Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. boże, aguś...dbajcie też o siebie bo się wykończycie, rozchorujecie...musicie być silni. ja nadal wierzę, że się znajdą!wierzę w to bardzo. nie zapadły się pod ziemię. wszyscy o nich wiedzą, w końcu ktoś je znajdzie. trzymaj się kochana moja, bądź dzielna i nie trać nadziei!
  2. aga, psy mogą być daleko. trzeba by zawiadomić też dalsze schroniska. danka mi podpowiadała, że w stargardzie warto... tak bardzo czekam na jakieś informacje, że ktoś je widział, że się znalazły... :(
  3. [quote name='Alicja']Agata wrzuć , ja skopiuję[/QUOTE] [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/340[/url]
  4. wrzuciłam biedaka na wątek ogólny bullowatych. w poniedziałek będę z moimi psiakami w śremie, może uda mi się go odwiedzić(nie wiem czy mnie wpuszczą do niego) ale choć zapytam o niego. dodam go też zaraz na nk z danymi do wpłat
  5. :placz::placz::placz: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176581-Pitbull-Szakal-BoA-e-gdzie-byA-eA-P-A?p=13785811#post13785811[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/152/3c2864d5024b5927med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/152/86e2cf443107d0e9med.jpg[/IMG][/URL]
  6. boże...strasznie współczuję!!! :( :(
  7. [quote name='agnieszka32'] A ja swoich chyba nie doceniałam i Bóg je zabrał ode mnie :-(:-(:-([/QUOTE] nawet mi tak nie pisz! cały czas o was myślę.
  8. [quote name='agnieszka32']Ale pięknie razem wyglądają, Etnusia jest prześliczna :loveu:[/QUOTE] aguś, nawet nie potrafię się za bardzo cieszyć z tych moich psów gdy wiem, że twoje gdzieś daleko, zagubione... :(
  9. [quote name='ania z poznania'][url]http://i50.tinypic.com/20ixte8.jpg[/url] Kto kogo wyprowadza??[/QUOTE] ta "metoda" się nie sprawdziła. poplątały sie tylko, ona chciała biegać a on stał o nie chciał się ruszyć, także nie będą razem chodziły na razie na smyczy.
  10. pomóżcie proszę rozsyłać wiadomości o sarze i fiodorze, które zaginęły w wigilię w okolicach szczecina [URL="http://www.e-zwierzak.pl/photo/350x350/2009_12_27/c289161290a652f7b2b676df66b2858a0.jpg"][/URL][IMG]http://www.e-zwierzak.pl/photo/350x350/2009_12_27/c289161290a652f7b2b676df66b2858a1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.e-zwierzak.pl/photo/350x350/2009_12_27/c289161290a652f7b2b676df66b2858a0.jpg[/IMG] wątek zaginionych psów: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/125620-Fiodor-i-Sara-zaginAE-A-y-Szczecin-i-okolice-POMOCY/page139[/URL]
  11. [IMG]http://i50.tinypic.com/fbwa35.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/jh9fle.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34hv2wo.jpg[/IMG] .............................
  12. ................... [IMG]http://i48.tinypic.com/15hiovb.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2pyq2s0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ivx0tc.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2akmoty.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/xeit5z.jpg[/IMG]
  13. ........... [IMG]http://i47.tinypic.com/25528ia.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/20ixte8.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2hxmu09.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/314doqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/e8v9k6.jpg[/IMG]
  14. etna jest bardzo spokojna. chyba jej się od lecterka udzieliło, bo całe dnie prawie śpi gdy jesteśmy w domu, za to na spacerach to prawdziwy wulkan energii!
  15. ciekawe jak się lalunia sprawuje. aniu, masz jakieś nowe wieści?
  16. zaglądam po dłuższej przerwie. kurcze, miałam nadzieję że będzie lepiej :(
  17. Aga, znajdą się! Zobaczysz. Inaczej być nie może!
  18. biedny pies, cieszę się że jest dla niego miejsce u marka.
  19. ale wieści! bandziowi się poszczęściło! bardzo się cieszę i dziękuję w imieniu naszych piesków za pamięć!
  20. u nas dobrze. etna jedynie 2 razy próbowała lectera bzykać, co skończyło się hałasem, bo lecter skoczył na nią a ona nie chciała mu pozostać dłużna. wszystko jednak trwało 2 sekundy bo jak na nie wrzasnęłam to momentalnie od siebie odskoczyły i uciekły kazde na swoje posłanko. nie ugryzły się nawet. wczoraj jadły z jednej michy, nieśmiało i tylko przez chwile ale jadły :) nowe fotki będą za kilka dni. mój ojciec porobił psom sporo w święta ale musi je "obrobić" i mi przysłać.
  21. WYRÓŻNIONE ALLEGRO. MAM NADZIEJĘ ŻE NIE USUNĄ ZA SZYBKO :( [url]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=867925956[/url] AGUŚ, PRZEPRASZAM, ŻE TYLKO TYLE MOGĘ...
  22. aguś, cały czas o was myśle od samego początku. nie wiem jak pomóc. wrzucę plakat ogłoszeniowy chyba na allegro po prostu...trzymaj się kochana!
×
×
  • Create New...