-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
drobiażdżki tyle z pampersa zostało [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M1XtEc4ey64/TxVCI-PK4rI/AAAAAAAADhI/GXsA5UPFKq8/s720/IMG_4349.JPG[/IMG] nowa zabawka [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Qj5HYyRnC8A/TxVCNKKeduI/AAAAAAAADhM/DjVUr0sF1Tc/s720/IMG_4350.JPG[/IMG]
-
[quote name='bira'] Agaga, dla mojej Amby nie było żadnych przeszkód ;) Nawet rzeczy, które były w komodzie, były "na wierzchu", bo jakimś cudem sobie je wyciągała i niszczyła. Potrafiła z komody sciągnąć szkatułkę, otworzyć ją i zeżreć pieniądze... Także dla niektórych szkodników nie ma żadnych przeszkód :-) Widać Twoja Luśka się do nich zalicz :-)[/QUOTE] nie no, porównując to lucynka jest bardzo subtelnym szkodnikiem :D:D
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
nie pamiętam ale pewnie różowe plamki mogły być kilka dni jeszcze, to tak jak masz strupka i on odleci to też jest różowa skóra pod nim jakiś czas. hehe, koszula musiała naprawde ci się podobać, skoro ją 2 razy wybrałaś :) -
o, wiedzę ze mnie ubiegłaś. to teraz arek doceni jakiego ma grzecznego psa!
-
[quote name='chita']znalazlas reszte tej pieluchy? prawdziwy Lucyfer...:mad:[/QUOTE] nie znalazłam ale pewnie któreś ją wysr...ło [quote name='imperator']Jeżeli chodzi o zabawy to Beti potrafi zabiegać Labradorkę znajomych jest przekochana w stosunku do dzieci i innych zwierząt (konie, daniele, osły) i jest prawie tak chętna do całowania jak Lucyna, o czym miałem okazję się przekonać osobiście[/QUOTE]lucynka tak, pierwsza całuśnica:lol:za to gamoń chyba się do ciebie nie przekonał, mimo przekupstwa [quote name='lula2010']coz ..psiaki w domu to i zniszczenia..;)moja bulwa po przejsciach chyba sie zaaklimatyzowala ,bo dzis jak wrocilam z babcia astka ze spaceru to zobaczylam ja na STOLE w kuchni,potem przespacerowla sie po szafkach ...no kotecka normalnie ;-)zdjelam ja i skarcilam ,bo kark skreci jak nas nie bedzie a jej cos do suczego lba wpadnie; a Kamilek,ze plakal juz przed zastrzykiem-przeciez to prawdziwy MEZCZYZNA jest ,a oni tak reaguja-czyli wszystko OK;-)[/QUOTE] u nas zniszczenia nie są duże(odpukać) ale regularne:mad: [quote name='agnieszka32'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-CPHNRNC2B-4/TxASSqCTMQI/AAAAAAAADe0/mW04_-KSg1A/s640/IMG_4336.JPG[/URL] No nie mogę, jaki czyścioszek :evil_lol: A pampers był czysty? Jak tak, to pół biedy :diabloti: P.S. Agata, masz pełną skrzynkę ;)[/QUOTE]czysty, czysty tym razem... [quote name='bira']Dziewczyna dostsrcza sobie rozrywki a Tobie dodatkowych wrazen. A tak serio to wspolczuje, bostrach cokolwiek na wierzchu zostawic. Nasza Ambusia tez potrafila sobie w ten sposob zycie umilac.