Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. no właśnie! co z pozostałymi psiakami???
  2. [quote name='Turkusik']Jeśli coś pominęłam to się przypomnijcie...Dziękuję za banerki, wstawię je w 1 poście.[/quote] pominęłaś większość pytań i wątpliwości! jeśli oczekujesz pomocy to bardzo proszę odpowiedz na wszystkie pytania. i przede wszystkim gdzie znajduje się sunia dokładnie?
  3. u nas też same śpiące:evil_lol:
  4. [quote name='malawaszka']No i jeszcze jedno - to co prawda nie musi być żadnym dowodem, ALE... [B][COLOR=Red]data zrobienia tych zdjęć to 2008-07-12 [/COLOR][/B] może to tylko źle ustawiona data w aparacie... ale ... :roll:[/quote] a ja nie widzę daty na zdjęciach... ślepa chyba jestem
  5. na mapie w google witkowo jest tylko jedno [url=http://mapy.google.pl/]Mapy Google[/url]
  6. a no może i na tych prenatalnych badaniach rzeczywiście mogą już na 150% stwierdzić;) za to na zwykłym usg zdarzają się pomyłki. hihi, to nieźle wyposażona jest już panieneczka :cool3: szpilki, tipsy...:evil_lol: a w ogóle to dAWNo zdjęć nie było.
  7. pod żadnym pozorem nie rezygnuj ze sterylki.początki mogą nie być łatwe ale zazwyczaj się do siebie przyzwyczajają. zawsze facet może przyjechać z psem na zapoznanie. dobrze by było gdyby psy poznały się na neutralnym gruncie.
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] [SIZE=1] Pornola ogladalismy na płycie , Grosia genitaliami wahlowała :diabloti:i napsiane ze płcia żeńska [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] podobno na usg dziewczynki na 100% stwierdzić nie da się:cool3: i często zdarzają się niespodzianki. co innego u chłopaków;)
  9. fakt jest taki że widzimy na zdjęciach psinkę potrzebującą pomocy. pytań się uzbierało trochę, mam nadzieję że założycielka wątku nie odbierze ich jako atak tylko rozwieje rano nasze wątpliwości i zajmiemy się w końcu pomocą tej bidzie jak będą już konkrety.
  10. ale będą jaja jak nam clockowa numer wytnie i chłopaka urodzi!:crazyeye::ices_bla:
  11. rozpuściłaś go jednym słowem:evil_lol: przydało by mu się trochę ćwiczeń na posłuszeństwo. nie powinnaś mu pozwalać na podgryzanie i szarpanie smyczy, skakanie. szkolisz go trochę czy wszystko robi jak chce? jeśli ma nużycę to wet w zeskrobinie znajdzie, jeśli tak będzie to daj znać na wątku to podeślę ci wątki innych psiaków leczonych właśnie na nużycę, będziesz mogła poczytać o leczeniu.
  12. ojej, to niedobrze. a na co jest leczony? co dokładnie masz na myśli pisząc że to diabeł? są z nim jakieś poważne problemy?
  13. składkę to na operację trzeba robić. asior, czy wet oszacował koszt operacji?
  14. [quote name='ania z poznania']Agata, a może on w sen zimowy zapada :cool3:?[/quote] on tak od kilku lat zapada w ten sen zimowy i coś się obudzić nie może.
  15. [quote name='19Kasiulka91'][URL="http://pies.onet.pl/334623,uzytkownik.html"]Wizytówka - Onet.pl Pies[/URL] Nowe fotki:P[/quote] co z jego zdrowiem? na niektórych zdjęciach wygląda jakby miał dużo ubytków sierści. poza tym wygląda na szczęśliwego! nadal taki grzeczny?
  16. [url]http://temp.zawadzkie.com/ares/Leon1.JPG[/url] [url]http://temp.zawadzkie.com/ares/IMG_2916.JPG[/url] a majteczki to gdzie synuś zgubił??:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wspaniałe wieści!
  17. ojej! to już coś się dzieje! wspaniale, teraz tylko trzeba myśleć jak tą małą pchełkę zmusić do tego by nie narozrabiała...
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] imie?????? aaa imie cza wybrać :roll::diabloti: spytam położnej jak sie nazywa (mam nadzieje że nie Halina, Krystyna czy jakieś inne durne) bo ja dla dziołchy nadal nie wiem :placz::placz: żadne mi sie nie podobie... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a może AGATA? :cool3::cool3::cool3:
  19. wspaniałe zdjęcia! jaki twix jest szczęśliwy:loveu: piękny i cudowny!
  20. koniecznie trzeba dać znać o bidulce na tych forach: [url=http://forum.boksery.pl/boksery-w-potrzebie-vf8.htm]Boxer Forum :: Zobacz Forum - Boksery w potrzebie[/url] [url=http://www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl/]Boksery w Potrzebie - Fundacja - Bokser Bokserka czekają na pomoc[/url] [url=http://www.bokserywpotrzebie.pl/]Fundacja SOS bokserom - strona o bokserach w szczególnej potrzebie[/url] [url=http://forum.boksery.pl/boksery-w-potrzebie-vf8.htm]Boxer Forum :: Zobacz Forum - Boksery w potrzebie[/url]
  21. [quote name='Basia&Safi'][I][B]bedzimy oblegac szpitac :D:D nooo a pozatym od czego sa rodzinne porody :cool1: tylko czy taka sale maja co by nas wszytskich pomiesciła :evil_lol:[/B][/I][/quote] wystarczy kamerka internetowa :shiny:
  22. [quote name='fioneczka']hehe to tak jak ja :evil_lol: mówiłam że normalnie Lecterek to jak mój synuś ... "moja krew" :diabloti:[/quote] ja czasami to mu zazdroszczę tego spania, spania, spania........
  23. a ja właśnie piję i lubię :eviltong: ale winko wolę
  24. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[quote name='Basia&Safi']czy to juz ? :):):):) madziu ale wysylaj przynajmniej smmski z porodu hhhe zeby my tu wszytsko widzieli :):):)[/quote] i wszystkie zgodnie będziemy ci odpisywać: [SIZE=5] PRZYYYYYJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...