Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url]http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1972647311[/url] poprawiłam :)
  2. [quote name='greatmadwomen']agaga21 czy właśnie odnowiłaś allegro ze starymi psiakami? bo dziś dostałam już drugiego maila na temat Lolka którego nie ma w schronisku od 3 miesięcy a w nowym domu jest od miesiąca ;) oczywiście piszę do ludzi że to nieaktualne, podaję linki do stron adopcyjnych i naszych psiaków.[/QUOTE] nie, jeszcze nie odnowiłam ale nadal wisi stare allegro.
  3. [quote name='chita']hahhaa serio? nawet nie wiedzialam:evil_lol: pamietam ze podobno burkneła w schronie na jakiegoś dziada co byl nia zainteresowany na szczescie tamtejszy kierownik to wspanialy czlowiek, nie wydalby psa byle gdzie :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ea89aaf769f2d548.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/259/ea89aaf769f2d548.jpeg[/IMG][/URL] Arina to wlasciwie dom znalazla przez gg:D[/QUOTE]dobra arinka, wiedziała kiedy burczeć ;) chyba ta fotka waśnie pojawiła się na ogólnym bullowatych, że siedzi sobie taka sunia w schronie i ma łapeczkę do naprawy. wtedy na allegro wystawiałam brodnickie ttb.były ze 2 lub 3 wtedy. już nie pamiętam czy w tym samym czasie czy jakoś jeden po drugim.
  4. nie wiem jak to się stało ale nie zauważyłam wcześniejszych postów, m.in tego o kocie! całe szczęście, że nic się nie stało! swoją drogą to nie posądzałam figuni o takie mordercze zamiary wobec kiciusiów. [URL]http://img850.imageshack.us/img850/5724/pc046045.jpg[/URL] to, że zosia siada to wiem. ale czy ona sama siada????podnosi się z leżenia??????bez pomocy??:crazyeye::crazyeye:
  5. pamiętam, że chciałam ją ogłaszać ale ania albo przec mi powiedział/a, że znalazła dom poza dogo, bez wątku i ze już nie trzeba :) nie sądziłam wtedy, że zobaczę jej szczęśliwe foty i poznam jej pańcię :)
  6. mnie też za każdym razem coś ściska jak patrze na zdjęcia moich psiaków ze schronów :(
  7. [URL]http://img577.imageshack.us/img577/1388/pc046088.jpg[/URL] widać, że marcheweczka smakowała:diabloti::loveu: [URL]http://img141.imageshack.us/img141/3344/pc046111.jpg[/URL] zosia wyrasta z wózka, bo przecież kto by chciał zimą wózkiem jeździć? zimą to sanki!:razz: aga, pokażesz swoją nową kancelarię? strasznie jestem ciekawa jak sobie ją superowo urządziłaś:cool3::cool3::cool3:
  8. [quote name='Donvitow']Oj szpitalik się robi. Trzymajcie się.[/QUOTE]trzymamy ;) [quote name='bira']wtorek w ogóle wolne, a w środę ustawowe pół dnia :-) Także trochę ją podleczę. Teraz tylko muszę paczki podłożyć, bo gwiazda z przejęcia usnąć nie mogła, że jutro Sinterklass przyjeżdża.[/QUOTE]kochana, czy tobie się nie pomyliło?jak to jutro? pojutrze przecież są mikołajki! (no chyba że do was przychodzi Sinterklass :D:D szybciej niż do nas.) a w ogóle to niezłe święto z tego zrobili, skoro prawie 3 dni dzieciaki mają wolne! [quote name='agnieszka32'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Z-C_JQjpa4k/TttmX0pffvI/AAAAAAAADME/Wg0jMEM6x28/s720/IMG_1586.JPG[/URL] Ale się błyszczy! [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-mAax-7xq1IA/TttnXoGa8oI/AAAAAAAADMg/SwspGAVrv3w/s720/IMG_1604.JPG[/URL] Ładna mi sprawiedliwość - Luśka na kanapie, a reszta na podłodze - niedobra pańcia :eviltong::evil_lol: [/QUOTE]też mnie ta niesprawiedliwość wkurza. lucy pierwsze co robi po spacerze to pędzi na kanapę. po jedzeniu na kanapę, zanim zdąży sobie porządnie ryjka oblizać. a jak jej mówię "złaź z kanapy" to zeskakuje z niej, by jeszcze w tej samej sekundzie na nią znów wskoczyć. czasem mam wrażenie, że etnusia patrzy na mnie z wyrzutem, że tej małej pluskwie wszystko wolno.
  9. [quote name='paulinken']Na gumtree nie wolno ogłaszać amstaffów, nie wiem, jak to obejść...[/QUOTE] a co to za dyskryminacja???????????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  10. a w jakim pedruś jest hoteliku? w końcu ma dobre zdjęcia!
  11. [quote name='chita'] a LUCYfer faktycznie urocza, ja chyba wlasnie za te 'inne' miny ja tak uwielbiam:evil_lol:[/QUOTE] lucyfer-pasuje jak ulał!:diabloti: też ją za to kocham. między innymi. a kamilek wrócił z basenu, pomarudził przy obiedzie i okazało się że ma 38,2 gorączki i chrypi. no to się zaczyna:shake:. jutro go przetrzymam w domu i mam nadzieję że mu przejdzie. przynajmniej jego mam czym leczyć. oby tylko na lene nie przeszło.
  12. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-YoITldEEkvw/Ts6-WxPXIFI/AAAAAAAADiI/OG4-Np-s15o/s640/_DSC9823.JPG[/url] ten wzrok! te uszy!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-qFEAdTaXhRs/Ts6-3ms4Z7I/AAAAAAAADiQ/mC2DgPU5MLA/s640/_DSC9835.JPG[/url] ale się świetnie bawią [url]https://lh6.googleusercontent.com/-awFQmZ1l9-I/Ts6_CaDWwcI/AAAAAAAADh0/MFnsb5giysY/s640/_DSC9853.JPG[/url] patrząc na to zdjęcie, pomyślałam sobie, że arinka chyba spoważniała... ale zaraz zobaczyłam to: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-nQxyZQTUPz8/Tttwp6FzfTI/AAAAAAAADjM/lcYjygI7qDI/s640/_DSC9848.JPG[/url] i nie mam złudzeń :evil_lol::diabloti: [QUOTE]wczoraj za to znalazlysmy z kolezanka beagla w lesie, jak zadzwonilam pod numer na adresatce facet stwierdzil ze mam go puscic, on sam wroci do domu:roll: powiedzialam ze nia ma opcji i ze ma przyjechac po niego albo dac adres i psa podrzuce do domu...wylaczyl tel, odwiozlam psa do SPA...opisalam sytuacje na miejscu, facet zaplacil 60e kary, psa odebrał poznym popoludniem i dziś znow go widzialam jak biegał po polach...:roll:[/QUOTE]widać nie tylko u nas debile :angryy:
  13. [quote name='chita'] łożeszwmordejeża:roflt: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-UcCsnsf3Sbo/Tttngcjn8OI/AAAAAAAADMk/9SgLjNn_UAQ/s720/IMG_1606.JPG[/URL][/QUOTE]urocza, co?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='chita'] skąd masz taki fakny etnusiowy kocyk? szukam i szukam i wynaleźć nie moge:roll:[/QUOTE]a to kiedyś była narzuta na kanapę, taka kupowana z metra. tak wygląda po wielu praniach, ogólnie to wszystkie psie koce są już w strzępach :mad:
  14. [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qmPmRHdyp8U/TttmzZIaqgI/AAAAAAAADMU/Ut1O3lE68j8/s720/IMG_1598.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7a5yxTdyphE/Tttm6YXO3rI/AAAAAAAADMY/CGGNzP6B8CQ/s720/IMG_1599.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FCTDCC0vcbs/TttnE11vi2I/AAAAAAAADMc/SOmp-r1nqkc/s640/IMG_1602.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mAax-7xq1IA/TttnXoGa8oI/AAAAAAAADMg/SwspGAVrv3w/s720/IMG_1604.JPG[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UcCsnsf3Sbo/Tttngcjn8OI/AAAAAAAADMk/9SgLjNn_UAQ/s720/IMG_1606.JPG[/IMG] [/LEFT]
  15. [LEFT]u nas deszcz pada więc psiaki śpią. lena śpi. karol zabrał kamila na basen a ja wstawiłam obiad i mam święty spokój :):):):) [/LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OEYQOXFdJ0c/TttmRE-mTfI/AAAAAAAADMA/7Fv-dArVKSQ/s640/IMG_1585.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Z-C_JQjpa4k/TttmX0pffvI/AAAAAAAADME/Wg0jMEM6x28/s720/IMG_1586.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hmMYkmQb-lw/TttmhejJaYI/AAAAAAAADMI/VJdwwl_wRrM/s720/IMG_1588.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sJXP9r1dMTI/TttmmVwVSPI/AAAAAAAADMM/P03vtGB90HI/s640/IMG_1592.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ao6ukHKU1R0/TttmsYDGB8I/AAAAAAAADMQ/CYkqCdzSs_o/s720/IMG_1597.JPG[/IMG]
  16. gosiu, robię ci dziś przelew za dalcię :)
  17. [quote name='justysiek']nie wiedzie czy na dogo sa osoby zajmujace sie beaglami? moja ciotka wziela od kolezanki ok 6 msc mieszanca beagla bo corka chciała, teraz pies biega po wsi miedzy samochodami bez opieki, szkoda psiaka bo z poprzedniego domu ma juz traume, jest dosc wycofany, a teraz tez trafil nie najlepiej :( trzeba by mu cos kombinowac bo w koncu rozjada go samochody. sorki za off[/QUOTE]jest forum beaglowe, prężnie tam działają. może zarejestruj się tam i zrób psiakowi wątek.
