Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. czyżby turkusowa stała się turkusikiem???:-o tu nawet maila ani gg nie podała... czy ktoś, kto wpłacał na tą sunię pieniądze mógłby dać znać czy to te same dane co na innych wątkach naszej słynnej blue lagoon/turkusika/xxtruskawkixx ?
  2. to ja w takim razie obstawiam niedzielę 27 września:razz:
  3. jawcia, co z tymi ludźmi??? dlaczego jeszcze cię nie odnaleźli?:shake:
  4. no właśnie. aga1234, może fundacja "pomagajmy.."(nie pamiętam całej nazwy:oops:) ta, z którą współpracujecie mogłaby wystawić na chłopaczka allegro cegiełkowe?
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] daj ciasteczko :) :loveu: [URL]http://i27.tinypic.com/v322hj.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:skąd wiedziałaś???
  6. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0C1E2HPwI/AAAAAAAALS4/nhdoiw3nFUQ/l11.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0C1XGjdXI/AAAAAAAALS8/94Vwdp1BV5A/l13.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0C1eOHxDI/AAAAAAAALTA/sMbjyik4hdo/l14.jpg[/IMG]
  7. [img]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CJj796GI/AAAAAAAALSk/3002KYVBHnY/l6.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CJsoMgVI/AAAAAAAALSo/kloPLf5hgEo/l7.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CJm8Jw4I/AAAAAAAALSs/f4PG2KTalgo/l8.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CJzr7moI/AAAAAAAALSw/Y3W3Vkc3Ruw/l9.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0CKODqARI/AAAAAAAALS0/aTt8VzFWsR4/l10.jpg[/img]
  8. [img]http://lh3.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BYaLIZzI/AAAAAAAALSM/ifgBJbhiTr0/l.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BYc8RsII/AAAAAAAALSQ/tlSbQQO1ea0/s512/l2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BY-Y8DRI/AAAAAAAALSU/zp_0pLyziWY/l3.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BYxLh-FI/AAAAAAAALSY/UYqunhvhmCA/l4.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_N63Nq-TfXhY/Sq0BZAZsb4I/AAAAAAAALSc/ttsK5p-__xk/l5.jpg[/img]
  9. nikogo nie interesuje los tego psiaka?:-(
  10. świetnie się dziewczynki razem bawiły! wega na drugim filmiku jeszcze jakaś niepewna była ale widać że to fajna, wesoła sunieczka...i jaka śliczna!!!! a kot rozbójnik!:crazyeye::evil_lol:
  11. [IMG]http://i25.tinypic.com/2wltykl.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2vccas0.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2r7y4xt.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/xofp74.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i26.tinypic.com/6f1e9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/dg12mw.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i27.tinypic.com/v322hj.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/sxc1np.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/25i0ups.jpg[/IMG]
  13. ciotki się śmieją ze śpioszka a misio dał się wyciągnąć na weekendowy spacerek :eviltong: co prawda nie długi ale zawsze to spacerek! [IMG]http://i28.tinypic.com/2q8pkhz.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/33da9vt.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/okyfkn.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/1z2dqh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/90spwg.jpg[/IMG]
  14. no chyba...ale mamy tu w takim razie przykład reakcji na widok laluni :-( biedulka kochana, a jeszcze kilka miesięcy temu wyglądała zupełnie zdrowo. jak jej pomóc? kto w końcu dotrze do jej problemów?
  15. ależ ona jest piękna! strasznie jej szkoda :-(
  16. [IMG]http://i32.tinypic.com/29yjhqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/29ejc02.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:Misio dziś nie spał :hmmmm: :lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oczywiście że spał!:evil_lol: [IMG]http://i25.tinypic.com/t9wm8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2epq3hy.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2njjclw.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2wcdu01.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2mwxcbd.jpg[/IMG]
  18. proszę bardzo :lol:
  19. powiem tak...zdjęcia są hmmm...mało korzystne. psiak jest albo prześwietlony albo częściowo ucięty albo robiony z wysokości człowieka. super by było gdyby ktoś mu dobre foty porobił, wtedy wymieniłabym w aukcji. papunia wyróżniła allegro: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=741754588]AMSTAFF dostał wyrok: do uśpienia bo chory... (741754588) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  20. zaraz będzie miał allegro:cool3:
  21. :crazyeye::crazyeye: jakich???których??? o co chodzi????
  22. bardzo dobrze, dziękuję fioneczko. tak będzie łatwiej robić rozliczenia. myślę że aga jak wróci do domu to zaraz jakąś kaskę na ambo przeleje z zebranych pieniędzy.
  23. rozpacz tego psa widoczna jest w każdej części jego ciała, wyrazu pyszczka, w jego oczach...:placz::placz:
  24. jak to nie było wizyty po adopcyjnej? ja pamiętam że była w momencie jak pojawił się wątek że gabi jest agresywna wobec dzieci. potem było dużo wątpliwości i gisel pisała że była, że wszystko już ok...ja tak to przynajmniej zrozumiałam/zapamiętałam... boże drogi, codziennie coś!:-(
  25. [IMG]http://i27.tinypic.com/2ufw0nn.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/35m2pad.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2m2etj7.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/263v4gg.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/r73rpk.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...