-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] A butelki trzeba kupić i tak skoro mam zamiar karmić piersią? Po co? I jakie oraz ile?[/QUOTE]ja zamierzam karmić chociaż miesiąc czy dwa(a jak będzie to się okaże). kupiłam 2 butelki które sterylizuje się w mikrofalówce. myślę, że przydadzą się do herbatki na początku, jeśli będzie potrzeba więcej to z czasem dokupię. a pościel zamówiłam kremową i czekam niecierpliwie na kuriera :)
-
[quote name='Hallie']A mi suka już dwa razy zwymiotowała kawałkami niestrawionymi z skrzydła indyczego. Nie wiem czy to kwestia złego pogryzienia czy nieprzyswajania :/ W sumie ilościowo to niewiele tego zwraca, ale jednak. Po innych rzeczach nie ma takich problemów. Chyba te skrzydła sobie odpuścimy na jakiś czas :([/QUOTE] moje psy też nieraz po kościach zwracają. przyjęłam to jako normę, że od czasu do czasu się zdarza.
-
Remix- dostal wyrok bo jest TTB- Ma DS! Szczescia psiaku:)
agaga21 replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
chociaż tu dobre wieści. nie rycz gosia, zaraz na bank kogoś nowego dostaniesz do kochania. -
[quote name='Akrum'] ciekawe, jak się miewa B-Bis.[/QUOTE]może później zadzwonię do mariamc, zapytam. teraz nie bo za chwolę muszę wyjść. najważniejsze, ze zabieg się udał, teraz oby się tylko dobrze goił.
-
napisałam pw do sieka z niebieskiego. okazało się, że kompletnie o deklaracji zapomniała, obiecała wpłacić zaległe 80zł. bardzo przepraszała ale jej sytuacja zawodowa mocno się zmieniła i nie może niestety wpłacać regularnie... to chyba mamy wszystko wyjaśnione. martens, źle zaznaczyłam na którego psa wpłacasz. całe szczęście, że akrum nad wszystkim czuwa. wczorajszy dzień był dla mnie koszmarny od samego rana(i mam wrażenie, że jeszcze się nie skończył :( ). powinnam była na inny dzień przełożyć to rozliczenie.
-
nie jest tajemnicą, że nie ma tam na miejscu dobrego weta, który daradę pomóc w nagłych wypadkach, dlatego marek nie przyjmuje psów chorych, nie załatwia kastracji ani sterylek. możemy mieć tylko nadzieję, że mars nie cierpiał bardzo.... :( :( żałuję bardzo, że tej sekcji nie udało się załatwić, jednak u tego weta sekcja jak dla mnie nie byłaby całkiem wiarygodna. strasznie, strasznie mi przykro psiaku, że nie doczekałeś takiego życia na jakie zasługiwałeś :(
-
HELA nie prosi już o DT, bo właśnie została uśpiona !
agaga21 replied to Magda779's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
magda, coś sugerowałaś w poście 39, przynajmniej ja tak to odczytałam. nie spodobało mi się to i dlatego odpisałam na twojego posta. tyle w temacie. -
napisałam pw do arielki. obiecała wpłacić 40zł ale z dalszych deklaracji się wycofuje.....
-
HELA nie prosi już o DT, bo właśnie została uśpiona !
agaga21 replied to Magda779's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie lepiej wyjaśnić to sobie na pw niż robić niepotrzebnie zadymę? tym sposobem ryzykujesz, że hela może stracić szansę na domowy dt. a jak zapewne sama wiesz o dobry i zaufany dt nie jest łatwo. -
HELA nie prosi już o DT, bo właśnie została uśpiona !
