-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
allegro wyróżniła [B]agnieszka32[/B]:loveu: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=744726206]cudny mix - AMSTAFF do adopcji.DIABLO czeka na dom (744726206) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] póki psiaki są w gaju, dane kontaktowe są na kajetana i paulinę , potem zmienimy ;)
-
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[url]http://img200.imageshack.us/img200/4282/dsc00179tl.jpg[/url] świneczka kochana :loveu: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga, szalejesz:evil_lol: piękniutkie te nowe łóżeczka! -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']Holandia przylacza sie do czymania:multi::loveu: Magdaaaaa przyyyyyjjjjj!!!!!:multi::evil_lol:[/quote] cichoooo! jeszcze nieeeee:evil_lol: -
[quote name='clockwork']no ba! innej opcji nie ma ;)[/quote] no to superowo! to trzymam kciuki też za tatusia, co by mu sił starczyło na ciachnięcie pępowiny. tylko uprzedź go, że głupi jaś do wdychania jest dla ciebie a nie dla niego:evil_lol::evil_lol:;) ja musiałam na męża nakrzyczeć w trakcie żeby mi oddał:mad:
-
a czy tatuś grosi da radę ci towarzyszyć w wydaniu córci na świat?:cool3:
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Napisał [B]fioneczka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/fiodor-sara-po-obozie-przetrwania-dochodza-do-siebie-d-125620-post12973407/#post12973407"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]ale jesteś :mad: to ja chciałam zapytać o obróżkę :placz:[/I] [/QUOTE] [QUOTE]Napisał[B] Alicja[/B] [FONT=Arial][B]:cool1:to ja chciałam zapytać [/B][/FONT][/QUOTE] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :evil_lol: -
[quote name='giselle4']Mam nadzieje ze nie z mojej winy?:shake: Byłam bardzo grzeczna i kobiet abyla super miła[/quote] nie, nie z twojej. z powodu pewnej wariatki :angryy:
-
[quote name='giselle4']...telefonowalam przez 4 godziny do schronu i nikt nie odebrał Pani kierownik powiedziala ze Paulinka jest na polu i nie moze :shake::-(jej zawołac..... ciotki nie słyszałyscie jak tarabanie i tarabanie jutro jeszcze raz....musze porozmawiac z wolontariuszkaaby mi przytpilnowała Gabi...do czasu zabrania ze schroniska:oops:[/quote] nie dziw się że się nie mogłaś dodzwonić bo dziś tam była prawdziwa zadyma :angryy:
-
:-( tak długa walka o nią i tak krótkie jej szczęście:-(:-(:-(:-(
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
trzymam i ja kciuki. może wrócisz do nas z tego szpitala już z grosią? oby jak najszybciej bo wszystkie tu chyba na ni,ą czekamy:evil_lol: -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
:loveu:trzymamy więc kciuki za szybkie gojenie i prostowanie łapeńki -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://images8.fotosik.pl/91/d903ff49c08181bc.jpg[/url] jaką sarunia ma śliczną obróżkę! nowa?:cool3: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://images8.fotosik.pl/91/db606b8878bbe2b4.jpg[/url] puuuuść!!!!! [url]http://images6.fotosik.pl/532/4d0a736245ccfd0b.jpg[/url] komu smaczka? [url]http://images8.fotosik.pl/91/8e473a2063bb697e.jpg[/url] :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/91/316b5fd801c5f5c8.jpg[/url] kąpać się już nie trzeba :razz: -
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[url]http://images47.fotosik.pl/199/c1e7c3e0b11d8f2dmed.jpg[/url] ooooo! jakie pyszczydło:evil_lol: -
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
kaśka wariatka!:shake: