-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='agnieszka32']Uffff.... jak przeczytałam PW od Ciebie, to o mało zawału nie dostałam! :mad::mad::mad: Ja pamiętam, jak kiedyś mnie tak wysypało strasznie, jak byłam dzieckiem, bo zjadłam za dużo pomarańczy i wypiłam cały litr soku pomarańczowego. Może Kamilek też zjadł nadmiar czegoś?[/QUOTE]sama prawie z tego stresu bym zeszła. kamil właśnie na 100% nie zjadł nic nowego i w ogóle on je bardzo mało, musze go prawie zmuszać. [quote name='Donvitow']Jak po nocy? Czy znamy kogoś w terespolu? Szukam Kogoś do sprawdzenia domu dla psiaka z pseudo.[/QUOTE]prawie wszystko zniknęło. ufff! kurcze, z terespolu...nie mam pojęcia. [quote name='chita']doprawdy nie wiem o kim mowisz:diabloti::oops: ta temperatura przedwczorajsza mnie zmyliła, a jak dzisiaj, zeszlo?[/QUOTE]no właśnie, mnie w ogóle wszystko to dziwi, bo nie mam pojęcia od czego to wszystko było. a gorączka jak nagle się zaczęła, tak nagle zniknęła po 2 dniach. najważniejsze że nie była to żadna choroba zakaźna, bo to by był horror. to mnie przerażało, że gdyby to było coś poważnego i musiałby zostać w szpitalu choćby nA OBSERWACJI, TO NIE MOGŁABYM z nim być :(
-
ale ze mnie panikara.:roll: kamilowi po kąpieli wyszło coś na udzie, jakby na powierzchni 10cm pogryzło go stado komarów. dałam mu wapno i syrop p. bólowy bo go swędziało i poszedł spać. za 2 godziny zaglądam do niego a on cały w takich bąblach:crazyeye:! wielkie plamy się na nim porobiły takie napuchnięte, cały czerwony, wszystko go swędziało. te bąble jakby się ze sobą pozlewały tworząc rozległe powierzchnie takie napuchnięte. pomyślałam o temperaturze jaką miał wczoraj i przedwczoraj, jedna taka mnie jeszcze nastraszyła:mad::mad::evil_lol:, że to może różyczka i wysłałam go z karolem na izbę przyjęć. karol dzwonił chwilę temu, już wracają a mi spadł kamień z serca bo bałam się strasznie że zostawią go na obserwacji a ja nie mogłabym być przy nim. to ponoć na tle alergicznym, dostał zastrzyk i jadą po jakąś maść do apteki. tylko na co ta alergia? nic nie jadł nowego, nie mam nowych proszków, płynów, mydeł itd. leki na gorączke dostawał te co zwykle więc nie mam pojęcia o co chodzi! jezu, jaki stres przeżyłam! już miałam takie czarne wizje...
-
[quote name='chita']wg mnie stalych mamy 255zl:) no i troche jednorazowych :) przejrze i przelicze zaraz wszystko jeszcze raz;)[/QUOTE] nadal trochę mało ale mamy ponad połowę! nie jest źle.
-
[url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/027f1d47.jpg[/url] kajusza, mi się podoba. szczególnie jak lekko oczy przymrużę i widać tylko "cień" a nie widać szczegółów
-
[quote name='chita']nie wiem co powiedziec...:crazyeye::mdleje: [/QUOTE]a ja wiem :lol: vito jak zwykle ratuje nam sytuację:loveu::loveu: bardzo dziękuję wszystkim, którzy chcą pomóc:lol: karolina, sprawdzalaś jak wygląda sytuacja, ile brakuje?
-
[url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/vera%20vito%20styczen%202012/IMG_0949.jpg[/url] prawie jak bracia ;) hehe
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-q-yPvwClrSQ/TwxQByd3ypI/AAAAAAAADc0/BtGDJlXj480/s640/IMG_4183.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-CcruPFG-7c4/TwxQixAkr6I/AAAAAAAADc4/ghVmhZR5kwE/s720/IMG_4186.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2W7AqJmJ5TU/TwxQ458n9LI/AAAAAAAADc8/8vn551IPnHU/s640/IMG_4190.JPG[/img]
-
czy jest już to wydarzenie na fb?
