Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Alicja'][B]:loveu: mordencja do zacałowania [URL]http://i50.tinypic.com/30bgrd3.jpg[/URL][/B][/QUOTE] ale która?:cool3::cool3::cool3::evil_lol:
  2. dobrze widzieć go bezpiecznego :) moniko, wielkie dzięki za to, że go wzięłaś do domu!!!
  3. [IMG]http://i48.tinypic.com/avobxv.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2hqgcc0.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/walt2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/24yag7l.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/68c5j8.jpg[/IMG] ..............
  4. [IMG]http://i48.tinypic.com/f5t04.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2i9tuog.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/28rpier.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/13z3ax2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33yoron.jpg[/IMG] .......................
  5. [IMG]http://i45.tinypic.com/outfkz.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/29p7p0x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/dxl8nm.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/wvr809.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/mv4sk6.jpg[/IMG] ...................
  6. ................ [IMG]http://i46.tinypic.com/2hpoc4k.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2mn0rc3.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2zhfoue.jpg[/IMG]
  7. ............... [IMG]http://i49.tinypic.com/6izcdx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/mcadjc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2vla0p4.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/30kzugw.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/xm8gms.jpg[/IMG]
  8. .................. [IMG]http://i48.tinypic.com/2qn2r.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2u7rhp5.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/vy1mj7.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/15p4z6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/30bgrd3.jpg[/IMG]
  9. [quote name='fioneczka'] nasz dom stracił DUSZĘ ... pusto tu i zimno[/QUOTE] wierzę, że nowy psiak pomoże wam się pozbierać i odzyskacie radość. a o fionusi nigdy nie zapomnimy
  10. [quote name='fioneczka'] nasz dom stracił DUSZĘ ... pusto tu i zimno[/QUOTE] wierzę, że nowy psiak pomoże wam się pozbierać i odzyskacie radość. a o fionusi nigdy nie zapomnimy
  11. aga, gdzie są dzisiejsze fotki? [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/cool3.gif[/IMG]
  12. aga, gdzie są dzisiejsze fotki? [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/cool3.gif[/IMG]
  13. [quote name='agnieszka32']Agatka - kilka dni to nie... wet był przerażony stanem skóry Pieczarki (oj, Figuni :evil_lol:) - leczenie potrwa jakieś 2 - 3 miesiące, ale damy radę :lol:[/QUOTE] zleci szybko jak kilka dni ;)
  14. [quote name='magdola']a ja jutro wkleje szokujace zdjecie......:D[/QUOTE] już jest jutro ;)
  15. ciekawe co u boryska. jak się czuje? co mówi wet? andzia69, ty masz kontakt z moniką, może jeśli jej nie ma za często na dogo mogłabyś poprosić ją o zdjęcia i jakieś newsy?:cool3:
  16. cieszę się, że dziewczynka grzeczna :) za kilka dni zapomnicie o grzybku i będziecie cieszyć się zdrowym, ślicznym psiakiem:loveu:
  17. cieszę się, że parys jest w dobrej formie :)
  18. cieszę się, że parys jest w dobrej formie :)
  19. a jak zdrówko paryska? jak jego problemy skórne? kasia, może fotki jakieś wstawisz?
  20. [quote name='Asior']Etna?? WARCZAŁA?? Ona była taka łagodna.. wet mógł z nią robić wszystko.. Pewnie porzez te ciągłe wizyty u weta tak się zraziła...[/QUOTE] teraz pańcia może wszystko a wet jet BEEE! ;) jeszcze u danki, gdy niunia miała problemy z brzuszkiem tuż przed naszym przyjazdem, etna warczała na wetów i musiała mieć kaganiec. mi się wydaje, że ona czuje się już pewnie i pokazuje, że z nią to nie ma żartów ale jakby doszło co do czego to jeśli nawet by kogoś chwyciła to by zaraz puściła i przepraszała. w każdym razie dziś była bardzo oburzona. alicja, ja czasem dodaję troche oliwy z oliwek. ania, wycałuję oba noski ;) u nas to nie jest aż taka walka o przetrwanie jak z twoją cziką-NA SZCZĘŚCIE! lecter schudł 2 kg od ostatniej wizyty-waży 37,5kg a etna 25,4kg
  21. co z sunią o którą pytałam? czy ktokolwiek może mieć jakieś wieści?
  22. pamiętam zuzelka i strasznie żałuję, że nie mogę, nie potrafię ci pomóc :(
  23. aga zaraz pewnie wróci do domu...ciekawe co zastanie..
  24. byliśmy u weta. droga koszmarna! 75 km jechałam ponad 2 godziny!!! i myślałam, że dziś nie wrócimy bo w drodze powrotnej na drodze zakopały się i zablokowały 2 tiry, ciągnik z ogromniastą przyczepą siana, autobus i 2 kopary. ten autobus pchał się jak już się trochę odetkało i wjechał w zaspę tak, że myślałam że się przewróci. zahaczył o tą przyczepę z sianem..wyglądało to groźnie. 40 minut czekałam aż się porozjeżdżają. potem te kopary odgarniały śnieg ale przez jakieś 20-30 km jechałam 20 km na godzine. etna ma pobrane próbki do badań, na wyniki poczekamy tydzień-półtora. póki co dostaje synulox. jest duże prawdopodobieństwo, że podłapała od misia gronkowca:placz:. panienka była w kagańcu podczas badania, bo każdą rękę (prócz moich) chciała dziabnąć:diabloti:. wszystkich obwarczała, w ogóle nie pozwalała się spokojnie obejrzeć zołza jedna. potem jeszcze było obcinanie pazurów i to też się nie podobało. jak pani asystentka wet obcinała pazury lecterowi, etna pilnowała i raz złapała za te obcążki nawet:evil_lol::evil_lol:! zastrzyk dostała na 2 razy bo mi się z 2 obróżek wywinęła i w trakcie zastrzyku zwiała. potem łaziła po całym gabinecie oburzona i poszczekiwała na weta i asystentkę. śmieszna z niej złośnica:loveu: mnie ugryźć nie chciała:lol:chociaż to ja ją musiałam trzymać jak się wyrywała. oprócz kilku zadrapań ma kilka ubytków sierści, wypada jej też sporo. mam jednak nadzieję że to nie będzie gronkowiec. co do lectera to pytałam o ten lek, o którym pisała agnieszka32 ale dowiedziałam się, że to jest to samo co keflex, tyle, że wygodniejsze bo nie trzeba podawać tabletek. działanie jest to samo a pioruńsko drogie, także kontynuujemy leczenie enrobiofloxem. ostatnio psiaki-szczególnie lecter strasznie rujnują nasz budrzet. jeśli etna też ma gronkowca to nie wyrobię. w ramach cięcia kosztów zmieniłąm karmę z acany na arion:oops: i zamówiłam też psiakom trochę puszek dla alergików jako dodatek. eh,nie wiem co to będzie, co z tymi guzami lectera...żeby chociaż już ten gronkowiec odpuścił:-(:shake: następna wizyta za 2 tygodnie.
×
×
  • Create New...