Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='ms_arwi']Ja niedawno sie przekonalam, ze moja Mia tez popuszcza czasem (chociaz na szczescie nie zdarza jej sie to za czesto), przez sen chyba... i w naszym przypadku to tez chyba od sterylki, bo to takie kropelkowanie... i kiedy sie budzi, to wydaje sie bardzo zaskoczona faktem, ze cos z niej wycieka...[/QUOTE] to co ja ostatnio na materacu znalazłam to były dość spore plamy. kilka dni temu na podłodze też. dzisiaj psy zostały w domu raz na 3 godziny i raz na 2 godziny i nic nie było. obserwuję etnę w ogrodzi, nie sika co chwilę. załatwia się raz i koniec na długi czas. za to luna się wczoraj zlała w gacie(dosłownie!) już mam dość tego sikania. ona wcale nie chce sygnalizować i jak ja nie dopilnuje do sie zleje lub zes...a w domu, to już gamoń się szybciej od niej nauczył! z tego co pamiętam to w 2-3 tygodnie przestał się w domu załatwiać a szczurosława jest u nas już ponad 3 miesiące i nadal jej się zdarza, wcale nie tak rzadko.
  2. niech pieski idą najpierw na wspólny spacer i razem wrócą na teren borysa (tak na wszelki wypadek piszę ale pewnie to wiecie ;) ) trzymam mocno kciuki!
  3. [quote name='chita']boze jakie cudowne wiesci:multi: jednak cuda sie zdarzaja...:loveu: btw przyjechali po dolcia a sunia byla w pakiecie czy na odwrot:cool3:[/QUOTE] chłopak zakochał sie w dolciu a suńkę dobrali do towarzystwa. był casting która z młodych suczek będzie najmilsza dla naszego weterana :D
  4. [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_DSC_0447.jpg[/url] jaka ona piękna!
  5. ania z poznania obiecała odnowić ogłoszenia naszych psiaków, mam nadzieję że się niedługo pojawią i dalcię w końcu ktoś zauważy. to dziwne, że taka piękna, fajna, w zasadzie bezproblemowa suka nie może znaleźć domu.
  6. dolcio ma dom! [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG] dziś pojechał. pokochała go rodzina spod szczecinka. dolar zamieszkał w domu z ogrodem, będzie mógł wygrzewać na słońcu stare kości a zimą grzać się pod kołderką w łóżku swojego nowego pana. razem z nim do towarzystwa pojechała mała biała szczeniorka, która będzie jego towarzyszką, bo dolar bardzo lubi towarzystwo miłych suczek [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] danusia wstawi zdjęcia jak dostanie się do kompa [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG]
  7. pisałam do ms_arwi na gg ale nie wiem czy odczytała, bo nie odezwała się a dawno nie miałyśmy kontaktu więc nie wiem czy wchodzi w ogóle na gg. asta, może podeślij jej na pw wątek.
  8. a co tu taka cisza zapadła? jak tam młode mamy sobie radzicie?
  9. gosiu, dopisz jeszcze dane kontaktowe do tekstu i czy jest po kastracji.
  10. jeśli ktoś tu w ogóle zagląda to proszę trzymać kciuki.......................nic więcej na razie nie powiem.
  11. jeśli pies ma powiększoną prostatę i trzeba go leczyć to nie ma sensu wysyłać go do bogatyni. tam nie ma możliwości leczenia, tam wet jedynie szczepionki podaje a do lepszego weta za daleko i pan marek nie ma kiedy jeździć.
  12. dzięki. czyli to nie dla mnie. chyba na materac położę podkład jakiś duży, na to koc i będzie ok.
  13. [quote name='chita']my tez mamy hadcore z tym posikiwaniem, ale raczej tylko przy naglych zmianach temp...tylko moj wet twierdzi ze to przez sterylke, ale czasem jak zle bokiem siadzie to i cos pokapie...ehhh w domu w kompie gdzies mam linki do takich wojskowych materacy, jak w salach gimnastycznych to ci podesle ale wracam chyba dopiero jutro;)[/QUOTE] a widzisz, ostatnio o tym sikaniu rozmawiałyśmy. wtedy myślałam, że to był jednorazowy incydent, okazuje się jednak, że nie. będę dźwięczna za ten link. to co właśnie udaje mi się znaleźć przez internet ma jakieś masakryczne ceny.
  14. widzę w necie, że dry bed mają bardzo zróżnicowane ceny. taki 75x100 kosztuje od 59zł do ok 120zł! czy one się między sobą czymś różnią? na co zwracać uwagę? chyba będę musiała w to zainwestować bo jeden z moich psów ostatnio coś nie trzyma moczu :( myślałam by kupić taki dry bed i położyć go jako wierzchnią warstwę na materac tu za 59zł: [URL]http://www.perro.com.pl/go/_info/?user_id=405&lang=pl[/URL] a tu za 89zł: [URL]http://www.czworonogi.com/product_info.php?cPath=86&products_id=184[/URL] a tu za 119zł: [URL]http://www.drybed.pl/[/URL] skąd takie różnice cen? czy one czymś się różnią (wzór nie ważny) edit: doczytałam, że przez dry bed wszystko przelatuje a powierzchnia zostaje sucha. myślałam, że właśnie jest odwrotnie, że mi to ochroni materac przed zmoczeniem. jak jest z tymi podgumowanymi? czy spód jest zrobiony tak, by nic nie przesiąkało pod spód czy wręcz odwrotnie? bardzo was proszę o odpowiedzi, bo dość pilnie muszę się na coś zdecydować.
