Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. no przecież kamil był z tym w nocy w szpitalu, dostał zastrzyk w tyłek i darł się wniebogłosy jeszcze zanim dostał:evil_lol:. fakt-ja z nim nie byłam ale karol był :) powiedzieli, że to reakcja alergiczna i kazali dawać xyzal więc dawałam i po 3 dniach już się nie pojawiło. też się bałam, że to jakaś straszna choroba zakaźna ale na szczęście nie.
  2. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-foM5Lo27K1g/TxMpkV6dN7I/AAAAAAAADg8/TWhpFu_NB2U/s512/14.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vEXzsTBqSuo/TxMplw1qv-I/AAAAAAAADgw/bOn1ypQlAIc/s512/15.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d7kul1lN_jk/TxMpnVS07aI/AAAAAAAADg0/kU_y6-OdbR4/s512/17.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RL50erZNro8/TxMpoj4jygI/AAAAAAAADg4/p0bVBWrfsWQ/s512/16.jpg[/IMG] mają allegro
  3. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Sf8xb_F1g4E/TxMpeOfuuqI/AAAAAAAADgY/y7Q7NYf1uuo/s512/8.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ID7LqmwyxcA/TxMpfclmD0I/AAAAAAAADgc/6tJKxeix2ns/s512/10.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wM1Fz_aDj0o/TxMpgpVJYcI/AAAAAAAADgg/t9oI9qDC7fg/s512/11.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HuFT3YwKuig/TxMph10lZ5I/AAAAAAAADgk/7tFSrbIXFCw/s512/12.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZaOSWPp9j1s/TxMpi-kZ-YI/AAAAAAAADgo/WLEu6gLoT1Q/s576/13.jpg[/IMG]
  4. gajowe szczylki [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yrVoI4GkdpI/TxMpTs0sdpI/AAAAAAAADf8/6tqB0zsxWFA/s512/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dj43-nzXuk4/TxMpU8XqbeI/AAAAAAAADgA/C6r4TCRqIBk/s512/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1RvrrjHSRmc/TxMpWTt67lI/AAAAAAAADgE/03hsjRghJWM/s512/3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xAYztXYRlRY/TxMpcUrSaeI/AAAAAAAADgU/iLgqsB1noCk/s512/9.jpg[/IMG]
  5. ja mam do bambino jakieś 3km :) mam tez dobry aparat i planowałyśmy umówić się na kawkę więc chętni zdjęcia psiakom porobię :)
  6. śliczności maleńkie rita cudeńko ale brzuszek ma nadal dziwny. nie trzeba by jej odrobaczyć ponownie(nie wiem kiedy była odrobaczana)
  7. wpłaciłam 30zł
  8. [quote name='Akrum']piękny, masywny - mam nadzieję, że zdrowy i w dobrej kondycji psychicznej.[/QUOTE]też mam taką nadzieję.... w hoteliku chcemy go umieścić by już mieć pewność, że pracownicy schroniska zdania nie zmienią.... do jutra musimy mocno trzymać kciuki, by się udało dziewczynom go wyciągnąć.
  9. [quote name='kkasiiiar']:crazyeye: tez bym sie przerazila jak bym cos takiego zobaczyla u mojej Corki na plecach..ciesze sie ze jest juz dobrze :)[/QUOTE] [quote name='malawaszka']o rany - dziwny ten rumień Kamilkowy :shock: też bym panikowała! dobrze, że sobie poszło precz![/QUOTE] na szczęście już zniknęło i mam nadzieję, że nie wróci. ciekawe że codziennie miało zupełnie inną postać. pierwszego dnia były rozległe na kilkanaście cm bąble i czerwona skóra jak po poparzeniu, drugiego właśnie takie "mapy" a trzeciego skupiska czerwonych bąbli.
