Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/214862-DOGO-CANARIO-m%C5%82ody-i-pi%C4%99kny-w-schronisku.?p=17656546#post17656546[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1074/e5d2d689d3c675f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1067/255eb9b8a566f07amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1091/fa7c542c71fa1ea6med.jpg[/IMG][/URL] wiem, że dc to nie bullowaty ale wstawiam
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/214862-DOGO-CANARIO-m%C5%82ody-i-pi%C4%99kny-w-schronisku.?p=17656546#post17656546[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1074/e5d2d689d3c675f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1067/255eb9b8a566f07amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1091/fa7c542c71fa1ea6med.jpg[/IMG][/URL] wiem, że dc to nie bullowaty ale wstawiam
  3. [IMG]http://images39.fotosik.pl/1069/277cae8359547219med.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1102/27a73e1945617c58med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1103/9d8c658285fa1ee2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1093/ecb3c07ef5d38b79med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1069/953c533a4afaa221med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1112/f1c9a5e9e0ff5784med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1060/e62ee7830fa1e66emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1065/d62398988981778fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1065/5b6ed82b99c4597cmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1067/e74885a599d1eb24med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1110/2a8af94827ed2670med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1067/6df563b88e6c0dd3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1067/255eb9b8a566f07amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1091/fa7c542c71fa1ea6med.jpg[/IMG][/URL]
  6. [QUOTE]Podobno przybląkał się . Przy zabudowaniach gospodarczych zrobiono mu posłanie i postawiono miskę. Na panią podobno powarkiwał. Z uwagi na małe dziecko w domu zgłoszono intewencję do schroniska. Psiak przebywa już kilka dni w schronisku. Wygląda na młodego/ok 2 lata/.W budynku na kwarantannie pomrukiwał lub chował się do budy. Aktualnie w kojcu zewnętrznym jest zainteresowany otoczeniem. W stosunku do obcych nieufny. Mruknie i wycofuje się. Po kilku minutach niepewnie podchodzi z zaciekawieniem i węszy. Smaczka z ręki początkowo się bał. Przy kolejnym podejściu do kojca po pół godzinie już pewniej podchodzi, bierze smaczek bardzo delikatnie. Nawet zainkasowałem kilka lizów po ręce. Kolejne podejście już naprawdę fajne. Cieszy się , merda,liże po ręce. Położył się przy samej kracie i spokojnie " gadaliśmy". Fajny, zgrabny, zadbany psiak. Nieco lękliwy. Przy nieodpowiednim zachowaniu może faktycznie pomruczeć czy zareagować agresją lękową. Szukamy domu z tradycjami. Do adopcji po kastracji. Kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 602751299 Kajetan W miarę postępów w socjalizacji/spacerki/ dalsze info i foty.[/QUOTE][QUOTE]Gość który oddawał psa za dużo ponoć o nim wiedział. Myślę że pozbył się go ze względu na dziecko. Psiak fajny. Towarzyski. W kojcu spokojnie sobie leży przy kracie kontrolując co się dzieje. Na znajome osoby cieszy się. Po wypuszczeniou z kojca na wybieg- " głupawka". Z podpięciem smyczy nie ma problemów. Na spacerze nieżle. Troszkę ciągnie. Boi się podniesionej ręki, ręki nad głową i karkiem, końcówki smyczy. Albo obrywał albo był " tresowany". Umie nieźle siad. Gorzej z "łapa"/ kiepsko wychodzi ale zaliczone.[IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/applause.gif[/IMG] Chyba umiewaruj. Czasem przy komendzie siad czy łapa sam się kładł. Czy ze strachu czy mu się myli?- sprawdzimy jak się oswoi z opiekunem i spacerami. Smaczki z ręki bierze spokojnie i delikatnie. Bardzo chciałby biegać i poszaleć. Rozbawiony nakręca się . Łapie za nogawki, rękaw, naskakuje,obłapuje łapami," przykleja się ". Ale spokojnie wszystko do opanowania stanowczą komendą, drobną korektą. Fajny żywy, troszkę " niegrzeczny" psiak.[/QUOTE]watek na molosach: [URL]http://www.forum.**********/showthread.php?p=1304253#post1304253[/URL] (tam gdzie się wstawiły [COLOR=blue]*********[/COLOR] trzeba [COLOR=blue][COLOR=black]wpisać[/COLOR] molosy . pl[COLOR=black] (bez spacji)[/COLOR][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/914/bd5569cc62cc47demed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/914/067fa8561228ba78med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1101/8010ae55df89d03dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1074/e5d2d689d3c675f7med.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='kacha_wawa']Kochane :) Od wczoraj od 9:44 już nie jestem w dwupaku :) Tak na szybko, później dopowiem resztę i wkleję zdjęcia :) Pierwszych skurczy dostałam po 7 rano, w szpitalu byliśmy o 8:30, a Laurka wyskoczyła o 9:44, poród ekspressowy, Malutka waży 3308g i ma 54cm :) Wszystko jest w jak najlepszym porządku i już wczoraj o 17 byłyśmy w domku :) Nie mogłam wczoraj napisać, bo jak do domu wróciłam to cały komitet powitalny już tu był ;)[/QUOTE] ŁAAAAAŁ!!!!!~gratulacje!!!! zazdroszczę takiego porodu i jestem w szoku ogromnym, że tego samego dnia wypisali was do domu!
