Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='andzia69']A Etnusia ma już robione ogłoszenia? czy trochę czekamy do czasu zagojenia itd?[/QUOTE] nie, nie ogłaszamy etny. allegro zdjęłam.
  2. to schronisko w swarzędzu pod poznaniem
  3. ten ONek naprawdę wygląda na bardzo chorego a szczeniaki mają brzuszki jak baloniki od robali. gdzie są ciotki od ONków???????:placz: wyciągnijcie go!!!:placz:
  4. jest dla niej miejsce jesli ktoś ją wyciągnie ze schronu
  5. kto jest od ONków????? trzeba zawiadomić, może wezmą szczeniory...lub może staruszka:-(
  6. [quote name='fioneczka']hehe cioteczka Agnieszka zwana maniakiem posłankowym :eviltong:[/QUOTE] wie co mówi:evil_lol:
  7. jakbyście coś wiedziały o dt dla szczeniaka to proszę, pamiętajcie o maluchach ze swarzędza:-(:-(:-( ponoć totalnie zobojętniałe:placz: pewnie długo tam nie pożyją... [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6613/p1020682y.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7290/p1020672q.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5649/p1020671.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113642&page=100[/URL]
  8. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6613/p1020682y.jpg[/IMG] ten malkuch wygląda jak te mixy astków które były w poznańskim schronie i nagle zniknęły
  9. [quote name='agnieszka32']O kurczę :shake:, to może jakąś inną sunię tej pani zaproponować ...[/QUOTE] zaproponowałam 3, mam nadzieję że którąś wybierze. w swarzędzu masakra, zajrzyjcie na wątek i zdjęcia z ostatniej strony:-(:-(:-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113642&page=100[/url]
  10. boże drogi...te maluchy:placz::placz::placz: brzuszki pewnie pełne robali..jakie biedactwa:placz: a ten onek! trzeb go na jakieś forum onkowe wrzucić!
  11. niestety roxa nie jedzie do domku:placz: już było wszystko ustalone, nowa pani szykowała sobie transport na sobotę ale behawiorysta w hoteliku stwierdził, że roxa absolutnie nie nadaje się do domu z dzieckiem na dzień dzisiejszy bo wykazuje agresję lękową:placz::placz::placz: może jak się uspokoi, wyciszy, to będzie inaczej ale dziś nie możemy jej wydać do domku z małym dzieckiem:shake::placz:
  12. jak dejzi reaguje na dzieci i psy? czy możecie to sprawdzić jak najszybciej?
  13. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=799519474[/url]
  14. [quote name='agnieszka32']ja, ja, ja :multi::multi::multi: zdążyłam przed Anią :cool3:[/QUOTE] super, dziękuję aguś!
  15. jaka chudzinka! napiszcie tekst to zrobię allegro
  16. suuuupeeeeeeer!!!!!!!!! ostatnio jak odnawiałam allegro, pomyślałam sobie że maksio już tyle czasu szuka domu bez skutku a tu taka niespodzianka:multi::multi::multi:
  17. ciekawe czy przed wzięciem suni chłopak się nie bał...a może dziewczyna chciała mu zrobić "niespodziankę"?
  18. czy ktoś chętny do wyróżnienia allegro diabłowi?
  19. a właśnie miałam zdjęcia wstawiać :evil_lol:
  20. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=799210907[/url] wznowione, wyróżnione od ani dixonku, gdybyś wiedział że ania cię tak mocno kocha!!!
  21. [quote name='ania z poznania']JA :loveu:![/QUOTE] jak zwykle:evil_lol:
  22. [quote name='ms_arwi']Niestety mieszkam w kamienicy... Poki co wiec tylko tak jak zadeklarowalam - wsparcie finansowe na hotel. Mam nadzieje, ze Bialy znajdzie odpowiedni dom :)[/QUOTE] dziękuje ci bardzo! kto wie, może białasek się wkrótce wyciszy?:razz:
×
×
  • Create New...