  10. [quote name='imperator'] to tak na szybko zrobione, ale jest więcej podobna do bassteta niż jamnika prawda?[/QUOTE]wielkością to na pewno bardziej basset niż jamnik. fajna psinka :) [quote name='Donvitow']Aga ty forum zakładaj jak Ci się wszyscy do Galeri wciskają.[/QUOTE]jestem gościnna, będzie ciekawiej :) [quote name='oris'][INDENT]ZAPRASZAM PO ZNAJOMOSCI NA BAZAREK :smile::smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221164-Obroże-recznie-robionie-i-nie-tylko-na-nadzieję-dobermana-dla-karo?p=1840"][U][SIZE=2][COLOR=#0000ff][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/221164-Obroże-recznie-robionie-i-nie-tylko-na-nadzieję-dobermana-dla-karo?p=1840[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/U][/URL] [/INDENT][/QUOTE] zaraz zerknę co tam masz ciekawego
  11. to ja jak zwykle zaczynam się denerwować czy wszystko pójdzie zgodnie z planem:roll:
  12. [quote name='inga.mm']co to jest barf?[/QUOTE] mówiąc w skrócie to dieta oparta na SUROWYCH kościach z mięsem i podrobami+warzywka, jaja, nabiał, oleje, ryby.wszystko surowe-tak jak jedzą np wilki. jest o tym cały wątek na dogo, zaraz ci podeślę. ogólnie świetna dieta dla psów i kotów. edit: [url]http://www.dogomania.pl/threads/6908-Barf[/url]
  13. [quote name='Akrum']hotelik i owszem jest, ale po pierwsze - wszystko zależy od właścicielki - psów w hoteliku już jest sporo i nie wiem czy bedzie wolny boks - Pyrdka miała dzwonić i pytać. po drugie - dzisiaj byłyśmy w przytulisku w Opalenicy, potem z lecznicy odbieraliśmy bernardynkę, zawoziliśmy do hoteliku, potem jeszcze tu wizyta p/s, tam zalatwienie jeszcze spraw, dopiero niedawno zładowałyśmy do domu. niestety we dwie nie jest nam łatwo załatwiać wszystko od ręki.[/QUOTE]jasne. może jutro dacie radę albo pojutrze? każdy dzień krócej w przytulisku jest wart "zachodu"
  14. okazało się że w okolicy jest hotelik 17zł/dobę. poprosiłam dziewczyny by pojechały po dolara i go tam umieściły na te pare dni. mam nadzieję że się uda.
  15. [quote name='lula2010']psiaki -cudenka(zdjecia powalaja na kolana);mam nadzieje,ze klopoty z Kamilkiem skonczone?:-)pozdrowienia dla Rodzinki ,mizianko dla psiej sfory;-)[/QUOTE]dzięki :) kamilek już w piątek nie miał żadnych objawów, wczoraj też nie więc mam nadzieje, że to paskudztwo już nie wróci. bardzo mi ulżyło, że przestało się pojawiać, bo choć widział to lekarz, to ja i tak byłam pełna obaw jak to widziałam, bo nie była to zwykłą reakcja alergiczna jakiej można się spodziewać-typu wysypka. gdy piszę, że coś mu wyszło na skórze to każdy pewnie myśli, że to nic wielkiego, jednak to wyglądało tak, że każdy kto to widział, był w szoku. wstawiam jedno zdjęcie z drugiego dnia jako "ciekawostkę" ale w formie linku, by tu nie straszyło ;) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-ABXD08USK0Y/Tw3JKhCn-5I/AAAAAAAADdE/N5Jh7wxlV4o/s512/IMG_4283.JPG[/URL] [quote name='imperator']Hej. Pozwolę sobie wkleić zdjęcia mojej suczki co o niej rozmawialiśmy dzisiaj [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/sl373564.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/752/sl373564.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/dscn0679s.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3671/dscn0679s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Tak jak Ci mówiłem taki przerośnięty jamnik:)[/QUOTE]witam u nas :) faktycznie przerośnięty z lekka jamnik:evil_lol::evil_lol: świetna jest! jamnik o wadze pit bulla:evil_lol: jeśli masz to wstaw jeszcze fotkę jak ona bokiem stoi, najlepiej przy człowieku, by widać było tą jej dłuuuuuuuuuuuuugość ;)
  16. [URL]http://img196.imageshack.us/img196/5868/p1142590.jpg[/URL] super wygląda :) ale to niebieskie też mogło by być pod kolor:razz:
  17. [quote name='chita']doszlo dzis na konto dolcia 49,67 PLN przez PayPal, dziekuje:Rose:[/QUOTE] konta nie sprawdzałam, zrobię to za kilka dni, gdy będzie więcej wpłat ale możesz dopisać do postu z rozliczeniem, że jest 20zł od imperatora(przekazał mi osobiście a nie na konto, dlatego wolałabym od razu zapisać, bo potem mogłabym zapomnieć) [quote name='karolina175']Wiadomo juz cos w sprawie Dolara? :)[/QUOTE] cierpliwości, niestety musimy parę dni zaczekać.