  15. gdzieś widziałam, że ms_arwi myśli o tymczasowiczce....podeślę jej wątek. może akurat.
  16. [quote name='Donvitow']Sporo tych psiaków już w domach. Kromka,Tofik,Fanta.Muszka[/QUOTE] super! choć pewnie na ich miejsce przyszło 10 innych...
  17. [quote name='Kajusza']ciepło jest ... ale wystarczy, że położyła sie trochę w cieniu, na wychłodzonej już ziemi, jak ma skłonności do przeziebień to wiele nie trzeba :-([/QUOTE] no możliwe. pewnie do weta się będziemy musiały wybrać, jednak podejrzewam, że ona czasem jak ma słabszy dzień, to przy wysiłku(np przy wstawaniu) może nie trzymać moczu. podejrzewam, że to przez ten jej wypadek tak się może dziać. nieraz jest jej bardzo trudno wstać, szczególnie po nocy, jak wiele godzin leży. nieraz mam wrażenie, że rano nie chce wychodzić za szybko na dwór(często dopiero wychodzi jak widzi, że idę ze śniadaniem dla nich), bo właśnie trudno jej wstać i się rozruszać po całej nocy i woli wstrzymywać niż się ruszyć.
  18. [quote name='Kajusza']może Etna sobie pęcherz przeziebiła? taka pogodna, że nie trudno o to .... a takie coś jak karimata, to może pod hasłem gąbka tapicerska, albo jakoś podobnie ;-) może cos znajdziesz?[/QUOTE] no właśnie nie wydaje mi się żeby się przeziębiła, bo u nas od dłuższego czasu jest piękna, słoneczna pogoda. psy się wylegują na słońcu, jest naprawdę ciepło. gąbka tapicerska raczej namaka a chodzi mi o coś wodoodpornego. znalazłam coś takiego na allegro: [URL]http://allegro.onet.pl/karimata-materac-az-6-cm-firmy-bo-camp-lekka-i1824221726.html[/URL] ale myślałam o czymś innym. chyba w szczecinku u danusi były takie grube solidne maty, muszę zadzwonić i o to zapytać. edit: już wiem wszystko. te maty jakie są w szczecinku to nie na moją kieszeń. poszukam jeszcze czegoś bo ta karimata trochę wąska ale od biedy może być.
  19. [quote name='Donvitow']Cześć. Będziemy trzymać kciuki za Lunkę. PS. Co ma być na obiad?[/QUOTE] :loveu::loveu: kogo moje oczy widzą! hmmmm...co do obiadu to zdaję się na twoją żonę, świetnie gotuje :cool3: hehe, dzięki!:lol: przyjmuję zakłady, jak długo tym razem z nami zostaniesz:diabloti::diabloti: właśnie skończyłam prać wielki psi materac. cały zasikany...nie wiem co jest grane i kogo podejrzewać. w dodatku znalazłam na nim kilka plam, z czego jedną świeżą, mokrą a reszta chyba stara. wcześniej nic nie czułam, dopiero dziś jak zeszłam na dół, "zapach" moczu mnie powalił:shake: kurcze, nie wiem co się dzieje ale podejrzewam etnę, że czasem przy wstawaniu popuszcza. materac pewnie do użytku już się nie będzie nadawał, nie wiem czy w ogóle wyschnie, muszę pomyśleć o czymś innym chyba, co tak nie nasiąka. posłanka odpadają, bo zostaną zjedzone w ciągu chwili. myślałam o takich matach, jakby bardzo grubych karimatach+koce na to ale nie wiem gdzie i pod jakim hasłem tego szukać.
  20. [quote name='ania z poznania'][URL]http://images38.fotosik.pl/1118/ec9e05debfcd7fd4med.jpg[/URL] Jest identyczna jak Dixon..... Dragątko, a jak jej samopoczucie?[/QUOTE] aniu a może sebastianowi amę trzeba pokazać...może dixon by się zakochał...?:cool3::cool3::cool3:
  21. wystarczy zajrzeć na niebieskie, gdzie się zalogowali nowi właściciele ;) [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=71&t=5255&start=60[/url]
  22. biedna mała...aż coś mnie w serce zakuło gdy ją zobaczyłam :(
  23. i kolejny psiak, który poprzez zaniedbanie podstaw nauki życia wśród ludzi ma szansę przesiedzieć całe lata w schronie :( według mnie tajger powinien trafić w miejsce, gdzie będzie miał dużo kontaktu z obcymi ludźmi, do kogoś kto od podstaw by go socjalizował.
×
×
  • Create New...