-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga, nie wpuszczajcie więcej tego chłopaka na teren posesji!!! pod żadnym pozorem. on ewidentnie próbuje się rozglądać ale nie za psami tylko za tym, co da się wam skubnąć. nie dawaj mu więc3ej pieniędzy. jak znajdzie psy to przyleci jak na skrzydłach po nagrode, nie potrzebna mu do tego komórka! boże! co za ludzie by żerować na czyimś nieszczęściu:angryy: obawiam się, że może być więcej takich![B]włączaj za każdym razem alarm gdy wychodzicie z domu, gdy ktoś daje znać, że gdzieś psy widział. [/B]może uprzedź sąsiadów, by zwrócili uwagę gdy ktoś się u was kręci. co do you tube to super pomysł ale ja bym nie opowiadała całej historii fiodora, tylko skupiła się na tym, że psy są poszukiwane, w jakich okolicznościach zaginęły i że wyznaczona jest nagroda.to ma być film do poszukiwań, taki o jego historii byłby fajny jako "reklama" adopcji bullowatych ale to na inną okazję-tak mi się wydaje. nie za długi, same konkrety, kilka(naście) zdjęć, krótki filmik. aguś, trzymam kciuki, nie przejmuj się głupkowatymi komentarzami. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Freya73']Czesc, co u Candy slychac? Czy ona ma wyroznione allegro? Pytam nie bezpodstawnie :p[/QUOTE] niestety przez kradzież ab-agnieszki nie wyróżniamy już aukcji naszych psiaków :( jeśli byłby ktoś chętny to było by bardzo miło. poproszę danusię o nowe zdjęcia, wiem, że ostatnio wątki naszych psiaków trochę zaniedbuję ale obiecuję poprawę. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
:( jestem z wami aguś. nie trać wiary, że się znajdą. nie załamuj się, proszę. -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1][quote name='mariamc'] Agata , oczywiście Etna jest Twoja , na zawsze! Ale Asior jest też od Etny, założyła jej wątek i dbała o nią w Krakowie. Jak zobaczyłam zdjęcia ,to nie czytałam wątku tylko się wpisałam.[/QUOTE]żartowałam ;) wiem że gdyby nie asior to bym etny nie miała.[/SIZE] [B]czy są wieści w jakim psiak jest dziś stanie?[/B] -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana'] Zbrodnia to ?? :D [/QUOTE]wręcz przeciwnie! fixacja to prawdziwa ślicznotka! jest taka zwariowana jak jej imię?;) -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fiks']Powodzenia synuś! :) Córusię? Jaką córusię? :-o[/QUOTE]no właśnie! jaką?kana, pochwal się! -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
ale expres! szybko bardzo znalazł domek :) no to pozbyłaś się synusia ;) -
filmik ze spacerku. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=WstI_RdGpRc[/URL] kiepska jakość i przeszkadza moje gadanie:oops: ale widać jak etna chodzi a nawet biega!:lol:: (dla niewtajemniczonych-etnusia 3 miesiące temu przeszła poważną operację ortopedyczną, ledwie chodziła po wypadku, jaki miała kilka miesięcy wcześniej.po wypadku przesiedziała kilka miesięcy w schronisku a jej stan z tygodnia na tydzień się pogarszał. na szczęście udało się zebrać pieniążki na jej operację, wyciągnąć ze schroniska, zoperować i teraz śmiga aż miło :) ) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=WstI_RdGpRc"] [/URL]
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
właśnie z agnieszką rozmawiałam. ponoć też kłusownicy sprawdzali wnyki, bo obiecała nagrodę nawet za martwe psy.....nie ma śladu. szukają wszyscy z okolic, nagroda kusi. myślę że warto jeszcze raz sprawdzić to miejsce, z którego ten okropny facet agnieszkę wygonił. ktoś je pewnie przetrzymuje.gdzieś muszą być! -
[quote name='fioneczka']myślenie podobno nie boli ... mogłam użyć mózgu trochę wcześniej i nie byłoby kłopotu[/QUOTE] gdybym ja użyła mózgu wcześniej, nie było by może całej afery z ab-agnieszką, przynajmniej nie na taką skalę :shake:
-
o, jest wątek. nie mogłam go znaleźć. bardzo proszę o informację co z psem bo ja mu ciągle robię allegro a nawet nie wiem czy on wciąż do adopcji.
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nowe zdjęcia etny we wspólnej galerii: [url]http://www.dogomania.pl/threads/144130-Lecter-dla-przyjaciA-A-Misio-i-Etna-nowa-siostrzyczka-Zaczynamy-wspA-lne-A-ycie/page63[/url] -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc'] Na wątku jest Asior od Etny , więc sądzę,że to potwierdzi. Koszt miesięczny pobytu -250 pln.[/QUOTE] jak to asior od etny??:placz: przecież to ja jestem od etny;) i również potwierdzam, widziałam osobiście warunki u danusi dwukrotnie. psiaki specjalnej troski mieszkają w cieplutkich pomieszczeniach, są wesołe i przytulaśne-po prostu szczęśliwe. schronisko-hotelik w szczecinku jest jak sanatorium dla psów i kotów. champ miał by tam idealne miejsce do nabrania sił i oczekiwania na dobry dom. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Agaga jaka Kana :P Toć to Marta napisala :D[/QUOTE] no tak:oops: roztargnienie. oczywiście że można wykorzystać. -
czy ktoś ma wątek bandziora? [IMG]http://photos05.allegroimg.pl/photos/oryginal/871/26/50/871265026[/IMG] czy są jakieś wieści o nim? robię mu allegro i nie mam pojęcia co z psem. i jeszcze ten pies: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6709/dscf0078s.jpg[/IMG] szatan-amstek z ostródy. nie mogę znaleźć wątku. czy on nadal szuka domu?
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta666']Agaga mogę w ten sposób wykorzystać część Twojej aukcji z allegro?zamierzam wstawić na naszą-klasę(oczywiście plus tekst). Może ludzie zaczną kopiować do swoich galerii? [URL="http://img689.imageshack.us/i/psya.jpg/"][/URL][URL="http://img689.imageshack.us/i/psya.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8714/psya.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jasne kana! psiaki są już na nk w wielu profilach ale im więcej tym lepiej. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
zrobiłam banerki, może się przydadzą :( [URL="http://tiny.pl/hmq4r"][IMG]http://i46.tinypic.com/2z4znnb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hmq4r"][IMG]http://i46.tinypic.com/nqpyio.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hmq4r"][IMG]http://i47.tinypic.com/rvyd0l.jpg[/IMG][/URL] -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
i ja trzymam kciuki!