-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[IMG]http://i30.tinypic.com/mjsoar.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/264oydu.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2h4j79h.jpg[/IMG] dziś wyjątkowo lecter nie spał przez caly czas gdy byliśmy na wsi:crazyeye: [IMG]http://i26.tinypic.com/2yo1yyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/301nj9l.jpg[/IMG]
-
jednak chyba ma ciut mniej niż myślałam:roll: wygląda na to że lecter ma między 53 a 55,5 cm ;) [IMG]http://i26.tinypic.com/30ddmr9.jpg[/IMG] pies zmierzony:evil_lol: [IMG]http://i25.tinypic.com/nxkns6.jpg[/IMG] [B]edit: [SIZE=4]te owłosione nogi z tyłu to nie moje![/SIZE][/B]:shake::shake::evil_lol:
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
śliczny netoperek:loveu: jakby co to zrobię allegro jak będzie troszkę już przez was poznana -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to czekamy na zdjęcia!!! na nduuuuuuużo zdjęć!!!:) -
:mad::mad::mad::mad: i znowu z mojego koślawuszka się śmieją:mad::mad::mad::evil_lol: [QUOTE]Tengusia: i jak tam mierzenie spiocha Lecterka :cool3:[/QUOTE] było, było...zaraz pokażę:evil_lol: [QUOTE]ania z poznania: O, tak, to rozwiązuje wszelkie problemy komputerowe :diabloti:! [/QUOTE] póki co wolę nie włączać bo gdzieś się młotek zapodział;) [QUOTE]Justy$ka: Że dopiero teraz znalazłam galerię tak pięknego psa.?! :cool1: Ale juz wszystko nadrobione... :razz: Tak mi sie Lecter spodobał, że na pewno będe tu stale zaglądac... Chodźbys nie wiem jak próbowała nas wypędzic. :diabloti: Pzdr. [/QUOTE] bo dopiero galeria powstała:evil_lol:;) zapraszam serdecznie!:lol: zaraz kilka dzisiejszych zdjęć wstawię tylko je pozmniejszam, coby znowu karniaków nie dostać;)
-
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
ok. to odnowię allegro. czy jest szansa na nowe zdjęcia? -
[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Mam ok 150 :evil_lol: fot jak Ozzy pływa w wodzie [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to ładnie! ja mam kilka, zaraz będę wstawiać ale niestety nie z nad wody:shake:
- 78403 replies
-
[quote name='asiunia']Kuś Alu kuś,jak ja na diecie:placz:[/quote] ja tyż na diecie :oops: ....ale wirtualnie nie tuczy:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:
- 78403 replies
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
my właśnie wróciliśmy z grila...szkoda, ze nie z wami ale jutro też mamy wolny dzień!:cool3::cool3::cool3: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też chce! :placz: aga, może i po mnie przyjedziesz?:cool3: to zaledwie 324 km:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: gliwice - Mapy Google -
[quote name='karolina1']Murzynek.. :oops: To ja se wirtualnie odkroję kawałek :grins: [IMG]http://www.klasa5b.izissoft.pl/testy/files/murzynek-przepis-na-ciasto.jpg[/IMG][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: to i ja poproszę:cool3: aż mi ślinianki zaczęły pracować intensywniej:oops::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kaskadaffik']Ja tylko 15 miesięcznie dorzucam... ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 15zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie ewatr -25zł miesięcznie aga1234 -20 zł miesięcznie kaskadaffik -15zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 235zł brakuje 165zł kolega lilutosi -200zł jednorazowo dziękuję!!:Rose: -
TROL - maleństwo w typie yorka ma wspaniały dom w Malborku!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/item714798088_cudaczek_w_typie_yorkshire_terier_do_adopcji.html]CUDACZEK W TYPIE YORKSHIRE TERIER DO ADOPCJI (714798088) - Aukcje internetowe Allegro[/url] wyróżnione przez anię z poznania:lol: -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: No tak, ale ja byłam poza domem i zapomniałam o aparacie, a Paweł jest w domu i zapomina o zdjęciach :evil_lol:[/quote] no rzeczywiście, jest różnica;) -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']No właśnie, gdzie zdjęcia :mad::mad::mad: :evil_lol:[/quote] hahaha! odezwała się ta co dziś o aparacie miała pamiętać! i wczoraj:evil_lol::evil_lol::turn-l::grin::grin: