-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
no właśnie! co z pozostałymi psiakami???
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
u nas też same śpiące:evil_lol: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
a no może i na tych prenatalnych badaniach rzeczywiście mogą już na 150% stwierdzić;) za to na zwykłym usg zdarzają się pomyłki. hihi, to nieźle wyposażona jest już panieneczka :cool3: szpilki, tipsy...:evil_lol: a w ogóle to dAWNo zdjęć nie było. -
pod żadnym pozorem nie rezygnuj ze sterylki.początki mogą nie być łatwe ale zazwyczaj się do siebie przyzwyczajają. zawsze facet może przyjechać z psem na zapoznanie. dobrze by było gdyby psy poznały się na neutralnym gruncie.
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] [SIZE=1] Pornola ogladalismy na płycie , Grosia genitaliami wahlowała :diabloti:i napsiane ze płcia żeńska [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] podobno na usg dziewczynki na 100% stwierdzić nie da się:cool3: i często zdarzają się niespodzianki. co innego u chłopaków;) -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
ale będą jaja jak nam clockowa numer wytnie i chłopaka urodzi!:crazyeye::ices_bla: -
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
rozpuściłaś go jednym słowem:evil_lol: przydało by mu się trochę ćwiczeń na posłuszeństwo. nie powinnaś mu pozwalać na podgryzanie i szarpanie smyczy, skakanie. szkolisz go trochę czy wszystko robi jak chce? jeśli ma nużycę to wet w zeskrobinie znajdzie, jeśli tak będzie to daj znać na wątku to podeślę ci wątki innych psiaków leczonych właśnie na nużycę, będziesz mogła poczytać o leczeniu. -
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ojej, to niedobrze. a na co jest leczony? co dokładnie masz na myśli pisząc że to diabeł? są z nim jakieś poważne problemy? -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
składkę to na operację trzeba robić. asior, czy wet oszacował koszt operacji? -
KRAKÓW - Parys - ma swój dom i swoje łóżeczko!!!!!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='19Kasiulka91'][URL="http://pies.onet.pl/334623,uzytkownik.html"]Wizytówka - Onet.pl Pies[/URL] Nowe fotki:P[/quote] co z jego zdrowiem? na niektórych zdjęciach wygląda jakby miał dużo ubytków sierści. poza tym wygląda na szczęśliwego! nadal taki grzeczny? -
ARES starszy schrowany bullterrier znalazł wspaniałą rodzinę!
agaga21 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[url]http://temp.zawadzkie.com/ares/Leon1.JPG[/url] [url]http://temp.zawadzkie.com/ares/IMG_2916.JPG[/url] a majteczki to gdzie synuś zgubił??:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wspaniałe wieści! -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ojej! to już coś się dzieje! wspaniale, teraz tylko trzeba myśleć jak tą małą pchełkę zmusić do tego by nie narozrabiała... -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] imie?????? aaa imie cza wybrać :roll::diabloti: spytam położnej jak sie nazywa (mam nadzieje że nie Halina, Krystyna czy jakieś inne durne) bo ja dla dziołchy nadal nie wiem :placz::placz: żadne mi sie nie podobie... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a może AGATA? :cool3::cool3::cool3: -
wspaniałe zdjęcia! jaki twix jest szczęśliwy:loveu: piękny i cudowny!
-
koniecznie trzeba dać znać o bidulce na tych forach: [url=http://forum.boksery.pl/boksery-w-potrzebie-vf8.htm]Boxer Forum :: Zobacz Forum - Boksery w potrzebie[/url] [url=http://www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl/]Boksery w Potrzebie - Fundacja - Bokser Bokserka czekają na pomoc[/url] [url=http://www.bokserywpotrzebie.pl/]Fundacja SOS bokserom - strona o bokserach w szczególnej potrzebie[/url] [url=http://forum.boksery.pl/boksery-w-potrzebie-vf8.htm]Boxer Forum :: Zobacz Forum - Boksery w potrzebie[/url]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Basia&Safi'][I][B]bedzimy oblegac szpitac :D:D nooo a pozatym od czego sa rodzinne porody :cool1: tylko czy taka sale maja co by nas wszytskich pomiesciła :evil_lol:[/B][/I][/quote] wystarczy kamerka internetowa :shiny: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[quote name='Basia&Safi']czy to juz ? :):):):) madziu ale wysylaj przynajmniej smmski z porodu hhhe zeby my tu wszytsko widzieli :):):)[/quote] i wszystkie zgodnie będziemy ci odpisywać: [SIZE=5] PRZYYYYYJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: