-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='agnieszka32']O tak tak, warszawka jest the best :evil_lol::evil_lol::evil_lol::roll: A Szczecin to przecież nad morzem leży :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a bełchatów na śląsku:cool3::cool3::evil_lol:
-
to na pewno fajny pies tylko musi poznać kilka zasad i się wybiegać a potem wyciszyć po schronisku ;) w bogatyni był całus-mix astka z dogo canario-też taki się dzikus wydawał a okazało się że to super psisko i ma dom a jego pan jest przeszczęśliwy, że go ma! pewnie podobnie będzie z dropsem, tak cos czuję.
-
[quote name='aga_krzys']tak, tak , jest :loveu:[/QUOTE] to nie czekajcie aż ktoś wam ją sprzątnie sprzed nosa!
-
aha, już myślałam że to ktoś inny!
-
[quote name='pinkmoon']J Młody zostanie poznaniakiem :diabloti:[/QUOTE] jak to poznaniakiem????? przecież oni mieszkają pod nowym tomyślem w małej wiosce!
-
no ja właśnie już to wcześniej mówiłam! nawet jest kandydatka bliska sercu aga_krzys :cool3::cool3::cool3:
-
słodki ma ten nochalek z plamką:loveu:
-
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
no ja na smsy też bym nie odpowiedała przy pierwszych kontaktach. -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
agaga21 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
JA TEŻ CHCĘ ZOBACZYĆ ZDJĘCIA!:mad: DUUUUŻO ZDJĘĆ TEGO ŚLICZNEGO PSIAKA:loveu: -
ojjj...współczuję, kiedyś mieszkałam (dawno temu:evil_lol:) w mieszkaniu studenckim, gdzie mieliśmy sukę wielkości labka. po każdym powrocie do domu trzeba było sprzątać! lamia-bo tak się nazywała, uwielbiała szczególnie wynosić śmieci! jeśli były zostawione to zawsze po powrocie trzeba je było zbierać, gdyż roznosiła je po całym mieszkaniu:mad: lubiła też czytać książki-szczególnie słowniki i encyklopedie(zastawaliśmy je w strzępach-czytała od deski do deski ;) ) a także słuchać płyt....szorując nimi po podłodze:diabloti: zjadała wszystko co wpadło w jej paszczę!łącznie z taśmą kasety magnetofonowej, którą jej właściciel na spacerku musiał jej z pupy wyciągać:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']adopcja naszej Fionki zaczęła się od gg ... zobaczyłam ją na stronie Fundacji i pierwsze co zrobiłam to napisałam na podany nr gg. Później jeszcze przez kilka dni pisałysmy na temat Fionki - telefon i konkrety były po kilku dniach zadawania pytań w formie pisemnej... moze gdyby Kaja podeszła do sprawy tak jak Wy to Fionka byłaby teraz u kogoś innego ... i może byłaby zdrowa :-([/QUOTE] asiu, dlatego piszę, że jeśli pani nadal będzie zainteresowana to będziemy organizować wizytę ;) a fioneczka gdyby nie trafiła do was, to pewnie by już nie żyła....:shake: takiego ogromu miłości jaki jej dajecie wiele psów mogło by jej pozazdrościć -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='enigma40']Pamiętam, że gdzieś dawniej na tym (chyba) wątku przeczytałam, że Etna nie ma szans na normalne funkcjonowanie, bo uraz miednicy jest zadawniony, a teraz taka radocha, że ta cudna psinka będzie normalnie chodzić:multi:[/QUOTE] ja nie wiem czy tak całkiem normalnie ale ma być bardzo duża poprawa.myślę że przy dobrych wiatrach etna będzie po prostu trochę utykać. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
agaga21 replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
allegro mu zrobiłam. nie jest jednak wyróżnione. jeśli fundacja bierze czaRUSIA Pod opiekę to nie będę wznawiać jak się skończy bo pewnie będzie miał fundacyjne ;) -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
piękne oba. czy mają już osobne wątki? -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
boże, jakie cudowne zakończenie!!!!!!:loveu: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']a ja ją miałam tyle m-cy :( no moze i masz rację z tym jej otwarciem się.. TYLKO ja ją wyprowadzałam na spacer....[/QUOTE] i między innymi dzięki tobie sunia zaczyna powolutku nowe życie! -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
no zobaczymy, na razie był pierwszy kontakt ;) nie nastawiam się na to, że damy jej psa ale też tego nie wykluczam. a wizyta jak najbardziej! jesli będą jakieś konkretne postanowienia to cię poproszę z miłą chęcią. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
asiorku, ja myślę że etna się otworzyła, bo codziennie ma kontakt z ludźmi. w schronisku pewnie tylko ty ją odwiedzałaś w miarę możliwości w weekendy, odkąd wyjechała do kliniki, ma ludzi dookoła siebie po kilka razy dziennie, może nawet jeszcze częściej! zobacz, okazało się, że to strasznie kontaktowa psina! nie dziwię się, że tęsknisz, ona po prostu podbija serca:loveu:! ja też za nią tęsknię, choć widziałam ją tylko raz. -
[url]http://images6.fotosik.pl/557/ea26ae15e3352d66.jpg[/url] [B]cuuuuuuuuuuuuuudnie!!!!!!!!!![/B]
- 78403 replies
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']beczę bo jej nigdy już nie zobaczę.. zebyś Ty widziała ten dziki sał radości jak do niej do klatki wchodziłam.....[/QUOTE] :calus: ale za to już nie musisz się o nią martwić! -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linka']Nie wiem czy śmiać się czy płakać.. do mnie też pisała.. dostałam kilka/naście(?) sms, z pytaniami kiedy wreszcie wyśle jej obiecane zdjęcia:roll: Sposób komunikacji wydal mi się mało poważny i widze, że już nawet nie mam co jej odpisywać...[/QUOTE] fakt, że gg czy smsy to nie najlepszy sposób komunikacji w sprawie adopcji....ja chwilę pisałam z panią na gg, jestesmy umówione na telefon jutro. czy masz jej coś do zarzucenia poza tymi smsami? bo mi się na ten pierwszy rzut oka wydawała do przyjęcia.