Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=746810860]ŻYŁ BEZ SŁOŃCA. TRAWY, LUDZI-PIĘKNY AMSTAFF ! (746810860) - Aukcje internetowe Allegro[/url] kolejne allegro wyróżnione przez ciocię [B]agnieszkę32[/B]:Rose:
  2. [quote name='Kana']Ponawiam pytanie jak do suk ?[/quote] kana, czyżbyś coś planowała?:razz::razz::crazyeye: dziewczyny, koniecznie sprawdźcie jak ona do suk!
  3. [quote name='fioneczka']Agata jak mi wstyd :oops: z tej wielkiej radości zapomniałam o najwazniejszym ... chylę czoła przed Tobą :Rose: i przed Wszystkimi którym Mamuśka zawdzięcza nowe życie[/quote] no coś ty asia!:evil_lol: ja tylko aukcję wystawiałam;) finansowo psiakom nie mogę za bardzo pomagać to choć tak próbuję:oops: i strasznie się cieszę, że czasami się udaje.
  4. hehe na takie kolorowe allegro musiał się ktoś złapać;):cool3::evil_lol:(muszę częściej takie robić) strasznie się cieszę, asior dała mi cynk więc już wczoraj aukcji nie odnawiałam. mamuśka, byle byś już nigdy nie wróciła!!! powodzenia dziewczynko!:multi::multi::multi: a zdjęcia z domu będą?:cool3:
  5. [quote name='Linka'][URL]http://photos.nasza-klasa.pl/19702841/210/main/24503e1cba.jpeg[/URL] A czarna nie wiem.. w ferworze walki w końcu nie dopytałam, ale siedziała obok Doris, gdzie podobno "wszystkie tutaj są nieadopcyjne".[/quote] czyli trzeba by o nią zadbać, wypromować..........:razz: a koka to rzeczywiście nieadopcyjna? naprawdę jest agresywna?
  6. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/44]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] lania, może ty wiesz gdzie się ten piesek podział? [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/210]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] a ta sunia? jest? jak się nazywa? [url]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/DSC_0994.jpg?t=1230501766[/url] czy tego psiaka są jeszcze inne zdjęcia? [QUOTE]z[B]e dwa miesiące temu jeszcze adopcyjna,[/B] piękna, śliczna i urocza.. Raczej spokojna. [B]Nie wiem co i dlaczego nagle się stało.[/B]. W każdym razie około trzech lat, w schronisku siedzi już prawie rok :placz:[/QUOTE]czyli, że teraz już nie jest adopcyjna??? a co z tą koką?
  7. [quote name='mariamc']Doris waży 18,5 kg.:-([/quote]:-( mój waży dokładnie 2 razy tyle...i wcale gruby nie jest:shake:
  8. no właśnie, ciągle zapominam ją usunąć z aukcji. jakbym dostała w jednym poście podsumowanie wszystkich astowatych ze swarzędza to by było super, kilka bym dodała, usunęła które trzeba...bo nie mam ostatnio kiedy się za to zabrać i prawdę mówiąc zniechęca mnie szukanie zdjęć na wątku. poza tym o nowych nic nie wiem a muszę wiedzieć by je wstawić.
  9. [quote name='Malwi']a może by tą całą Martę spróbować poszukać na n-k ? facebook ? albo inne grono czy fotka ?? a w ogóle to zaraz, zaraz , skoro adoptowała psiaka to podpisywaliście przecież umowę prawda ? a na niej powinien być adres ....[/quote] ale właściwie to po co mamy jej szukać??? lepiej się skupić na szukaniu domu.
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zaczynam podejrzewać że ta moja ciąża to urojona :roll::roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roflt:no to ja ci dziękuję za mój dzisiejszy pierwszy poranny śmiech:evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]w sobotę będę wołać głośno :multi::multi::multi:.... a powtórki zawsze były w niedziele :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]też przegapiłam... [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Kaśka śpiewa coś tam alleluja :hmmmm: puszczają ją w zwiastunie MT na TVN [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie widziałam...przez dogo całkiem z tv zrezygnowałam ostatnio.
