-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
pięknie ułożone podusie :evil_lol: piczka na pewno doceni:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ciotka agnieszka32 ma świra ale wszyscy to dobrze wiemy-nic nowego ;) -
wspaniały!!!!!!
-
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Wspaniale, czyli zostaje we Wrocławiu. Tak? Ta osoba poradzi sobie finansowo z leczeniem psiaka?[/QUOTE] tak, zostaje we wrocławiu. andzia69 mówiła, że dziewczyna póki co bierze leczenie na siebie. jesli by się okazało, że jest ono bardzo kosztowne, to wtedy najwyżej pprosi o jakąś pomoc, ma też się tu na wątku odezwać i na bieżąco podsyłać informacje o borysku. [quote name='MARCHEWA']Moją wpłatę oczywiście proszę przekazać na tego pitka w potrzebie. Czy bazarki też mam zmienić dla niego,czy mają zostać dla Boryska? Za Borysa trzymam kciuki,aby szybko powrócił do zdrówka,a jego opiekunce wielkie dzięki.[/QUOTE] dziękuję marchewa. ty zdecyduj na co pójdą pieniądze z bazarków. -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
bedzie dobrze ;) -
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']Poker pisze o tym ktory jest również we Wroclawiu taki sam szkieletor: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177176-PRAWIE-ZAGLODZONY-NA-SMIERC-PRZERAZLIWiE-CHUDY-PIES-SZUKA-POMOCY-prosi-o-DT[/url][/QUOTE] ja się pytam o red nosa ;) czekam na decyzje wszystkich wpłacających i deklarujących. -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
czekamy na sesję zdjęciową jak już sunia trafi do domku! -
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']to jest drugi pies z tego samego schronu ? cudownie ,że Borys już bezpieczny, oby dało się go uratować.[/QUOTE] nie, ten jest z krakowa. -
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, borys już zabrany ze schroniska. dziewczyna, która go wyciągała (ze straży dla zwierząt) stwierdziła, że zostawi go sobie na DT. pies ma odmrozenia, zapalenie płuc, jest słabiutki. postanowiła się nim zaopiekować do czasu wyleczenia i znalezienia mu domu. na moje konto wpłynęło do tej pory: [B]60[/B]zł EWA MAGDALENA P. [B]20[/B]zł KARINA M. [B]100[/B]zł OD HODOWLI TABOO [B]150[/B]zł AGNIESZKA K. [B]100[/B]zł OD MARCHEWY [B]razem: 430zł[/B] i teraz pytanie-prośba(?) czy zechcecie przeznaczyć te pieniądze na to, by wyciągnąć ze schroniska i umieścić w hoteliku u mariamc tego pitka? [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5046/dsc02924t.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4066/dsc02927d.jpg[/IMG] tu jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178785-KRAKA-W-SZKIELET-red-nose-z-odmroA-eniami-na-ciele-POTWORNIE-MARZNIE-W-SCHRONISKU[/url] [B]BARDZO PROSZĘ O DECYZJĘ WSZYSTKICH WPŁACAJĄCYCH.[/B] CZY ODESŁAĆ WAM WASZE PIENIĄDZE, CZY PRZENOSIMY JE I WASZE DEKLARACJE NA RED NOSKA? -
ja "zaatakowałam" ale zaraz przeprosiłam ;)
-
to jednak była ta zaginiona sunia, której właściciele przyjechali|??? super, że udało się ją złapać! gratulacje!
-
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Następny bazarek dla chłopaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178797-C-Klein-Kenzo-na-ratowanie-bullowatego-szkieletorka-do-05-02?p=13992437#post13992437[/URL][/QUOTE] dzięki wielkie marchewa! :) -
same cuda w gliwicach!!! jesooo! jak ich dużo:placz::placz::placz: dziewczynka bez ogonka cudna! dlaczego miała amputowany?
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Kasia właśnie dotarła już do Warszawy, czekają na dworcu na Anię. Piczka spała grzecznie całą drogę :loveu: Mój mąż właśnie wyjechał, mam nadzieję, że warunki na drogach będą lepsze, niż wczoraj...[/QUOTE] aguś, już dziś twoja piczka będzie grzała się w domku!!!:evil_lol: trzymam kciuki za bezpieczną podróż. hahaha! już sobie wyobrażam miny współtowarzyszy podróży w pociągu, gdy ania będzie mówiła "piczka, siad. piczka, waruj":evil_lol::evil_lol::evil_lol: albo minę jakiejś paniusi, która zapyta "jak ten śliczny piesek ma na imię" -
[quote name='Alicja']oczywiście ze jesteśmy w kontakcie , informacje są ściśle poufna[/QUOTE]to się rozumie ;) mam nadzieję że uda się jednak piękną bellę odnaleźć. nowy chłopak bardzo fajny, nie mam pomysłu na fajne imię.
-
[quote name='ARDNAS']Jeśli to możliwe proszę o podanie danych tych mężczyzn. Mój mail: [email][email protected][/email] Jestem z Zabrza, znam różnych ludzi, mogę popytać. Rzadko wypowiadam się na tym forum, ale często przeglądam. Wczoraj przeczytałam o tym na innym forum i uwierzcie przeczułam, że to byli z Zabrza i dlatego zapytałam też tam skąd oni są. Chodzę często na siłownię, a tam można spotkać naprawdę różne towarzystwo, dlatego jeśli chcecie to dajcie jakieś namiary na tych gości i puszcze plote :) Sama mam dwa amstaffy :), ale pewnie niektórzy wiedzą, bo nick mam zawsze ten sam. Pozdrawiam i mam nadzieję, że się uda ją znaleźć[/QUOTE] [B]czy ktoś odpowiedział na pw?[/B] właśnie cały wątek przeczytałam :( czy bella poszła po sterylce? nasz roki też przepadł bez wieści...
-
piękne psiaki. przydało by się wszystkie ogłosić.
-
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Goś']Dalej potrzebny jest transport, tak?? Podrzucę zaraz wszystkim z Wrocławia, może ktoś będzie w stanie pomóc. Biorę się za rozsyłanie wątku... Masakra psiurek... i tak zdecydowanie, nie może zostać w schronie :/[/QUOTE] jeśli wszystko dobrze pójdzie, borys jutro pojedzie ze znajomym inez do szczecinka. mam nadzieję że uda się wszystko tak jak jest zaplanowane. -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
agaga21 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
ms_arwi, cieszę się, że jesteście już w domu z fridą :) porozstawiaj dziewczynki po kątach jak się będą bić o twoje względy ;) będzie dobrze, czekamy na pierwsze fotki jak się wyśpicie. -
zmieniłam numer w aukcji.dziwne, ze nie ma svenkiem zainteresowania, jest taki piękny!
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']A teraz padniecie: Mój Tadziu planował sobie dzisiaj trasę do Poznania i pyta się mnie, o której Ania będzie jutro z [B]CIPKĄ [/B]w Poznaniu? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a nie mówiłam że imię bombowe?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: (chociaż aga mówiłaś mi to chwilę temu przez tel, gdy to przeczytałam, nie moge przestać się śmiać!) -
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
psiak na pewno pojedzie na odkarmienie do szczecinka a przyszły domek sprawdzimy ;) cajus jb, masz pw -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
o której jutro wyjazd?