-
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ZfS959XVfLM/TwrlRci9a0I/AAAAAAAACAs/MKI65hRLF4M/s640/P1130365.JPG[/URL] te łapeczki!!:loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-8WC0_Uz483g/TwrkxQpZVaI/AAAAAAAACAE/Jh8BbGtNok8/s640/P1130474.JPG[/URL] świetne zdjęcie taką kostkę jak aluś dostał, miał też mój kamil. fajna zabawka, długo się nią bawił i została schowana, jeszcze lena ją wykorzysta :) 100 lat dla malucha!
-
[quote name='kkasiiiar']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: gdzie mozna takie bodziaki kupic ????[/QUOTE] no właśnie! gdzie??? :D
-
[LEFT][quote name='chita'] [SIZE=1][COLOR=dimgray]przez te Wasze wszystkie foty nie wykluczam kiedys rozmnożenia sie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]:loveu:[/QUOTE]nie wykluczaj, własne maluchy dają dużo radości:loveu: choć nieraz wkurzają, tak jak ta moja mała [B]@[/B] która dopiero teraz zasnęła!:mad: [quote name='paoiii']Najpiękniejsze body jakie kiedykolwiek widziałam !!!! :loveu:!!![/QUOTE]body to prezent od cioci chity:loveu::loveu: [quote name='agnieszka32'] A jak ładnie już główkę podnosi :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-KARQX_NmCaE/Tws2CpPRD-I/AAAAAAAADcM/_QDvvvMlA88/s720/IMG_4022.JPG[/URL] Lubi leżeć na brzuszku? Bo moja Zocha nie cierpi ;)[/QUOTE]taaaa, jak poleży pół minuty to wygląda mniej więcej tak: [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iz0RIZBOQ50/Twts5dIDhDI/AAAAAAAADcs/2aY-ptfFc5g/s640/IMG_4019.JPG[/IMG] ale czasem się nad nią znęcam:diabloti: [LEFT] no nie! obudziła się!:placz: [/LEFT]
-
śliczniusia :) to już 2 tygodnie! ale ten czas leci!u nas dziś w nocy miną 2 miechy
-
i[quote name='chita'] od razu widać ze jej sie podoba:) :multi: jaka ona jest śliczna:loveu::loveu::loveu: btw to ona juz tak urosla:-o[/QUOTE] jasne, że jej się podoba :lol: i jeszcze raz pięknie dziękujemy:loveu::loveu: no urosła, urosła. body rozmiar 56, lena rozmiar 57:evil_lol: już kilka razy się do zdjęcia w tym bodziaku przymierzałyśmy ale zawsze coś się wydarzyło co nam to uniemożliwiło, albo się ulało albo się posr..ło tak, że wyszło górą:roll: ale chyba tak miało być, że zrobimy zdjęcia z pierwszymi uchwyconymi uśmiechami-tymi prawdziwymi :)
-
w końcu doczekałam się prawdziwych uśmiechów! :loveu::loveu: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AbltDTdOHw4/Tws34lmJSTI/AAAAAAAADck/md7csdCQn1U/s720/IMG_4121.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-KJuqtRORsnw/Tws3vzUPkFI/AAAAAAAADcg/oc_jmqqcIwE/s720/IMG_4119.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OPTE9g34Akc/Tws3tP2Wb0I/AAAAAAAADcc/VP-O5TDl4Tc/s640/IMG_4118.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-H3l81eAR6Vg/Tws3gO7RrsI/AAAAAAAADcY/86DNk-Xc-Ok/s640/IMG_4114.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PNIobOJ1Bgg/Tws3G54ETtI/AAAAAAAADcU/YD104N0Z8SY/s720/IMG_4079.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-KARQX_NmCaE/Tws2CpPRD-I/AAAAAAAADcM/_QDvvvMlA88/s720/IMG_4022.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Tc2dbq26rpg/Tws123itMeI/AAAAAAAADcI/jaL4lSHtS1w/s640/IMG_4020.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-etFvCz1RXfk/Tws1izp9vUI/AAAAAAAADcE/ajJvfN8z3gU/s512/IMG_4016.JPG[/img]