[/QUOTE]wiesz, ja myślałam że było wszystko pochowane ale jak widać położenie na parapecie to już nie zalicza się do pochowania ;) [quote name='kkasiiiar'][url]https://lh3.googleusercontent.com/-M1XtEc4ey64/TxVCI-PK4rI/AAAAAAAADhI/GXsA5UPFKq8/s720/IMG_4349.JPGA[/url] obok grzecznie czekaja psie zabawki ;)[/QUOTE] no właśnie!!!!!!!!!!!!!:shake: pełno mają tych zabawek ale lucynka i tak zawsze chce ukraść coś, czego nie wolno. [quote name='imperator']Takie zniszczenia to nic, jak kiedyś wróciłem do domu to myślałem, że było włamanie do domu a to tylko Beti się nudziła. Założyłem jej wątek i na jednym ze zdjęć jest namiastka tego co wtedy zastałem w domu [url]http://www.dogomania.pl/threads/221314-Beti-taki-przero%C5%9Bni%C4%99ty-jamnik[/url][/QUOTE]bywały i większe zniszczenia u nas ale bez tragedii. wejdź na ten wątek, to docenisz swoją beti-aniołka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doceń-zwierza-swego-bo-mogłaś-mieć-gorszego[/url] [B]serdecznie zapraszam na super bazarek z prawie nowymi firmówkami! [url]http://www.dogomania.pl/threads/221252-*****SZOK!!!-PRAWIE-NOWE-FIRMÓWKI-na-Dolara!-***KURTKA***BUTY***SWETERKI******do-30.1?p=18413680#post18413680[/url] dochód pomoże dolarowi dojechać do hoteliku :)[/B]
-
fajna "malutka" ;) muszę poszukać wątek szkodników i ci podesłać
-
[B]serdecznie zapraszam na super bazarek z prawie nowymi firmówkami! [url]http://www.dogomania.pl/threads/221252-*****SZOK!!!-PRAWIE-NOWE-FIRMÓWKI-na-Dolara!-***KURTKA***BUTY***SWETERKI******do-30.1?p=18413680#post18413680[/url] dochód pomoże dolarowi dojechać do hoteliku :)[/B]
-
w sumie nic dziwnego...
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']...chociaz lekko nieprzytomna dzisiaj jestem bo ktos mnie do poznych godzin nocnych zagadywal:diabloti::eviltong:[/QUOTE] a to łobuzy!l:diabloti: -
[quote name='Akrum']dopiero jak już Dolar został umieszczony w przyszykowanym boksie, weszłyśmy do Samby i zauważyłyśmy że ma cieczkę. zobaczymy czy mu się skóra po tym zastrzyku zmieni. jeśli nie, to wet będzie wiedział co robić, jakie wymazy itd... mamy fajnego weta, któremu ufamy, więc nic w ciemno robione nie będzie. ogólnie wet wczoraj mówił, że możliwe że skóra może być zaczerwieniona na skutek siana/słomy w budzie. a te ranki wszystkie to urazy mechaniczne.[/QUOTE] no ok, jeśli to zaufany wet to na pewno nie poda leków bez badań. pisałam o tym bo wczesniej o tych antybiotykach pisałyście a one mogłyby zafałszować wyniki badań. u gosi też są dobre wetki, także dolar na pewno będzie pod dobrą opieką :) jeśli to by miał być jakiś (tfu, tfu!) gronkowiec, to trzeba zrobić antybiogram najpierw na podstawie wymazów. mam nadzieję że jednak to nie gronkowiec, choć te łapy brzydko wyglądają. no ale może to po prostu stany zapalne od moczu, brudu itd.