agaga21 replied to Magda779's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Magda779']Dziewczyny na niebieskim zbierają kasę na Hele: na karmę i leki. http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=67&t=6703 Zastanawiam się tylko jakie leki ma dostawać Hela? Przecież jest zdrowa, po sterylizacji, zaszczepiona, zaczipowana .... nie bardzo rozumiem... magda a może lepiej porozmawiasz z kaną jak ci coś nie pasuje zamiast tu coś sugerować? pisałam ci od początku, że kana zaoferowała PŁATNY DT. nie uzbierało się tyle deklaracji ile miało być, dziewczyny więc robią bazarek. cóż w tym złego? -
właśnie rozmawiałam z markiem i z anią. mars wczoraj był troszkę nieswój, dziś rano marek wezwał weta, bo wydawało mu się, że mars jest wzdęty. weterynarz przyjechał, zbadał, dał antybiotyk, leki rozkurczowe, p. bóowe, p.zapalne. biegunki nie było, zaparcia też, marek miał podać po południu drugą dawkę leków i obserwować, w razie czego jutro miał jechać na prześwietlenie. mars wyszedł na ogród, połaził trochę, wrócił do kojca, położył się......po kilkuy godzinach marek przyszedł dać mu leki i zastał go w tej samej pozycji martwego :( :( :( :(
-
Axel - ten łagodny amstaff ze schroniska POJECHAŁ DO DOMU:)
agaga21 replied to leonarda's topic in Już w nowym domu
tutaj aż strach się cieszyć ale trzymam kciuki by to już był koniec tułaczki axela :) -
[quote name='Akrum']mam jeszcze jedno pytanko: czy martens wpłacił na Dalie czy na Lale? bo przejrzałam wszystkie rozliczenia i zawsze płacił na Lale, a za wrzesień ma nie zapłacone, za to w Twoim rozliczeniu pojawiło się, że zapłacił na Dalie. Pomyłka, czy zapomniał o naszej Laleczce?? Z Twoich rozliczeń wyłoniłam tylko to co na Lalę było i z tego wynika, że: [B][COLOR=blue][URL="http://www.dogomania.pl/members/116264-arielka186"][B]arielka186[/B][/URL][/COLOR] [/B]- nie wpłaciła ani razu na Lalę, a deklarowała po 10 zł/m-c [B][URL="http://www.amstaff-pitbull.eu/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2099"]sieka[/URL][/B] (z niebieskiego) - też nie wpłaciła ani razu na Lalę, a deklarowała po 20 zł/m-c [B][URL="http://www.amstaff-pitbull.eu/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2596"]Amazonka71[/URL] [/B](z niebieskiego) - też nie wpłaciła ani razu na Lalę, a deklarowała po 10 zł/m-c (od sierpnia). moje rozliczenie jest w poście nr 2.[/QUOTE] tak, tak, martens na lale wpłaciła. amazonka dziś mi na niebieskim napisała, że wpłaca na lalę prosto do mariamc razem z deklaracją na dana. podejrzewam, że mariamc nawet nie zagląda na konto ostatnio a ja nic nie wiedziałam, że ona tam wpłacała. napisałam w tej sprawie do mariamc. do sieki napiszę na niebieskim, arielka jest tu na dogo....nie wiem czy się rozmyśliła czy zapomniała... dzięki agnieszko, że jakoś to ogarnęłaś. mnie ostatnio to przerasta...
-
a może to po prostu uparciuch, który nie ma ochoty się podporządkować? może wystarczy dużo konsekwencji i regularna praca z nim? nie sądzę by staffiki różniły się jakoś szczególnie od innych psów i żeby nie dało się ich wyuczyć chodzenia przy nodze ;)
- 410 replies
-
- adi adonis ostentator
- hod.ostentator
- (and 3 more)
-
[quote name='pepsicola']Tylko, ze termin mam na 30 listopada więc wydawało mi się, że mam jeszcze dużo czasu,a tu 20 dni mi zabrali:eviltong:[/QUOTE] o kurcze, dziwne! masz jakieś komplikacje? strasznie dziwne, że prawie o 3 tygodnie skrócili ci ciążę! poza tym to NIESPRAWIEDLIWE! mam termin przed tobą a ty będziesz pierwsza:mad::evil_lol: ;)
-
[quote name='pepsicola']A ja mam już wstępnie wyznaczony termin cesarki na 10 listopada, chyba zaczynam się bać.[/QUOTE] fajnie masz. przynajmniej wiesz co cię czeka.
