Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='agnieszka32']O tak tak, warszawka jest the best :evil_lol::evil_lol::evil_lol::roll: A Szczecin to przecież nad morzem leży :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a bełchatów na śląsku:cool3::cool3::evil_lol:
  2. to na pewno fajny pies tylko musi poznać kilka zasad i się wybiegać a potem wyciszyć po schronisku ;) w bogatyni był całus-mix astka z dogo canario-też taki się dzikus wydawał a okazało się że to super psisko i ma dom a jego pan jest przeszczęśliwy, że go ma! pewnie podobnie będzie z dropsem, tak cos czuję.
  3. [quote name='aga_krzys']tak, tak , jest :loveu:[/QUOTE] to nie czekajcie aż ktoś wam ją sprzątnie sprzed nosa!
  4. aha, już myślałam że to ktoś inny!
  5. nie sądzę żeby to w jakiś sposób zaoszczędziło czas. akurat ten pies pewnie wymaga sporo pracy a długo wiszące allegro po prostu się opatrzy. ludzie, którym pies się spodoba zniechęcą się po rozmowie tel. a potem już na to samo allegro nie wejdą. ale to jest tylko moja opinia.;)
  6. [quote name='modliszka84']dowiedz się co u niego, jak się zachowuje, jakie rokowania itd i poproś pana marka o zdjęcia, to mu zrobie allegro, bo nawet zdjęć jego nie mamy[/QUOTE] chcesz mu robić allegro?????? uważasz że pies po 1 dniu w hoteliku nadaje się już do adopcji????
  7. [quote name='pinkmoon']J Młody zostanie poznaniakiem :diabloti:[/QUOTE] jak to poznaniakiem????? przecież oni mieszkają pod nowym tomyślem w małej wiosce!
  8. no ja właśnie już to wcześniej mówiłam! nawet jest kandydatka bliska sercu aga_krzys :cool3::cool3::cool3:
  9. słodki ma ten nochalek z plamką:loveu:
  10. no ja na smsy też bym nie odpowiedała przy pierwszych kontaktach.
  11. JA TEŻ CHCĘ ZOBACZYĆ ZDJĘCIA!:mad: DUUUUŻO ZDJĘĆ TEGO ŚLICZNEGO PSIAKA:loveu:
  12. ojjj...współczuję, kiedyś mieszkałam (dawno temu:evil_lol:) w mieszkaniu studenckim, gdzie mieliśmy sukę wielkości labka. po każdym powrocie do domu trzeba było sprzątać! lamia-bo tak się nazywała, uwielbiała szczególnie wynosić śmieci! jeśli były zostawione to zawsze po powrocie trzeba je było zbierać, gdyż roznosiła je po całym mieszkaniu:mad: lubiła też czytać książki-szczególnie słowniki i encyklopedie(zastawaliśmy je w strzępach-czytała od deski do deski ;) ) a także słuchać płyt....szorując nimi po podłodze:diabloti: zjadała wszystko co wpadło w jej paszczę!łącznie z taśmą kasety magnetofonowej, którą jej właściciel na spacerku musiał jej z pupy wyciągać:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='fioneczka']adopcja naszej Fionki zaczęła się od gg ... zobaczyłam ją na stronie Fundacji i pierwsze co zrobiłam to napisałam na podany nr gg. Później jeszcze przez kilka dni pisałysmy na temat Fionki - telefon i konkrety były po kilku dniach zadawania pytań w formie pisemnej... moze gdyby Kaja podeszła do sprawy tak jak Wy to Fionka byłaby teraz u kogoś innego ... i może byłaby zdrowa :-([/QUOTE] asiu, dlatego piszę, że jeśli pani nadal będzie zainteresowana to będziemy organizować wizytę ;) a fioneczka gdyby nie trafiła do was, to pewnie by już nie żyła....:shake: takiego ogromu miłości jaki jej dajecie wiele psów mogło by jej pozazdrościć
  14. [url]http://img21.imageshack.us/img21/5731/dsc0111wu.jpg[/url] jaka ona dumna i pewna siebie:loveu:
  15. [quote name='enigma40']Pamiętam, że gdzieś dawniej na tym (chyba) wątku przeczytałam, że Etna nie ma szans na normalne funkcjonowanie, bo uraz miednicy jest zadawniony, a teraz taka radocha, że ta cudna psinka będzie normalnie chodzić:multi:[/QUOTE] ja nie wiem czy tak całkiem normalnie ale ma być bardzo duża poprawa.myślę że przy dobrych wiatrach etna będzie po prostu trochę utykać.
  16. allegro mu zrobiłam. nie jest jednak wyróżnione. jeśli fundacja bierze czaRUSIA Pod opiekę to nie będę wznawiać jak się skończy bo pewnie będzie miał fundacyjne ;)
  17. jenny, jesteś aniołem!:loveu: danusia mówi że po pierwszych obserwacjach może powiedzieć, że tira na dzień dzisiejszy jest bardzo miła, otwarta,wesoła, rozdaje buziaki!
  18. piękne oba. czy mają już osobne wątki?
  19. boże, jakie cudowne zakończenie!!!!!!:loveu:
  20. [quote name='Asior']a ja ją miałam tyle m-cy :( no moze i masz rację z tym jej otwarciem się.. TYLKO ja ją wyprowadzałam na spacer....[/QUOTE] i między innymi dzięki tobie sunia zaczyna powolutku nowe życie!
  21. no zobaczymy, na razie był pierwszy kontakt ;) nie nastawiam się na to, że damy jej psa ale też tego nie wykluczam. a wizyta jak najbardziej! jesli będą jakieś konkretne postanowienia to cię poproszę z miłą chęcią.
  22. asiorku, ja myślę że etna się otworzyła, bo codziennie ma kontakt z ludźmi. w schronisku pewnie tylko ty ją odwiedzałaś w miarę możliwości w weekendy, odkąd wyjechała do kliniki, ma ludzi dookoła siebie po kilka razy dziennie, może nawet jeszcze częściej! zobacz, okazało się, że to strasznie kontaktowa psina! nie dziwię się, że tęsknisz, ona po prostu podbija serca:loveu:! ja też za nią tęsknię, choć widziałam ją tylko raz.
  23. [url]http://images6.fotosik.pl/557/ea26ae15e3352d66.jpg[/url] [B]cuuuuuuuuuuuuuudnie!!!!!!!!!![/B]
  24. [quote name='Asior']beczę bo jej nigdy już nie zobaczę.. zebyś Ty widziała ten dziki sał radości jak do niej do klatki wchodziłam.....[/QUOTE] :calus: ale za to już nie musisz się o nią martwić!
  25. [quote name='Linka']Nie wiem czy śmiać się czy płakać.. do mnie też pisała.. dostałam kilka/naście(?) sms, z pytaniami kiedy wreszcie wyśle jej obiecane zdjęcia:roll: Sposób komunikacji wydal mi się mało poważny i widze, że już nawet nie mam co jej odpisywać...[/QUOTE] fakt, że gg czy smsy to nie najlepszy sposób komunikacji w sprawie adopcji....ja chwilę pisałam z panią na gg, jestesmy umówione na telefon jutro. czy masz jej coś do zarzucenia poza tymi smsami? bo mi się na ten pierwszy rzut oka wydawała do przyjęcia.
×
×
  • Create New...