  18. no waśnie, moje też barfują ale już wątróbki w ogóle nie daję. etna to w ogóle się brzydziła wątróbki, za to serduszka i żołądki to wszystkie uwielbiają. a żeberek w sumie nie dawałam, nadal się trochę boję tych kości wieprzowych, choć pewnie niepotrzebnie.
  19. [quote name='zaba14']hej! Gamoń świetny proszę tylko nie fleshem po oczach [url]https://lh6.googleusercontent.com/-52xG-Z66zNo/TxAQ7w8OFiI/AAAAAAAADd8/Boew2QuPM3A/s640/IMG_4310.JPG[/url] ;)[/QUOTE]hej :) [quote name='Donvitow']Zimowe lenistwo. Fajne.[/QUOTE]całe towarzystwo właśnie drzemkę sobie ucięło [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale łona ma mały łeb do Etny :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-eK5Z7Q3_MpQ/TxAReSzFv5I/AAAAAAAADeU/-ePnX--LEAI/s720/IMG_4318.JPG[/url] i jeszcze ten wzrok Etny 'jaja sobie robisz że chcesz mi to zabrać?' [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] bo ona jest drobno koścista i czaszkę ma malutką a zabawki zazwyczaj w końcu etnie zabiera. gamoniowi też [quote name='chita'] smarujesz Lucyfera jakąs wazeliną czy olejem? blyszczy sie jak nie powiem co:eviltong:[/QUOTE]błyszczy się, błyszczy ale coś jej zadek wyłysiał pod ogonem i tak się zastanwaiam czy coś się dzieje czy po prostu tak się wytarło od merdania ogonkiem [quote name='Joann'] Lucyna wcale taka mała nie jest chyba że Morissowi sie zmalało;p [url]https://lh3.googleusercontent.com/-DwFi8mdvisM/TxASYpOQBxI/AAAAAAAADe4/s12UD18g0gE/s720/IMG_4338.JPG[/url][/QUOTE]tak tylko wyszło na tym zdjęciu. ona waży jakieś 8kg a morris ponad 30, także różnica między nimi jest naprawdę duża.
  20. [quote name='inga.mm'] Bira, Ty dajesz kości i wątrobę psiej masie????[/QUOTE] a właśnie, miałam też o wątrobe pytać. ponoć niezdrowa bardzo, same toksyny są w niej i jak już podawać to odrobinkę sporadycznie i nie wieprzową.
  21. ożesz cholera! a próbowałaś tą mąką ziemniaczaną? może by musiała z gołą pupą pobiegać ze 2-3 dni (wiem z czym to się wiąże niestety).
  22. no właśnie, jak łapka birki i pupka bianki?
  23. [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DwFi8mdvisM/TxASYpOQBxI/AAAAAAAADe4/s12UD18g0gE/s720/IMG_4338.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9Q0D9JcEFgQ/TxASdzi9CWI/AAAAAAAADe8/PqboKUonR5s/s640/IMG_4339.JPG[/IMG] [/LEFT]
  24. [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MLPBWh22jTo/TxASBz63uVI/AAAAAAAADeo/12PwSaD6f5A/s640/IMG_4333.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6kNLIY8PvkA/TxASExguhKI/AAAAAAAADes/PVlchyiiALE/s720/IMG_4334.JPG[/IMG] toaleta [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2jMdbOBDEBw/TxASLofcnhI/AAAAAAAADew/HPdUUyqlb6M/s720/IMG_4335.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CPHNRNC2B-4/TxASSqCTMQI/AAAAAAAADe0/mW04_-KSg1A/s640/IMG_4336.JPG[/IMG] [/LEFT]
  25. [LEFT][LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eK5Z7Q3_MpQ/TxAReSzFv5I/AAAAAAAADeU/-ePnX--LEAI/s720/IMG_4318.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2_u1oGn50Ao/TxARpw79sfI/AAAAAAAADeY/9Gb53YRNqtc/s720/IMG_4319.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5-CgIsy1htM/TxARsXO4CKI/AAAAAAAADec/qfiMR1FvutQ/s720/IMG_4320.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-U8rT4tKDrSw/TxARw9xntEI/AAAAAAAADeg/VkHaXckKbWc/s720/IMG_4322.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TDTZoGa0g1k/TxAR7_tn_1I/AAAAAAAADek/Z0PabcsyxxA/s720/IMG_4330.JPG[/IMG] [/LEFT] [/LEFT]
×
×
  • Create New...