  18. paoii, mam spore zaległości w waszych bullowatych i sama nie ogarnę tych zmian. jeśli byś miała czas to wyślij mi w jednym pw aktualne psiaki (krótki opis, kontakt,2-3 zdjęcia. wiesz, tak, bym mogła tylko skopiować, tak jak poprzednio) to całe allegro podmienię.
  19. [quote name='agusiazet']Czy Lori chory, że potrzebny mu antybiotyk?[/QUOTE] [QUOTE]Lekka chrypka się utrzymuje u Lorka i wet powiedział, że w takim wypadku dobrze by było podać Lorkowi antybiotyk. Tym bardziej, że obawiam się, że mogło mu się wdać jakieś zapalenie ucha, bo potrzepuje głową i parę razy widziałam jak sobie gmerał tylną łapą w jednym uchu. Mam już receptę i jutro wykupimy, bo Margo mi "wyjadła" cały zapas Unidoxu. [/QUOTE];) na górze strony post murki
  20. mąż mi przywiózł z apteki tylko propolki i nic więcej w aptece mu nie zaproponowali a prosiłam o coś na bolące gardło i o coś na katar a także o paracetamol. o tym ostatnim zapomniał. chyba jak sama do apteki nie pojadę to nie będę miała się czym leczyć.
  21. [quote name='justysiek'][URL]http://http://www.facebook.com/events/272756136109369/[/URL] może teraz...[/QUOTE] też nie. u mnie przynajmniej się nie udaje.
  22. [quote name='snuszkak']to zdrówka życzę! będzie dobrze[/QUOTE]dzięki :) [quote name='Donvitow']herbatka z cytryną,miodem,sokiem malinowym.[/QUOTE] piję ale bez miodu bo nie ma, skończył się. mam od mamy taką leczniczą nalewkę z kitu pszczelego. to coś, co w naszej rodzinie leczy wszystko od pokoleń i jest jakoś robiona domowym sposobem. jest to pioruńsko mocne i paskudne w smaku i zapachu, bierze się tego dosłownie kilka kropli na łyżkę z cukrem a i tak aż wykrzywia. mam do tej nalewki straszny uraz z dzieciństwa bo musiałam przy anginie czy grypie gardło tym płukać (rozcieńczonym z wodą) i zawsze przy tym beczałam, takie to było okropne. w każdym razie dziś się przemogłam i parę kropli z cukrem przełknęłam i...uraz z dzieciństwa wrócił i nie wiem, czy znów się odważę :evil_lol: byłam pewna, że to jest okropne ale nie pamiętałam, że AŻ TAK!!!
  23. [quote name='li1']Oj majqa, czy zagrabilas z piechcia forse na leczenie Basika?[/QUOTE] no proszę ! majqa, nie podejrzewałabym cię o zagrabianbie...no chyba że własnego ogródka ;) [B] li1 TE TWOJE TEKSTY SĄ ŻENUJĄCE! JESTEŚ BEZCZELNĄ PROSTACZKĄ I CHAMICĄ![/B] a ja jestem w szoku co tu się dzieje.
  24. a ja się przeziębiłam. nie wiem gdzie i kiedy bo siedzę w domu. bardzo się boję, że lena się ode mnie zarazi. nawet za bardzo nie mam się jak leczyć skutecznie bo karmię i prawie nic nie mogę :(
  25. ale mnie wkurzacie!:mad::mad:;) chciałabym się martwić, że za dużo i za szybko chudnę a tu dupa:shake:
×
×
  • Create New...