Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. allegro wyróżniła [B]agnieszka32[/B]:loveu: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=744726206]cudny mix - AMSTAFF do adopcji.DIABLO czeka na dom (744726206) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] póki psiaki są w gaju, dane kontaktowe są na kajetana i paulinę , potem zmienimy ;)
  2. [url]http://img200.imageshack.us/img200/4282/dsc00179tl.jpg[/url] świneczka kochana :loveu:
  3. [url]http://img269.imageshack.us/img269/7959/dsc0738k.jpg[/url] :placz::placz: drugi dixonek
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]to jakie imie Ruda czy Magda :diabloti::evil_lol:[/FONT][/quote] lara:razz:
  5. [url]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/bullka.jpg?t=1230502154[/url] to jest ta błękitna tak? bo tu wygląda jak czarna.
  6. aga, szalejesz:evil_lol: piękniutkie te nowe łóżeczka!
  7. [quote name='lolka75']Holandia przylacza sie do czymania:multi::loveu: Magdaaaaa przyyyyyjjjjj!!!!!:multi::evil_lol:[/quote] cichoooo! jeszcze nieeeee:evil_lol:
  8. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]poległ :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zaskakujący widok :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no właśnie!:crazyeye:
  9. [quote name='clockwork']no ba! innej opcji nie ma ;)[/quote] no to superowo! to trzymam kciuki też za tatusia, co by mu sił starczyło na ciachnięcie pępowiny. tylko uprzedź go, że głupi jaś do wdychania jest dla ciebie a nie dla niego:evil_lol::evil_lol:;) ja musiałam na męża nakrzyczeć w trakcie żeby mi oddał:mad:
  10. a czy tatuś grosi da radę ci towarzyszyć w wydaniu córci na świat?:cool3:
  11. [quote name='taks']_Lara zanim wyrazisz zachwyt użyj proszę wyszukiwarki:shake:[/quote] mi po prostu nick klaudii sugeruje, że urodziła się 11 czerwca 93 roku, czyli nie jest pełnoletnia i na kilku wątkach oferuje dt.
  12. dziś mamy tylko 3 foteczki taaaki jestem śpiący [IMG]http://i25.tinypic.com/faq2qe.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2v3keip.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/ng84l1.jpg[/IMG]
  13. [quote name='klaudia110693']Jak by znalazł się transport do Inowrocławia to jutro bym dała odpowiedź bo najprawdopodobniej mogę się zająć wszystkimi którymi trzeba będzie.[/quote] klaudia, przepraszam że pytam...jesteś nowa...ile masz lat?
  14. [QUOTE] Napisał [B]fioneczka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/fiodor-sara-po-obozie-przetrwania-dochodza-do-siebie-d-125620-post12973407/#post12973407"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]ale jesteś :mad: to ja chciałam zapytać o obróżkę :placz:[/I] [/QUOTE] [QUOTE]Napisał[B] Alicja[/B] [FONT=Arial][B]:cool1:to ja chciałam zapytać [/B][/FONT][/QUOTE] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :evil_lol:
  15. [quote name='giselle4']Mam nadzieje ze nie z mojej winy?:shake: Byłam bardzo grzeczna i kobiet abyla super miła[/quote] nie, nie z twojej. z powodu pewnej wariatki :angryy:
  16. [quote name='giselle4']...telefonowalam przez 4 godziny do schronu i nikt nie odebrał Pani kierownik powiedziala ze Paulinka jest na polu i nie moze :shake::-(jej zawołac..... ciotki nie słyszałyscie jak tarabanie i tarabanie jutro jeszcze raz....musze porozmawiac z wolontariuszkaaby mi przytpilnowała Gabi...do czasu zabrania ze schroniska:oops:[/quote] nie dziw się że się nie mogłaś dodzwonić bo dziś tam była prawdziwa zadyma :angryy:
  17. :-( tak długa walka o nią i tak krótkie jej szczęście:-(:-(:-(:-(
  18. trzymam i ja kciuki. może wrócisz do nas z tego szpitala już z grosią? oby jak najszybciej bo wszystkie tu chyba na ni,ą czekamy:evil_lol:
  19. :loveu:trzymamy więc kciuki za szybkie gojenie i prostowanie łapeńki
  20. [url]http://images8.fotosik.pl/91/d903ff49c08181bc.jpg[/url] jaką sarunia ma śliczną obróżkę! nowa?:cool3:
  21. [url]http://images8.fotosik.pl/91/db606b8878bbe2b4.jpg[/url] puuuuść!!!!! [url]http://images6.fotosik.pl/532/4d0a736245ccfd0b.jpg[/url] komu smaczka? [url]http://images8.fotosik.pl/91/8e473a2063bb697e.jpg[/url] :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/91/316b5fd801c5f5c8.jpg[/url] kąpać się już nie trzeba :razz:
  22. [url]http://images37.fotosik.pl/195/798760309da5cc4amed.jpg[/url] słodzinek:loveu:
  23. [url]http://images47.fotosik.pl/199/c1e7c3e0b11d8f2dmed.jpg[/url] ooooo! jakie pyszczydło:evil_lol:
×
×
  • Create New...