Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='buddy2009']jedynym ich szczesciem jestesmy my wolontariusze:multi:[/QUOTE] ale chyba was tam coraz mniej:shake: aguus i areeek całkowicie opuścili olsztyńskie bullowate-przynajmniej na dogo. mam nadzieję że "na żywo" nie....
  2. jaka ona smutna:placz::placz:
  3. a te 300zł to jest co miesiąc na bank??? bo jeśli tak to już niewiele by brakowało do jakiegoś hoteliku.
  4. roxa jest młodziutka więc jeśli facet się nie zrazi to powinni jakoś dojść do porozumienia. trzymam kciuki.
  5. ogonek, zrób jej kilka ładnych zdjęć, spróbuj się czegoś dowiedzieć, poogłaszamy ją.
  6. biedne te psiaki, szczęścia nie mają :(
  7. to proszę o aktualny tekst do allegro z namiarami.:cool3:
  8. trochę rozjaśniłam [IMG]http://i35.tinypic.com/121poav.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/j81amf.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2precuv.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/5v80w1.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Helga&Ares']ROXIK ma dom!:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]:evil_lol: nie becz, na pewno najlepszy z najlepszych
  10. masakra.......:-( tylko nie do swarzędza!:shake:
  11. ala, co za lek ozzy dostawał na tego wrzoda? znacznie się zmniejszył?
  12. ............. pozdrowionka dla grosinki :)
  13. czy ona już nie ma tych dziwnych przebarwień? jak ona do psów?
  14. [quote name='andzia69']...może idź do innego weta?;) tak na wszelki:p [/QUOTE] weta właśnie zmieniłam.
  15. [quote name='Kana']Tak tak !! :diabloti:[/QUOTE] no to super, jesteśmy umówione;):loveu:
  16. [quote name='andzia69']Agaga - czy w razie co (gdyby nagle sunia zniknęła) to Łukasz dałby radę wziasć na dt łagodnego pitusia? nie atakuje ani psów ani kotów...w tym dt, w którym jest to...:shake: w każdym razie Maja obawia się o dalszy los psa...[/QUOTE] nie mam pojęcia. teodor chyba by nie dał żyć innemu samcowi. łukasz pewnie wieczorem poczyta wątek, może się wypowie.
  17. [quote name='Tengusia'][B]:calus: :calus: :calus: :calus: bedzie dobrze zobaczysz :glaszcze::glaszcze::glaszcze::glaszcze:[/B][/QUOTE] [quote name='fioneczka']:calus: nie martw się ... będzie dobrze wiem jak smakuje strach... niepewność... [B]czy mi się wydaje czy skóra tam gdzie jest guz jest ciemniejsza ??[/B][/QUOTE] dzięki dziewczyny. nie jest ciemniejsza, on jest taki ciemny. [quote name='andzia69'] jak dla mnie to w takim razie zwykły tłuszczak jest - tym bardziej, ze piesio nie jest młodziutki:p się nie martw - będzie dobrze! [/QUOTE] jak można się upewnić? wet powiedział że niepokoi go to, że ten guz jest przy węzłach chłonnych. zasugerował spróbować go farmakologicznie najpierw zaleczyć jeśli by się powiększał (a właśnie się powiększył!) a w ostateczności operacyjnie, właśnie ze względu na to, że to pod pachą.
  18. [quote name='andzia69']tak sobie weszłam...Agaga - czy ten guz jest miękki w dotyku? da się go "przesuwać"[/QUOTE] da się go przesuwać ale nie tak bardzo. jest taki hmmm....mięsisty ale nie bardzo twardy. lecter wcześniej miał usunięte takie twarde-kulki i one całkiem się dawały przesuwać a ten jest inny.
  19. [IMG]http://i33.tinypic.com/xq9mjq.jpg[/IMG]
  20. :placz::placz::placz: guz się bardzo powiększył! jest już widoczny jak misio stoi:placz: zdrowa strona [IMG]http://i34.tinypic.com/5z06iw.jpg[/IMG] guz pod pachą: [IMG]http://i37.tinypic.com/bf2xxl.jpg[/IMG] zdrowa [IMG]http://i33.tinypic.com/2447e5u.jpg[/IMG] guz [IMG]http://i34.tinypic.com/2e0u6gn.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/29z8s5i.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...