-
pozdrawiamy ciocię karolinę i pokazujemy się w prezenciku :) :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AbltDTdOHw4/Tws34lmJSTI/AAAAAAAADck/md7csdCQn1U/s720/IMG_4121.JPG[/IMG]
-
Moj zwierzyniec-moje psiaki i tymczasy-czyli dom wariatów ;)
agaga21 replied to kkasiiiar's topic in Foto Blogi
ale mocca jeszcze malutka! tu się taka duża wydawała: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-dgKynHRcTNM/TwiOTuq0oHI/AAAAAAAADrg/01fdAyN-5sQ/s720/_DSC0022.JPG[/url] a na dzisiejszych fotach widać że to jeszcze mikrusek :) -
[quote name='Vectra'] PopSułam trochę ;)[/QUOTE] no właśnie:mad: ;)
-
[quote name='Marz']Kurczę, przez ten wątek i dzisiejszą wizytę u gin zaczęłam o dzieciaku myśleć ;) Rzecz jasna nie w kwestii posiadania, brr... I chciałabym zapytać wszystkie "rozpakowane" mamy - czemu dzieciak śpi z wami w łóżku? Albo ma łóżeczko w sypialni? To znaczy drugie jestem w stanie zrozumieć, jak nie ma się pokoju dla kindera, ale pierwsze? Primo, bałabym się, że maluchowi się coś stanie (ja straaasznie się wiercę, TŻ się przyzwyczaił, ale na początku narzekał), secundo, co z chwilami takimi tylko dla rodziców? Bo powiedzmy sobie szczerze, że nie można mówić o żadnym romantycznym wieczorze przy dobrym winie i świetnym filmie, jakby dzieciak leżał pomiędzy... No atmosferę szlag by trafił. Bo przecież dobra - mamy dziecko, sami sobie to piwo nawarzyliśmy i teraz trzeba niańczyć. No ale chyba nadal się kochamy, chcemy spędzać ze sobą czas tylko we dwoje? Czy to przestało być dla was ważne?[/QUOTE] wiesz, mi dziecko w łóżku nie przeszkadza bo my z mężem to wiesz....zazwyczaj na kuchennym stole. a wy tacy staroświeccy?:roll::shake: ech...chyba mam dość tego wątku, przynajmniej na jakiś czas.
-
znalazłam w końcu oryginał [URL]http://i41.tinypic.com/2po6wi0.jpg[/URL] pewnie nie jest to taka żyleta jak z lustrzanki ale w porównaniu do tego zmniejszonego jest 100 razy lepsze
-
Maleńkie, porzucone szczenięta wszystkie w swoich domach.
agaga21 replied to edzia.71's topic in Już w nowym domu
byłam na fb. możecie napisać dlaczego one nadal figurują jako mixy pitbulla? mnóstwo osób wam pisze, że tak nie jest a wy nadal [B]robicie im tym opisem antyreklamę[/B]:shake: matka to coś tam ma z amstaffa ale niewiele i jest raczej kundlem, ojciec nieznany więc to są po prostu kundelki! założę się że wyrosną na pieski w niczym nie przypominające ani pitbulla ani amstaffa. miłośników tych raz nie nabierzecie a całą resztę zrazicie do szczeniaków tym opisem. -
kamil znowu chory:-(. ma bardzo wysoką gorączkę, 39.8 w nocy 2 razy musiałam go przebierać, tak się pocił. nie ma ani kaszlu ani kataru, tylko w sobotę raz powiedział, że go ucho boli a potem mu przeszło i nawet nie pamiętał które go bolało jak mu chciałam krople zapodać. w nocy dałam mu ostatnią dawkę nurofenu i mu zeszło a teraz znów taka wysoka. właśnie karol przywiózł mi z apteki nowe syropy i mam nadzieję, że mu zejdzie do jakiejś przyzwoitej temperatury. kurcze, no....