-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Killer już za TM [*]. Dług u weta został:(
agaga21 replied to a.s.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ms_arwi']jak dla mnie to nie kundlik ale czysty DA... przynajmniej na fotkach tak wyglada... Tak dla porownania: http://www.google.pl/search?q=dog+argenty%C5%84ski&oe=utf-8&rls=org.mozilla:-Pl:-official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1728&bih=800 może on to tego typu "rasa" co mój morris-nie wyrośnięty, nie wydarzony jakiś odrzut pseudohodowlany? i tak jak morris to nie cane corso a cane cundel ;) , tak może ten psiak to jakiś kundel argentyński:evil_lol: czy on ma jakieś imię? -
[quote name='agnieszka32']Agatka, drewno jest tegoroczne, jak nic, skoro nie chce się palić. Nas też kiedyś tak facet oszukał - dopiero po dwóch latach leżenia u nas zaczęło się dobrze palić.[/QUOTE]tak podejrzewam, w dodatku to drewno syczy w ogniu!:-o [quote name='furciaczek']Aga...mam nadzieje ze juz nie zarazasz:evil_lol: Gamoniek jak zawsze przeslodki:loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-5dpDAP_gF-Y/TqLKGK1gu-I/AAAAAAAAC6w/Lc-1DNPi8D0/s640/DSCN7981.JPG[/URL][/QUOTE]ty się bój kochana, bo w bezpośrednim kontakcie, to na bank się zarazisz a nie wiem czy do środy zdążysz się jakoś na "TO" zaszczepić:diabloti: przez telefon cię oszczędziłam, jakoś się uchowałaś ale na tym koniec :evilbat::evilbat: [quote name='chita']teraz to ze zdwojoną siłą nawet, uwazaj:evilbat:[/QUOTE]a ty się taka bezpieczna czujesz?:cool3: [quote name='agnieszka32']Oczywiście, że zaraża - wpadki są szczególnie zaraźliwe :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE]otóż to! ;)
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='czarnula'] sunka nie powinna byc na płytkach..psy ze schorzeniami kregosłupa czy stawów powinny miec dywany nic śliskiego.. nie powinny chodzic po schodach.. mieć szelki aby w razie utraty równowagi podrzymac.. nie pozwalać na jakies gonitwy.. nie pozwalać na wchodzenie na kanapy,fotele lub cos co ma zeskoczyć.. [/QUOTE] no to nas tu postraszyłaś.... nie wiem czy dywany by się sprawdziły, skoro ona załatwia się wewnątrz. gosiu, co myślisz? mam 2 kawałki obszytej miękkiej wykładziny dywanowej (nowej) na zbyciu, nie są wielkie ale do leżenia na nich wystarczą. jeśli by się sprawdziły, to w środę mogłabym ci je przekazać jak się spotkamy. -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Dumcia chyba w domu to nie mieszkala, byla bardzo zaintrygowana TV, najpierw troszke przestraszona...potem wpatrzona jak w obrazek pare minut. Koope zrobila na srodku salonu:evil_lol:[/QUOTE]oooj...to nauka czystości będzie konieczna. -
Killer już za TM [*]. Dług u weta został:(
agaga21 replied to a.s.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mi też się wydaje, że z asta to on ma bardzo mało jeśli w ogóle coś. a na jaki wiek wet go ocenia? -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Siuśki będą łapane...tylko jeszcze nie wiem jak uda mi się tego dokonać. Mam nadzieję że to nic poważnego tylko jakieś durne zapalenie pęcherza.[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]oj, jak krew to niedobrze. my jutro też siuśki łapiemy. trzymam kciuki, by u was to nic poważnego nie było.
-
[quote name='filodendron']No dobrze, pośmiałam się trochę sama z siebie i zrobiłam papkę bez obierania - znowu życie stało się prostsze - już się mrozi :)[/QUOTE] [quote name='betty_labrador']oo ja zawsze obierałam :eviltong: człowiek uczy sie całe życie :D no cóż :P[/QUOTE] no to sobie troszkę pracy dodałyście :D
-
[quote name='unikatowydiament']ale psiaki szczęśliwe:)[/QUOTE]staramy się by były szczęśliwe :) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]i wydało się po co masz psy ... rozdrabniają Ci drewno na opał :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dodatkowo Etna je zwilża [/B][/COLOR][/FONT]:p[/QUOTE]no właśnie tak nawilża, że się coś kiepsko pali! chyba trochę wtopiliśmy z tym drewnem. facet nam mówił, że od listopada leży a że jest to buk, to nie musi sie suszyć 2 lata jak dębina tylko rok spokojnie wystarczy. okazuje się, że to cholerstwo się nie chce palić, dopiero pomieszane z brykietem się rozpala ale po bardzo długim czasie. gdy brykiet się kończy, to to drewno zaczyna się żarzyć a płomień znika. coś czuję, że dokupimy trochę suszonego dębu a to drewno zostanie do palenia na za rok.
