-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
to ja w takim razie obstawiam niedzielę 27 września:razz: -
Słodka amstaffka Jawa acha i da sie nosic na rękach MA DOM !
agaga21 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
jawcia, co z tymi ludźmi??? dlaczego jeszcze cię nie odnaleźli?:shake: -
no właśnie. aga1234, może fundacja "pomagajmy.."(nie pamiętam całej nazwy:oops:) ta, z którą współpracujecie mogłaby wystawić na chłopaczka allegro cegiełkowe?
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CJj796GI/AAAAAAAALSk/3002KYVBHnY/l6.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CJsoMgVI/AAAAAAAALSo/kloPLf5hgEo/l7.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CJm8Jw4I/AAAAAAAALSs/f4PG2KTalgo/l8.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CJzr7moI/AAAAAAAALSw/Y3W3Vkc3Ruw/l9.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CKODqARI/AAAAAAAALS0/aTt8VzFWsR4/l10.jpg[/img]
-
[img]http://lh3.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BYaLIZzI/AAAAAAAALSM/ifgBJbhiTr0/l.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BYc8RsII/AAAAAAAALSQ/tlSbQQO1ea0/s512/l2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BY-Y8DRI/AAAAAAAALSU/zp_0pLyziWY/l3.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BYxLh-FI/AAAAAAAALSY/UYqunhvhmCA/l4.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BZAZsb4I/AAAAAAAALSc/ttsK5p-__xk/l5.jpg[/img]
-
nikogo nie interesuje los tego psiaka?:-(
-
ciotki się śmieją ze śpioszka a misio dał się wyciągnąć na weekendowy spacerek :eviltong: co prawda nie długi ale zawsze to spacerek! [IMG]http://i28.tinypic.com/2q8pkhz.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/33da9vt.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/okyfkn.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/1z2dqh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/90spwg.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:Misio dziś nie spał :hmmmm: :lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oczywiście że spał!:evil_lol: [IMG]http://i25.tinypic.com/t9wm8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2epq3hy.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2njjclw.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2wcdu01.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2mwxcbd.jpg[/IMG]
-
proszę bardzo :lol:
-
powiem tak...zdjęcia są hmmm...mało korzystne. psiak jest albo prześwietlony albo częściowo ucięty albo robiony z wysokości człowieka. super by było gdyby ktoś mu dobre foty porobił, wtedy wymieniłabym w aukcji. papunia wyróżniła allegro: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=741754588]AMSTAFF dostał wyrok: do uśpienia bo chory... (741754588) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
-
zaraz będzie miał allegro:cool3:
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo dobrze, dziękuję fioneczko. tak będzie łatwiej robić rozliczenia. myślę że aga jak wróci do domu to zaraz jakąś kaskę na ambo przeleje z zebranych pieniędzy. -
rozpacz tego psa widoczna jest w każdej części jego ciała, wyrazu pyszczka, w jego oczach...:placz::placz:
-
jak to nie było wizyty po adopcyjnej? ja pamiętam że była w momencie jak pojawił się wątek że gabi jest agresywna wobec dzieci. potem było dużo wątpliwości i gisel pisała że była, że wszystko już ok...ja tak to przynajmniej zrozumiałam/zapamiętałam... boże drogi, codziennie coś!:-(