  8. [quote name='Rodzice Maciusia :)']nie chcę brać żadnych chemicznych, chodzi mi o coś domowego. Migdały - nie wymiotuję, ale migdałów nie cierpię :( Jedzenie małych porcji też nic nie daje. Chyba muszę z tym przeżyć, może się skończy niedługo.. Ale pali niemiłosiernie, aż się boję cokolwiek jeść. Najgorzej po warzywach. Kanapki z pomidorkiem i cebulką, które uwielbiam oznaczają stracony wieczór - w ogniu. Nawet teraz, już przed 22, a mnie dalej pali.[/QUOTE] nie musisz się obawiać brania rnnie, jest zupełnie nie szkodliwe, nawet w dużych ilościach. ja chyba też muszę się w to zaopatrzyć bo ostatnio też mam paskudną zgagę.
  9. do mnie też pani wioletta dzwoniła, by podzielić się swoim szczęściem :) psiskiem jest zachwycona!
  10. karolina wieeeeelkie dzięki za wstawienie fot:loveu::loveu: czy mi się wydaje czy marsowi się bęben okrągły zrobił...?
  11. agaga21

    Barf

    ja ostatnio cięłam gigantyczne szyje indycze, łamałam, rąbałam tasakiem i ogólnie strasznie się namęczyłam, by je podzielić. skrzydła też były tak ogromne, że musiałam je podzielić ale tu już męża o pomoc prosiłam.
  12. ojej, rudzia ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: oby taki kochający[B] NA ZAWSZE!!!!![/B]
  13. a czy nie wszystkie foteliki mają atesty?
  14. tamte już pewnie w większości nieaktualne. trzeba by porobić nowe.
  15. [QUOTE]a kościoły dwa u nas i po same brzegi wypchane w niedzielę katolikami- rzecz jasna...[/QUOTE]a ilu z tych wiernych-co niedzielę w kościele trzyma na co dzień swojego psa przykutego krótkim łańcuchem do metalowej beczki i tak przez całe lata a do jedzenia jak im się przypomni to nieraz rzuci jakiś ochłap :( niestety [B]wiara to nie wszystko. zdrowy rozsądek i serce się liczy.[/B] (i napisałam to jako osoba wychowana w rodzinie katolickiej, po chrzcie, komunii, bierzmowaniu i ślubie kościelnym:grins:)
  16. izi ma wątek na niebieskim: [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6643&hilit=+izi[/url]
  17. [quote name='agnieszka32'] Ale generalnie po dwóch praniach robią się z nich szmaty - ale idealne do mycia podłóg, szczególnie paneli - nie ma żadnej smugi :evil_lol:[/QUOTE] aga, dla ciebie szmaty a dla dziecka nie, bo im więcej je pierzeesz, tym są bardziej miękkie ;) te nowe faktycznie nie są miłe w dotyku ale te które już były kilka razy prane są mięciutkie, choć ładnie nie wyglądają.
  18. a ja mam lekkiego stresa. jutro jedziemy do moich rodziców bez psów na cały weekend. tzn bierzemy tylko lunę a etna i morris zostają. karola ojciec się do nas wprowadzi na ten czas. psy go dobrze znają i lubią on ma je tylko karmić i wypuszczać do ogrodu/wpuszczać do domu ale mimo wszystko mam stresa. nigdy jeszcze ich nie zostawialiśmy z nikim.
  19. mamy dla heli: 20zł miesięcznie od aidy 30zł miesięcznie od agnieszki32 worek karmy od arjuny 50 zł od chity jednorazowo 50zł od magdy779 jednorazowo może ktoś się dorzuci, by dziewczynkę ze schronu wyciągnąć...?
  20. ja podkładałam sobie tetrową na ramię do odbijania. potem nie wiem jak to się stało ale kamilek nie potrafił zasnąć bez trzymania/przytulania tetrowej pieluszki. żadna przytulanka nie zdawała egzaminu! jak kamilek płakał, wystarczało dać mu pieluszkę i momentalnie się uspakajał. nigdzie się bez pieluchy tetrowej nie mogliśmy ruszyć. a jaka była radość jak z torebki wyjmowałam pieluchę! zapominał o wszystkich smutkach!!! potem jakoś udało mi się zamienić je na flanelkowe, ale dopiero jak poszedł do przedszkola to udało się go odzwyczaić od tych pieluch-przytulanek. teraz ma ulubionego zajączka ale jak się czasem ten zajączek gdzieś zapodzieje, to na szczęście nie ma tragedii i bierze inną przytulankę.
  21. jest dla heli miejsce w dt u kany, jednak trzeba uzbierać 300zł deklaracji miesięcznych na karmę i weta. chyba nie muszę mówić, że domowy dt to dla helenki ogromna szansa.....tylko czy uda się zebrać te deklaracje? na niebieskim aida deklaruje 20zł miesięcznie na dobry początek :) http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6670&start=10 magda, napisz może w tytule, że hela zbiera $$ na dt!
  22. słuchajcie! hela ma szansę na domowy DT u kany! trzeba jednak zebrać 300zł miesięcznych deklaracji [B]PROSZĘ, POMÓŻCIE!!!!!!!!![/B] [B] HELA PROSI...[/B] [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6670&start=10[/url] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ANebYN7FFG0/Tm40haqYxGI/AAAAAAAAPUA/pkRJeICERV4/s576/DSC01010.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-J1Inoh4_2Uk/Tm41RWU6P5I/AAAAAAAAPUE/rDNBvWC9Qj4/s720/DSC01014.JPG[/IMG]
  23. podejrzewam, że wiem, co czujesz. po stracie mojego ukochanego psa(misia-tego z mojego avatarka) nie mogłam się bardzo długo pozbierać :( życie ze zwierzakami jest fantastyczne ale pożegnania to dramat i nic nie jest w stanie ukoić bólu...tylko czas powoduje, że uczymy się żyć na nowo, bez tych naszych kochanych, utraconych przyjaciół. trzymaj się jakoś..
×
×
  • Create New...