-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
wyróżnione allegro : [url]http://www.allegro.pl/item901094877_piekny_pit_bull_dixon_i_jego_smutna_historia.html[/url] agnieszk32, dziękuję w imieniu dixonka ;):loveu:
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] Ale jak pojadę z nią do miasta, do Szczecina, to już w poczekalni u weta wywołam sensację: Pyt: "z czym tu pani do nas przyszła?", Odp - "z chorą Piczką" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]:shiny: hahaha! twój wet na zawał padnie jak się u niego pojawisz z chorą piczką!:mdleje: to imię jest BOMBOWE!:loveu::loveu: -
no to masz szczęśliwą rękę! teraz pora by nasze psiaki domy znalazły, tylko najwspanialsze na świecie!
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i49.tinypic.com/ruqiad.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/jkgieq.jpg[/IMG] udało się. dogo wariuje -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i46.tinypic.com/2hgscpv.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/j0wa2q.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/21orbx2.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/jpy98w.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/j6ph75.jpg[/IMG] ........... -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i45.tinypic.com/1zn4dgo.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/a0bguu.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/de38l4.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/161ks3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/307p3tf.jpg[/IMG] ......................... -
agnieszko32, ale się napracowałaś ;) dzięki, właśnie o to mi chodzi. ANI SŁOWA PROŚBY O POMOC NA DALSZE LECZENIE PACHCIA. uważam, że fundacja pod której opieką jest parchyder powinna zrobić jakieś super wypasione allegro cegiełkowe, tak jak to było na początku-pies był "rozreklamowany" sporo udało się zebrać, poruszył wiele serc i ....i nic? i teraz zaprzestano leczenia z powodu braku funduszy a fundusze nie są zbierane? mi się to nie mieści w głowie. mam nadzieję że coś się zmieni i zawalczycie o pachcia.
-
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[B]ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA BAZAREK DLA PSIAKÓW Z BB [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178635-bazarek-za-dychAE-RA-A-NOA-CI-KSIAE-A-KI-PA-YTY-DROBIAZGI-NA-BB-DO-12-lutego?p=13978682#post13978682[/URL][/B] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[B]ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA BAZAREK DLA PSIAKÓW Z BB [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178635-bazarek-za-dychAE-RA-A-NOA-CI-KSIAE-A-KI-PA-YTY-DROBIAZGI-NA-BB-DO-12-lutego?p=13978682#post13978682[/URL][/B] -
[B]ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA BAZAREK DLA PSIAKÓW Z BB [url]http://www.dogomania.pl/threads/178635-bazarek-za-dychAE-RA-A-NOA-CI-KSIAE-A-KI-PA-YTY-DROBIAZGI-NA-BB-DO-12-lutego?p=13978682#post13978682[/url] [/B]
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[B]ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA BAZAREK DLA PSIAKÓW Z BB[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178635-bazarek-za-dychAE-RA-A-NOA-CI-KSIAE-A-KI-PA-YTY-DROBIAZGI-NA-BB-DO-12-lutego?p=13978682#post13978682[/URL] -
[quote name='dbsst']a mnie to bardziej wygląda na rozpędzoną Alę z wałkiem - jakie ciasto robiłas i czemu Ozzego tez rozwałkowałaś :P[/QUOTE] :evil_lol: po przemyśleniu skłaniam się ku twojej tezie. [B]ala, z wałkiem na psa???:mad::mad:[/B]
- 78403 replies
-
[url]http://global.images8.fotosik.pl/182/f1e2eee9ab2e9ce6.jpg[/url] postanowił zasnąć i nie wstawać aż do wiposny
- 78403 replies
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
agaga21 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='ms_arwi']tak, na pewno moje dwie ksiezniczki zostana obfocone :)[/quote]oby się dogadały! -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Agata, jak mogłaś? :mad::evil_lol: Niech już będzie ta Pieczarka :roll: :eviltong:, zawsze można na nią wołać np. Czarka, Czarusia :cool3::loveu:[/QUOTE] albo PIECZKA...PICZKA.....:megagrin::ices_bla: -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
super, że z wami został :)