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
u ciebie by się przydały takie wierzchnie części od kanapy. nieraz ludzie mają do oddania, tylko zwykle za transport trzeba płacić. myślę, że dumie w posłanku jest dobrze. najważniejsze, że będzie w cieple, zadbana, leczona i zaopiekowana :) a jej boks wygląda na bardzo duży, to jakie muszą mieć gandzia i lolek??:crazyeye: -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
agaga21 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
całe szczęście, że więcej przykrych niespodzianek w podróży nie było. to co was spotkało wystarczy na kilka lat ;) czekam niecierpliwie na fotki zadowolonej gandzi -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
teraz widać jaka tam jest przestrzeń! super! :) a jak piec się sprawdza? -
[quote name='ania z poznania'] W warunkach przytuliska nie ma opcji żeby go kastrować, musiałby być cięty tuż przed pójściem do nowego domu.[/QUOTE]ja nie wiem dziewczyny, czy nie należy najpierw wyleczyć groinkowca zanim się go wykastruje. rana może się zainfekować przy tym cholerstwie...ale to już pewnie wet oceni jakie jest ryzyko.
-
jutro lub pojutrze zrobię przelew. ibisku, już najwyższy czas znaleźć sobie domek!
-
[quote name='snuszkak']wymaz był, leki podawane codziennie też, nie było natomiast ponownego wymazu, zmiany zostały minimalne a teraz się odnowiły ale tak jest gdy leczenia się nie kończy.... zaczynamy od początku, nie wiem tylko czy iść po receptę na stary lek czy właśnie trzeba zrobić nowy wymaz, dodam że poprzedni antybiotyk dostawał dość długo, łącznie z 5 tygodni[/QUOTE] koniecznie nowy wymaz! prawdopodobnie stary antybiotyk już nie działa. z tym gronkowcem jest tak, że właśnie ciągle muszą być nowe antybiogramy, bo gronkowiec się uodparnia lub mutuje. moje 3 psy miały gronkowca, na początku przy kiepskim wecie leczenie nie szło(nie robił wymazów, leki dawał "na oko":angryy: nie było tej ciągłości w leczeniu). dopiero ciborowski ze śremu poprowadził leczenie jak należy. czasem antybiotyk jest typowo weterynaryjny a czasem można go zastąpić ludzkim, gdy się ma zaprzyjaźnionego lekarza, który wystawi receptę(wtedy jest taniej), na weterynaryjną receptę tez wydają antybiotyki ludzkie ale już bez zniżki.
-
ja może napiszę jak u nas wyglądało leczenie gronkowca u psów(bo keno ma własnie gronkowca). -wet zrobi wymaz by określić antybiogram -dobiera odpowiedni antybiotyk, który trzeba bardzo regularnie podawać 3-4 tyg. -jeśli nadal są zmiany na skórze, to robi się kolejny wymaz i kolejny antybiotyk się dobiera (bo zwykle poprzedni już nie działa) i tak do skutku, do całkowitego wyleczenia. czasem trwa to 3-4 tygodnie a czasem niestety kilka miesięcy.trzeba być systematycznym w podawaniu leku ale nie jest to nic strasznego, ludzie też się tym nie zarażają,.
-
Mama i córa ast - Rutka ma domek i Solinka również!! Trzymamy kciuki!
agaga21 replied to Ancyk's topic in Już w nowym domu
skopiowałam foty na niebieskie a tu napiszę to, co napisałam tam ;) [B]według mnie rutka rozkwitła, wypiękniała, jest cuuuudna!!!!!!!!!!!![/B] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG] -
[quote name='Akrum']ciotki, dajcie mi link do wątku Waszego/Waszych amstafów?? mamy domek, który chciał adoptować naszego Dolara, ale Dolar w przed dzień wizyty przedadopcyjnej został zabrany do DS przez pracownika przytuliska, domek jednak nadal poszukuje amstafa. Robimy im pakiecik amstaffów w potrzebie do wyboru. To musi być bardzo, bardzo łagodny amstaff, uwielbiający pieszczoty i długie spacery. Nasz Dolar miał około 2 lata i takiego właśnie państwo poszukują.[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208820-Amstaff-z-przytuliska-w-Mosinie-prosi-o-na-leczenie-i-hotel%21%21%21?p=17862730#post17862730"]http://www.dogomania.pl/threads/208820-Amstaff-z-przytuliska-w-Mosinie-prosi-o-na-leczenie-i-hotel!!!?p=17862730#post17862730[/URL] zakochają się w keno na bank! z tego co wiem to jedyny astek z mosiny
-
ja wszystko daję ze skórką (banany bez ale daję je bardzo sporadycznie)
-
Mama i córa ast - Rutka ma domek i Solinka również!! Trzymamy kciuki!
agaga21 replied to Ancyk's topic in Już w nowym domu
właśnie pokazałam te zdjęcia mojemu mężowi, bo aż mi się łzy w oczach zakręciły ze wzruszenia... [url]http://img27.imageshack.us/img27/1988/zdjcie0313e.jpg[/url] ona wygląda jak siostra bliźniaczka (w wersji mini) mojego nieżyjącego, ukochanego lecterka :( normalnie jak bym jego mordkę widziała...