [B]absolutnie zabronione[/B] na nieogrodzonym terenie( nawet jeśli pies słucha) -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dane wysyłam na pw;) -
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]czy można prosić o jakiekolwiek informacje o psie? [/B][/SIZE]odkąd zadałam poprzednie pytanie minął prawie miesiąc...już 2 razy od tamtej pory wystawiałam psu allegro. [B]dziś powinnam wystawić ponownie ale nie zrobię tego, póki nie ostanę informacji choćby takich, czy pies nadal do adopcji.[/B] -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://img169.imageshack.us/img169/7540/bild018.jpg trochę trzeba się poprzytulać;):evil_lol: -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='redcat']agaga21 to nasze standardowe codzienne tereny do spacerowania ;) Warszawa, 5 min. od bloku :cool3: :)[/quote] pisałąm, że kaj wyszedł pięęęęęknie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale fakt, tereny też cudowne!