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a tak serio serio ... w sobote w Mam Talent siostrzenica pana C. będzie śpiewała :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][/quote] ooo! alicja przypomnij po południu, bo pierwszy odcinek przegapiłam:placz: a w ogóle wiecie kiedy są powtórki?
  13. jak by jakieś się pojawiły to dajcie cynka:cool3:
  14. [IMG]http://www.gify.org/obrazki/08/012.gif[/IMG][SIZE=7][B][COLOR=Magenta]haloooo! [/COLOR][/B] [B][COLOR=Magenta]czy już czas?[/COLOR][/B][/SIZE]
  15. oby kolejną noc przetrzymał...
  16. [quote name='Bjuta']Wow!!! Jakie śliczne!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Dziękujemy!!! Agago, niniejszym trafiłaś na naszą allegrową stronę 413 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-zabrzu-peka-w-szwach-potrzebujemy-waszej-pomocy-25986/index413.html[/URL] (taką ściągę tam mamy, bo psów w schronisku 300)[/quote] bardzo fajny pomysł z tą ściągą. macie tam jakieś bullowate w zabrzu bez allegro?:razz:
  17. [quote name='Kasik28']A DT czeka tylko do niedzieli.... Przpraszam, ze pytam (jestem nowa na forum), ale co to jest DT? dom tymczasowy w którym pies czeka na DS - czyli dom stały, docelowy.
  18. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=746054430]Demon czeka na swojego anioła mix amstaff a (746054430) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] bardzo proszę o nowe, ładne zdjęcia:cool3:
  19. ostatnio zrobiłam allegro psiakowi trochę w typie yorka (troll z puszczykowa) i telefonów było zatrzęsienie. nie trzeba było wystawiać ponownie aukcji bo piesek znalazł dom (a nie był to nawet szczeniak!)
  20. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: rewelacja! nawet nie muszę szukać zdjęć!:evil_lol: faktycznie, nie są najlepsze...wstawię te co są a wy się postarajcie w najbliższych dniach porobić mu nowe-ładniejsze, w większych formatach to podmienię;)
  21. ja mogę zrobić tylko muszę dostać gotowy tekst bo nie mam czasu wertować wątku . jak to możliwe że nie ma allegro? w ogóle nie miał nigdy? a inne ogłoszenia ma?
  22. a skąd informacje że celestynów nie przyjmuje bullowatych:crazyeye: ? mamy sunię-w zeszłym tyg. donvitow przywiózł ją właśnie z celestynowa a wcześniej była w wołominie...w celestyn owie mieszkałą w kojcu w którym chyba ledwo mogła się obrócić, bez dostępu do światła dziennego... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ruda-suka-z-celestynowa-amstaffka-juz-bezpieczna-146320/?highlight=ruda+suka[/url] tak czy inaczej przydała by się natychmiastowa pomoc dla tej suni.
  23. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/sunia-mix-astka-w-czwartek-do-celestynowa-pomocy-pilnie-dt-146606/#post12986727[/url] [B][FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=5][COLOR=Red][IMG]http://images49.fotosik.pl/199/2c3156533bc7f913.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=5][COLOR=Red][IMG]http://images40.fotosik.pl/195/5cab044225f8800d.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/B]
  24. [quote name='ania z poznania']Nie, no tak drastycznie to nie :evil_lol::diabloti:![/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. [quote name='Malwla']Wklejam tu, bo znam ten wątek choć te asty z zupełnie innego regionu - i być może już o nich wiecie: [URL="http://www.rottka.pl/forum/viewtopic.php?p=40412#40412"]Forum Pomorskiej Fundacji Rottka z siedzibą w Sopocie :: Zobacz temat - Asty w szczecińskim schronie[/URL][/quote] dodaj informacje na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bulowate-do-adopcji-jeden-watek-dla-wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8-a-22803/index339.html[/url]
×
×
  • Create New...