-
już sprawdziłam(w sumie 3 razy), wszystko się zgadza, popoprawiałam we wszystkich rozliczeniach.
-
[quote name='Akrum']jak już sprawdzić - to ja potem uzupełnię post rozliczeniowy i zobaczę, kto faktycznie nie wpłaca na Lalę naszą i porozsyłam pw do tych ludzi.[/QUOTE]aga, to rozliczenie wszystkich naszych psiaków, skopiowałam je na wszystkie wątki. akurat na lalkę jest chyba sporo wpłat :)
-
[quote name='Akrum']a dlaczego w rozliczeniu nie ma mojej wpłaty?? czyżby nie dotarła? wpłacałam 29.08: STAŁA DLA LALI - AKRUM ZA IX, X[/QUOTE]już sprawdzam o cholera! przeoczyłam, już dopisuję i przepraszam. zaraz sprawdzę całość od nowa.
-
[B]ROZLICZENIE OD 26 SIERPNIA DO 26 WRZEŚNIA[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA%21-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka%21-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki%21NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86%21?p=17706194&viewfull=1#post17706194"]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki!NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86!?p=17706194&viewfull=1#post17706194[/URL] [COLOR=red][B]wydatki:[/B] -800zł za hotel lali, azy, dolara, simensa -400zł za hotel marsa -300zł za hotel dalii --------------------------------- razem -1500zł[/COLOR] wpłaty: 50zł bira 80zł randall(bazarek dla azy) 150zł donvitow 25zł martens (dalia) 20zł gryf80 (mars) 15zł izabela1234 (dalia) 20zł bazyli3101 (dalia) 20zł emma53 (lala) 40zł ms_arwi (dalia za 2 miesiące) 40zł pyrdka i hania (lala) 20zł aniao (dalia) 20zł amazonka71 (mars) 20zł sasha (aza) 20zł sasha (dalia) 50zł akrum (lala za 2 miesiące) -------------------------------- razem: 580zł [B]JA ROZUMIEM, ŻE KAŻDY Z NAS MA SWOJE SPRAWY, ŻE NIE ZAWSZE SIĘ PAMIĘTA O WPŁATACH ALE JAK SIĘ ZAPOMINA WCIĄŻ, TO [COLOR=blue]ZAWSZE MOŻNA ZROBIĆ ZLECENIE STAŁE. [/COLOR]NIE WIEM CO NAPISAĆ....DEKLAROWALIŚCIE SIĘ WPŁACAĆ NA TE PSY A TERAZ OKAZUJE SIĘ, ŻE ZOSTAJĄ NA LODZIE???? NIEKTÓRZY WPŁACAJĄ CO 2 MIESIĄCE, NIEKTÓRZY RZADZIEJ, ZOSTAJE GARSTKA OSÓB, KTÓRE WPŁACAJĄ REGULARNIE. JA NIE JESTEM W STANIE WYSYŁAĆ DO WSZYSTKICH PRZYPOMNIENIA, MUSZĘ OGARNĄĆ ROZLICZENIE WSZYSTKICH NASZYCH PSÓW. BARDZO TO PRZYKRE....:shake: [SIZE=4]BARDZO WAS PROSZĘ, BY OSOBY, KTÓRE MAJĄ ZALEGŁOŚCI W PŁATNOŚCIACH OKREŚLIŁY MI SIĘ, CZY NADAL CHCĄ WPŁACAĆ NA NASZE PSY. JEŚLI TAK, TO PROSZĘ O UZUPEŁNIENIE ZALEGŁYCH WPŁAT, JEŚLI NIE......TO PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ WIEDZIAŁA NA CZYM STOIMY....[/SIZE][/B]