Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='irysek']chyba zerkne sobie lepiej na allegro. nie wiem jak wasze ciaze przebiegaly, ale moja jest w 100% prawidlowa i tak, jak gin wszystko po kolei mowil, tak sie sprawdzalo. sprawdza sie tez z brzuchem, bo opada. i mi i calej rzeszy innych kobiet. jesli komus opadl przeddzien porodu, to nie wiem jaka byla tego przyczyna, ale nie zazdroszcze. ja jestem przykladem jak z podrecznika i obserwuje sobie znaki, ktore powolutku oznajmiaja mi zblizanie sie terminu porodu. wspolczuje, niektorym tutaj hehe.[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: obyś miała podręcznikowy poród! tylko bez podręcznika w ręku do ściągania;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. wszystkie będziemy z klockową rodziły :evil_lol:
  3. [quote name='clockwork'] a tera czytam wstecz i nie mogę się pogodzić z tym że przegapiłam szkołę rodzenia :placz::placz: ehhhhhhhhhhhhhhhhhh[/quote] coś ty! jesteś super przygotowana! wszystko wiesz, o wszystkim zdążyłąś pomyśleć, wszystkiego się dowiedzieć...będzie dobrze! oby wszystkie mamy czekały tak świadome jak ty na swoje dzieci:lol:
  4. lori najmłodszy chyba nie jest...może lepiej poszukać mu innego lokum, gdzie jest miejsce od zaraz i też ludzie z wielkimi sercami? nie wiadomo ile temu smutasowi życia zostało....:shake:
  5. :turn-l::turn-l::turn-l: [quote name='lolka75']nie ma to jak podczas obiadu uswiadomic sobie obecnosc kupy niemowlecej pod paznokciem:diabloti:[/quote] :megagrin::megagrin::eek2::mdleje::roflt::roflt:to mnie akurat ominęło!
  6. [quote name='sacred PIRANHA']będzie dobrze zobaczysz....a za jakieś pól roku będziesz się nawet trochę z tego śmiać:diabloti:[/quote] a po 2-3 latach może przestaniesz się twardo zarzekać że [B]już nigdy więcej!!![/B]:diabloti:
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bojam... mam plana- zemdleje i ockne sie jak już bedzie PO :cool1::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] też bym tak chciała:evil_lol::diabloti::diabloti: eh...ale ci zazdroszczę
  8. [quote name='Basia&Safi']ooo maskara odechciewa mi sie dziecka:loveu: hehehe :) te koopy a fe ;) [/quote] no coś ty! sama przyjemność!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
  9. [IMG]http://i26.tinypic.com/3324j1d.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/fcslth.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2vv3k2x.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i26.tinypic.com/2l9jsis.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/30mv4tg.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/okvolw.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/1z2lzdz.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/10z3fw9.jpg[/IMG]
  11. [img]http://i29.tinypic.com/33dbkaw.jpg[/img] [img]http://i28.tinypic.com/2utknf8.jpg[/img] [img]http://i30.tinypic.com/k33l37.jpg[/img] [img]http://i29.tinypic.com/2i9h7ip.jpg[/img] [img]http://i31.tinypic.com/25q86xh.jpg[/img]
  12. [img]http://i31.tinypic.com/15hfyph.jpg[/img] [img]http://i25.tinypic.com/14v1lb5.jpg[/img] [img]http://i26.tinypic.com/x2q81x.jpg[/img] [img]http://i31.tinypic.com/35jmn9s.jpg[/img] [img]http://i29.tinypic.com/2qn5tao.jpg[/img]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tam mam czas.... jutro mam wizyte u pitologa i poprosze go żeby przesunął mi termin na późniejszy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: mimo wszystko nie polecam przekładać na później...większe dziecko=większa główka:crazyeye: chyba nie muszę mówić co to oznacza:razz::diabloti:
  14. :crazyeye: to może jednak uda się jutro??? ja pamiętam, że już nie mogłam się doczekać aż w końcu urodzę a wy takie spokojne, macie czas...:evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] i tutaj objawia się wyższość koszulek bądź kaftaników :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale koszulki i kaftaniki się podciągają i potem jest goły brzuszek i plecki. ja po 2-3 razach całkowicie z nich zrezygnowałam.
  16. oj fionka, fionka...mam nadzieję że wkrótce stanie się jakiś cud.
  17. [quote name='Maga100'][B]Tadziowi ostatnio zmywałam kupę z szyi..... :cool1::cool1::cool1:[/B][/quote] hihihi! a najgorsze jak się zakoopkane body zdejmuje-nie ma szans żeby nie umazać siebie i dziecku główki:oops::evil_lol:
  18. [quote name='Maga100'][B]i zrobić kupę taaaaaką, aby wyszła bokiem (wprost na ubranko). :cool1:[/B] [/quote] bokiem albo górą!:-o:oops:
  19. [quote name='Kana']Spadaj :lol::evil_lol: [/quote] :Rose: nie złość się;) muszę mieć nad allegro kontrolę w razie jakichś zmian.
  20. [quote name='Kana']Chętnie pomogę. Chociażby w allegro ;][/quote] kana, dziekuję ale w przypadku psów z BB, allegro to moja działka:eviltong::evil_lol:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]poszła wpłata na BB[/B][/FONT][/quote] :loveu: BB dziękuje
  22. na kogo kontakt podac? [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/303]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
×
×
  • Create New...