-
[quote name='Akrum']dostałyśmy na razie wieści, że Dolar jest mocno pobudzony, gwałci cały czas koc :cool3::cool3::cool3: chyba będzie go trzeba szybko ciachnąć jak już zajedzie do furciaczek, bo się chłopak zamęczy.[/QUOTE] kurcze, szkoda, że został umieszczony z suką w cieczce przez ścianę. jesli nawet ona już została przeniesiona to jej zapachy zostały. z kastracją to wydaje mi się będzie trzeba poczekać do momentu aż skóra się podleczy. [B]właśnie, wczoraj miałam napisać i już nie zdążyłam. pisałyście że dostanie antybiotyk jeśli po 3 dniach zaczerwienienie nie zniknie. nie wiem czy to dobry pomysł, czy nie trzeba by najpierw porobić wymazów do badań, by wiedzieć co tam się dzieje i nie leczyć w ciemno.[/B]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
smarować każdą pudrodermem. widzę że ty jej tym nie smarujesz, powinna być cała w białe kropeczki. ten pudroderm łagodzi też i nie swędzą tak. kamil ani jednej nie rozdrapał ale każdą jedną smarowałam. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']A u nas ludzie się buntują, że dzieciom się dzieciństwo zabiera ;-) A tutaj... Do tego wakacje zaczynają się 9 lipca a kończą dwudziestego któregoś sierpnia........ Za mądrzy chyba chcą być ;-)[/QUOTE]ja to się cieszę że kamilek po wakacjach idzie do zerówki a nie jak było w planach do 1 klasy. ale małą obsypało! pilnuj by nie drapała bo blizny zostaną. -
[quote name='Pyrdka'] Mamy przecieki,ze w kojcu siedzi jeszcze jeden stafik.[/QUOTE]o nie! myślałam, że wszystkie bullowate już z glinna wyciągnięte :( staffik czy amstaff? to 2 różne rasy.
-
gosia, aga, arek, wielkie wielkie dzięki! bardzo się cieszę, że już go mamy na 100%. pysk i łapy nie wyglądają najlepiej ale myślę że dojdzie szybko do siebie. braki ruchu widać gołym okiem, wiele mu do otyłości nie brakuje (z dwojga złego lepsze to niż jakby był szkielet).
-
dolar już jest nasz! wielki i całuśny! :) więcej dziewczyny napiszą a ja lecę dzieciaki kłaść do łóżek
-
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:angryy::angryy::angryy::angryy: tyle zostało z pampersa [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M1XtEc4ey64/TxVCI-PK4rI/AAAAAAAADhI/GXsA5UPFKq8/s720/IMG_4349.JPG[/IMG] a to nowa zabawka-pałąk do bujaczka lenki [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Qj5HYyRnC8A/TxVCNKKeduI/AAAAAAAADhM/DjVUr0sF1Tc/s720/IMG_4350.JPG[/IMG] ten mały szkodnik tylko czeka na moment gdy karol zawozi kamila do przedszkola. wtedy przez 20-30 minut nikogo nie ma na dole. wczoraj ukradła kolejny smoczek i przerobiła na garstkę śmieci. ciekawa jestem gdzie jest reszta pampersa, bo brakuje naprawdę sporo!:shake: jeszcze się nim przytka i dopiero będzie problem.
-
[quote name='Akrum']normalnie jak wiemy, że psiak zostanie na co najmniej miesiąc, to płacimy z góry, jednak w przypadku Dolara powiem Joasi, że zapłacimy po tym, jak zakończy swój pobyt w hoteliku, bo tak ogólnie to nie wiemy jak długo posiedzi, prawda?[/QUOTE] tak właśnie mi się wydaje, że tak będzie najlepiej. pamiętajcie o zdjęciach dzisiaj, chyba wszyscy niecierpliwie czekamy by zobaczyć w jakim pies jest stanie(oby niezłym)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
wygląda bosko w tych sweterkach [url]http://img220.imageshack.us/img220/8758/dsc0202p.jpg[/url] [url]http://img339.imageshack.us/img339/8855/dsc0098ru.jpg[/url] [url]http://img842.imageshack.us/img842/3971/dsc0151dg.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetne bałwanki! aaaaaaale was zasypało!:crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Akrum']właśnie miałam do Ciebie pisać sms, ale jak już tu jesteś to napiszę tutaj, że na tą chwilkę możesz być o 17 w "naszej" lecznicy :) jeśli by się miało coś zmienić, zadzwonię. mam na w razie co kaganiec, choć mam nadzieję, że się chłopak nie zestresuje i wizytę u weta oraz transport do hoteliku zniesie dobrze i nas nie zje tylko za "buziakuje" :)[/QUOTE] aga, jak z płatnościami? za hotelik z góry czy na końcu gdy dokładnie będzie wiadomo ile dni tam przesiedzi?